Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-07 09:17:39

LOGOUT.hu

A topikba való írás előtt kötelezően elolvasandó:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10401) Gergő_ válasza zack (#10400) üzenetére


Gergő_
őstag

ne is foglalkozz vele, nem rólad van szó.inkább rólam
hiszen most tudtam meg hogy legalább fél év az a határozatlan idő, ami említve volt.
Azt teljes mértekben elfogadom hogy nem lehetek rokonszenves sokatoknak hiszen elég keményen kritizáltam pár moderátort és döntést. Nem fogok nyalizni mert ennyit nem ér nekem.
Viszont az hogy a képpel egyszercsak gond lett miközben mindenki azt sugallta hogy rendben, esélyes...( a képet nem én választottam ki, nekem mindegy volt melyik végül megszerettem nagyon és reméltem hogy megkapom. Ndruu segített találni olyan témákat amik esélyesek.Sajnálom hogy nem kevés ideje elment ezekre.)
ezek után nem szeretnék avatart, nem is látok rá esélyt :( .

És kérem hogy ne töröljétek ezt a hsz-t szerintem elég tanulságos mindkét félnek.
Nem szóltam hozzá offban ezekben a topikokban eddig. 1db ilyen szvsz elmegy.

[ Szerkesztve ]

(#10402) Kidus válasza zack (#10400) üzenetére


Kidus
őstag

"Miattam kár volt módosítani a szabályokat."

Nem vagy te egy kicsit bekepzelt? :U

Assuming Control

(#10403) Kidus válasza Gergő_ (#10401) üzenetére


Kidus
őstag

Egyreszt te a modositas elott kaptal vetot, masreszt meg semmi nem garantalja, hogy atmegy a tobbieken az, amit en itt engedek requestelni.

Csak hogy tiszta legyen mindenkinek, korulbelul fel eve tervezgetjuk a modositast, karacsony kornyeken megbeszeltuk, azota atgondoltuk, atirtuk, es most lett cserelve.
Egyikotok nem volt meg a kornyeken sem akkor.

[ Szerkesztve ]

Assuming Control

(#10404) zack válasza Kidus (#10402) üzenetére


zack
nagyúr

Ez egy ügyes visszakérdezés, ami a lényeg elterelésére irányult véleményem szerint. :U A lényeg az volt, hogy érdekes módon nem készült a kritikám után grafika, holott 2x kértem, míg a többieknél ezt nem vettem észre, mert sorba jöttek az újabbnál újabb verziók. Ha annyira nem rólam / rólunk szólt a dolog, akkor az lett volna a korrekt ha én, ill. akiknek már folyamatban van az avatar megkaphatják, és csak az újonnan érkezett igénylőknél lépett volna életbe. Te hallottál már olyat hogy rendelsz bármit X áron, és mire odaér hozzád közlik hogy 10k drágább lett, mert amíg póstázták lejárt az akció? Nem. Ti kb. ezt csináltátok.
Ezért nem értem mi ez a "nem vagy te egy kicsit bekepzelt" duma, amikor ez nem is igazán kötődik a témához, mert amint látod, kicsit átlátszónak érzem ezt a véletlen egybeesést, pláne a megcsillagozott részt, ami ugye nekem / nekünk szólt. :(

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#10405) Ice!? válasza RoyalFlush (#10396) üzenetére


Ice!?
őstag

Köszönöm.:R

Kérnék valakit, hogy bírálja el a képemet, illetve kérdezném, hogy van-e akadálya, hogy megkaphassam az avatart.

(#10406) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR


[link] [link] [link] [link]

Harrrr!!!!

(#10407) Kidus válasza zack (#10404) üzenetére


Kidus
őstag

Nezd, baratom.
Bar a stilusod kezdi felnyomni a pumpat igy jopar nap utan, elmondom utoljara:
-Az arckep nem jar senkinek. Szivesseg, ajandek.
-A szerkesztok ( jelenleg nalad Ndruu ) csinaljak, mikor idejuk engedi
-Az megy at, ami technikailag megfelel. Amig szar kepeket dobalsz ide, addig baromi keves eselyed van, hogy sikerul neked barmit kihozni a dologbol, egyelore csak a szerkesztot szivatod, meg engem a sok hulyeseggel.
-Senki nem mondta, hogy nem kapsz avatart, elore szoltam, hogy a figyelmeztetesed nem komoly. Nem tudom, miben valtozna a szabalyrendszerrel a figyelmeztetesed sulyossaga, miert kapnal kedvezotlenebb elbiralast.

