Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axlfsi

    veterán

    válasz Chal #8227 üzenetére

    Pont így, ahogy írtad! :R A guest szerintem sem valószínű, hogy hibátlan lesz, mert ott valami korlátozás alapból van, de akár egyenesen az, hogy egy szeparált alhálót hoz létre a vendég wifinek a router (routere válógatja, mennyire cizellált itt a beállítási lehetőség vagy végzi a háttérben, ahogy gondolja...).

    A lényeg ugyebár csak annyi lenne, hogy legyen egy olyan SSID, ahol nincs bepipálva az 5Ghz is, csak a 2.4Ghz (multiconnect?)

    @AndrewTdi: megnéztem itt a webes democonfigban és azt hiszem ez lesz a ludas a "Smart Connect"; ez ha be van kapcsolva, akkor az bekavar és emiatt szakad le néha a nyomtató a hálózatról. A tuti egy stabil és csak és kizárólag 2.4Ghz-es hálózat... de sajnos pontosabban nem ismerem az Asus-t, viszont ezzel kell játszanod úgy gondolom.

    @Chal; nem ismerlek az Enternetből? :K

Új hozzászólás Aktív témák