Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:04:54

LOGOUT.hu

Kiadó: Electronic Arts
Fejlesztő: EA Digital Illusions CE AB
Megjelent: 2011 OKTÓBER 28

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14701) emiki6 válasza devilinsid3 (#14699) üzenetére


emiki6
veterán

Ne szójá be! Ő legalább adott szervert és gondoskodott arról, hogy jól érezzük magunk. :K

:R

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#14702) profisher. válasza Bjørgersson (#14700) üzenetére


profisher.
tag

17 órával 5-ös K/D ratio és 20% accuray. Hihető!

(#14703) @rglaaf válasza Prosector (#14687) üzenetére


@rglaaf
veterán

rosszul tudod, mindenképp megadja az a cuccokat de csak azokat tünteti fel xp, medál stb amit a vissza lépés után elérsz

PSN:BiZzare_0 ️

(#14704) Laraxior válasza Bjørgersson (#14700) üzenetére


Laraxior
titán

Most voltam fent... le is jöttem, mert a 9 halálomból kb 7et tőle kaptam, persze csak fejlövéssel. :W

138 lövéséből 111 HS az M40-el...hát persze :DDD

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#14705) ZoliGamesHD


ZoliGamesHD
tag

Akkor jól tetted hogy lejöttél :)

youtube.com/user/zoligameshd

(#14706) eugabesz válasza kriszpontaz (#14697) üzenetére


eugabesz
őstag

Mondhatnám,hogy is,de minek??

Devilke:Véleményt formálsz egy eseményről,- fórumbeírások alapján,-aminek a közlébe sem voltál.
Ehhez csak gratulálni lehet.Sőt,a világ legkönnyebb dolga a másikat pocskondiázni.Ezen gondolkodj el,s ha már feléred ésszel,majd válaszolj is.Addig ne,ha kérhetem.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#14707) Stunts666 válasza eugabesz (#14693) üzenetére


Stunts666
őstag

Mi van? Lefizettek?

Nehogy már mi legyünk a hibásak. Ha nem teszem szóvá, akkor ott rohadnak meg a tetőn.
Itt nincs semmiféle statra buzulás. Egyszerűen annyi, hogy fair play-nek gondoltuk az egész háborút. Már az első meccsen glitchelés folyt. Itt mindenki tolja az álszent moslékot a cheaterekről, aimosokról, GLITCHerekről, hogy mennyire utálja mindenki és egy baráti meccsen csinálják emberek.

Alkalmazkodó képesség??? Glitchelnem kellett volna?

Végül: a szervezéssel nem volt gond. Mindenki csak azt irja, hogy szervezz jobbat. Ismétlem nem a szervezéssel volt gond, hanem a következővel: a MAGYAROK elkezdtek C*GÁNYKODNI...

Minek nekem ellenség, hiszen Magyarországon élek...

(#14708) emiki6 válasza Stunts666 (#14707) üzenetére


emiki6
veterán

Emiatt a hozzáállás miatt (is) tart itt az ország, ahol.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#14709) Bjørgersson válasza emiki6 (#14708) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Pont ez a komment az oka?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14710) kriszpontaz válasza eugabesz (#14706) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Csak nem Téged minősítettelek, sem pedig a szervered, de az eddig megbeszélt PH-s meccseink szerintem kulturáltabban zajlottak ennél, tudhatnád, hisz az első színhelyét pont Te biztosítottad, vagyis az IRAM klán. Valószínű az átlag +15év miatt volt az első meccsünk normálisabb. Mivel a mostani pályák nagy részét nem ismertem, mert alapból nem járok ezekre a "zárt" pályákra, nem is ismerhettem olyan alapvető pályatervezési hibákat amit ki lehetett használni, csak lestem amikor láttam mit csinálnak. Ha valaki poénból jön fel egy megbeszélt meccsre ne kezdje már el a hülyeséget csinálni, főleg csapatostul ne, mert csak a többieket idegesíti fel. Szerintem ez elvárható lett volna. Mindegy, megéltük ezt is, elmúlt, max továbbra is kitartok a Firestorm és többi "nagy" pályáknál, mint tegnap, ahol kilépés után folytattuk, idegeskedés nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#14711) odorgg válasza eugabesz (#14693) üzenetére


odorgg
addikt

Igazad van!
Túl lett reagálva pár dolog, (ami menet közben megoldódott) ez volt a legnagyobb probléma...
Az meg ki hogy lő, kit érdekel. Mindenki ugy lő ahogy tud, vagy jólesik neki.Van akinek a jármüvek fekszenek, van akinek a gyalogos harc, nem vagyunk egyformák. Hozzátenném hogy kaptam párszor helivel, jettel, tankal is, de egyszer sem sirtam emiatt, holott nem igazán szeretem a jármüveket, mert egyikkel sem megy a játék igazán, mégis ott voltam a jármüves mapokon is :K

