Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Arckép request Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#202) LukE válasza Kalandor (#201) üzenetére


LukE
veterán

jaja, elolvastam a következő sort is:))

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#203) rii válasza Kalandor (#195) üzenetére


rii
nagyúr

jaja ... tedd be ... :)

tedd vissza a nyuszit a dobozba ... :DDD -ez csak úgy beugrott ...

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#205) rogers


rogers
aktív tag

Na végignézve ezt a naccerű topicot, néhány észrevétel:

1. Nem látom, hogy milyen gyakorlati technikai akadálya van annak, hogyha vki képes (lenne) egy adott specifikációnak megfelelő képet készíteni, az feltehesse magának.

2. A kivételekkel az a baj, hogy nagyon nagy a demoralizáló hatásuk, főleg, ha az indoklás nem világos avagy szubejtív, személyeskedő.

3. Bár engem nem zavar, de ez a PH! fórum igencsak hordozza magán a kasztrendszer jegyeit, ami nem túl nagy baj, csak zavaró, ha az embernek a rosszabbik ''oldaláról'' kell megélnie adott esetben a hátrányos hatásait.

4. Sztem végülis ezért a saját képes dologért nem kéne nagyon hajtani, mert ha majd eccer talán mindenkinek lehet ilyen akkor a rendszergazdák kitalálnak maguknak vmi más exkluzív dolgot. Ha pedig nekik ez fontos ahhoz, hogy jól érezzék magukat és ezzel kitűnjenek a többiek közül, akkor nekünk nincs mit tenni...

Jobb későn, mint még később...

(#207) Panther válasza tildy (#132) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

x10

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#208) Panther válasza Panther (#207) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Na bazzeg ezt rohadtul nem így akartam :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#209) Panther válasza Panther (#207) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Jó, #207-et moderálja meg valaki légyszi :(

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#210) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Amúgy meg: :(((

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#211) Panther válasza Kalandor (#201) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Azt hittem a Karinthy, ahol a 6-os villamos kimegy a Móriczról. Ott van egy ugyanilyen.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#212) Panther válasza PeliScan (#135) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

''Panther biztos tildy képpel fog rohangászni, tiltakozásul.'' - Nem. Így már szar lenne hogy lelőttétek a poént. Hmm. Azon gondolkodom hogy inkább ne is legyen képem. Panther, a kis piros ''x''. Nem is rossz. Most csak azért nem fogom megcsinálni, mert fel lettem szlítva hogy ''ne játszak a kisképekkel.'' Legyen hát, betartom. Plutty.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#213) Panther válasza Panther (#212) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

''fel lettem szólítva''

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#214) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#215) launcser


launcser
senior tag

panther te normális vagy?
néha kétlem :)
képet nekem is!
parci kap érte alaplapot

tütüü

(#217) jeges válasza Panther (#214) üzenetére


jeges
senior tag

Látom, az új ötlet az arckép-smiley...
naggyon yooo:DDD

(#218) jeges válasza Panther (#214) üzenetére


jeges
senior tag

Panther!
[L]http://prohardver.hu/rios2_uzenetek.php?from=17495&start=200&what=&how=&fid=45[/L] #204

(#219) guess.who


guess.who
senior tag

Hm, úgy látom, a nagy harcot már lekéstem (hát hiába, aludni is kell néha), de ettől még azt hiszem, hogy kétely nélkül a TSibe-klikkel vagyok. Gondolom, ehhez nem kell kommentár. :((

(#220) jeges válasza guess.who (#219) üzenetére


jeges
senior tag

ööööö...most akkor be kell állni valamelyik klikkbe???:(
talán ehhez sem kell kommentár:O

(#221) rog válasza #34929152 (#136) üzenetére


rog
addikt

mar azt hittem csak en latom igy. :)

(#222) khalox válasza rog (#221) üzenetére


khalox
őstag


Törpenet... ennyi szájtépés :( és ilyen idétlenség miatt.
Most nem is tudom, minek is olvastam el...

(#223) guess.who válasza jeges (#220) üzenetére


guess.who
senior tag

Ugyan, Jegesmaci!... Ha én kútbaugrom, akkor Te úgy érzed, hogy Neked is KELL?

