Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:04:54

LOGOUT.hu

Kiadó: Electronic Arts
Fejlesztő: EA Digital Illusions CE AB
Megjelent: 2011 OKTÓBER 28

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11951) kisza25 válasza LLD (#11950) üzenetére


kisza25
félisten

menj armored s.-re ott nincsen jet

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#11952) Winne válasza SkyS1gn (#11947) üzenetére


Winne
nagyúr

Kicsit hosszú lére lett engedve jah, de már vagyok, válaszoljál!!! :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#11953) Mappa válasza Svájcinéger (#11949) üzenetére


Mappa
addikt

Baxhatod a kitörést ha gyors jármű respawn van beállítva a szerveren.... Mondjuk a seggen ülés részével egyet értek, only rambo mód de sosem rohadok egy helyen, sokáig :D

nem kötelező megadni

(#11954) LLD válasza kisza25 (#11951) üzenetére


LLD
aktív tag

Együtt mozgunk általában és van akinek nincs meg a kieg!!Amúgy igen de azon a mapon nagyobb késztetést érzek a sprut illetve tankozásra!! :DDD

hát múltkor se sikerült nagyon kitörnünk!!! :O

[ Szerkesztve ]

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#11955) Svájcinéger válasza Mappa (#11953) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Kivéve a kocsmákat. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#11956) Mappa válasza Svájcinéger (#11955) üzenetére


Mappa
addikt

csacskaságokat beszélsz... azt sem tudom mi az..ugyan már, kérlek:D

nem kötelező megadni

(#11957) stoon


stoon
őstag

szerintem mindegy a pálya ,mindegy a jármű,nem mindegy viszont az erőelosztás és az emberek hozzáállása. szerintem csak ezen múlik minden , és ezt abból lehet leszűrni hogy a végén szoros a meccs és az eredményben nincs eget verő különbség! a többi csak duma!mindent a játékos/ok csinálnak diktálnak, a járművek/fegyverek csak eszközök amit vagy jól használnak vagy nem :R

(#11951) kisza25: én bandart is szeretem bá ott van jet de ott álltalában AAval megyek :P

(#11953) Mappa:+1 inkább haljak de elmondhassam amit tudtam és tellet tőlem megtettem :K :R

[ Szerkesztve ]

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#11958) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

Sziasztok!

M16A4 mennyire hasonlít az M16A3-ra? Ennek is alig van recoil-ja és hasonlóan op mint az A3? Nem valami gyakran lehet látni másoknál és nekem is alig van vele kill-em, így gondoltam megyek vele egy kicsit viszont a fair play híve vagyok. Szóval ha nagyon op akkor nem erőltetem. Mi a véleményetek róla?

(#11959) t256 válasza CsonkaImo (#11958) üzenetére


t256
őstag

Ugyanaz, mint az A3 csak nem automata. Egy vagy két töltényt lő ki egyszerre, úgy mint a KH2002. Szvsz próbálgasd nyugodtan, majd kitapasztalod, hogy miért OP.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#11960) emiki6


emiki6
veterán

Ezazz!!! :Y

Sikerült feltenni a better battlelogot CHROME-ra!!! :C

Szerk: Csak mert mindenki írta, hogy csak firefoxszal működik... :P De lehet csak félreértettem valamit. :F

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#11961) Algotis válasza emiki6 (#11960) üzenetére


Algotis
addikt

Informatikus lvl 99 :P

Androidos Outlookból küldve

(#11962) KYZRR


KYZRR
őstag

Ohh, csak cirka 3600 hsz erkezett egy honap alatt... :DDD
Udv ujra itthon sracok :D

You can only die once, make sure it is worth it...

(#11963) - = Zk = - válasza Algotis (#11961) üzenetére


- = Zk = -
félisten

/fészpalm :D

(#11960) emiki6
több böngészőre is feltehető. én is azon használtam régebben :D

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11964) emiki6 válasza Qru (#11817) üzenetére


emiki6
veterán

Egy Jómunkásemberrel kevesebb. :( :O

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#11965) nagybá válasza KYZRR (#11962) üzenetére


nagybá
senior tag

egy hét alatt 1200 ....

(#11966) Laraxior válasza emiki6 (#11964) üzenetére


Laraxior
titán

Majd en leszek helyette ;)

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11967) Audifan válasza Algotis (#11961) üzenetére


Audifan
tag

A cheatet könnyebb volt felrakni, ugye?

;]

(#11968) EczkE válasza Audifan (#11967) üzenetére


EczkE
addikt

:DDD :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#11969) haly válasza Audifan (#11967) üzenetére


haly
őstag

Szegény kölök. 2-3 hetente benéz ide a fórumba, akkor is mindig kapja az oltást. :( :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11970) t256 válasza emiki6 (#11964) üzenetére


t256
őstag

Valakit pihenőre küldtek az akkor történt személyeskedés miatt?

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#11971) Algotis válasza Audifan (#11967) üzenetére


Algotis
addikt

Azt installálni sem kellett :P

Androidos Outlookból küldve

(#11972) stoon válasza Algotis (#11971) üzenetére


stoon
őstag

naneeeee már akkor hogy avass be minket, gondolat átvitel vagy mi? :DDD

[ Szerkesztve ]

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#11973) SkyS1gn válasza stoon (#11972) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Kézrátétel! ;)

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#11974) kisza25 válasza t256 (#11970) üzenetére


kisza25
félisten

pont fordítva moderátor lett:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#11975) Gyula84


Gyula84
veterán

na szóval ki akar maradni a bf3 friends listámon?
mert a többi megy a levesbe...