Engem ne vadolj terelessel, nem ismersz engem, en a pofadba nyomom, amit gondolok ha kell, mint ahogy azt is, hogy ha meg egy ilyen hangvetelu postot meglatok toled, akkor szemelyesen en fogom az avatart megvetozni neked.

Assuming Control

(#10408) Kidus válasza Ndruu (#10406) üzenetére


Kidus
őstag

Jok, bar az avatar figura haja lehetne kicsit feketebb, szerintem sokat dobna rajta.

Ice: Neked is mehet a zacsi, jo lett.

Assuming Control

(#10409) Ice!? válasza Kidus (#10408) üzenetére


Ice!?
őstag

Köszönöm, és RoyalFlush-nek is, hogy elkészítette.:R

(#10410) Hasek válasza zack (#10389) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Habár nem tudom, hogy most akkor mi is a helyzet, de ezt majd Ti leboxoljátok.

feje búbján volt egy szösz:

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#10411) Magnum_ válasza Magnum_ (#10394) üzenetére


Magnum_
nagyúr

a nemleges választ is elfogadom és természetesen megköszönöm, de ténmyleg örülnék, h valamelyikőtök, aki helyi szaki írná, hogy keressek más képet, vagy megoldható, vagy akármi... :U :U

I humbly and respectfully decline™

(#10412) Ndruu válasza Magnum_ (#10411) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Elnézést.
Megpróbálom még, de mindenképpen a következő körre fog csúszni a dolog, holnapig már nem tudom megcsinálni (ugyebár holnap van a mostani forduló zárása). Képet is kell keresni és el is kell készíteni, nem két perc.
Jelenleg éppen csak be tudtam fejezni bartucc arcképét és Zé_Mesterén még mindig javítani kell. Ezek időigényesek voltak és a Magnum P.I. projekt is az lesz.

Harrrr!!!!

(#10413) Magnum_ válasza Ndruu (#10412) üzenetére


Magnum_
nagyúr

szia! ne viccelj, én nem sürgetem, sőt, nagyon köszi a segítséget.

I humbly and respectfully decline™

(#10414) -Mike-


-Mike-
addikt

Sziasztok,
valamelyikből kilehetne hozni valami értelmeset?
1 2 3 4

[ Szerkesztve ]

(#10415) RoyalFlush válasza zack (#10404) üzenetére


RoyalFlush
őstag

"A lényeg az volt, hogy érdekes módon nem készült a kritikám után grafika, holott 2x kértem, míg a többieknél ezt nem vettem észre, mert sorba jöttek az újabbnál újabb verziók."

A topicban már többször szóba került, hogy fényképből rajzos avatart nem egyszerű készíteni. Ha sikerül is, nem garantált, hogy az elkészült kép végül átmegy minden rostán. Ndruu-t megelőzően alig próbálkozott vele valaki, igazából ő kezdte el ezeket bevállalni. Ha valaki Arcképgyáros azt nem csak a szerkesztő topicban, de sokszor privátban is megkeresik mindenféle kéréssel, kérdéssel. Van, hogy kénytelen az ember felállítani egy sorrendet -úgy tűnik ennek most nem te vagy az elején! Arról már nem is beszélve, hogy mindenki a szabadidejéből áldoz rá bármiféle ellenszolgáltatás nélkül, hogy egy-két akárhány képet elkészítsen sok szempontot, igényt figyelembe véve.

"...hogy rendelsz bármit X áron, és mire odaér hozzád közlik hogy 10k drágább lett, mert amíg póstázták lejárt az akció?"