Stat meg cq,cqd,ctf-en nem sokat számít sztem sem, mert nem az a feladat, hogy minnél többet kell ölni :N

Arra mondjuk kiváncsi lennék, hogy ki tudna olyan partit szervezni, hogy mindenkinek jó legyen. Sztem senki. Nem vagyunk egyformák, aki nem tud alkalmazkodni a többiekhez, az ne jelentkezzen legközelebb!

Thx a gamet, meg a szerót! :R

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#14712) devilinsid3 válasza eugabesz (#14706) üzenetére


devilinsid3
addikt

nem voltam ott igen.. és?
ATTÓL AMIT CSINÁLTAK OTT FENT BŐVEN A NEM IS TUDOM MI TETEJÉT SÚROLTA..

erről ennyit..

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#14713) L1ZRRR válasza devilinsid3 (#14712) üzenetére


L1ZRRR
senior tag

A habot a szádról lelehet törölni, egyébként ez vicc kategória, már mindenki kifejtette a véleményét, és mindenki megértette, de te vagy az egyedüli aki még mindig firtatja a dolgokat, úgy h egyébként ott se voltál, na mind1.

Téma lezárva.

[ Szerkesztve ]

You see, u believe that if a fridge falls off a minivan, you better swerve out of its way. I believe it's the fridge's job to swerve out of mine.

(#14714) devilinsid3 válasza L1ZRRR (#14713) üzenetére


devilinsid3
addikt

jó akkor menj és glitchelj máshol is..

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#14715) marcusa válasza devilinsid3 (#14714) üzenetére


marcusa
addikt

Bocsi, de mi az a glitch-elés? :B

:-)

(#14716) zuzu000 válasza marcusa (#14715) üzenetére


zuzu000
őstag

a játék bugjait kihasználva előnyhöz jutnak, vagy felmennek elérhetetlen helyekre.

(#14717) marcusa válasza zuzu000 (#14716) üzenetére


marcusa
addikt

Ilyet láttam, Kisza25 tanácsára a Noshahr Canals-os pályán játszom hogy beletanuljak, és ott is mindig felmegy valaki a daruk tetejére, és távcsövessel lövöldöz, én oda nem is tudom hogy lehet felmenni... :F

:-)

(#14718) F_Zolee válasza marcusa (#14717) üzenetére


F_Zolee
veterán

Az még nem az. Elég a sniper kaszt beacon-jával ernyőzni egyet.

És nem a szalonnát, mint ahogy sokan írták eddig. ;]

[ Szerkesztve ]

(#14719) devilinsid3 válasza marcusa (#14717) üzenetére


devilinsid3
addikt

oda fel lehet menni radio spawn segítséggel, ejtőernyővel, az nem bugolás, glitchelés

de az, ha valaki maga alá dob egy gránátot, hogy a lökő erő hatásával feljebb tudjon ugrani és így valaminek a tetejére is felugrik na az a glitch
meg amikor beállsz olyan helyekre ahonnan más nem lát, de te kilátsz és lősz, na ezek a glitchek

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#14720) emiki6 válasza Bjørgersson (#14709) üzenetére


emiki6
veterán

Hozzáállást írtam, nem hozzászólást, de lehet nem erre gondoltál. :B

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#14721) Neoteric válasza devilinsid3 (#14719) üzenetére


Neoteric
addikt

A fát kell kidönteni egy jól elhelyezett gránáttal és vígan fel tudsz a törzsén sétálni.
Gránáttal ugrani anno CoD2-ben volt divat 333 fpssel. :))

PSN: ne0teric_sAN

(#14722) Bjørgersson válasza emiki6 (#14720) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Perszemár, tuti utólag írtad át. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14723) sixpak


sixpak
nagyúr

Balatonboglári bornapokon tartózkodik valaki jelenleg?
Az jelezhetné, ütközhetnénk egy pár pohár száraz vörös (vagy egyéb) erejéig.:-)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#14724) kisza25 válasza sixpak (#14723) üzenetére


kisza25
félisten

én Balatonlellei vagyok(régen egybe volt a kettő Boglárlelle néven ), de jelenleg nem tartózkodom az országban:P

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#14725) Prosector válasza @rglaaf (#14703) üzenetére


Prosector
addikt

Ezt ertem, de pl. a kilepes elotti pontjaidat hozzaadja a statodhoz, ha nem lepsz vissza?

