Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Arckép request Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#901) [amne] válasza .:InnoMan:. (#899) üzenetére


[amne]
senior tag

Ahogy a másik topicban is írtam, csak úgytűnik a nagy várakozás közepette átsiklottál felette 6-8 nap volt ha jól emlékszem.

(#902) [amne] válasza Cathfaern (#900) üzenetére


[amne]
senior tag

Parci itt írta pár napja hogy minden levelet megkaptak dolgozik rajta. Csak egy kis türelem kéne :) Ha én is minden nap nyomtam volna ezt, lehet nekem is még régi kép lenne :D

(#903) .:InnoMan:. válasza Cathfaern (#900) üzenetére


.:InnoMan:.
senior tag

Hát ja én is erre várok már kb. másfél hete!!! :O
Ha valaki tudna szólni Parcinak...

[Szerkesztve]

(#904) .:InnoMan:. válasza [amne] (#902) üzenetére


.:InnoMan:.
senior tag

Csak te kaptál konkrét visszajezést! :)

[Szerkesztve]

(#905) Iginotus


Iginotus
őstag

Meg tugya nekem valaki mondani hogy mit kell a képel csinálnom hogy ez lehesen az arcképem?.. (felbontás szinmélység formátum méret?)


egyátalán lehet-e vagy van valami akadálya? (szerzői jog vagy valaki mod már kinézte magának?? :)) )

[Szerkesztve]

Plug and Pray... :)

(#906) Iginotus


Iginotus
őstag



igy esetleg (csak öszedobtam lesz enél szebb is :) )

Plug and Pray... :)

(#907) tomcs


tomcs
őstag

hmm.. vajon kezdjek el rajzolgatni? van eselyem? :DDD

(emberek, ertekeljetek hogy ma csak vagy 2 __-os hsz-em volt es sok space-s :DDD:DDD:DDD:DDD)

(#908) Iginotus


Iginotus
őstag

fel
senki semit?

Plug and Pray... :)

(#909) beeboy


beeboy
addikt

én is szeretnék egyet, légyszí légyszí....
legalább visszajelzést. :)

pl ez:

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#910) [amne] válasza Iginotus (#908) üzenetére


[amne]
senior tag

Hát először, is nem tudom hogy ez bele illik-e a ph! dizájnba, mivel eddig itt arképek voltak inkább, ez meg hát érdekes arc lenne, nem tudom, majd Parci megmondja, amit konkrétan cisnálni kéne a képpel, az az hogy transparent hátteres kell nyomni neki hogy ne fehér legyen a háttér, illetve a kicsinyítésből adódó pixelességet is el kéne tüntetni.

(#911) beeboy


beeboy
addikt

nem tudom, van-e itt binládenes nick, de annak király lenne: ;]

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#912) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Emberek!

Egyrészt, stop! Elkezdtek ömleni a mailek a postafiókomba az arckép requestekkel. Most megmondom, hogy nem általános feature-ről van szó, régi motorosoknak kérésre megtesszük, ha illeszkedik a kért kép az arculatba. Nem definiáljuk a ''régi motorost'' pontosabban, és nem állítjuk, hogy nem önkényes a rendszer.

InnoMan képe előbb-utóbb fel fog kerülni (ha majd régi motoros lesz... ;] bocs.), ahogy Beeboy is, bár ez utóbbi elég rideg, gonosz arc, nem kimondottan ''nyerő''.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#913) beeboy válasza Parci (#912) üzenetére


beeboy
addikt

velem lehet alkudni.... ;]

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#914) Iginotus


Iginotus
őstag

Ha csinálok egy egész sorozat LOTR képeket pl Aragorn Gimli Legolas... az beleillik csak arckép.
(40*50 felbontás, konstans háttér, a pixeleket meg nem lesznek vészesek, még mit kell vele csinálni)

Plug and Pray... :)

(#915) .:InnoMan:. válasza Parci (#912) üzenetére


.:InnoMan:.
senior tag

Mit értesz régi motoros alatt? :F

[Szerkesztve]

(#916) zsiga667 válasza beeboy (#911) üzenetére


zsiga667
addikt

Twollah-nak esetleg? ;] :D

(#917) .:InnoMan:. válasza beeboy (#911) üzenetére


.:InnoMan:.
senior tag

Ez nagyon király!Hol van Saddam Hussein... :))

[Szerkesztve]

(#918) [amne] válasza .:InnoMan:. (#915) üzenetére


[amne]
senior tag

Régi motoros aki régóta itt van, nem feltétlen az aki PH! kedvenc ranggal jelentkezik, és vmilyen szinten részt vesz a PH! életében, és hozzáad vmit, esetleg. Én ezt értem alatta.

