Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1717) Gerr®


Gerr®
tag

Sztem az nvidia és ATI kártyák felső kategóriában való összemérése teljesítményük alapján teljesen fölösleges, kivéve ha vki extrém fölbontásokban játszik. Én úgy gondolom, max. nincs igazam, hogy a gamerek nagy része még mindig 1024x768-ban vagy 1280xX-ben játszik, nem azért mert nem bírná a gépe, - ha ilyen kártyája van, valószínüleg nem VIA procikkal nyomja - , hanem mert ezt szokta meg, ezek a legoptimálisabb fölbontások játékra, illetve itt még olvasható MINDEN felirat... ;]
Ezekben a fölbontásokban egy erős cpu mellett sztem garantáltan nem veszel észre teljesítménybeli különbséget...Ha valakinek számít, hogy 109 FPS helyett csak 87 a game, az megérdemli :DDD
Tehát...itt jön elő a driverek ''minősége'' és sajnos a kompatibilitás..Ebben pedig az ATI még mindig nem fejlődött eleget. (Lásd pl BF2 - dynamic shadow). Szal jelenleg, kivéve ha nem vagy elvakult ATI fan, az NVIDIA jobb választás. Bár az igaz, hogy ha a driver problémák megoldódnak, amit már régóta igérgetnek...nos akkor... ;)

[Szerkesztve]

Video meliora, proboque, deteriora sequor.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.