Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vertigo18

    addikt

    A minap vettem egy használt videókártyát innen, egy megbízható fórumtárstól. Maximálisan elégedett vagyok a kommunikációjával, segítőkészségével. Talán elkövettem egy hibát, hiszen a régi, 6670-es helyére simán betettem a 7790-et, ami ment is, nem volt vele baj, kicsit játszottam is vele, csak amúgy teszt-jelleggel. Aztán estére, amolyan letöltő-gépként bekapcsolva hagytam.

    Másnap reggel, amikor kapcsolom be a monitort, EZ a látvány fogadott. Nekem tipikusan memória-hibának tűnt, már bánom, hogy nem néztem hamar egy GPU-Z-t dehát, mint látható, alig volt bármi is olvasható, így újraindítottam a gépet.

    Újraindítás után 26 fokos volt a GPU, tökéletesen működött minden, aztán (jobb később, mint soha) legyalultam a régi Radeon drivereket és feltettem a legújabbat (16.3.2 Crimson), azóta több órás játék, illetve 36 órás folyamatos bekapcsolva tartás, illetve egy 2-3 perces AIDA64 GPU teszt is sikeresen lefutott, semmi problémával..

    Szerintetek megnyugodhatok és a driver volt a ludas?

    Jah, egy 3DMark 11-et is végigfuttattam, az sem jelzett hibát, nem pixelesedett, semmi gond nem volt vele.

    Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés