Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • - = Zk = -

    félisten

    kedves kedvesen hozzászólok. gépelési hiba miatt, kéretik NEM leharapni a fejemet. köszönöm, és bocsánat.. :B

    nahszóval!
    nem egy helyen hallottam, hogy a 64bites vista nem nagyon szereti a CF-et. értem ezt az X2-esekre. persze ez nem 100% os hír, vehetjük zuhanyhiradónak...
    ami viszont jobban feltünt, akik visszaolvasnak, láthatják mennyi panaszom volt az X2-mel. ígyhát iponba be a komplett gép.ot ttapasztaltam azt, hogy vista 64bit alatt nemvolt hajlandó aktiválni a második magot egy másik 3870 X2-nél, és egy 4870 X2-nél sem! Xp viszont simán felismerte mindkét esetben.
    (az eredeti sztorit esetleges igény esetén részletezem, mivel ugynézki bios halált kaptam az egyik magra)
    én ebből kiindulva mertem azt megkockáztatni, hogy a win7 SEM támogatja a CF-et. csak a mondatvégi írásjel kimaradt. a szmájli viszont odakerült :R

    " Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés