Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:04:54

LOGOUT.hu

Kiadó: Electronic Arts
Fejlesztő: EA Digital Illusions CE AB
Megjelent: 2011 OKTÓBER 28

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12851) SaMURaIDrAkE válasza devilinsid3 (#12850) üzenetére


SaMURaIDrAkE
tag

i5 3570k
8gb corsair vengeance
HD 7950

Szerintem elég és nincs kis ablak.
A sima alap játék sem indul el.....az is csak annyit ír ki hogy initializing...... és gondolkozik a végtelenségig.

(#12852) Firkavadasz


Firkavadasz
tag

Ez meg mi? Mostanában ezzel dob ki:

[ Szerkesztve ]

A pletykákat az irigyek INDÍTJÁK, az ostobák TERJESZTIK, és a hülyék HISZIK EL.

(#12853) TXT


TXT
őstag

Egy ujabb gyongyszem! dimas98ua Reportoljatok a kis kocsogot mindannyian legyszives, hogy kibas.zak orokre, AIMBOT HACKER! :W :W Az egesz kor alatt ennyi beirast meg nem lattam, mint ez a gyoker miatt!
Csak hogy alatamasszam, a Cheat-o-meter is bizonyitja, amit mindenki beirt: 80,3%-os CSALO jelenleg

[ Szerkesztve ]

(#12854) profisher. válasza Firkavadasz (#12852) üzenetére


profisher.
tag

Nekem is szokott néha ilyet csinálni, nem tudom mi az oka. :D

(#12855) TXT


TXT
őstag

Es ahogy a tobbi eredmenyet nezem, van pofaja rendesen a kis kocsognek:
334:19
123:19
399:41
90:8

Remelem, szepen vegleg kibas.zak ezt a rohadekot, aki elku.ja masok idejet es kedvet! :W :W
Kerek mindenkit, hogy kuldjon ra egy reportot ezekkel a statokkal es a profiljaval egyott az EA fele! :R :R
Hulljon a fergese!

(#12856) scream


scream
veterán

Esetleg nem tudja valaki, hogy Evenbalance-on mennyi idő alatt kezelnek egy ticketet? Már 24-órája beadtam, de rá sem néztek ... :F

Kezdek picit morcos lenni főleg így dupla XP hétvégén.

(#12857) emiki6 válasza SaMURaIDrAkE (#12847) üzenetére


emiki6
veterán

Ne quick matchre menj hanem server brovserben keress egy szervert. Hátha...

Babicsbalu: az a kép ez kész xD

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#12858) t256


t256
őstag

Tényleg, dupla xp hétvége van. Ezért panaszkodik mindenki a csalók miatt. Ilyenkor mindig előkerülnek és nem lehet egy normálisat játszani.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#12859) haly válasza Firkavadasz (#12852) üzenetére


haly
őstag

Xfire nem megy a háttérben? Nálam az csinálta folyton ezt. Meg egy drivercserét is megpróbálhatsz. :K

(#12860) scream válasza scream (#12856) üzenetére


scream
veterán

Nah csak emlegetni kellett ...

Viszont amit írtak nekem nem egyértelműen jön le,hogy mi is van.

"The supplied GUID has been associated with hacking or interfering with the normal operation of our PunkBuster software and has therefore been compromised resulting in a global ban from PunkBuster enabled game servers. We have no way of knowing who was actually playing with this GUID at the time the violation was triggered. We also have no way to know if the violation was triggered on your specific computer. Our system does not collect personal information and furthermore we have no way to attach a cheat/hack violation to a specific person. This ban will not be lifted as then the person who did trigger the violation would again be able to join PunkBuster Servers using this GUID.

To be clear: we are not saying that you cheated as we have no way to know who triggered the violation. If it is certain that no one playing on your computer ever had a cheat/hack violation triggered by PunkBuster, then your GUID (cdkey and/or game account password) has been stolen by or leaked to someone who has used it on a different computer to trigger the violation. We do not have the means to help you find out who is responsible for compromising your GUID."

Most akkor marad a global ban, vagy valamit tehetek ez ügyben ?

Főleg úgy, hogy lóf@szt nem csináltam :W

(#12861) csibe1 válasza SaMURaIDrAkE (#12851) üzenetére


csibe1
addikt

Próbáld meg a telepítés javítását. Originben nyisd meg a BF3-nál a játékadatokat, ott lesz az összes DLC, egyenként javítsd ki mindet, hátha az a gond.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#12862) t256 válasza scream (#12860) üzenetére


t256
őstag

This ban will not be lifted as then the person who did trigger the violation would again be able to join PunkBuster Servers using this GUID.

