Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  aTAB5 okostelefon

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-04 15:53:22

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) b0bcat válasza motinka (#350) üzenetére


b0bcat
addikt

Kérlek, a hárombetűs navit ne emlegesd! Tilos ezen a fórumon...

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#352) MuzikJunkie válasza motinka (#350) üzenetére


MuzikJunkie
aktív tag

Én Sygicot használok.

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#353) lalszi válasza motinka (#350) üzenetére


lalszi
aktív tag

Szemüveg tisztító kendő tökéletes hozzá. Talán 200 Ft volt az Auchanban.

(#354) motinka válasza b0bcat (#351) üzenetére


motinka
tag

nem tudtam, OK :o)))

[ Szerkesztve ]

MoTiNka

(#355) motinka válasza lalszi (#353) üzenetére


motinka
tag

a régebbi verziókhoz, vagy talán forgalmazó függő, adtak egy plasztik tokot a mostaniból ezt már kispórolták, mondjuk ennyi pénzért még azt is ?? telhetetlen vagyok?? :)

MoTiNka

(#356) iff


iff
senior tag

Tesztelgettem a teló és sajnos a wifi nem az erőssége ill. (gyorsabb az alcánál, ha közel van a wifi-hez) a GPS még nem talált műholdat. :U Az Alca bent a szobában egyből talál műholdat.
Videó lejátszás ahol az alca simán lejátssza, (két fal) ott sajnos ez elvérzik. Azt hittem nem jó a lejátszó, de közel mentem a routerhez és ott már jó volt.

..........""..........

(#357) #14121216


#14121216
törölt tag

sziasztok. a Tescós újságban elvileg az MTK 6577-et árulják (dual core), s az újságban 4GB beépített memóriát írnak... Akkor most 4 vagy 2 :)
Amúgy én hétfőn szeretnék venni egyet (a G300-am 35-ért 9 hónaposan elmegy hétfő reggel). Szerintetek hol nagyobb az esély hogy lesz Pesten? Auchan esélyesebb? Ott melyik fajtát árulják?

[ Szerkesztve ]

(#358) #19708160 válasza motinka (#350) üzenetére


#19708160
törölt tag

Èn motonav-ot tettem rá,teljesen jól működik vele.

(#359) #19708160 válasza #14121216 (#357) üzenetére


#19708160
törölt tag

Igen.A tescoba a dual core-s van.

2 gb a szabad felhasználható memória,de èn mindent az sd-re telepitettem,van rajta 15 darab alkalmazás (vice city,mc3,real racing 2 stb)ès megmaradt a 2gb helyem.Be tudod állitani a beállitásokba,hogy hova mentse a játèkokat,ès a háttèradatokat is az sd kártyáról olvassa.

[ Szerkesztve ]

(#360) kocs6


kocs6
csendes tag

Remélem van itt valaki és tud segíteni :)
Én tegnap vettem a telefont egy T-betűs áruházban 39990ft-ért és egy kis gondom van vele :/ Amikor töltőn van folyton kikapcsol,és ha ki van kapcsolva,akkor nem tölti,csak azt jelzi :/ amikor kikapcsol 71-72%-on van a töltés és amikor visszakapcsolom akkor 65-66% :/ mi lehet a gond?

(#361) lalszi


lalszi
aktív tag

Én mindent a belső memóriába telepítettem eddig. 41 alkalmazást töltöttem le és 97MB helyem maradt. Lassan nekem is változtatnom kell a tárhelykezelésemen.

Navigációra én a WAZE-t használom. Adatkapcsolat is kell a használatához, viszont azonnali közlekedési információk vannak rajta, amit a többi wazés jelent, ha valami van az úton, pl. dugó, köd vagy trafipax. Egyébként nem használ túl sok adatforgalmat.

(#362) lalszi válasza kocs6 (#360) üzenetére


lalszi
aktív tag

A másik akkuval sem jó? Esetleg másik töltővel?

(#363) kocs6


kocs6
csendes tag

A másik aksit most próbálom ki,de akkor így bukom a +aksit,ha az 1ik nem jó :/ szerinted a samsung galaxy mini töltője jó lenne hozzá?

(#364) lalszi válasza kocs6 (#363) üzenetére


lalszi
aktív tag

Ha bele tudod dugni, akkor jó, legfeljebb lassabban tölti.
Az akkura és a töltőre is van garancia, cseréltesd ki, ha valamelyik rossz.