Meg mi van, ha belepsz masik szerverre? Az elozo szeron elert pontok elvesznek?(ha a vege elott kilepsz)

Szerk.: ertem , koszi!

[ Szerkesztve ]

(#14726) Bjørgersson válasza Prosector (#14725) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Csak akkor vesznek el, ha ugyanoda mész vissza még a kör vége előtt.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14727) @rglaaf válasza Bjørgersson (#14726) üzenetére


@rglaaf
veterán

nem vesznek el!!! csak akkor ha a servert restertolják vagy lelövik menet közben

PSN:BiZzare_0 ️

(#14728) Bjørgersson válasza @rglaaf (#14727) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ha ugyanoda megy vissza még a kör vége előtt? Akkor nullázódik, nem adódik össze.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14729) KAMELOT


KAMELOT
titán

Jó napot az Uraknak! Csatlakozom! Remélem jót vettem?? :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#14730) devilinsid3 válasza KAMELOT (#14729) üzenetére


devilinsid3
addikt

az attól függ, ha Simsezni akarsz akkor nem
amúgy igen, jót vettél :D

#14728) kovy29 sok néphagyomány terjeng e felől, de nekem is volt már, hogy ha ugyan oda mentem vissza megmaradt mind a 2 stat, de csak az utóbbiról kapsz reportot

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#14731) @rglaaf válasza Bjørgersson (#14728) üzenetére


@rglaaf
veterán

megadja csak a battle reportban nem lesz benne

PSN:BiZzare_0 ️

(#14732) sixpak válasza kisza25 (#14724) üzenetére


sixpak
nagyúr

Persze, vágom. 95 óta mindegyik boglári fesztiválon ott vagyok és megpróbálom elpusztítani a tavalyi termést.:-)
Ja, én is három napja jöttem meg Horvátországból, de egy lightos bornapok még belefér.
Ha valaki esetleg erre jár, azt megvendégelem pár pohárra.
Bár ez nekem soha nem jön össze, legutóbb amikor Őriszentpéteren voltam és hívtam chris99-et, akkor is valami ballagáson volt vagy wtf.:-)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#14733) emiki6 válasza KAMELOT (#14729) üzenetére


emiki6
veterán

:C

Mielőtt még kérdeznél valamit hogy hogy kell: Próbáld meg egyedül és ha sikerül, akkor elmondhatod magadról, hogy te segítség nélkül teljesítetted a kiképzést. (egyedül eljutottál odáig, hogy elindítsd a játékot)
Sok szerencsét! :P

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#14734) Bjørgersson válasza @rglaaf (#14731) üzenetére


Bjørgersson
félisten

és VAN der BOSS csakazértis megnézem, kíváncsi vagyok. :D

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14735) @rglaaf válasza Bjørgersson (#14734) üzenetére


@rglaaf
veterán

rendben de ha még sem adná meg akkor tévedtünk :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#14736) S1M0N válasza @rglaaf (#14735) üzenetére


S1M0N
senior tag

Nem akkor a Battlelog a szar! :DDD

(#14737) KAMELOT válasza devilinsid3 (#14730) üzenetére


KAMELOT
titán

Ok! Akkor bontom és instalálom aztán lövöm a népet!

(#14733) emiki6: Kösz! :DDD

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#14738) kisza25 válasza KAMELOT (#14737) üzenetére


kisza25
félisten

az még egy pár percig el fog tartani kb30GB a játék kiegészítőkkel együtt:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#14739) devilinsid3 válasza kisza25 (#14738) üzenetére


devilinsid3
addikt

meg ha olyan nete van amivel a világot bőven elláthatja pár napig akkor csak pár perc :P

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#14740) KAMELOT válasza kisza25 (#14738) üzenetére


KAMELOT
titán

Majd este lesz csak kész. Gondoltam nem 1 perc az install. :)

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#14743) Phvhun


Phvhun
őstag

Na belejöttem a játékba, nagyon durván háború feelingje van codhoz képest.
Az meg hogy repcsivel bénáztam az oldotta meg, hogy 3rd nézetben kell nagyrészt repülni, és csak akkor kell beugrani cockpit-ba, amikor lőni meg spottolni kell.

Kb 10 játékomból már sikerült szerverelső is lenni (majdnem) [stat1]
Itt meg kb játék felénél voltam első, csak mire elindítottam xfire-t leelőztek ( de tényleg :D ) [játékközben], aztán játék végén meg nekem volt a legtöbb [killem]

Szóval én vagyok a császár.. ..ha noobokkal játszok ;]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.