Csak kicsit furcsállom, hogy a mindig higgadt, mérlegelni képes Parci belement egy ilyen, minimum kétesélyes és igencsak bizonytalan játszmába... Mert most *bárki* joggal követelheti, hogy saját képe legyen -és ha erre nincs meg a technikai háttér, akkor...

No mindegy, nem akarom Parcit piszkálni -pláne nem a háta mögött, csak én úgy éreztem tisztességesnek, hogy egyértelműen kinyilvánítsam a véleményem. :)
Peace!

(#224) tildy válasza Panther (#214) üzenetére


tildy
nagyúr

Panther, már kezdek intézkednia te ügyedben is.Csak ne légy szomorú!

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#225) khalox válasza tildy (#224) üzenetére


khalox
őstag


Az előző képed jobb volt... ez olyan nagyon kockás (minha egy C64-es RPG valamelyik kaaktere lenne) :) Bár igazad van, én sem vagyok szebb :)

(#226) marcee válasza tildy (#224) üzenetére


marcee
addikt

Ehh, nem voltam pár napig és most látom az új képet. 4-5 napja jegyeztem meg, hogy neked kétszeresen is kellene tudni helyezni képet a serveren, már csak arra lennék kíváncsi, hogy melyikkel sikerült? :D

\m/

(#227) marcee válasza khalox (#225) üzenetére


marcee
addikt

Szerintem valami japán rajzfilm stílusra hajaz, direkt (vagy abból van)

\m/

(#228) khalox válasza marcee (#227) üzenetére


khalox
őstag


Jaja...
Közben rájöttem, hogy az benne a zavaró, hogy ''kilóg'' a kockából, a többi kép meg nem.

(#229) tildy válasza marcee (#226) üzenetére


tildy
nagyúr

Én meg mondtam, hogyha elég elmélsülten foglalkoznnék a rios-el, meg értenék a hackeléshez, már régebben felkerült volna:)
De most hogy így mondod, utánanézek a dolognak, és felpakolom panther fejét, meg másét is, aki kéri...Cska hogy ne legyen sírás.
Ui: panther párducos képe egyébként nem sért mittodménmilyen jogokat, ha arcképnek fel lesz rakva? (mivel egy cég lógója, ugyebár....)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#230) dnacrew


dnacrew
tag

A téma elején olvastam hogy káosz lenne ha lehetne külső képet berakni. Hát nem tudom, inkább írjátok hogy lusták vagytok megcsinálni. Az előbb elhiszem. :t Megadod hogy mekkora lehet pixelre, színre és méretre. Ha nem akkora nem rakod be -> nem lesz káosz. Meg ezt simán egy lapra is rárakhatnátok ahol mindenki feltölti magának és akkor nektek sem kell vele foglalkozni.

Tény, ha teccik ha nem, jobb lenne és nem szólna be mindenki hetente 100xszor.

Resist TCPA and Microsoft! Support Open-Source and Scene!

(#232) guess.who válasza tildy (#229) üzenetére


guess.who
senior tag

Nézd, én tisztellek-becsüllek, de tényleg nem veszed észre, hogy átléptél egy virtuális morális határt? Megkaptad a képedet, akkor örülj neki, légy vele boldog -de legalább NE súlyosbítsd a helyzetet ilyen ''majd intézek másnak is''-dolgokkal... Mert -amennyire én tudom- ez itt nem Tildy fóruma, hanem a ProHardver!-é, és mondjuk kettőnkön kívül van még párezer regisztrált tagja, akiknek mellesleg NINCS (és valószínűleg nem is lesz) saját képe.

De hogy őszinte legyek: régebben én is szerettem volna, ha saját képem van, mert zavart, hogy mások is használják. Ezek után viszont úgy gondolom, hogy sokkal jobban érzem magam a Lunatic-kal egyforma fej mögött...

