Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:04:54

LOGOUT.hu

Kiadó: Electronic Arts
Fejlesztő: EA Digital Illusions CE AB
Megjelent: 2011 OKTÓBER 28

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15701) stoon válasza devilinsid3 (#15680) üzenetére


stoon
őstag

én msi ab-t használok szoktam felvenni vele de inkább én is csaak csekkolom az értékeket (kb nekem is ugy néz ki a kép gamma közben mint winienek :DDD )

(#15702) kovy29.jaj már megint bántod

a Def26 (#15697)nézd meg algotis ismerőseit :DDD

[ Szerkesztve ]

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#15702) Bjørgersson válasza Def26 (#15697) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Kérdezd Algotist. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15703) devilinsid3 válasza Chris78 (#15700) üzenetére


devilinsid3
addikt

látod ügyes vagy te, itt azért nem segítettünk neked, mert lassan ideje önállósodnod és ez egy jó kezdet, hogy magadtól is rájössz ilyenekre :D

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#15704) Olympos


Olympos
aktív tag

Lehet ismeritek, de itt 4,92 dollárért vehetsz BF3 alap játékot:
[link]
Az összeget a számodra kijelölt non profit szervezet kapja.

Én így rendeltem C&C Red Alert 3-at, legalább vmi jót is teszek, ha már egész nap lövöldözök.

[ Szerkesztve ]

(#15705) Winne válasza Olympos (#15704) üzenetére


Winne
nagyúr

Nem sokat késtél vele, de legalább jó szándék vezérelt. ;)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#15706) SkyS1gn válasza Olympos (#15704) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#15707) Bjørgersson válasza SkyS1gn (#15706) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Tényleg kurva vicces.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15708) TXT


TXT
őstag

Egy ujabb kis kocsog cheater: InsaneLoveMe :W
186:14 (es a tobbiekhez kepest nezzetek az aranyt, mindezt 42ora jatekkal!
Es egy ujabb hasonlo arany: 156:20

Nyomassatok a reportot a kis csicskara, hogy BANNOLNI tudja az EA! :R

[ Szerkesztve ]

(#15709) Gippo


Gippo
senior tag

(#15710) csapee válasza TXT (#15708) üzenetére


csapee
senior tag

Felesleges a banok elfogytak, tartogatjak a 4-re:)

Csapee

(#15711) Olympos válasza SkyS1gn (#15706) üzenetére


Olympos
aktív tag

Vki azt látja meg benne, hogy segít másokon, vmelyik gyökér meg csak azt, hogy miért nem töltötted le, ha már ilyen régi.

És még kiröhög...legalább azt látnád meg benne, hogy hova megy a pénz te..... :W

Na ez a nem vicces....szánalmas!

(#15712) RD4N33


RD4N33
tag

Itt van még1:[Videó],[Blog],[+ a csodás eredménye...]

[ Szerkesztve ]

(#15713) Def26 válasza RD4N33 (#15712) üzenetére


Def26
félisten

Hogy a fenébe lőtt ennyit jet -el? :Y

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#15714) RD4N33 válasza Def26 (#15713) üzenetére


RD4N33
tag

(#15715) Def26 válasza RD4N33 (#15714) üzenetére


Def26
félisten

Ezt láttam régebben, de azt hittem, hogy már meg van az ellenszere. :(

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#15716) devilinsid3 válasza Olympos (#15711) üzenetére


devilinsid3
addikt

aki kicsit is olvassa a topikot annak vicces szóval szerintem felesleges ez a hangnem :D

amúgy meg az ilyen accok 90%a cheatre megy, szóval az akció vagy nevezzük adakozásnak is felesleges volt így, hogy a bf3 is belekerült..

és most nem kell az a szöveg sem, hogy adakozzunk meg jótékonykodjunk blabla
a sok cheater leszarja kb. hogy hova megy a pénz.. megvette egy ezresért aztán csal egy jót, majd megvette még egyszer és lehet már okosabban csal, mert ott rájött, hogy bannolták, mert nagyon feltűnő volt stb.
ezresért (vagyis 4.92ért) mégiscsak könnyebben csal az ember, mert nem akkora pénz, főleg külföldön
ha meg lebukik nincs gond, mert abból a pénzből amennyiért vett volna 1 bf-et korábban most az akció miatt vett 4t..

