Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) csabyka666 válasza biker (#950) üzenetére


csabyka666
addikt

Szerintem is így van. Benne van a számlában, hogy azt a pénzt megkaptad. Ha meg nem kaptad meg, minek állítottál ki számlát? Szóval így logikus nekem is.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#952) bb0t


bb0t
senior tag

Hihetetlen, hogy ilyen topik is van. (ez egy visszatalálós hsz)

[ Szerkesztve ]

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#953) bb0t


bb0t
senior tag

Szerintetek lehetséges a NÉBIH-nél engedélyeztetni állateledel készítésére saját konyhát?

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#954) bb0t


bb0t
senior tag

Nos, látom nem pörög a topik, de hátha...

Szeretnék egy vállalkozást indítani import+forgalmazás, kereskedelem. Arra gondolta, hogy mivel még nem szeretnék magam mellé mást ezért egyéni vállalkozásként kezdeném. Nagyon bonyolult ennek az ügyintézése?

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#955) csabyka666 válasza bb0t (#954) üzenetére


csabyka666
addikt

Ezzel egyedül el lehet boldogulni? :F

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#956) bb0t válasza csabyka666 (#955) üzenetére


bb0t
senior tag

Papíron legalább is. Ha csak én szolgáltatok tőkét akkor nem szeretnék mást is bevenni a tulajdonosi körbe. Később szándékozom Kft-t nyitni de egyelőre a legjobb megoldásnak mégis csak az ev tűnne.

Illetve az is kérdés, hogy a Kft niytáshoz szükséges 3 millió sorsa a továbbiakban mi lenne? Ha mondjuk rendelkezésre áll 3 millió, megalapítom a kft-t de csak a felét szeretném beleinvesztálni. Szabadon rendelkezem a tőkével vagy ott kell lennie a céges számlán és céges dolgokra kell elkölteni? :F

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#957) biker válasza bb0t (#956) üzenetére


biker
nagyúr

a 3millió a cég rendelkezésére kell álljon, igazolod, hogy pénztárban van, vagy befizeted bankba. és ez lesz a működő tőkéd.
bt csak 10.000ft induló, vagy ev jó megoldás

csabyka666: igen, lehet

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#958) bb0t válasza biker (#957) üzenetére


bb0t
senior tag

Köszönöm. :R Úgy gondolom, hogy az ev egyelőre a legmegfelelőbb számomra. Az ev-t valóban olyan bonyolult beindítani mint ahogy mondják? Van valami feltétele? És baj az, hogy ha van bejelentett munkám? Természetesen én is utánajárok ezeknek csak más ha egy olyan mondja el aki ért hozzá, és felhívja a figyelmet a buktatókra. :R

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#959) GabN73 válasza bb0t (#956) üzenetére


GabN73
addikt

Vállalkozás tevékenységéhez kapcsolódó dolgokra vígan költheted :K

Amúgy ajánlatos egy jó könyvelőt (aki pl később a könyvelőd lesz) felkeresni, és leülni beszélgetni ilyen dolgokról. Egyszerűbb, nem kell várakozni eme halott topicra... :)) Ott majd előkerülnek az adózási formák is, miket ajánl s miért.

Amúgy mivel kereskednél? :) :B

Nah biker beelőzött

(Mondjuk én nem szeretem ha ajánlgatják az emberek hogy inkább Bt-t mert abba kevesebbet kell berakni. :N)

[ Szerkesztve ]

(#960) biker válasza bb0t (#958) üzenetére


biker
nagyúr

nem bonyolult, de a tevékenységi körhöz passzoló végzettséget kérik.
pl műkörmös nem leszel ha kőműves vagy.
főállás mellé kedvezőbb az adózás

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#961) bb0t válasza GabN73 (#959) üzenetére


bb0t
senior tag

Mindenképpen felkeresek majd egy könyvelőt, csak nem tudom hogyan induljak el ha jó könyvelőt akarok találni. Az egyik akit ismerek azt inkább hagynám mert sok a közös ismerős és mindenki tud a másikról mindent mert szeret pletykálni és pont arra van legkevésbé szükségem, hogy a közös ismerőseim tudomást szerezzenek a terveimről. :U A másik akit ismeret az unokatesóm de még nem rég kezdte el szóval nem biztos, hogy annyira képben van, sőt.