"- Az arckép senkinek sem jár automatikusan. Ez nem egy szolgáltatás ami jár, csupán a régi tagoknak szeretnénk ezzel kedveskedni, ha kiérdemlik. Akinek tiszta az adatlapja, megvannak a kritériumai, és normális módon fórumozik (pl.: post-csibészek/hozzászólás-vadászok ne is reménykedjenek), az kérhet egyéni avatart." - [link]

Már korábban megfogalmazódott az igény a feltételrendszer módosítását illetően -nem csak részünkről. Egy folyamat eredménye, hogy a jelenlegi kör kérvényezői már a megváltozott feltételek alapján kerülnek elbírálás alá (február 1-8 között).
Semmilyen személyes vonulata nincs a dolognak, úgyhogy itt most le is zárhatjuk ezt a témát.

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#10416) RoyalFlush válasza -Mike- (#10414) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Legegyszerűbben az utolsóból. :)

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#10417) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR


[link] [link]

Bal oldalt függőleges volt a haja, ezt javítottam, valamint sötétebb is lett (csak a haj).
RoyalFlush: Pedig ahhoz nem nyúltam, az átméretezés miatt lett más formájú, majd javítom.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#10418) Hasek válasza -Mike- (#10414) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Elsőből:

,

Üdv. H

(#10419) RoyalFlush válasza Ndruu (#10417) üzenetére


RoyalFlush
őstag

A haja jobb lett így, viszont szemből nézve a jobb pupillája mintha vékonyabb lenne, mint korábban.

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#10420) Ndruu válasza RoyalFlush (#10419) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Javítva? [link]

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#10421) Kidus válasza Ndruu (#10420) üzenetére


Kidus
őstag

Jo :)

Assuming Control

(#10422) Kidus válasza Hasek (#10418) üzenetére


Kidus
őstag

Ez is jo, tan meg meg 1-2px nagyitas bele is ferne.

Boxos is jo lett, a masodik a szosz nelkul.

Assuming Control

(#10423) j0k3r! válasza Ndruu (#10420) üzenetére


j0k3r!
senior tag

bar semmi kozom nincs a kephez, de nagyon nagy kiraly vagy! neha csak bamulok miket csinalsz/csinaltok :Y

some men just wanna watch the world burn...

(#10424) RoyalFlush válasza Hasek (#10418) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Lehetne magasabb, bár láttam az eredeti képen is hasonló arányú, viszont akkor rajzolni kellene hozzá.

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#10425) meroly


meroly
veterán

Sziasztok!
Látom itt nagyobb a pörgés, gondoltam felteszem újra a kérdést, de látom a szabályok szerint én nem kaphatok, vagy esetleg mérlegelitek a vétó súlyosságát és indokoltságát is a nagy bizottsági döntésen?

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#10426) Kidus válasza meroly (#10425) üzenetére


Kidus
őstag

Nincs ket hetes a banod. :F

Assuming Control

(#10427) -Mike- válasza RoyalFlush (#10424) üzenetére


-Mike-
addikt

A 4. képből talán könnyebb lenne, ahogy írtad is korábban.

(#10428) meroly válasza Kidus (#10426) üzenetére


meroly
veterán

Nem tudom, nem emlékszem pontosan, miért?

Impossible is nothing

(#10429) RoyalFlush válasza -Mike- (#10427) üzenetére


RoyalFlush
őstag

;

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#10430) Thulcandra válasza RoyalFlush (#10429) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Gyerekkoromban is volt egy furcsa érzésem mikor néztem a Disney -t, hogy Todi nem a lányokat szereti, ez a kép felidézte ezen érzéseim :DDD

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#10431) -Mike- válasza Thulcandra (#10430) üzenetére


-Mike-
addikt

Szerinted miért választottam? - )))) Nem, viccet félretéve számomra nem homok jelleg. -)

(#10432) -Mike- válasza RoyalFlush (#10429) üzenetére


-Mike-
addikt

Szerintem elfogadható, esetleg egy olyat még tudtok csinálni, ahol csak a feje van? Hátha az jobban nézne ki. Bármelyik képből.