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#15717) zzola válasza RD4N33 (#15712) üzenetére


zzola
félisten

A PB ezeket nem szűri ki?

(#15718) devilinsid3 válasza zzola (#15717) üzenetére


devilinsid3
addikt

egy részét nem, vagy csak később, mint ahogyan csalnának
de az elmúlt napokban a bf4 miatt szerintem nem is foglalkoztak ezekkel (remélem ez csak a live miatt volt és nem azért, mert innentől szarnak bele)
itt van ez a gyerek is [link]
4 napja jelentettem vagy mikor meg kb. a fél világ, mert elég sokszor hozza a 90+ kdkat meg only headshot stb. aztán még mindig vígan játszik.. úgy, hogy 2-3 napja beújított már egy premiumot is :(

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#15719) zzola válasza devilinsid3 (#15718) üzenetére


zzola
félisten

:W

(#15720) Olympos válasza devilinsid3 (#15716) üzenetére


Olympos
aktív tag

1) Te sajnálod a pénzt egy rákos gyerekeket segítő nonprofit szervezettől, mert aki megveszi, elrontja a napodat, mert lelő?

2) Szerinted csak olyan emberek élnek, akik megtehetik, hogy kezdésnek 15-30 ezret dobnak ki egy BF3 vagy BF4 játékért, de előtte még beruháznak több százezret új konfigra?

- És mi az hogy "nem kell az a szöveg, hogy adakozzunk" ???...nehogy már Te mond meg, hogy ez az egész milyen értéket képvisel.
Te azt látod meg benne, hogy eggyel több csíter, aki elrontja a napodat, én meg azt, hogy végre normálisabb áron juthatnak a játékhoz a szegényebb emberek és a pénz is jó helyre megy.

És szánalmas, hogy mindenki a csalókkal foglalkozik, a tököm van már ki ezzel. Minden tizedik hozzászólás arról szól, hogy "bannolja már az EA XY-t, mert csal."
És akkor mi van? Menj másik szerverre, ahol foglalkoznak a csalókkal. Van kismillió.
Vagy ha ennyire érdekel (és a pénz ennyire nem számít), akkor fizessetek elő szerverre és bíráskodj magad.

Végül pedig gratulálok (egyben elszomorodok), hogy egy segítőkész linkre fikázást kap az ember.

(#15721) Olympos válasza zzola (#15717) üzenetére


Olympos
aktív tag

Kiszűri, de ha van admin és fut egy pbscreen (vagy megnézi a screenshotokat), akkor ő is azonnal észreveszi.

(Én folyamatosan nézem a szerverünkön készült screenshotokat, főleg a magas K/D arányú emberekét és azt kell hogy mondjam, hogy több százezer képből eddig egyetlen egy embernek volt célkereszt+aim a képernyőjén HC módban.
A többit dobálja ki a PB vagy be se engedi a GGC, PBBans.
A többi eset csak vaklárma, amikor jó szokásukhoz híven az emberek csíterekért kiáltanak.)

A csalók kifejezetten olyan szervereket keresnek, ahol tudnak csalni.

[ Szerkesztve ]

(#15722) Mappa


Mappa
addikt

Na! hát csak elCOD-osodik ez a BÖF is :DDD

nem kötelező megadni

(#15723) Olympos


Olympos
aktív tag

Ja...most látom, hogy 4.92 dollárért nem csak a BF3-at, de az összes ott feltüntetett játékot megkapod.

...ennyit simán megér! :DD

(#15724) SkyS1gn válasza Bjørgersson (#15707) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:K

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#15725) gali777 válasza Olympos (#15720) üzenetére


gali777
őstag

Jó dolog ez a humble bundle, csak nem kéne ilyen, főként multiplayerre kihegyezett játékot belerakni.