Szívesen elmondom ha esetleg el tudom indítani a dolgot, de addig míg meg nem valósul nem szeretnék róla beszélni. :B

Számomra a bt és a kft közül egyértelműen a kft a jobb csak most ev vagy bt közül nem igazán tudom eldönteni. Most még. :)

biker ahhoz, hogy importáljak és eladjak milyen végzettség kell? :U

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#962) biker válasza bb0t (#961) üzenetére


biker
nagyúr

mns kiskereskedelem lesz a teáor akkor, nem sok minden kell, ha szőröznek, egy kereskedelmi végzettséget kérhetnek

"Szívesen elmondom ha esetleg el tudom indítani a dolgot, de addig míg meg nem valósul nem szeretnék róla beszélni."

pedig sokan megmenthették volna magukat egy ordas nagy buktától, ha beszélnek róla előbb

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#963) bb0t válasza biker (#962) üzenetére


bb0t
senior tag

Ez nekem is eszembe jutott, mikor megfogalmaztam a hozzászólást, de mégsem merem egyelőre mondani. Nyilván az ember hisz az ötletében és félti is.. :F

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#964) GabN73 válasza bb0t (#961) üzenetére


GabN73
addikt

Viszont ha ténylegesen csak magadat szeretnéd látni a társasági szerződésen pl, akkor a bt ki is esik, mert oda 2 tag kell minimum. :K (bel- és kültag)

(#965) bb0t válasza GabN73 (#964) üzenetére


bb0t
senior tag

Közben beszéltem a könyvelő rokonnal úgy néz, hogy az e.v. lesz a legideálisabb, de nem az én nevemen hanem a páromén, mert neki fix teljes munkaidős állása van. :K

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#966) GabN73 válasza bb0t (#965) üzenetére


GabN73
addikt

Egyből a kiskapuk. Gratula Hölgyem, Ön vállalkozóvá lett :DDD :K

[ Szerkesztve ]

(#967) bb0t válasza GabN73 (#966) üzenetére


bb0t
senior tag

Ha nem lennék ateista akkor most a mennyországi mandátumomat is sirathatnám. :DD

Egyébként nem szimpatikus a vállalkozói életforma, láttam tisztességes embereket teljesen kifordulni önmagukból - de az alkalmazottként szerzett rossz tapasztalataim (nem becsülik a precíz igényes munkát) egy ideje már arra sarkall, hogy agyaljak valami sajáton. :F

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#968) GabN73 válasza bb0t (#967) üzenetére


GabN73
addikt

Valaki bírja valaki nem. Ezért is kérdeztük, hogy mégis milyen irányban indulnál el. Nem lesz egy leányálom az elején, és sokszor fog előfordulni hogy nem csak heti 40 órát dolgozol, főleg ha egyedül csinálsz mindent.
Eddigi tapasztalatok alapján azok változnak csak igazán sokat, akik elérik az 1-1,5 milliárdos árbevételt :D

(#969) bb0t válasza GabN73 (#968) üzenetére


bb0t
senior tag

A lényeg, hogy találtam egy terméket amit még nem forgalmaznak itthon és hiszek benne. Úgy gondolom van piaci rés ezen a területen és a mostani munkahelyemen szerzett tapasztalatom segítéségével boldogulok majd. Én értek valamennyire az e-kereskedelemhez van emberem aki meg az importhoz. Van egy kis tőkém most és választhatok, hogy szépen lassan elmegy az egész apróságokra vagy befektetem, és megpróbálok belőle teremteni valamit ami az enyém, ami az én felelősségem és ahol nem hátráltatnak szerintem alkalmatlan emberek. Aztán majd meglátjuk, hogy nekem volt-e igazam. Igyekszem résen lenni, és nem erőből cselekedni, "a mindenki hülye csak én nem" szemléletet hanyagolni. Lehet, hogy "a majd én megmutatom" mentalitás életkori sajátosság, és nem is ragaszkodnék ehhez az egészhez ha látnék más utat. Ha lenne egy viszonylag elfogadható keresetem, egy normális munkahelyen ahol értékelik az erőfeszítést és nem csinálnak az emberből idegroncsot. A munkától nem félek, persze a családi egyensúly fenntartása is fontos amiért kicsit félek a 40+ -os munkahetektől, de valamit valamiért. A topik vállalkozási tanácsok mellett pszichológus terápiát is vállal? :DDD

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#970) biker válasza bb0t (#969) üzenetére


biker
nagyúr

A lényeg, hogy találtam egy terméket amit még nem forgalmaznak itthon és hiszek benne

2016 felé közeledve ilyenkor két dolog jut eszembe
- nem jól kerestél, mégis forgalmazzák vagy százan
- nincs is rá kereslet, ezért nem forgalmazzák

Ha nem EU és tényleg nincs forgalomban, akkor ce, honosítás, stb???