Itt a kulcsmondat. Addig nem kerül le a ban, amíg az a személy, aki csalt nem jelentkezik be újra és buktatja le a PB ezzel a GUID-dal (Account).

Magyarul ez a ban téged illet, amíg be nem bizonyosodik, hogy nem Te voltál.
Az utolsó bekezdésben pedig azt írja, hogy Ők nem gyanúsítanak Téged csalással. Ezt mondjuk nem értem. A global ban mégis jár.

Ezzel az Account-tal valaki csalt az 100%.
Punk Busterrel védett szerveren nem tudsz játszani.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#12863) Firkavadasz válasza haly (#12859) üzenetére


Firkavadasz
tag

Nem megy, nincs is telepítve mióta befejeztem BFME2 multizást.

Most kivettem a kártyát, majd újra behelyeztem, és driver le, ccleaner futtatva, restart, új driver fel, és most teszteljük.. Reméljük a legjobbakat.

A pletykákat az irigyek INDÍTJÁK, az ostobák TERJESZTIK, és a hülyék HISZIK EL.

(#12864) Firkavadasz válasza scream (#12860) üzenetére


Firkavadasz
tag

Mondjuk nem értem a szemét Dice embereit sem, van itt annyi csaló, annyi hiba, és mégis az ilyet fogják ki, akit meg ténylegesen ki kellene, azokkal meg nem csinálnak semmit. Qrva anyjukat. :W

A pletykákat az irigyek INDÍTJÁK, az ostobák TERJESZTIK, és a hülyék HISZIK EL.

(#12865) DeadMeat válasza Firkavadasz (#12864) üzenetére


DeadMeat
veterán

Miért fikázod a Dice-t, amikor közük nincs ehhez a banhoz? PB banolta, nekik kellene levenni róla, nem a dicenak....

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#12866) scream válasza t256 (#12862) üzenetére


scream
veterán

De nem értem, hogy tudna megint ezzel a GUID-dal lebukni, ha fel sem tud menni a szerverekre?

Illetve már jelszót váltottam, hátha valaki feltörte, na akkor mi van? Akkor már végképp nem tud belépni vagy én értelmezek valamit félre? :F

(#12867) dejaris


dejaris
addikt

Haha

(#12868) DeadMeat válasza dejaris (#12867) üzenetére


DeadMeat
veterán

Noob szerver.. ott csak halni szabad. :D

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#12869) devilinsid3 válasza dejaris (#12867) üzenetére


devilinsid3
addikt

fáj az adminnak, hogy neki nem lehet ilyen hihetetlen k/d-je :D

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#12870) DeadMeat válasza scream (#12866) üzenetére


DeadMeat
veterán

Ezt kérdezd meg tőlük is szerintem..

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#12871) LLD válasza dejaris (#12867) üzenetére


LLD
aktív tag

Ilyet se láttam még kíváncsi lennék a kiötlőjére!! :C

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#12872) dejaris válasza devilinsid3 (#12869) üzenetére


dejaris
addikt

De ahogy olvastam, mar tokre orultem, hogy ezert bannolnak. Erre meglatom a vegen azt az 1.00-t :(((

(#12873) t256 válasza scream (#12866) üzenetére


t256
őstag

Újraértelmeztem a mondatot google fordító segítségével. Sajnos az angol tudásom kezd megkopni.
Azért nem fogják feloldani a bant, mert így az a személy aki a csalást elkövette, többet nem tud csatlakozni ezzel a GUID-al.
Ez alapján ez egy permanent (végleges) ban.
Utána szépen levédik magukat, hogy az ő szerverük személyes adatot nem tárol (IP címre gondol? Az alapján pedig kiderülne, hogy Te voltál-e vagy sem).

Nem tudom hány darab ezresdbe került a játék, de buktad. :(

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#12874) scream válasza t256 (#12873) üzenetére


scream
veterán

De ne vicceljenek már, oké, legyen warn, vagy time ban, de hogy egyből perma ban, egy olyan indokkal amit nem tudnak alátámasztani, mi a f@sz ? :F :W

Még akkor is durvának tartanám az egyből global perma bant, ha csaltam volna, de így meg aztán végképpen.

Meg milyen jogon vonhatják meg azt, hogy az ember játszon a LEGÁLISAN megvett játékával, mert ugye minden szerveren fut a PB, akkor tartsanak fent olyat amin nincsen. Áhh, felháborító.

Esetleg valakinek valami ötlete, kihez, hogyan lehetne fordulni, mert így 60 óra játékot nem ért meg az a 10k amit a PB miatt jogtalanul buktam.

