Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:04:54

LOGOUT.hu

Kiadó: Electronic Arts
Fejlesztő: EA Digital Illusions CE AB
Megjelent: 2011 OKTÓBER 28

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12351) Laraxior válasza blaca83 (#12350) üzenetére


Laraxior
titán

Te vagy a 4. magyarok közül aki a top3-ban benne van :)) Gratulálok! :C :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12352) BlessedElroy válasza blaca83 (#12350) üzenetére


BlessedElroy
senior tag

:C

Origin: BlessedElroy

(#12353) devilinsid3 válasza haly (#12344) üzenetére


devilinsid3
addikt

a szerver jó volt épp ezért sajnálom.. nem laggos, tv is jó tank is adja max. túl fast respawn volt.. erre ilyen büdös buzi adminokkal van tele.. a legszebb az, hogy pont az az admin dumált a legjobban vissza nekem akinek nincs is admin joga.. ő a haverjával kickeltet, mert megteheti.. amikor meg dogfight van visszamegy a Carrier fölé, lelövöm és baserape.. teljesen jó hozzáállás.. rendeljünk szervert és dobjunk ki mindenkit aki lelő

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#12354) F_Zolee válasza Laraxior (#12351) üzenetére


F_Zolee
veterán

Micsoda? 4. a top3ban? :DDD

(#12355) Laraxior válasza F_Zolee (#12354) üzenetére


Laraxior
titán

4 embert találtam a toplistás eredményeknél akik magyarok. Bár nem mostanában néztem.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12356) stoon válasza Laraxior (#12331) üzenetére


stoon
őstag

nekem már kettö is van

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#12357) Laraxior


Laraxior
titán

Ezek a rohadt 64-es Canal TDM mapok vonzzák a cheatereket. Armored Shielden eggyel találkoztam a kb 300 óra alatt, most játszottam ma kb 3-4 kört Canalon de minden második körben volt egy agytröszt :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12358) haly válasza devilinsid3 (#12353) üzenetére


haly
őstag

Hát sajnos van ez így. Most 1 hónap után nekem meg a kedvenc szeróim fele eltűnt, megszűnt, megváltozott. Ezt utáltam BC2-be is. :( Ha találok valami jót, az meg tuti, hogy laggos, meg tele van nyomival.
Apropó lag. Tud valaki olyan programot, ami grafikonon ábrázolja a pinget? Valamiféle tesztprogi is jó lenne, de furcsa lagjaim vannak és pont ezért küldtem be garanciáztatni az alaplapomat. Most kaptam egy újat, de ezzel is lag van, de lehet, hogy csak bedumálom magamnak. Viszont ha ezzel is lag van, akkor az bizony nem az alaplap miatt volt. :U :W

(#12359) devilinsid3 válasza haly (#12358) üzenetére


devilinsid3
addikt

járnék én is favorit szerverre, ha nem lenne üres a fele vagy megváltozott a map rotation :( vagy szimplán a szerver szűnt meg

#12357) Laraxior ki jár 64es TDM-re? :D értelme annyi kb. mint a 64es cq domination-nek :D

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#12360) Laraxior válasza devilinsid3 (#12359) üzenetére


Laraxior
titán

Megcsinálom a maradék pár assignmentet.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12361) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Nézem ezt a régebbi videót és a spawn képernyőn négy játékost mutat három helyett, plusz végig két squad leader van. Ezmiez?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12362) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Sziasztok!

Tuningolt i3-540 mellé milyen VGA kéne hogy a BF3 multi stabilan fusson HD-ban medium beállításokkal, és mondjuk 2-4x-es elsimitással?