(#15726) DNS_65


DNS_65
senior tag

Hardveres kérdés,

Mivel jár jobban az ember szerintetek (c2d E8400-ről váltva):
a: 1155 socket i3-al perpill (későbbi bővíthetőség 4magosra)
b: am3+ socketba valami phenom x4 v. x6 (később fx-re bővithetőség- más kérdés h ez momentán nem sok pluszt ad).
HD5850 vga lesz mellé (szal nem kell izomgép)

Az i3 mennyire mennyire fogja meg a rendszert 64-es mapokon, ha valaki ezzel tolja irhatna rola valamit.

(#15727) gali777 válasza DNS_65 (#15726) üzenetére


gali777
őstag

Az i3 szerintem kevés, hiába a ht, de majd az okosabbak megmondják. A 2 opció közül szerintem a b-t válaszd.

(#15728) Def26 válasza DNS_65 (#15726) üzenetére


Def26
félisten

Szerintem phenom 2 x4 -el jobban jársz most. Intel drágább és szerintem nem annyival jobb. Ha nem számít a pénz akkor intel.

BF4 eléggé fekszik amd -nek, legalábbis erről nyilatkoznak orrba szájba. Szerintem jobb lesz most az amd páros, mint az intel + nv. Legalábbis olcsóbban hozod ki ugyanazt a teljesítményt.
Egy biztos, Nvidia kártyát ne vegyél, ha több évre fejlesztesz de ez csak magán vélemény.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#15729) DNS_65 válasza Def26 (#15728) üzenetére


DNS_65
senior tag

Azt nem irtam oda, h árban kb u.az lenne a két variáns.
20k-ért van uj i3 2100, mig az uj x4 955 23k...
Az 1155-öt jövöbiztosabbnak gondolom, és ez lenne a le/feltöltös gép is, tehát van h menne egész nap ezért lehet h mégis i3 lesz belőle, az kevesebbet zabál.

(#15730) Def26 válasza DNS_65 (#15729) üzenetére


Def26
félisten

Hát Te tudod. Éves szinten mennyivel eszik kevesebbet? 45Ft? Én azt gondolom, hogy ha valakinek ez a fő probléma gépösszerakásnál, akkor inkább hagyd a fenébe az egészet és rakd rendbe az anyagi életed. (nem megsértődni) :)Majd ez után építs masinát.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#15731) DNS_65 válasza Def26 (#15730) üzenetére


DNS_65
senior tag

Nem azzal van itt a gond h 45 ft vagy sem, hanem a tdp 65 (ivy 55) vs 125 (vagy 95).
Ezt le is kell hűteni tesó, és itt a gyári amd prochütők nem brillíroznak.(amdnél +pénz a hűtés)
Aki ezt nem veszi figyelembe gépépítésnél, az elég nagy blama sztem.
Teljesítményben meg jobb az i3, egyedül azért irtam, hátha van aki ezzel tolja és azt mondja h gáz akkor megyek másfelé.

[ Szerkesztve ]

(#15732) Def26 válasza DNS_65 (#15731) üzenetére


Def26
félisten

i3 2 magos. 64 emberes mapokon megadja magát. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#15733) BlessedElroy


BlessedElroy
senior tag

Goat!!!!

Úgy néz ki kicseréli a live supportos csóka :C

Origin: BlessedElroy

(#15734) Def26 válasza BlessedElroy (#15733) üzenetére


Def26
félisten

Mit is? :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#15735) BlessedElroy válasza Def26 (#15734) üzenetére


BlessedElroy
senior tag

Origin ID-t.
Nem tudtunk nevet cserélni, mindig vmi hibát írt ki. Beszéltem az angol supporttal(most is chatelünk) és Ő kicseréli. csak a security kérdés kell neki és annyi. Elvileg :))

Origin: BlessedElroy

(#15736) Winne válasza BlessedElroy (#15735) üzenetére


Winne
nagyúr

Én erre nem vennék még mérget. :U

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#15737) BRIKLY válasza DNS_65 (#15726) üzenetére


BRIKLY
veterán

Én is ebben a helyzetben vagyok.Kíváncsi lennék egy konkrét tapasztalatra, vagy tesztre,nem pedig "szerintem" válaszokra.