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#11976) - = Zk = - válasza Gyula84 (#11975) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hujúúúj :D :D :D

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11977) emiki6 válasza Gyula84 (#11975) üzenetére


emiki6
veterán

Ha closeQ-zol tdmezel ctfezel és nem vagyok rajta, akkor vegyél fel. Ha nem, de rajta vagyok, akkor nem fontos.

Kisza: pontosan! :K ;)

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#11978) SkyS1gn válasza Gyula84 (#11975) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Pick me!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#11979) Mappa válasza SkyS1gn (#11978) üzenetére


Mappa
addikt

ez mekkora kamu lósz** :DDD

nem kötelező megadni

(#11980) LLD válasza SkyS1gn (#11978) üzenetére


LLD
aktív tag

Kamuzós Reebok reklám!! :DDD
De hogy on is legyek :vidijó 1 vidijó 2

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#11981) EczkE válasza SkyS1gn (#11978) üzenetére


EczkE
addikt

Imádom ezt a videót. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#11982) gali777 válasza LLD (#11980) üzenetére


gali777
őstag

Metal Machine, jó muzsika :D

(#11983) dejaris válasza Gyula84 (#11975) üzenetére


dejaris
addikt

(#11984) LLD válasza gali777 (#11982) üzenetére


LLD
aktív tag

Thx! Legalább a zene legyen jó!! :DDD

[ Szerkesztve ]

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#11985) westcoastog


westcoastog
veterán

Melyik mapokon van még BTR-90 sharqi peninsula-n kívül? Mert vagy nem figyeltem vagy csak ott találkoztam még vele eddig. Azzal nagyon elememben érzem magam. :D

(#11986) Bjørgersson válasza westcoastog (#11985) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Back To Karkand és End Game pályákon.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11987) SkyS1gn válasza dejaris (#11983) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Jó csatorna :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#11988) gali777 válasza Bjørgersson (#11986) üzenetére


gali777
őstag

Csak B2K pályákon van, mivel olyan apc-jük volt az araboknak a 2-ben.

(#11989) Bjørgersson válasza gali777 (#11988) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Igazad van, összekevertem a BMP-vel.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11990) westcoastog válasza Bjørgersson (#11986) üzenetére


westcoastog
veterán

aha, akkor a többin nem figyeltem, vagy csak nem conquesteltem eleget.
Meg kéne már vennem a premium servicet lassan.

(#11991) LLD válasza gali777 (#11988) üzenetére


LLD
aktív tag

A legnagyobb ellenségeim 1 tov plusz egy kis löveg és bambi a tankomnak!! :O Fokozottan kell rájuk ügyelni!! :K
t256: Én fordítva vagyok így nem tudok lőni már!!(nem is tudtam) :DDD És igen csapatban vagyunk!!Most ezen a felvételeken nem annyira látszik!!De a csatornámon van nem kimondottan frag videó is!
devilinsid3:Milyen füst és hova mennyek ki?? :DDD

[ Szerkesztve ]

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#11992) t256 válasza LLD (#11980) üzenetére


t256
őstag

Szóval, a zene nem az én világom. A videó amúgy tetszik. Látszik, hogy rutinosan kezeled a tankot. Valaha nekem is hasonlóképpen ment, de már annyira elszoktam, hogy nem bírok két percnél többet maradni abban a konzervdobozban, rögtön kiszednek. Manapság only infantry.
Egyébként szerencséd van és mindig soflamozik Neked Valaki, vagy többen mentek fel és megy a csapatjáték? Én régen szerettem soflamozni is, de nagyon sokszor nem volt értelme. Javelint nem használtak az engik, a tankosok szintén hanyagolták a Guided missilet.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#11993) devilinsid3 válasza LLD (#11991) üzenetére


devilinsid3
addikt

ha kicsit messze van a TOV-os akkor füst és kimész valamerre, nagy valószínűséggel ki lehet kerülni

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#11994) Atla


Atla
senior tag

Ki milyen DPI beállitást használ??Eddig 3600dpi (ez a max),a játékban pedig 0.06000 az érzékenység.
Most probálom alacsonyabb Dpi-n hátha pontosabb az egér.2200dpi egér érzékenység 0.07000.

(#11995) dejaris válasza SkyS1gn (#11987) üzenetére


dejaris
addikt

A tobbiek biztos azert nem reagalnak ra, mert hasonlo keppen probalkozgatnak az eletben, es nem tartjak viccesnek :DD

(#11996) SkyS1gn válasza dejaris (#11995) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:DDD

Azért sajnos gáz hogy odafelé működik de visszafelé nemnagyon! :U ;]

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#11997) kisza25 válasza Gyula84 (#11975) üzenetére


kisza25
félisten

én :R

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#11998) zzola


zzola
félisten

Valaki játszik itt PC-n kontrollerrel? Milyen lehet az irányítás vele? PC-n első napom, fájnak az ujjaim a billentyűtől, nem kényelmes vele az irányítás, és nehézkes is, az egérrel nincsen gond. :F

[ Szerkesztve ]

(#11999) dilipok válasza zzola (#11998) üzenetére


dilipok
veterán

roviden: felejtsd el.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#12000) devilinsid3 válasza zzola (#11998) üzenetére


devilinsid3
addikt

még sosem játszottál pc-n bill-el vagy mi a tököm? :D

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.