(#919) Cathfaern válasza Iginotus (#914) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Bár nem mondta ki Parci, de egyértelművé tette (még korábban): a fényképek puszta kivágása nem teszi még őket PH! kompatibilissé. A fényképeket kicsit kozmetikázni kell, hogy grafikusnak tűnjön. Ez a baj Lesaux (készülő) arcképével is.

(#920) Cathfaern válasza .:InnoMan:. (#915) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Idézek Parcitól: Nem definiáljuk a ''régi motorost'' pontosabban

(#921) Iginotus válasza Cathfaern (#919) üzenetére


Iginotus
őstag

Aham milyen progival lehet ezt megcsinálni rendesen photoshop akor ha pontosan definiáljuk milyen kép kell akor megcsinálom öket ráérek és akkor eldönthetik hogy beleillik e az arculatba :)

Plug and Pray... :)

(#922) Cathfaern válasza Iginotus (#921) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Én Photoshoppal csinálom őket. Pontos méretek és stb-k.: [L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=32879&start=#msg729[/L]
(btw. az ebben a hsz-ben található képek közül a 4. volt az, amire Parci azt mondta, hogy nagyon jól néz ki, csak kérdéses, hogy belefér-e a PH! stílusában. Annó végülis ebbe maradtunk :D De a másik három tudtommal OK-s)

Ps-hez (általam használt) .gif mentési beállítások: ezen topic #840-es hsz-e.

(#923) .:InnoMan:. válasza [amne] (#918) üzenetére


.:InnoMan:.
senior tag

Értettem! :)

[Szerkesztve]

(#924) Matr x


Matr x
aktív tag

Régi motoros lehetek én is...

Bár aktívabban csak dec. óta vagyok...

Kezdjek el keresni/rajzolni valamit?

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#925) Karex válasza Matr x (#924) üzenetére


Karex
senior tag

Höjj! :)
Akkor én még régibb? [+1 hét reg:))]

Sztem felesleges ez a nagy zúzás az egyedi pofázmányokra.:)
Majd mindenki lecseréli az arcát yóól, és akkor majd mi, oridzsinál ph-avatorok leszünk a menők.;]:D

(#926) Matr x válasza Karex (#925) üzenetére


Matr x
aktív tag

Igen... most kezdett el lenni nagy keménykedés az új képekért... sokáig mindenki jól megvolt... Panthernek meg Tildynek volt, mindenki elégedett volt... aztán most sorra kapnak néhányan... Talán nem is baj... Viszont nekem tetszik Kalandor kis S-ses pólója :DD

[Szerkesztve]

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#928) Matr x válasza Kalandor (#927) üzenetére


Matr x
aktív tag

Bár meggondolva az S-es nem is jó... inkább M-es (Matr x eleje :) )

A gombás hülyeség után sztem én visszatérek a régi, megszokott arcképemhez. (holnap, holnapután tessék megnézni! )

Jó az. Megszoktam. Talán idegen is lenne a hozzászólásom. Majd az M-es pólót (ha megengeded, és a licencet használhatom :D) akkor megcsinálnám... és talán el is küldeném...

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#929) Cathfaern válasza Matr x (#924) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Minden rosszindulat nélkül kérdezem: Te régi motorosnak érzed magad?

(#930) Alvin_ti4200 válasza Cathfaern (#929) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Én is régi motorosnak érzem magam, ez baj?:)

(#932) Karex válasza Cathfaern (#929) üzenetére


Karex
senior tag

De most komolyan: mi számít ''régi motoros''-ságnak? Az itt eltöltött idő, vagy az, hogy minél gyorsabban ph-előtagot kapjunk.:F Mert mind2 típusra van a fórumon példa.

(#933) Cathfaern válasza Karex (#932) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Egyik sem (legalábbis szvsz).

(#934) Matr x válasza Cathfaern (#929) üzenetére


Matr x
aktív tag

Még nem annyira... kell még egy kis idő...

Lassan kezdek beilleszkedni (talán mások szerint is).

Kérdésedre a válasz: nem. Jelenleg még nem. Ezért volt a feltételes mód.

És hogy mennyi idő? Ki tudhatja? Talán én... majd ha úgy érzem, akkor szólok. És komolyan veszem az avatar-cserét.

1 évig szinte csak olvasó voltam... így csak közeledtem, de nem lettem igazi résztvevő a PH! nagy vérkeringésében.

