Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) radi8tor válasza sazabi (#100) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

HTC Hero FW 2.1 (BeHero + v1.2):

0.199H1 működik szépen, 0.16H3 kifagy belépésnél.

⭐ Stella

(#102) sazabi válasza radi8tor (#101) üzenetére


sazabi
aktív tag

Köszönöm a visszajelzést!
Legalább nálad az újabbik működik ;)

Pár hét múlva lemegy a vizsgaidőszakom, akkor majd nekiugrok komolyabban a témának, hogy minden telefonon menjen a cucc.

(#103) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Htc Desire 2.1 0.199 verzióval wifin keresztül: nem enged belépni, azt mondja felhasználónév vagy jelszó nem stimmel, vagy nincs aktív apró..
Mindent leellenőriztem, minden stimmel és apróm is van vagy 15..

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#104) Picco


Picco
addikt

Acer liquid S100, android 2.1, aphupper ver 1.99, minden popec koszonjuk szepen :R

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#105) sazabi


sazabi
aktív tag

http://www.huffingtonpost.com/2010/05/26/move-your-app-challenge-f_n_590128.html
Ez meg a másik dolog ami miatt nem értem rá. Volt egy nemzetközi android fejlesztő verseny, az én ötletem alapján a helloandroid.com csapattal (a munkahelyem :)) közösen neveztünk, és bejutottunk a top 10be (246 jelentkezőből ;))
5 Minutes Break, le lehet tölteni(helloandroid oldalról), ja és szavazni is :P

[ Szerkesztve ]

(#106) radi8tor válasza sazabi (#105) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Kipróbálom a progit. Bár úgy tudtam óránként érdemes megmozdulni.

⭐ Stella

(#107) Konflikt válasza sazabi (#105) üzenetére


Konflikt
addikt

grat, szep teljesitmeny!
ma mar nem, de holnap megnezem:)

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#108) sazabi válasza Konflikt (#107) üzenetére


sazabi
aktív tag

kösz!
4.-ek lettünk ;)

(#109) Zirowe válasza Zirowe (#103) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Felraktam a 0.17es verziót, de ugyanúgy azt írja, hogy hibás azonosító vagy jelszó, vagy nincs apróm.

Megpróbáltam úgy is, hogy kilépek a gépről phból, hogy kis betűvel írom a nevem, de semmi.
Mindig ugyanaz.

Wifivel csatlakozom, van kapcsolat és net is, nem értem mi lehet a probléma.
(jelszavamban nincsenek ékezetek)

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#110) sazabi válasza Zirowe (#109) üzenetére


sazabi
aktív tag

mindíg a legújabb(0.199H1) verzióval próbálkozzatok, és ha az nem megy, akkor a 0.16H3-al!

(#111) Zirowe válasza sazabi (#110) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Köszönöm, kipróbáltam, 1.16h3-mal már minden tökéletes!

Köszönöm a remek programot android alá!:R:R :)

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#112) sazabi válasza Zirowe (#111) üzenetére


sazabi
aktív tag

Szívesen, viszont "remek" csak akkor lesz, ha végre minden telefonon menni fog ;)
Még 3 hét vizsgaidőszak...

(#113) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

HTC Hero FW 2.1 (BeHero + v1.2):

0.199H1: azt vettem észre, ha egynél több hirdetésem van, akkor érintéssel, csak az elsőt tudom uppolni. Ha benyomom a Mindet uppolni-t, akkor uppolja a második hirdetést is.

⭐ Stella

(#114) sazabi válasza radi8tor (#113) üzenetére


sazabi
aktív tag

Kösz a visszajelzést, sajna reprodukálni is sikerült, felírtam. Nem frissül az ui, 1 hirdetés uppolásánál, de egyébként uppol..a mindent uppold gomb meg jó.
Még 1 hét vizsgaidőszak, aztán újra nekiállok a témának..

(#115) sazabi


sazabi
aktív tag

A héten már volt időm foglalkozni a témával, holnap várható frissítés!

(#116) sazabi válasza sazabi (#115) üzenetére


sazabi
aktív tag

Na ezt elkiabáltam. Beütött egy gépcsere..jövő héten érkezik az új lap+proci+ram :U
Folyt köv..

(#117) sazabi


sazabi
aktív tag

0.199H2
Itt a frissítés, jöhetnek a visszajelzések! :)
Változások, letöltés erre...

(#118) radi8tor válasza sazabi (#117) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

HTC Hero FW 2.1 (BeHero + v1.2):

0.199H2-vel már nincsenek azok a hibák, amik az előző verzióval voltak.

