Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27908) WesTM válasza nixx-21 (#27889) üzenetére


WesTM
senior tag

Sziasztok Gengszterek! :R

Nixx papi elolvastam a történetedet, igazi nő sztori, most már tényleg keresek egy spontán kapja be a faszomat csajt akit 25 perc után el lehet küldeni... Te példádból is láthatóan, igen kis % éri meg a befektetést... :((( De azért kitartást! :R

Zk:Drága Barátom kitartást! :R Várom már én is hogy beújíts egy notit, mert így egyszerűen nem tudunk beszélni! Arra majd dobsz egy skypeot, aztán legalább magyar hang lesz a vezeték másik végén! :R

Pckownz: Akkor cimborám röviden leírom a szombati napomat! :R

Terjéki barátommal már terveztük 1-2 hete, hogy kéne már egy ideg horgászatot csinálni, mert elég szopatós korszak közepébe vagyunk mind ketten. A döntés szombatra esett, a szomszédos falu mellett található tóra. 4 órakor kelés, 0 perc alvás után, már az adrenalin bennem volt... Átértünk másfél órás várakozás a napijegyre, aztán bepakolás, alapozó etetés, készülődés kb. fél 7-re ért be az egyik horog, a másik vadonat új feederbotom pedig 7 óra magasságában. A tulajokkal igen hamar sikerült összeugatnom, mert bár elvárják a pontymatrac és sebfertőtlenítő használatát, csak éppen a gyakorlati használatukhoz hülyék, és mocskosul utálom, ha beleszólnak abba amit 3 éves korom óta csinálok. Miután mondtam a néninek, hogy a betadin!!! (emberi sebfertőtlenítő) amit a halak szájára kennek többet árt mint használ, és az általa kék szarnak hívott igazi hal seb fertőtlenítő az amit mi hoztunk és 2400ft 10ml, és használtatni kéne, illetve a pontymatracot nem csont szárazon kéne tartani, 30 fokra hevülve, kicsit megsértődött, meg flegmázott, de igazából leszartam, mert tudtam hogy nem tudnak mi miatt belénk kötni, és tényleg kíméletesen bánok a fogott hallal, mert ez mentalitás, nem csak úgy csinálok, mert kényszerítenek. Na de nem is ez a lényeg, kamatostól visszakapták utána a dolgot. :K

10 óráig igazából nem történt semmi, vártam hogy az etetésre érjenek a halak. Mellettünk is elég sokan horgásztak, de szinte mind itt voltak már 2-3 napja, kapásaik megvoltak a több napos etetésen, csak éppen minden fárasztást elbasztak...

Fél 11 magasságában láttam, hogy pörsenések vannak a közelebbi botom etetésén, nem soká le is görbült a feeder. Első hal 4.5kg. Ezt követően délig fogtam még hármat, Terjékinek 1 kapása nem volt. Mondtam neki üljön át baloldalamra, és a tó legvégét horgássza közvetlenül. Onnantól fogva szinte állandóan fárasztottunk estig. Legkisebb hal 4kg volt!!! legnagyobb 7kg. Átlagsúly 5 kiló fölött.

Voltak vicces jelenetek is. Az első az volt, mikor a 7 kilós tükröset megfogta Máté, hogy épp a fertőtlenítést végeztük, és elfelejtettem a nyeletőt rátenni az orsóra, hátrafigyeltem, abban a pillanatban dőlt is az állványom, odaugrottam bevágtam, a damilom rátekeredett a tripodra, és szakadt is. Hal nyesta...

Másik ilyen, mikor mind ketten 1-1 6 kilósat fárasztottunk a matracon pedig pihegett egy 5ös, a szomszédnak kellett szólni hogy segítsen, mert nem tudunk mit csinálni. Engedje vissza a halat, és segítsen szákolni, mert csúnya helyzet lesz ebből.

Harmadik nagyon emlékezetes moment az volt, mikor már pakoltunk össze, 2 botom bent volt még, új pellet feederemen látom hogy kapás, odaugrok, na mondom még fogok egyet. Bevágok megvan, erre szól Máté is, hogy oké én is! Bevág, neki is megvan, megint páros fárasztás következett, de az ő hala meglépett, az én 5 és felesem még meg lett szákolva. Közbe megérkezett a szeretett nyanya, hogy ő 3 perc múlva megy, és stb. stb. Mondom csókolom még fárasztok, nem hagynak a halak pakolni. Őt az nem érdekli. Mondom engem sem, a zsigával kimegyek én a becsukott sorompón is leszarom. Érthető volt a hepciáskodása, mert mi összesen ketten 107!!!! kg halat fogtunk 12 óra alatt, míg a tavon rajtunk kívül egész nap 3 azaz 3db pontyot fogtak. Az ideg majd szétbaszta őket... Nem is köszönt senki vissza mikor mentünk haza, mondom jól van nemsoká visszatérünk, akár tetszik, akár nem...

Egy pár képet feltoltam picasára, van vidi is, ha valaki igényli tehetek fel belőle. :R

Kép galéria:

Most pedig leléptem, irány a tó!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Ati VGA tulajok baráti klubja - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.