(#365) kocs6


kocs6
csendes tag

Tölti a saját töltője,csak 71-72%-nál kikapcsol és visszamegy 65-66%-ra :(
Vasárnap is visszalehet vinni szerinted?

(#366) lalszi válasza kocs6 (#365) üzenetére


lalszi
aktív tag

Ha nyitva van, akkor igen. Elméletileg a hétvége nem számít bele a 3 napos cserébe, bár a mai az munkanap.

(#367) kocs6


kocs6
csendes tag

Hmm,szerintem nyitva van :) Bár ezt az aksit kikapcsolás nélkül 74%-ig már feltöltötte..szerintem kicseszésből nem jó az 1ik aksi :/

(#368) lalszi válasza kocs6 (#367) üzenetére


lalszi
aktív tag

Talán hibás lesz az az akku. Ha rendes az eladó és van még a telefonból, lehet kicseréli a rossz aksit és nem kell az egész telefont cserélni.

(#369) #19708160 válasza kocs6 (#367) üzenetére


#19708160
törölt tag

Én már mind a kèt akksit megformáztam,nekem mind a kettöt sikerült 100 százalèkra.Lehet hogy hibás az akkud.Vidd be a szervizbe azt kicserèlik,ha a tescoba vinnèd vissza,ott kicserèlnèk kompletten,ddeszerintem nem lessz cserekèszülèkük.

(#370) #14121216 válasza kocs6 (#367) üzenetére


#14121216
törölt tag

Pesten vetted? Melyik tescóban?

(#371) geriopel


geriopel
csendes tag

Nyíregyházán nem volt már! :O De a Médiában megnéztem a Myaudio ugyanilyen készülékét...hááát, szép hatalmas példány, szokni kellene, és talán bele sem fér a kistáskámba :-D

(#372) kocs6


kocs6
csendes tag

Gyulán vettem(Békés megye),hogy formáztad? Kipróbáltad?

(#373) kocs6


kocs6
csendes tag

Én is néztem a Media Markt-ban,mert nem volt a Békéscsabai Tescoban,csak a Myaudio 60ezer Ft :/

(#374) geriopel válasza kocs6 (#373) üzenetére


geriopel
csendes tag

Én csak a méret miatt néztem...mert amúgy tök ugyanaz, csak a neve más. :))

(#375) kocs6


kocs6
csendes tag

én úgy gondolom,hogyha ezzel az aksival jó lesz,akkor a másikat is helyre lehet hozni valahogy :)
Akinek ilyen telefonja van,annak meddig bírja az aksi? miket érdemes telepíteni a készülékre és miket nem?

(#376) #19708160 válasza geriopel (#371) üzenetére


#19708160
törölt tag

Ami a media marktban van az egy kicsit más,az 1 magos kivitel,de van benne tv ès 8 megapixeles a kamerája.Az se rossz.

(#377) geriopel válasza #19708160 (#376) üzenetére


geriopel
csendes tag

Tudom..csak tényleg a méret miatt volt. A Tescos jobb ...meg a TV sem hiányzik :K

(#378) #19708160 válasza geriopel (#377) üzenetére


#19708160
törölt tag

Èn kellemesen csalódtam a kèszülèkben.Nagyon jó kis telefon.Minden elmegy rajta,jó a kijelzője,stb.

(#379) geriopel válasza #19708160 (#378) üzenetére


geriopel
csendes tag

Nagyon gondolkozom én is..bár a mérete kicsit most megijesztett ..nem gondoltam hogy ekkora. :B

(#380) #19708160 válasza geriopel (#379) üzenetére


#19708160
törölt tag

Pont akkora mint egy galaxy note,egy kicsit nagy,de meglehet szokni,használni nagyon jó.

[ Szerkesztve ]

(#381) motinka


motinka
tag

na velem is ugyanezt csinálta az aksi. Tegnap este rátettem, ma reggelre 72 százalékon állt. Gondoltam ez nem jó, bele a másikat ami gyárilag 81% volt kb 1 óra alatt felment 100%ra, de jelenleg már 55% -on áll.
Aztán jött a döbbenet. Állandóan kifagyott délelőtt a telo, Csak akkor volt hajlandó újra indulni ha aksi kivesz.
Most reboot volt megy, minden visszaállt az eredeti állapotba. Most raktam vissza z SD kártyát, kiírta hogy sérült :o)
Kezd dühíteni.
Leformázom a kártyát, de írja hogy a windows nem tudja, sőt most már nem is látja a microSD kártyát, azaz kuka?
Na nem tudom induljak-e a teloval vissza Fehérvárra??