(#12363) stoon válasza Laraxior (#12360) üzenetére


stoon
őstag

nekem minden megvan csak két medál hiányzik a többi pipa. (az air s.20ribbon, meg az m-com def. 4 ribbon :W )

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#12364) Bjørgersson válasza HollyBoni (#12362) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szerintem egy 6850 vagy 7770 jó lenne mellé, nVidiából meg talán GTX460 vagy 560 vagy 650Ti. Szvsz felesleges az MSAA csak zabálja a kártyát, elég ha a post-process élsimítást veszed high-ra.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12365) - = Zk = - válasza Bjørgersson (#12364) üzenetére


- = Zk = -
félisten

spanomnak gondjai vannak a 7770-nel. Bf3 állandóan kifagy.. de csak az

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#12366) stoon válasza - = Zk = - (#12365) üzenetére


stoon
őstag

nekem egy bios frissités segitett, most nem fagy ki hanem müködése leáll rögtön :DDD :K :Wezért nem toltam tegnap semmit :(

[ Szerkesztve ]

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#12367) Bjørgersson válasza - = Zk = - (#12365) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem lehet, hogy csak valami szoftveres gondja van?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12368) Laraxior válasza stoon (#12366) üzenetére


Laraxior
titán

De Neked 670-ed van nem? :U

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12369) HollyBoni válasza Bjørgersson (#12364) üzenetére


HollyBoni
veterán

Köszi. :R Régebben 5850 volt, azzal elég szépen vitte, már pontosan nem emlékszem de FHD-ban ment teljesen stabilan.

(#12370) CsonkaImo válasza - = Zk = - (#12365) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Ha win7-ről van szó akkor Catalyst Un-install Utility-vel le kéne szedni a drivert, majd a legfrisebb whql catát rátenni. Win8 esetén is ugyan ez, csak ott semmiképp ne használja az utilityt, mert os reinstall is lehet belőle :DDD

(#12371) - = Zk = - válasza Bjørgersson (#12367) üzenetére


- = Zk = -
félisten

passz, állítólag tiszta installra is ezt csinálja...
mindig vmi ati/amd driver miatt appcrash-ol neki

(#12366) stoon
pffff :DDD

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#12372) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Upcoming 2XP weekend in BF3

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12373) F_Zolee válasza - = Zk = - (#12371) üzenetére


F_Zolee
veterán

Én már vagy 5 éve "használom" a catalyst-ot és még 1x sem volt gondom.

(#12374) - = Zk = - válasza F_Zolee (#12373) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nekem sem.... elhiheted. X800GTO2-óta Radeonozok....
lehet az lesz, elcserélem vele a gépemet egy hétre, és megnézem, mi a pálya...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#12375) HollyBoni


HollyBoni
veterán

A DLC-ket hol éri meg megvenni?

(#12376) Bjørgersson válasza HollyBoni (#12375) üzenetére


Bjørgersson
félisten

HardverAprón keress Premium kulcsot. Azt hiszem 4 vagy 5k-ért már lehet kapni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12377) HollyBoni válasza Bjørgersson (#12376) üzenetére


HollyBoni
veterán

Az az egész játék az összes DLC-vel? Nekem alap BF3 már meg van régebbről, gondolom akkor nem menne.

(#12378) Laraxior válasza HollyBoni (#12377) üzenetére


Laraxior
titán

Szerintem inkább ruházd be a BF4-re azt az 5k-t :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12379) - = Zk = - válasza Laraxior (#12378) üzenetére


- = Zk = -
félisten

gondolod lesz ilyen orosz kulcsos megoldás?! :D

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#12380) HollyBoni válasza Laraxior (#12378) üzenetére


HollyBoni
veterán

Ááá az még messze van, meg gondolom nagyobb lesz a gépigénye.