(#10433) RoyalFlush válasza -Mike- (#10432) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Az utolsó képből valami ilyesmi:

;

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#10434) Kidus válasza meroly (#10428) üzenetére


Kidus
őstag

Nyeremenyjatekos topic

Assuming Control

(#10435) meroly válasza Kidus (#10434) üzenetére


meroly
veterán

Azt tudom, hogy mi történt, csak azt nem mikor.
De miért kérdezted, ha látod? :F
Esetleg ettől függetlenül kerülhetek pozitív elbírálás alá egyéni arckép ügyben?

Impossible is nothing

(#10436) Kidus válasza meroly (#10435) üzenetére


Kidus
őstag

Nem en kerdeztem, te kerdezted.
Hihetetlen hogy nem ertheto a dolog.
Nem is kerhetsz avatart, semmilyen elbiralas nincsen.
Olvasd el a szabalyokat.

mod: hozzateszem, annyibol az en hibam is, hogy nem neztem az adatlapot, mikor bekerted ( nagyon nem volt idom, par percre tudtam benezni ), viszont be sem kerhetted volna, es akkor most nem lenne ez az egesz.

[ Szerkesztve ]

Assuming Control

(#10437) meroly válasza Kidus (#10436) üzenetére


meroly
veterán

Először is, ha egymondat végén kérdőjel van, akkor azt én kérdésnek értelmezem (még ha a smiley-ban is van). Másodszor én köszöntem mikor ide írtam és ezt elvárom attól is aki válaszol, akár moderátor, akár nem.
Tudod nem csak az alapelvek vannak, hanem alapműveltség is. Ezt most ne vedd személyes sértésnek, de úgy vélem elég magas lóról szemlélitek ezt a fórumot...
Ha úgy érzitek ez ekkora bűn, akkor legyen, tudom, a kép nem jár, hanem ez a Ti szivességetek. Viszont úgy vélem a PH! nem a képekről szól (legalábbis nekem nem), hanem az érdemi tudásmegosztásról, beszélgetésről. Túlságosan is fel van fújva, legalább 4-5 oldalas utasításokat kell elolvasni, mire bárhova is mer írni az ember ezzel kapcsolatban.

mod-ra: ez lett volna a következő kérdésem, de nem mertem feltenni, mert biztos valahol az is le van írva, melyik topik bírálata pontosan mire is való és nem akartam aluliskolázottnak tűnni, hogy nem vettem észre az apróbetűt.

Szerk: másodsorban, aki 400 nap alatt gyorsan összeszedte az őstagságot, egyből megkapja a képet, mégha tele is offolt valamit...

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#10438) meroly válasza meroly (#10437) üzenetére


meroly
veterán

Erre a kérdőjelre gondoltam, dehát mindegy végülis, csak rossz volt a linkem.

Impossible is nothing

(#10439) JColee válasza meroly (#10437) üzenetére


JColee
őstag

Olvasd már el az első hsz-t könyörgöm. Ha neked nem a képekről szól a ph, akkor meg mit keresel itt?

(#10440) Kidus válasza meroly (#10437) üzenetére


Kidus
őstag

Soha eletemben nem koszontem egyetlen topicban sem, maximum akkor tudom elkepzelni, ha sosem jartam arra, es latom hogy xyz csevegnek valamirol, en meg beleszolnek, mint ismeretlen.
Ez nem chat. Ha korulnezel, masok sem csinalnak belole se divatot, se problemat.
Fel sem tunt, hogy koszontel, annyira nem erdekes szamomra a dolog a forumon.
Privatban mas kerdes....

Nem veszem szemelyes sertesnek, de ha nem haragszol, szemelyesnek azert igen, mivel nekem es rolam irtad. Erdekes is lenne, ha nem vennem igy.

Alapmuveltsegrol pedig kerlek csak akkor ossz lapot, ha mar jol ismersz.

Es akkor ON:

A szabalyok okkal vannak, egy folyamat eredmenye, nem igy kezdodott ( megjegyzem, azota is isszuk a levet ). Nem tul sok es nem tul nehez, az elso post nagy resze inkabb iranymutatas, a kerelmi feltetelek resz kb. 4 mondat ( szerepel benne az is, hogy 400 nappal senki nem kap ).