[ Szerkesztve ]

(#12875) Chrys_


Chrys_
addikt

Jó szar adminja van az iram szervernek...

(#12876) DeadMeat válasza scream (#12874) üzenetére


DeadMeat
veterán

Dice esetleg nem tudja kinyomozni, hogy a kérdéses időben milyen ip-ről játszottak az accountoddal? Esetleg a szerver adminjai ahol a bant kapta az illető?

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#12877) scream válasza DeadMeat (#12876) üzenetére


scream
veterán

Nem tudom, szerintem a Dice/EA vonakodik beleütni magát a PB-s dolgokba, ami lássuk be nem túl korrekt. :U

Egyébként itt van maga a ban, nem látszik melyik szerveren kaptam, csak a csatlakozott IP, ami itt van a környékemen valóban.

Csak az a baj, hogy egészen mostanáig (a mostani esett miatt védtem csak le) a WiFi nyitott volt, több okból is, így ha valaki felcsatlakozott és kapott el csomagokat akkor akár meg is szerezhette nem csak az Origin hanem a többi accountom adataid is (ami nem a legjobb hír), viszont ugye mivel felcsatlakozott a WiFimre nyílván az IP (dinamikus IP-m van) hozzám fog tartozni, ha vissza is keresik, de a magyar jogszabályok értelmében nem lehet(ne) engedély nélkül nyílt WiFi-re csatlakozni. Ilyenkor mi van? Rendőrségi ügyet kéne belőle csinálni ? :F (MAC address alapján esetleg utol lehet érni, ha valaki volt fent).

:W

(#12878) samu5 válasza Chrys_ (#12875) üzenetére


samu5
csendes tag

Legyél kedves bővebben kifejteni.
Valamint nyilatkozni a hatalmas kultúrádról,hogy körvégén beírsz és lelépsz.

(#12879) devilinsid3 válasza Chrys_ (#12875) üzenetére


devilinsid3
addikt

ajhaj :D

(#12874) babicsbalu ez jogos, hogy csalás után elsőre perm ban.. jó hogy nem figyelmeztetik az illetőt előtte :D
azt meg, hogy ezt nem te követted el azzal nem tudnak mit csinálni, mert akkor jönne az, ha a csalók lebuknának, hogy ilyen sztorival előállnak és már unban.. ebbe bele kell törődni és nem véletlenül mondják a kis nagy betű, szám és egyéb különleges karakterek használatát, mert nehezebb feltörni.. vagy próbálj meg kevesebbet mászkálni különféle oldalakon :P

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#12880) Winne válasza Firkavadasz (#12852) üzenetére


Winne
nagyúr

Nálam ma uez volt..

@(#12874) babicsbalu:

"Még akkor is durvának tartanám az egyből global perma bant, ha csaltam volna, de így meg aztán végképpen."

Én meg azt tartom durvának, hogy ezt leírtad ide..

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#12881) SkyS1gn válasza Winne (#12880) üzenetére


SkyS1gn
félisten

+10 a Griffendélnek!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#12882) DeadMeat válasza scream (#12877) üzenetére


DeadMeat
veterán

Nem tudok neked sajna semmi okosat mondani, kérdezd meg a dice-t, vagy az ea supportot ilyenkor mit lehet tenni.Hátha felajánlanak valami jót.
Az a gyökér meg szarjon sünt, aki miatt banolták az accountodat. Durvábbat nem írok, mert engem is kiraknak innen...
Sajnálom :(((
Ha csak nem a te wifiden játszott miért tartozna hozzád az ipje?Routerben nincs olyan ip/mac cím ami nem hozzátok tartozik? (statistics menüpontban van nálam) Esetleg onnan el tudsz talán indulni valamerre..

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#12883) SkyS1gn válasza Winne (#12880) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Hmm nem is mondtad hogy a Ducky bill. csapatába tartozol :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#12884) scream válasza Winne (#12880) üzenetére


scream
veterán

Miért ? :F

Majd akkor csináljanak zérótoleranciás bannolgatást, ha rendesen bizonyítani is tudják, hogy az adott felhasználó követte el a csalást.

Jelen esetben, én, egy otthoni átlagfelhasználó, aki legálisan megvettem a játékot és játszottam vele mindenféle csalás/mod/hack nélkül (milyen meglepő),aztán áldozatául estem ennek az esetnek, mely nem biztos, hogy csak az Origin accountomat érinti, hanem más, fontosabb adatokat is.

És igenis durvának és jogtalannak tartom az ennyire agresszív retorziót, mivel semmi konkrétummal nem tudják alátámasztani, hogy én voltam az, aki csalt (nem, nem én voltam). Nem hiszem, hogy annyival megkárosított volna bárkit az, aki jogtalanul használta a CDKEY/GUID-om, mint amennyivel a PB engem megkárosít.

