Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 4830

Hozzászólások

(#1646) Str8 sk8r válasza jekisa19 (#1636) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...a tápon nagyon nem szabad spórolni, és tudni kell mit veszel...ő köti össze a féltett számitógépet a az általunk nem befolyásolható, ámbár olykor veszélyesen megbízhatatlan hálózati árammal-feszűltséggel, amit az "ELMŰ" szolgáltat drága pénzért felénk...
...gyengébb minőségű alkatrészekből készült tápegységeknél előfordul, hogy az előállítási költség további csökkentése érdekében elegyszerűsitenek egy-egy kapcsolást, ezzel is gyengítve a stabilitást, és-vagy a védelmet...ez külföldön sok helyen nem akkora gond mint nállunk...
...no és a minőségibb PSU-kon(táp) eleve van ilyen 6-pin-es VGA csati is...ez amúgy azért szükséges, mert a nagyobb teljesítményű kártyáknak már nem elég a PCIexpres foglalat álltal szolgáltatott áram erőssége(több Ampert venne fel)... :K ...

...zoloka24: valóban én is gondolkoztam ezen...mivel más gyártók több különböző oka lehet az eltérésnek...pl 1: nem ugyanott mérik...2: más a BIOS...3: az egyik karinál a mérési pont után van egy feszstab...és még sorolhatnám... :K ...biztos azt is figyelted, hogy az MSI-n "samu" a "zafir"-on meg "kimonta?" ramok vannak...szerintem ök is lehet eltérő feszen mennek... :U ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 4830
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.