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#971) bb0t válasza biker (#970) üzenetére


bb0t
senior tag

A mi cégünk sok olyasmit forgalmaz amit más nem és honosítással kapcsolatos ügymenettel még nem találkoztam. Ilyen típusú terméket már forgalmaznak csak konkrétan ezt a márkát nem. CE-t meg bekérjük a gyártó cégtől. Nálunk ezen a fronton nagyon beszűkült a piac. Ez egy viszonylag új fejlesztés. Szerintem tudok jól keresni, és igény is lenne rá. :)

[ Szerkesztve ]

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#972) bb0t


bb0t
senior tag

Közalkalmazott (tanár) lehet ev? :F

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#973) csabyka666 válasza bb0t (#969) üzenetére


csabyka666
addikt

Így tényleg nehéz lesz, hogy csak "beszélünk valamiről", de semmit sem tudunk. Az is elég ködös, hogy "van egy kis tőkém". Mennyi az a kicsi? Nem mondok újat; a kereskedelemben az a becsapós, hogy hamar meg lehet sok pénzt forgatni, de az csak hangzásra jó, hogy eladtál valamit 200.000 forintért, ha közben 180.000-ért vetted. Bár gondolom ebbe már belegondoltál.

A másik problémám ezzel, hogy ha kereskedni akarsz, akkor meg kell venned a terméket, benne áll a pénzed, és csak akkor hoz hasznot, ha el is adtad. Ez totál más (sokkal-sokkal rizikósabb), mint egy festő, ács, vagy például amit én csinálok.
Egyéni vállalkozásban javítok számítógépeket, gyakorlatilag szervizelek. Ehhez is kell tőke, de nekem kis túlzással egy csavarhúzó elég, oszt jónapot. Oké, vannak relatíve drága gépeim is, de mivel nem kereskedek, nem áll rengeteg pénzem a cuccokban.
Ezt csak azért írtam le, mert mondtad, hogy "van egy kis tőkém", ebből arra következtetek, hogy nem 10+ millióról van szó, és bár nem mondtad, mekkora értékű cuccokkal akarsz kereskedni, a bevásárlással hamar lerombolod a tőkét.

Boltot is akarsz üzemeltetni? Mert ott már bejönnek a nyűgök, mint a pénztárgép, tűzoltóság, ÁNTSZ...sok mindenre el fog menni a pénz. Aztán fizeted majd az iparűzési adót, igaz éves szinten nem sok, de a sok-sok apróság már egyben nem lesz kevés.

Mondjuk már azzal előbbre vagy nálam, hogy amikor én kérdeztem itt, akkor voltak olyanok, akik a világ pénzéért sem segítettek volna, mert hogy ők is végigjárták, szívjam csak végig én is az indulást.

[ Szerkesztve ]

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#974) GabN73 válasza bb0t (#972) üzenetére


GabN73
addikt

Tanítani szeretne, vagy vállalkozni?
Ha csak órákat adna, akkor elég ha mint magánszemély rendelkezik adószámmal, ha más tevékenységet akar folytatni, akkor szerintem igen, legjobb tudomásom szerint.

(#975) biker válasza bb0t (#971) üzenetére


biker
nagyúr

és ha a munkáltatód rájön, te vagy a konkurrencia, repülsz...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#976) biker válasza csabyka666 (#973) üzenetére


biker
nagyúr

"Mondjuk már azzal előbbre vagy nálam, hogy amikor én kérdeztem itt, akkor voltak olyanok, akik a világ pénzéért sem segítettek volna, mert hogy ők is végigjárták, szívjam csak végig én is az indulást."

ilyen?????