A szerkeszto, illetve a request topicok elso postjaban vannak osszegezve a szabalyok ( erre a cimben felhivtuk a figyelmet ), a 2 kozt a technikai reszletekre valo kiteres a kulonbseg, mindket topicnal mast erdemes tudni.

Assuming Control

(#10441) meroly válasza Kidus (#10440) üzenetére


meroly
veterán

Ok, rendben, bocs az alapműveltség erős volt. Többes számban írtam úgy általában a moderátorokról. De javíts ki ha nem így van.
Tisztában vagyok vele, elolvastam minden erre mutató előírást és én helyesen jártam el. Előbb a képszerkesztőben megszerkesztettem, aztán jóváhagyattam (pont Veled) és úgy kértem a request-ben. Azt furcsálltam én is, hogy ott jóváhagytad, bár akkor még más szabályok voltak.

JColee: köszönöm, van szemem és látok is vele. Inkább én kérdezném, hogy Te mit keresel itt? Ahogy látod Kidussal beszélgetek, és nem hiszem hogy igényelne asszisztenciát.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#10442) Kidus válasza meroly (#10441) üzenetére


Kidus
őstag

Jol megirtam a valaszt, aztan lehalt a ph....

Szoval:

Nem valtoztak a szabalyok, csak at lettek fogalmazva.
Igy egyertelmubb, es egyszerubb mindenkinek.

A banod miatt nem kerhettel volna kepet, de mivel kertel en meg nem tudtam ranezni, hogy miujsag, csak a kepet neztem es engedtem. Jelen helyzetben nyaron kerhetsz ( 6 honap ), ha addig nincs semmi uj az adatlapon.
Igaz kulonleges elbiralas ala kerul, viszont nem hiszem, hogy barki vetozna, annyira nem volt ez durva.

Assuming Control

(#10443) Zoli1222 válasza Kidus (#10442) üzenetére


Zoli1222
őstag

Hejjj. Még Luívill-ben sincs nyugtod. :)) Én nem szeretném, ha bárki is magára venné, de kezdem úgy érezni, h tényleg igaz a pisai felmérés. Teljesen egyértelmű, h mik a feltételek. Nem csak itt, másik topiknál is. És mégis magyarázni, vagy tisztítani kell a topikokat. Pár hete nagy ráérésemben elkezdtem ezt a topikot az elejétől olvasgatni, hát 1x-2x jót röhögtem. Nem csodálkozom, h ennyire részletes lett az 1 hsz. :N

[ Szerkesztve ]

(#10444) meroly válasza Kidus (#10442) üzenetére


meroly
veterán

Értettem, vigyázz, pihenj :P
Ha a nyáron még élek, és itt leszek, és érdekelni fog ez az egész, akkor bepróbálkozom újra.
Zoli1222: nem vettem magamra, kellett volna?

Impossible is nothing

(#10445) Andie


Andie
őstag

Sziasztok!
Most, hogy végre őstag lettem (nemmintha nagy offokkal küzdöttem volna érte, mint azt a regidőm mutatja :) ), szuper lenne, ha saját kis avatarom lehetne.
De én rajzolni nem tudok ilyen szépeket, mint itt a legtöbb, viszont jó lenne, ha valami kedvi mókusos arcképet tudnék használni.
Van itt aki 2 csokiért meg tudná nekem rajzolni? Hátha a modiknak is tetszik majd, és arcot válthatok :)
Köszi!

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#10446) Ndruu válasza Andie (#10445) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Innen lehet válogatni, van bőven kép. ;)

Harrrr!!!!

(#10448) -Mike- válasza RoyalFlush (#10433) üzenetére


-Mike-
addikt

Váll nélkül esetleg, hogy csak a feje látszik? Vagy úgy már túl szörnyű?

(#10449) Andie válasza Ndruu (#10446) üzenetére


Andie
őstag

Áhá!! Próbáltam én, de nem jöttem rá, hogy clipartokat kell, amúgy meg mindenféle fotó jött ki.
Köszi!
Ezt lehet esetleg? :))

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#10450) RoyalFlush válasza Andie (#10449) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Ekkora farokkal kizárt :D

szerk:

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.