MoTiNka

(#382) klaci89


klaci89
tag

Sziasztok, SD kártya problémát tapasztaltatok?

vagyis ti hogy formáztátok meg? mert nekem aza bajom, hogy beleraktam töröltem róla mindent, ezáltal elkészült rajta 1-2 fájl illetve mappa. csatlakoztatom a pc-hez és még csak egy mappát sem tudok létrehozni mert belassul és nem csinál semmit a pc-m

Erre vmi ötlet?
Köszi

(#383) #19708160 válasza klaci89 (#382) üzenetére


#19708160
törölt tag

Nekem semmi hiba.Hála isten nekem semmi fagyás,akku problèma sincs,sd problèma sincs.

(#384) motinka válasza klaci89 (#382) üzenetére


motinka
tag

A dobozban nektek sem volt SD kártya?
Mert én az Auchanos-ban nem találtam.
Így beleraktam, a Skate-mból a 8 gigásat, és lehet hogy ott ütközött valami és attól fagyott ki? Mert amióta reboot és nincs benne az SD működik megint rendesen. Vagy elkiabálom?
Lehet hogy teljesen formázott SD mehet csak bele?

MoTiNka

(#385) b0bcat


b0bcat
addikt

Üdv az újaknak! ;)

Két észrevétel:

1) A MyAudio Series5(+) modellnek semmi köze az aTAB-hoz a méretén kívül.

2) Ha a telefon nem tölt vagy nem kezeli az SD kártyát, akkor azonnal vissza kell vinni cseréltetni.

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#386) demonlaci


demonlaci
tag

Valaki leírná pontosan, hogy:

1. Hogyan lehet cwm-et telepíteni rá(system bckup stb. legyen)?

2. Hogyan lehet ROM-ot frissíteni rajta.pl. cwm-ből ?

3. Lehet-e rajta kernelt cserélni?

4, Van-e rá főzött ROM ?

Rootolni már sikerült. Én eddig Samsung Galaxy S-t nyúztam, abban már nagyon otthon vagyok.Ez a teló úgy néz ki csak játék telefon lesz.

LG 42LA620s, LG 32LG2100, Amiko Alien2, Amiko 8800, LG BD370, Sony BD380, Sony STR-DH500, Panasonic 92cm plazma

(#387) #19708160 válasza motinka (#384) üzenetére


#19708160
törölt tag

Nekem nem volt.Az enyèm Tescos.Tokot se kaptam.Règen az elödhöz azt is adtak

(#388) tihibaby


tihibaby
senior tag

Sziasztok!
Immár két hónapja gyűrök egy egy magos verziót,én az Auchanban vettem 10 havi kamatmentes hitelre 50K-ért +5K-ért kértem rá +1 év garit,nekem ennyit megért a plusz garancia,főleg részletfizetésre.
Root-olni én így root-oltam:
A driver,
Az MTKDroidTools (Hungobongo jóvoltából magyarul).
Miután rádugtad a telefont a PC-re (én XP alatt csináltam),bekapcsolod az USB hibakeresést a telefonon,és az eszközkezelőben telepíted hozzá a drivert.
Miután feltelepült,elindítod az MTKdroidTools-t,felismeri a telefont,majd biztonsági mentést csinálsz.
Ez eltart egy darabig,utána Superuser gomb,ezzel telepíti az alkalmazást,újraindul a telefon és a telefonon ott kell lennie a Superuser-nek ami egyet jelent azzal,hogy root-olva lett a telefon.
A kijelzőről nemrég szedtem le a védőfóliát,mert már kicsit karcos volt,de az előlap nem karcolódik,betekintési szöge jó,oldalról sem vát át "negatívra",egy valamit észrevettem huzamosabb "procisütő" alkalmazásnál,a telefon teteje,felmelegszik és a kijelző teteje nagyon halványan,de besárgul.
Antutu valamiért nem megy végig,grafikai tesztnél kilép,Quadrant-on viszont 2596 pont.
Ezzel kapcsolatban van egy olyan észrevételem,egy két játéknál maga a grafika jó de a hang szaggat,ilyen a Rayman Jungle Run,NfS Most Wanted,és néha a Dead Space is.Ez nem tudom mitől lehet,ill.az Antutu viselkedését sem értem,bár az Antutu ilyen hibájára más is panaszkodott a Daul SIM-es topikban,más telefonnal kapcsolatban.
Akksi két SIM-mel,folyamatos mobilnet,vagy WIFI mellett állandóan bekapcsolt IMO-val,átlagosnál több piszkálás mellett is ki szokott bírni 2 napot.
Összességében meg vagyok elégedve a Tepsimmel,árához képest szerintem jó választás.
A két magos verzió meg ahogy elnézem,prociban jobb,más egyéb téren viszont kicsit vissza vettek rajta,így szokott ez lenni. :)