(#12381) Laraxior válasza - = Zk = - (#12379) üzenetére


Laraxior
titán

Nem tudom de 5k alap... plusz meg megfejeli 5el októberben :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12382) blaca83 válasza Laraxior (#12351) üzenetére


blaca83
őstag

Azt tudtam, hogy az M1128-nál Te vezeted, vagy legalább az első háromba benne vagy a világranglistán! :C

Pisztollyal most első helyen vagyok, de az M5K-t is behoztam már a 20. hely alá. :P

Egyik klántársam meg nagy "M60 fun" és Ő is felhozta magát a Top 3-ba:
[link]

Kit tudsz még? :F :U Van közös ismerős? :B

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#12383) Bjørgersson válasza HollyBoni (#12377) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem, alapjáték nélkül az összes DLC.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12384) Laraxior válasza blaca83 (#12382) üzenetére


Laraxior
titán

PKP Pecheneg. Meg vmelyik snipert láttam. De akkor az M60 is új... tehat azóta többen vagyunk.D egyik nev sem ismerős :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12385) SkyS1gn válasza Bjørgersson (#12372) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Jet 100sv starra fel!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#12386) - = Zk = - válasza Laraxior (#12381) üzenetére


- = Zk = -
félisten

gyáááá :D :D

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#12387) blaca83 válasza Laraxior (#12384) üzenetére


blaca83
őstag

Pedig Hentes77-tel már játszottál tőlünk a csapatból! :P :K

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#12388) stoon válasza Laraxior (#12368) üzenetére


stoon
őstag

de igen az van a kari jo az alaplap jo most már friss is ép csak a gamma nem akarja az igazságot, biost a proci végett kellet frisitenem mert elő furdult kifagyás majd a kék de ott a codbol kiderült kell egy bips frissités és jo lessz! :DDD HÁT NEM :N :W :Wmondjuk nem fagy ki de nem is megy a gamma! :N :DDD

#12371) - = Zk = -. hát ja , egy gondal kevesebb , de lett másik, valami hülye Morphi vagy ki a f.szom beszélt ilyen zöldzégeket , azt ne igaza van! :DDD

[ Szerkesztve ]

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#12389) stoon válasza stoon (#12388) üzenetére


stoon
őstag

ugy néz ki magátol megoldodott most megy :C

vagy nem :W :W :W

[ Szerkesztve ]

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#12390) kisza25


kisza25
félisten

megint ennyi hsz történt valami érdekes, vagy csak a szokásos:)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#12391) KingKress79 válasza blaca83 (#12387) üzenetére


KingKress79
aktív tag

M60? Tudom ki Ő!

PS4: KingKress

(#12392) lacos001


lacos001
senior tag

Sztár vagy "sztár" a következő versenyzőm ? :DDD

(#12393) dejaris válasza Laraxior (#12322) üzenetére


dejaris
addikt

Foleg, hogy egyik tank sem azzal megy :P

(#12394) dejaris válasza Bjørgersson (#12372) üzenetére


dejaris
addikt

Ezeknek nem szoltak a szigetrol?

(#12395) Bjørgersson válasza dejaris (#12394) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Senkit nem érdekel a Sziget.

;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12396) dejaris válasza Bjørgersson (#12395) üzenetére


dejaris
addikt

Egyebkent ez doublexp ez az assault score-ra is kihat? Kene mar m16 orosz oldalon is :)

(#12397) Winne válasza Def26 (#12342) üzenetére


Winne
nagyúr

Ebben továbbra sincs igazad. ;)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#12398) EczkE


EczkE
addikt

MezeiKolbasz for prezident!

Asszem mindenféleképpen!

(#12399) emiki6 válasza Bjørgersson (#12395) üzenetére


emiki6
veterán

Én dolgoztam ott.
Évekig az octopus sátorban. Bszták kifizetni ezt a sátrat (IS) majd kijelentették, hogy "ennyi, meg annyi millá nyereséget termelt a Sziget... de legalább kaptunk jegyet és nem volt veszteség :)) Szóval nekem megvan véleményem. Amúgy meg vagy por van vagy sár, szóval nem a legjobb a terep.

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#12400) HollyBoni válasza EczkE (#12398) üzenetére


HollyBoni
veterán

:DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.