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#977) bb0t válasza csabyka666 (#973) üzenetére


bb0t
senior tag

Nyilván sokkal jobb ha szolgáltatást adsz egyéni vállalkozóként mint ha terméket adsz el mert áll benne a pénzed igen. Ezzel nem tudok vitatkozni. Mint ahogy azzal sem, hogy minél több tőkéd van annál egyszerűbb a boldogulás. Nincs 10+ millióm, ami van nem sok, de nekem ennél jobb "kiugrási lehetőségem" nem lesz. Az ev azért is jó, mert nincs túl sok indulási költség, és az adózás is kedvezményes. Igyekszem minimalizálni a költségeket és nem nagyot bukni ha úgy alakul. Természetesen ez is bele van kalkulálva. Kell üzleti terv és piackutatás. Kell marketing stratégia illetve marketing taktika. És nem ringatom magam abba a hitbe, hogy hülyére fogom keresni belőle magam.

Üzlethelyiség nem lenne, csak webshop.

Nagyra értékelem amúgy a hsz-eket mert nagyon sokat segít mások véleménye. :R

GabN73: A párom tanárként dolgozik és arra vagyok kíváncsi, hogy ez kizárja-e, hogy az ő nevén legyen az e.v.

biker: Nem leszek a konkurenciája, de az a különleges helyzet állt elő, hogy a tavasszal így is - úgy is mennem kell. :)

[ Szerkesztve ]

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#978) biker válasza bb0t (#977) üzenetére


biker
nagyúr

ha nincs üh. akkor pénztárgép sem feltétlen kell, ha csak átvevő pont vagy
lehet közalkalmazott is ev.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#979) bb0t válasza biker (#978) üzenetére


bb0t
senior tag

:R

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#980) csabyka666 válasza biker (#976) üzenetére


csabyka666
addikt

A topicban ne keresd, privátban írogattam néhány emberrel, örültem, hogy segítséget kapok, de nem. Mindegy már, elboldogultam magam. Ettől függetlenül én nem vagyok ilyen, és segítek, ha tudok.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#981) csabyka666 válasza biker (#978) üzenetére


csabyka666
addikt

Így van, nem kell pénztárgép, de attól még a legtöbb tevékenység pénztárgépköteles! Ezt majd a könyvelő úgyis elmondja, de van egy olyan lehetőség, hogy mentességet kérsz a pénztárgép-használat alól, és PTGSZLAA adatlapon bejelented a számlákat, de ez már szerintem sokadlagos gondod lesz. :)

Ha igaz, ez úgy van, hogy amennyiben a telephelyeden (merthogy ez mindenképp kell, hogy legyen) veszed át a pénzt, akkor kell pénztárgépet használnod, de ha olyan munkát végzel, ahol a telephelyedre szinte sose jön ügyfél (pl szobafestő vagy, és értelemszerűen nem nálad fested a megrendelő szobáját, így a pénzt is a megrendelőnél veszed át), na ekkor felesleges pénztárgépet bérelni, erre való a PTGSZLAA adatlap.
Bár ha webshop van, akkor nem is adhatsz nyugtát, ilyenkor számlát kell kiállítanod.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#982) biker válasza csabyka666 (#981) üzenetére


biker
nagyúr

úgy szól, hogy ha kereskedelmi üzlet (bejöhet Juliska és vehet valamit) akkor kötelező (legyen az masszázsszalon, fitness terem, lényeg: te azért mész oda, hogy ott vásárolj vagy szolgáltatást vegyél igénybe)

ha az átvételi ponton nincs vásárlási lehetőség, akkor nem kötelező, mivel ugyanolyan átadásnak minősül, mint a csomagküldés. a pénzt bekönyveled a kötelező számlán ez esetben és bevételi pénztárbizonylaton.
Ilyenkor a telephely/székhely nem üzlet, nincs közvetlen szolgáltatás végrehajtás.
mint nálad a festő: hiába jönnek az irodába fizetni, nem kell pénztárgép.

kiskaput sokan használják is: átvételi ponton ha még eszedbe jut valami, akkor ugye nem veheted meg, ha van is raktáron. ezért a sarokban van egy terminál, leülsz, net, elkldöd a rendlést, és utána átveheted személyesen :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#983) bb0t válasza biker (#982) üzenetére


bb0t
senior tag

A telephelyen nem lehet majd vásárolni, csak interneten keresztül. Vannak már jó kis integrált számlázó programok, azok egyikével állítanám ki a számlát majd.