-----

"...vagy próbálj meg kevesebbet mászkálni különféle oldalakon ..."

Ezt pontosan nem értem, mivel ha volt is bármiféle behatolás itt volt a hálózaton, mivel itteni IP-ről rakták ki.

---

"...Routerben nincs olyan ip/mac cím ami nem hozzátok tartozik? (statistics menüpontban van nálam) Esetleg onnan el tudsz talán indulni valamerre..."

Hát hiába van/lenne meg a MAC címe, egyszerű állampolgárként mit tudnék vele kezdeni? :(

Remélem azért még szorult valamennyi emberség a PB Stuff-ba és megértik a helyzetemet, megpróbáltam nekik leírni...

[ Szerkesztve ]

(#12885) DeadMeat válasza SkyS1gn (#12883) üzenetére


DeadMeat
veterán

A hangja alapján kicsit idősebbnek gondoltam Winne-t :B :DDD

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#12886) scream válasza scream (#12884) üzenetére


scream
veterán

"...Ha csak nem a te wifiden játszott miért tartozna hozzád az ipje?..."

Úgy értettem, hogy hozzám tartozik, hogy az én routerem osztott neki IP-t.

(#12887) Firkavadasz válasza scream (#12884) üzenetére


Firkavadasz
tag

Sajnos ez van Breki király, többet mi sem tehetünk.

Sajnáljuk hogy ez történt, talán az ea support honlapján livechatben elmesélheted a dolgokat mi történt.
Máskor légy óvatosabb az accoddal, sok sikert.

Szerintem marha jó ez a Squad DM nagyot vittünk kisza25-el.
Ide tényleg nagyon kell a csapatmunka, szinte csak mi húztuk a társakat, a többi okos csapattárs meg csipáztak.

Jöhetnétek többen is ha gondoljátok ellenénk.
Battlereport

[ Szerkesztve ]

A pletykákat az irigyek INDÍTJÁK, az ostobák TERJESZTIK, és a hülyék HISZIK EL.

(#12888) LLD válasza scream (#12886) üzenetére


LLD
aktív tag

Most nem trollkodás ból de ez a keletű probléma már régebben is fellépet nálad!! :U
Reportolt meccseidet jul 5 ig visszanéztem de semmi kirívó nincsen!!Szerintem nálad lesz valami gebasz!!

babicsbalu:[link] :U

[ Szerkesztve ]

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#12889) scream válasza LLD (#12888) üzenetére


scream
veterán

:F Mire is gondolsz pontosan?

Nincs is, mivel nem használtam semmi csalást ...

---

Az egy picit más helyzet, mivel nem eredeti volt a játék és alapból valami mod-dal volt felrakva ami miatt produkálta ezt.Miután megcsináltam ezt az eljárást ment is minden további gond nélkül...

[ Szerkesztve ]

(#12890) Chrys_ válasza samu5 (#12878) üzenetére


Chrys_
addikt

9:0-nál átdobni a másik oldalra, amikor már pont sincs a csapatnál, és mivel ott nincs alapbázis, esély 0. Ennyi. Tartom a véleményem.

(#12891) Winne válasza scream (#12884) üzenetére


Winne
nagyúr

Ezt nem jól látod. Ők nem a hatóság, hogy azután kutassanak, hogy ki követett el csalást az adott accon, hanem ha az accon csalás volt, akkor bannolják csak le egyből, még ez a stattörlés is egy rossz vicc, ezért is pofánvertem volna egy nagyon döglött hallal aki kitalálta...

Az adott helyzettől és állásfoglalástól mentesen írom, hogy ha valaki csal, vagy ha valaki nem ügyel az adatai biztonságára, akkor utána ne sírjon, hanem tanuljon belőle. Bárki mondhatja, miután utolérte a banhammer, hogy jaj de figyeljetek már valaki segítsen, mert lebannoltak és nem tudom miért, biztos a szomszéd gyerek macskája felhekkelte a gépem és más szórakozása sem volt, csak hogy aimozzon és szerezzen nekem egy bannt. No offense...