(#233) marcee válasza tildy (#229) üzenetére


marcee
addikt

Ezekszerint jól sejtettem, hogy női furfanghoz/vonzerőhöz/~censored~ kellett nyúlni? :D

\m/

(#234) tildy


tildy
nagyúr

ABszolúte nem tudok most már örülni neki.ABszolúte:(Thx to...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#235) jeges válasza guess.who (#223) üzenetére


jeges
senior tag

Nem KELL mindent ugyanúgy csinálni, csak attól tartok, hogy ezzel a hozzászólásoddal lavina indul meg: én is ide, én meg oda...ammeg nem lenne túl jó, vagy mi.
Úgyis eléggé túl van ez a téma lihegve.
:(

(#236) tildy válasza guess.who (#232) üzenetére


tildy
nagyúr

AZt akartam elérni(mint máshol is olvashattad már), hogy több női választható fej legyen.Vagy legalább olyan, amit szívesen választ az ember.
Mint írtam, én örültem volna, ha a kép kollektívan választható lenne, pont az ilyen ''fikázások'' elkerülése végett.
Esetleg szívesen be is segítek kép gyártásba.

Igen nem az én fórumom.Ha te azt érzed, hogy én azt hiszem mégis, akkor tévedsz.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#237) guess.who válasza jeges (#235) üzenetére


guess.who
senior tag

Hát nem tudom, lehet, hogy rosszul látom, de szerintem ez a lavina nem az én hozzászólásommal indult el...

(#238) Ploszi


Ploszi
senior tag

emberek PEACE! annyira lényeges ez a kérdés hogy elb..tok a hangulatotokat?? szerintem meglesz majd a Pather képe is, a lányokat meg becsüljük meg, kevesen vannak és akik vannak még értenek is a dolgokhoz, szóval inkább örüljünk együtt :)

ha hirtelen egy sötét alagútban találod magad, ne menj a fény felé!!!

(#239) tildy


tildy
nagyúr

Íme:40*50es formában..Még csiszolom...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#240) rog válasza Ploszi (#238) üzenetére


rog
addikt

az egyedi keppel talan az a baj, hogy nem kaphat mindenki, hisz az kivitelezhetetlen. akkor meg szelektalni kell, hogy ki kaphat, ki nem. milyen kepet rakhat be, milyet nem.
az meg mar regen rossz, ha rangsorolni kell. az sose vegzodik tul jol..



''a lányokat meg becsüljük meg, kevesen vannak és akik vannak még értenek is a dolgokhoz, szóval inkább örüljünk együtt ''
de neha nem art, ha valaki megfogja az egyik bokajat, es visszahuzza a foldre.. :)

(#241) guess.who válasza tildy (#236) üzenetére


guess.who
senior tag

''AZt akartam elérni, hogy több női választható fej legyen.''
Ez igen szép és magasztos cél, ÍGY (és csak így) természetesen támogatom (és támogattam is). De a gond az, hogy az egészből végül nem ez sült ki -és nagyon nem. Ez a végeredmény pedig olyan messzi van a fenti egymondatos idézettől, mint a tokaji Nagy-Kopasz adótornya a mennyországtól. EZ a gond.
(Persze lehet, hogy csak én nem látom az egyenlőségjelet a ''legyen ez a mangacsaj az én avatarom'' és a ''legyen még sok választható női fej'' között. Elnézést érte...)


Hagyjuk. Légy jó, próbálj lenyugodni, és gondold végig higgadtan az egészet. És kérlek, ne kezdj most kereszteshadjáratba mások saját képeiért is...

(#242) jeges válasza guess.who (#237) üzenetére


jeges
senior tag

OK, igaz
Őszintén szólva tényleg nem szeretném elrontani a kedvem (ami amúgy sem túl rózsás) felesleges vitákkal.
/me kiszáll a témából
keep smilin'!! :DDD

(#244) tildy


tildy
nagyúr

Akkor jó lenne közösbe dobni ezt is.
Meg ezt is:

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#245) rog válasza Kalandor (#243) üzenetére


rog
addikt

szinten suttogva:
arra celzol, hogy panther tavaly osszel kert eloszor parducos kepet?
:)

(#247) tildy válasza Kalandor (#246) üzenetére


tildy
nagyúr

Afórum 2003.02.13án indult...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#249) tildy


tildy
nagyúr

Az engem ért támadások miatt, az alábbaik alapján fogok dönteni még a mai nap:
1.visszacserélem a farkasra
vagy
2.nem jövök ide többet.

Bocs , de egy kicsit ideges vagyok:O

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#250) rog válasza tildy (#249) üzenetére


rog
addikt

ez most fenyegetes? :)

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Arckép request Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.