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#984) csabyka666 válasza biker (#982) üzenetére


csabyka666
addikt

...mint nálad a festő: hiába jönnek az irodába fizetni, nem kell pénztárgép.

Akkor ezt rosszul tudtam. Maradva a festőnél. Van telephelye, mondjuk a saját háza. Elvégzi a munkát a megrendelőnél, de az ügyfél a festő telephelyére jön fizetni. Ebben az esetben (úgy tudtam eddig) kellene ütni a pénztárgépet (vagy bejelenteni a PTGSZLAA adatlapon, ha nincs pénztárgép), mert itt mindig a pénzátvételi hely a kulcsszó, szóval a számla nem elegendő. Ha a pénzátvételi hely egyezik a telephellyel, pénztárgépezni (vagy jelenteni) kell, még ha a szolgáltatást nem is ott végezte a vállalkozó.

De ha nem így van, azt is el tudom fogadni. :)

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#985) csabyka666 válasza bb0t (#983) üzenetére


csabyka666
addikt

Ja biztos jók ezek a programok, de én a manuális módszerben jobban bízom, ott nem szólhat közbe a technika. :)

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#986) bb0t válasza csabyka666 (#985) üzenetére


bb0t
senior tag

Tapasztalatom szerint a legnagyobb hibafaktor maga az ember. :DDD

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#987) csabyka666 válasza bb0t (#986) üzenetére


csabyka666
addikt

Az se hülyeség. :D

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#988) Rruuer


Rruuer
senior tag

Hello! csinálni akarok egy webshopot és azt akarom kérdezni hogy én hogy veszek egy terméket a nagykertöl pl 1000 Ft-ér. na innen hogy tovább? mért éri meg nekem onnan rendelni?

(#989) biker válasza Rruuer (#988) üzenetére


biker
nagyúr

Hogy tovább? Pl add el
Miért éri meg onnan? Mert olcsóbb mint a kisker
De szerintem ne vágj bele :(

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#990) bb0t válasza Rruuer (#988) üzenetére


bb0t
senior tag

Hát ez a kérdés tényleg értelmezhetetlen. :( A nagyker ár azaz viszonteladói ár a termék forgalmazójától származik és azok kapják akik viszonteladók (azaz ők is árulják) vagy nagy tételben vásárolnak. A nagyker ár nyilván alacsonyabb mint a kisker ár azaz a végfelhasználóknak szánt ár. Ebből következik, hogy te is rárakhatod az árrésedet és adhatod tovább. De egyáltalán miért akarsz webshopot nyitni? :F

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#991) Rruuer válasza bb0t (#990) üzenetére


Rruuer
senior tag

na ez az hogy amit találtam nagykerr az mondhatni drágábban árulja a cuccait mit a boltok

(#992) bb0t válasza Rruuer (#991) üzenetére


bb0t
senior tag

Lehet tudni melyik bolt?

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#993) biker válasza bb0t (#992) üzenetére


biker
nagyúr

bármelyik nagyker drágább mint a szlovák importos webshop :(

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#994) Rruuer válasza bb0t (#992) üzenetére


Rruuer
senior tag

Pl:

itt és itt

(#995) GabN73 válasza Rruuer (#994) üzenetére


GabN73
addikt

feletted a válasz :K

(#996) biker válasza Rruuer (#994) üzenetére


biker
nagyúr

78.575+áfa az én nagykeremben
Ez a 3comp nem nagyker ár

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#997) bb0t válasza biker (#993) üzenetére


bb0t
senior tag

olcsóbb a szlovák import mint a kínai? :Y

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#998) GabN73 válasza bb0t (#997) üzenetére


GabN73
addikt

Nem te mondtad, hogy van importos ismerősöd? Szürkeimport, papíron utaztatás... :))

(#999) bb0t válasza GabN73 (#998) üzenetére


bb0t
senior tag

Egy nagykereskedelmi cégnél dolgozom és Kínából importáljuk be a cuccokat. Ebben a kategóriában nem olcsóbb nálunk senki, de telefon, tv, pc egyebek tudom, hogy szürkeimporttal futnak.

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#1000) bb0t


bb0t
senior tag

Sziasztok, van valakinek tapasztalata számlázó program fronton. Melyik a legjobb basic számlázásra?

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.