Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 4830

Hozzászólások

(#1618) PAtr0n


PAtr0n
addikt

foxboro: Nem nagy kunszt a venti beállítása, nálam úgy van a 3D profilomra belőve, hogy 40-50 fok között 10%, 50-60 között 50%, 60-65 között 60% 65-70 Között 80% 70-85 között meg már 90% de eddig úgysem melegszik. Max 70 fokig szokott felkúszni, de az átlag olyan 65fok. ;)

Prob Lem: Először is az 1.6.9.1374-es verziót szedd le, ez a legfrisebb! Ha létrehoztad az alacsony fogyasztású profilt tehát 160/250-en van, menj ismét az ATT hardver menüpontjába és az "automata túlhajtás"-ra kattints. Itt értelemszerűen a "2D/3D túlhajtás" fül alatt pipáld be az "automata 2D/3D túlhajtás bekapcs" kockát, alatta meg állítsd be a 2D-nél használt profilt, jelen esetben a 160/250-eset, 3D-nél meg amelyiket szeretnéd. Pl 700/1000 tuning profil. Utána "rendben" gomb és kész. Így tuti használni fogja 2D-s környezetben a 160/250-et, 3D-nél meg a másikat. :K

AtHoS: Szóval a Lidl Richard-ban vetted a fogyatékos mérőt! :DDD Néha meglepődök, mert egész jó cuccokat szoktak ott árulni, potom pénzé! Basszus, pedig ma vótam Hatvanban meg Gyöngyösön ... ha ezt tudtam volna vettem vóna. Na de talán majd ünnepek után lesz még :U
Hmm... Q6600 :U Jó lenne nekem is egy olyan. Mondjuk azt illene megkínálni egy olyan lappal mint az enyém, és kb. 7000Ft-al drágább mint EP31-DS3L, de annyival többet is tud. Az a baj az "L" jelölésű lapoknál, hogy lite verziók, tehát valamivel butítva vannak, általában a CPU tápellátásában, és még egy két extra kispórolásában, pl. kevesebb USB port, stb...
A CPU tápellátás ebből a legfontosabb, és ha jól láttam ez előbb említett lap csak 4fázisú ellátást kapott, ami nem sejtet nagy tunigpotenciált, az EP35-DS3 6 fázisújával szemben. A P31-es chipkészletről nincs tapasztalatom, de valamivel biztos butább mint a P35. Én nem haboznák megvenni az EP35-DS3-mat, az egyik legjobb ár/teljesítmény arányban ha nem a legjobb az LGA775-ös lapok esetéban. Egy nagyon jól eltalált, stabil "alap" tuninglap. De ha biztosra szeretnél menni kérdezz a Giga fórumban is ...bár most látom, már ott is felütötted a fejed! :P

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 4830
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.