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#935) Cathfaern válasza Matr x (#934) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Akkor ezzel sikerült is megválaszolni a kérdésedet, nem? :P Bár a helyedben én el kezdenék már most keresni-készíteni egy képet: jó munkához idő kell :)

(#936) Matr x válasza Cathfaern (#935) üzenetére


Matr x
aktív tag

Ehhez annyit fűznék hozzá, hogy én MÉG nagyon nem gondoltam saját képre. (ill vagy kétszer, amikor láttam Kalandorét...)

Ha a lustaságomat is hozzávesszük, hogy mikor leszek régimotoros, és lesz kép is, akkor lehet, hogy nem is leszek régimotoros... (de jól megmondtam...) mert nem lesz képem :)

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#937) Karex válasza Cathfaern (#933) üzenetére


Karex
senior tag

Jó. Akkor a te, és Matr_x között lezajlott dialógus alapján majd én is gondolok egyet (majd jó sok idő és hozzászólás múlva), és összerakok egy egyedi arcképet.
De most szerintem tök felesleges. Parci valószínűleg már így is a haját tépi a napi 200 levéltől, hogy: ''mikor lesz már új képem/nekem lehet/ez jó lesz?

(#938) lesaux válasza Cathfaern (#933) üzenetére


lesaux
veterán

Itt vagy? Küldenék egy mailt.

Már késő, elküldtem. :)

(#939) launcser


launcser
senior tag

na tényleg itt kérdezem meg
miért avatar az aminek hívjátok? honnan ered?
én arcképnek, ikonnak mondanám inkább, az avatar az nem ilyen magyaros szó, meg nagyon hülyén hangzik számomra..
csak kíváncsiság

tütüü

(#940) Cathfaern válasza lesaux (#938) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Megjött a mail, tetszik :P Most épp scannelek, de utána megnézem, hogy mit lehet tenni kicsinyítés érdekében.

launcser: külföldiül ez a neve. Ez pont olyan, mint a képernyőt monitornak hívni :P

(#941) .:InnoMan:. válasza launcser (#939) üzenetére


.:InnoMan:.
senior tag

Launcser:Szerintem is az arckép mint szó jobban stimmel!

Parci:Az hogy előbb-utóbb mit jelent? :F
Nagyon várom az új arcképemet! :O :O

Üdv
InnoMan

[Szerkesztve]

(#942) marcee válasza launcser (#939) üzenetére


marcee
addikt

''Isteni inkarnációk

Tulajdonképpen az inkarnáció szó Isten esetében pontatlan meghatározás, hiszen e latin szó jelentése: hús-vér testben (születik újra). Amikor a lelki világ valamely istensége alászáll az anyagi világba, akkor ezt eredeti, transzcendentális testében teszi, ezért célszerűbb az eredeti szanszkrt kifejezést – avatár: „aki alászáll” – használni.''

Gyakorlatilag ph!-s valónkat/megtestesülésünket jelenti.



\m/

(#943) .:InnoMan:. válasza marcee (#942) üzenetére


.:InnoMan:.
senior tag

Könyből nézted... :) :F
De azért gratulálok :C

[Szerkesztve]

(#944) .:InnoMan:.


.:InnoMan:.
senior tag

Szeretném megkérdezni Parcitól hogy mikor fog felkerülni az arcképem? :F
Mert konkrétan azt mondtad hogy előbb-utóbb!
Mert már nagyon várom az új arcképemet,már kb 1 hónapja! :O
És én mikor leszek ''régi motoros''! :O :O

Kérném a visszajelzésedet!

Köszönettel:
InnoMan

[Szerkesztve]

(#945) PeliScan válasza .:InnoMan:. (#944) üzenetére


PeliScan
addikt

[Nem akarlak lelombozni, de sokan vannak, akik jóval régebben fórumoznak, és akiknek soxor annyi hozzászólása van, mint neked. Légy türelmes! :) Parci szerinem nem hetekre, de lehet h nem is hónapokra gondolt..! :U]

(#946) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Esetleg nekem lenne esélyem arcképre?


[Szerkesztve]

(#947) lesaux válasza _Volkovy_ (#946) üzenetére


lesaux
veterán

Ez a link kívülro˝l nem elérheto˝, az eléréséhez kattintson ide!
Ha odakattintok, akkor is ezt írja ki. Éljen a Macintosh! :)

(#948) _Volkovy_ válasza lesaux (#947) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

yeah :D

http://www.extra.hu/Volkovy/logo1.bmp
itt van,ha valakinek sikerülne megnézni,véleményt kérek :D

[Szerkesztve]

(#949) lesaux válasza _Volkovy_ (#948) üzenetére


lesaux
veterán

Ötletes... ;]

(#950) Som@ válasza _Volkovy_ (#948) üzenetére


Som@
őstag

Sokat agyalhattál rajta. ;]
Akkor már inkább a mostani... :D

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Arckép request Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.