(#15738) Def26 válasza BRIKLY (#15737) üzenetére


Def26
félisten

Youtube -on van egy ilyen videó. [link] Talán választ ad. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#15739) gali777 válasza BRIKLY (#15737) üzenetére


gali777
őstag

2 mag kevés bf3 multihoz. El lehet vele játszogatni, de a 64-es szerverek felejtősek és még 32-esen is fps dropok lesznek.

(#15740) BlessedElroy válasza Winne (#15736) üzenetére


BlessedElroy
senior tag

Az elején adott linkeket, amiket előtte sokszor próbáltam. Mondta, hogy próbáljam, ha nem megy, akkor kicseréli ő nekem. Csak origines security kérdésre kellett a válasz. Rendes figura volt és pár perc volt az egész(miután megjött). Csak volt que, 15 percet vártam kb. Hangsúlyozom UK support volt, a többit nem tudom milyen.

Origin: BlessedElroy

(#15741) BRIKLY válasza Def26 (#15738) üzenetére


BRIKLY
veterán

Ezekben a videókban nem nagyon bízok. Egy jó összehasonlító tesztnek örülnék.

Tessék, csak egy G860, és elég korrektül fut.Ja,egyébként HD7770-et tervezek a gépbe.

(#15742) k.soma válasza BRIKLY (#15741) üzenetére


k.soma
senior tag

Egy fix 30FPS-es videóból szerintem semmi sem fog soha kiderülni. :U Inkább táblázatos statisztikás teszteket nézz.

Azt mondják a munka éltet.. de a pihenésbe sem halt még bele senki.

(#15743) Def26 válasza BRIKLY (#15741) üzenetére


Def26
félisten

Á. Hidd el. 64 emberes nagy mapokhoz kell a 4 mag. FSP dropod lesz sok helyen 2 maggal.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#15744) Neoteric válasza BRIKLY (#15741) üzenetére


Neoteric
addikt

16 embernél még ilyen, de egy 32-esen vagy 64-esen össze fogja f0sni magát a cpu.

PSN: ne0teric_sAN

(#15745) LLD válasza BRIKLY (#15741) üzenetére


LLD
aktív tag

Na így kezdtem én is!!Kevés mint macisajtban a brumi!! :DDD Futni fut csak mikor mozgalmasabb a map akkor össze fossa magát!!Ja és ez egy éve volt azóta csak szarabb lett a helyzet!!

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#15746) BRIKLY


BRIKLY
veterán


(#15747) Def26 válasza BRIKLY (#15746) üzenetére


Def26
félisten

Inkább higgy a tesztnek mind azoknak akik rendszeres játszanak vele. :D Ezeket a mapokat nem lehet rendesen mérni, mert nincs két ugyanolyan helyzet. Hidd el kell a 4 mag 64 emberhez.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#15748) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

Sziasztok!

Én is befizettem a himbi limbire, csak nekem már megvan a bf3. Szeretném elajándékozni a kapott kulcsot, és az illetőnek akire gondoltam laptopja van. i3-as 2,15ghz-es cpu, 4 gb ram és valami ati hd 512mb gpu van benne. Szerintetek van rá esély, hogy lowon meglegyen neki az átlag 30 fps? A gpu-ról még próbálok több infót gyűjteni, nem nagyon ért a gépekhez és távolból csak ennyit sikerült kiderítenem.

[ Szerkesztve ]

(#15749) gali777 válasza BRIKLY (#15746) üzenetére


gali777
őstag

Lehet, hogy az átlag fps nagyobb, de hogy többször is drop-ol, az is biztos. A 4 magos proci nem fog annyit drop-olni, ha fog egyáltalán.

[ Szerkesztve ]

(#15750) daveoff válasza CsonkaImo (#15748) üzenetére


daveoff
veterán

Kizárt...

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.