Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 3830 / 3850 / 3870 (X2) (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#44879) danika0670


danika0670
tag

Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem, vagyis inkább segitséget kérnék. Van nekem egy:

http://www1.sapphiretech.com/us/products/products_overview.php?gpid=217

ilyen tipusu kártyám itthon. Nem ad képet, VGA csatlakozási hiba hangjelzést ad a gép mikor berakom és beszeretnék bootolni. Feltevésem az hogy vagy a táp nem elég neki (400W), vagy tönkrement a kártya, mert azért volt eddig félrerakva...csak mivel nincs pénzem újra ezért gondoltam hátha tudok vele valamit kezdeni akkormár. Felraktam hardverapróra és sokan jelentkeztek érte. Szóval az a sejtésem, hogy akkora baja nem lehet a kártyának.

Pci-e táp rá van dugva mikor próbálom

Alaplapom: Asus p5n-e sli.

Mégegy kérdés pedig ezt lehet nem ide kéne irnom, de ezzel a mai napig nem vagyok tisztába. Ugyebár az alaplapom SLI-s és két pcie slot van rajta. Most egy x800-as müködik a gépemben a szokásos elsődlegesbe müködik a kártya, de ha átdugom a másikba akkor ott is bekéne kapcsolnia, vagy rosszak a feltevéseim? Esetleg az alaplapon lévő dual video card cuccost kéne megforditanom hogy két kártyára legyen állitva a lap és ne single módban legyen?..

Válaszotokat előre is köszönöm!!

06hetven701O656

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 3830 / 3850 / 3870 (X2) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.