[ Szerkesztve ]

(#389) tihibaby válasza lalszi (#163) üzenetére


tihibaby
senior tag

Viszont ezt a filet én nem találom sehol. :F

(#390) petra77


petra77
csendes tag

sziasztok!

azt szeretnem megkerdezni h a 0.3 megapixeles elolapi kamera megfelelo kepminoseget nyujt-e videotelefonalaskor?

koszonom szepen!

Petra

(#391) klaci89 válasza b0bcat (#385) üzenetére


klaci89
tag

Helló! és miért kell vissza vinni ?:) tehát nincs semmi megoldás rá? :S

Az enyém kezeli, csak ha felrakom usb--re a tlót akkor nem lehet vele mappát meg fájlt tölteni rá

[ Szerkesztve ]

(#392) demonlaci válasza demonlaci (#386) üzenetére


demonlaci
tag

No, semmi ötlet?

LG 42LA620s, LG 32LG2100, Amiko Alien2, Amiko 8800, LG BD370, Sony BD380, Sony STR-DH500, Panasonic 92cm plazma

(#393) b0bcat válasza klaci89 (#391) üzenetére


b0bcat
addikt

Főleg az akku problémára értettem a cserét. ;)

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#394) Yura


Yura
csendes tag

Üdv Mindenkinek!

Nagyon agyalok a beszerzésen mert végül is harmonikus kapcsolatban élek egy DELL Streak-kel.
Tegnap Digistreet-nél megtapiztam egye,t szimpi. Ami csábít: gyors proci, nagy aksi, dual sim, gari. Kontra:
kijelző fel-le igen gyorsan átfordul.
Alszok még rá egyet...Vagy kettőt.

(#395) geriopel válasza Yura (#394) üzenetére


geriopel
csendes tag

Én is így vagyok ezzel! :DD

(#396) klaci89 válasza b0bcat (#393) üzenetére


klaci89
tag

A számítógéppel volt sajnos vmi baj :( de már minden oké :)

Mondanátok pár hasznos progit rá?
Köszönöm

Különben nagyon tetszik a mobil, csak picit furcsa hogy letiltottam , hogy rezegjen ha hozzáérek, de ha internetezek és írok csak rezeg :))

[ Szerkesztve ]

(#397) motinka válasza motinka (#384) üzenetére


motinka
tag

Sajnos az enyém kuka, azaz holnap vihetem vissza Fehérvárra, Azért ennyit nem ért a dolog, ráadásul úgy, hogy valószínű már nem lesz így a pénzzel tudok csak hazajönni.
Ellenben ez még mindig jobb mintha Kínából rendeltem volna egyet :K
A jelenség: mindkét akkumulátorral lefagy a teló, és gyakran csak úgy indítható újra, ha aksi kivesz.
Vélhetően az egyik aksi hibás, mert csak 73%ra lehet feltölteni. Elképzelhető, hogy emiatt a telóban a töltő rész szoftveresen megbolondult és ez okozza a hibát. Sajnos azt hittem hogy egy reboot segít rajta, de pár óra jó működés után, újra elkezdett fagyni.
Ráadásul a wifi része sem volt szerintem tökéletes, mert ott ülök a router mellett és csak nagyon nehezen találja meg, néha eldobja.
Sajnálom mert amikor jól ment akkor nagyon tetszett, de így már nagyon félek egy másiktól is.
Még meggondolom belevágjak-e egy másikba
Majd jelentkezem :R

MoTiNka

(#398) b0bcat válasza motinka (#397) üzenetére


b0bcat
addikt

Nincs mit veszítened egy csere darabbal. ;)

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#399) klaci89 válasza motinka (#397) üzenetére


klaci89
tag

Szerintem is megéri próbálkozni ! :)

Egy zene lejátszó ami nagyon jó: POWER AMP

(#400) motinka válasza b0bcat (#398) üzenetére


motinka
tag

Hát ha lesz akkor azt gondolom elhozok egy másikat, mert ezért oda-vissza 280 km-t autózni az nagyon durva. Pénteken volt arra dolgom így nem volt gond, de most visszavinni, kicsit húzós. :W

MoTiNka

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  aTAB5 okostelefon
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.