Nagyon érdekes a dolog, de miért van, hogy én feltelepítem a játékaimat, játszom velük két évig online, amíg meg nem unom, vagy ki nem jön egy újabb, ami leváltja, de még csak újra sem telepítem soha és nem bannolnak le soha, sehol? Még, ha a cheatometert is nézzük, lehet, hogy még okuk is lenne rá. :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#12892) LLD válasza scream (#12889) üzenetére


LLD
aktív tag

De azt írtad nem de,hogy valaki a te accodal élt vissza!Ezért néztem meg!! :U Ja hát erre a tököm se gondolt "mivel nem eredeti volt a játék és alapból valami mod-dal volt felrakva" :(((

Most nékem lenne egy globális kérdésem aki megbukik pb által annak nem resetelik a statját? :F

[ Szerkesztve ]

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#12893) scream válasza Winne (#12891) üzenetére


scream
veterán

Ebben az esetben irigyellek, hogy ha téged is hasonló kár érne, akkor egy szó nélkül továbblépnél, sajnos én nem tudok, meg nem is akarok, mivel tudom, hogy nem én voltam.

"Az adott helyzettől és állásfoglalástól mentesen írom, hogy ha valaki csal, vagy ha valaki nem ügyel az adatai biztonságára, akkor utána ne sírjon, hanem tanuljon belőle."

Már levédtem a WiFimet, jelszót cseréltem az összes accomon, szerintem "tanultam" az esetből, csak remélnék már valami jót is.

"Bárki mondhatja, miután utolérte a banhammer, hogy jaj de figyeljetek már valaki segítsen, mert lebannoltak és nem tudom miért, biztos a szomszéd gyerek macskája felhekkelte a gépem és más szórakozása sem volt, csak hogy aimozzon és szerezzen nekem egy bannt. No offense..."

Ez nem volt szép.

-----

GCC-Stream még nem zárta le a ticketemet, gondolom, majd azután lesz.

[ Szerkesztve ]

(#12894) Firkavadasz válasza LLD (#12892) üzenetére


Firkavadasz
tag

Igen ez érdekes, ezt én sem értem.

A pletykákat az irigyek INDÍTJÁK, az ostobák TERJESZTIK, és a hülyék HISZIK EL.

(#12895) samu5 válasza Chrys_ (#12890) üzenetére


samu5
csendes tag

Ami téged átdob,az autoadmin.
Ha nem szólsz,hogy admin tegyél már vissza légyszíves,akkor nem tudok segíteni,nem vagyok parafenomén.
Tegnap is volt innen PH-ról játékos akit átdobott, de ő nem végén nyávogott,hanem játék közbe jelezte nálad kultúráltabb formában és vissza tettem.

[ Szerkesztve ]

(#12896) Winne válasza scream (#12893) üzenetére


Winne
nagyúr

"Ebben az esetben irigyellek, hogy ha téged is hasonló kár érne, akkor egy szó nélkül továbblépnél, sajnos én nem tudok, meg nem is akarok, mivel tudom, hogy nem én voltam."

Nyilván a helyzettől függően megtenném a lépéseket az illetékesek felé, ami ebben az esetben kb. halottnak a csók, mert ezekből az elvekből nem engednek bemondásra sohasem, ami lássuk be érthető is.

"Ez nem volt szép."

""Az adott helyzettől és állásfoglalástól mentesen írom""

Mire való az a GCC stream?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#12897) scream válasza Winne (#12896) üzenetére


scream
veterán

GGC-stream, akitől a GIUD-omra kaptam a BAN-t, oda írtam egy ticketet, amiben linkelni kellett az evenbalance-os ticketet (ahová emiatt írtam), most megkaptam ugye a bant az evenbalance-tól, gondolom ezután a következő lépcső amikor a GGC-re is felkerülök, ha másnak nem, elrettentésnek. :(

"""Az adott helyzettől és állásfoglalástól mentesen írom"""

Sajnos nekem nem így jött le a hozott példa alapján.

(#12898) Winne válasza scream (#12897) üzenetére


Winne
nagyúr

Ha innen van a , akkor ők tudnak válaszolni gondolom arra, hogy melyik meccsnél volt a galiba, amitől már visszanézhető a konkrét ip. Ez lehet segít valamiben.

A hozott példa adott volt, de nem volt benne állásfoglalás, sem ítélkezés, tőled függetlenül bárkinek ugyanilyen problémájánál is leírnám ugyanezt.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#12899) TTomax válasza dejaris (#12867) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ilyet flagrun szerveren szoktak adni,büszke lehet rá hogy nem ismerted fel...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#12900) csibe1 válasza DeadMeat (#12865) üzenetére


csibe1
addikt

Szerintem elég sok közük van hozzá, ha már annyi mindenre kötelezik a játékost a warez elkerülése miatt.
Nem tudtak volna valami más, hatékonyabb szoftvert keresni a szutyok Pb helyett vagy csinálni egy sajátot? :F

(#12899) TTomax

Ezt némelyik sima szerveren megkapod.Flagrun szervereken tilos ölni.

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.