Szerk: Illetve mégis. 2 hirdetésem van, nem upoltam még ma, de mindkettőnél 1 upolási lehetőséget ír. Upoltam, most 0-t ír.
Nem tudom elindítani a programot megint, mert az "Update"nál valamiért úgy telepítette, hogy az ikonnal nem indítható.

Eltávolítom és újratelepítem.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#119) radi8tor válasza sazabi (#117) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Uninstall/Install segített az indító ikon működésében.

Viszont azt vettem észre, hogy mindig 1 upolási lehetőséget ír. Upolok, akkor 0, kilépek, visszalépek, megint 1 lehetőség. Ha rányomok (ami már nem megy valójában) semmi hibaüzenetet nem kapok.

⭐ Stella

(#120) sazabi válasza radi8tor (#119) üzenetére


sazabi
aktív tag

Köszönöm a visszajelzést, javítottam!

0.199H3

(#121) radi8tor válasza sazabi (#120) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Valóban, a hiba javítva :D :C

Tökéletesen működik, nem találtam hibát.

⭐ Stella

(#122) sazabi


sazabi
aktív tag

0.199H4
utolsó változat a marketre kerülés előtt.
Változások, letöltés erre...

[ Szerkesztve ]

(#123) radi8tor válasza sazabi (#122) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Leteszteltem, jól működik. 1 hirdetésem van, jól kezeli.

Gratula! :C

⭐ Stella

(#124) G92


G92
csendes tag

nem ide bocsi

[ Szerkesztve ]

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#125) sazabi válasza G92 (#124) üzenetére


sazabi
aktív tag

:D

[ Szerkesztve ]

(#126) G92 válasza sazabi (#125) üzenetére


G92
csendes tag

csak beírtam , hogy phupper és ezt a topicot lökte ki, és már fáradt voltam:B

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#127) Konflikt válasza sazabi (#122) üzenetére


Konflikt
addikt

milestone, 2.1 (02.36 EU) & 0.199H4:
jol mukodik, uppol, FC nincs! gratula:)
tetszik az uj design, a kisebb betuk, az utolso hsz, az auto login, a gombok ikonjai, es az atmenetes hatter is!

mod: mikor kerul fel a marketre? az lesz a 2.0?:)

[ Szerkesztve ]

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#128) sazabi válasza Konflikt (#127) üzenetére


sazabi
aktív tag

Koszonom a visszajelzest, orulok hogy minden ok.

Jovo het vege fele nyaralas utan megy ki a marketre. Az lesz az 1.0.
Meg keszitek hozza tutorialt, meg bemutato cikket logoutra.

(#129) Konflikt válasza sazabi (#128) üzenetére


Konflikt
addikt

az remek, varjuk:)

2 bugfeleseg:

-van az az opcio itt a ph-n, amit integraltal is a kliensbe h "nem lepek ki mas gepekbol, bongeszobol" + "ne korlatozzo a jelenlegi IP-re" -> ha kipipalom oket akkor is kilep mashonnan.

-beallitasok: "auto login" es "back gomb kilep" pipa -> majd kilepek a kliensbol. majd mikor be probaltam lepni ujra kiirja hogy "csekkeld az adataid" es egybol kilep. szval nincs lehetoseg modositani semmit (a 2 pipa miatt). csak az apk torlesevel, majd ujrainstallal szunt meg.
csak egyszer sikerult reprodukalni, tobbszor nem jott elo.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#130) sazabi válasza Konflikt (#129) üzenetére


sazabi
aktív tag

Kösz a visszajelzést, utánanézek..

(#131) sazabi


sazabi
aktív tag

Ezennel kikerült az 1.0 az android marketre.
Töltsétek, csillagozzatok, commenteljetek ;)

Nemsokára elkészülök a blogbejegyzéssel is.

[ Szerkesztve ]

(#132) Konflikt válasza sazabi (#131) üzenetére


Konflikt
addikt

na zsir, grat:)
meg is nezem. amugy a fentiekkel lett valami?

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#133) sazabi válasza Konflikt (#132) üzenetére


sazabi
aktív tag

Thanx
A 2 bugféleséggel? Javítva!

A logout blogbejegyzés holnap délre lett időzítve.

[ Szerkesztve ]

(#134) Konflikt válasza Konflikt (#132) üzenetére


Konflikt
addikt

valamiert nincs nalam bent a marketben. pedig a ME defaulton van, alap telenor: 21601.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#135) sazabi válasza Konflikt (#134) üzenetére


sazabi
aktív tag

Nálam látszik. Marketre úgy lett felrakva, hogy 1.5től, az összes market régión látszódjon.
Ezekszerint a market enabler bezavarhat?
market..

(#136) Konflikt válasza sazabi (#135) üzenetére


Konflikt
addikt

akkor pedig latszodnia kene. 2.1 van fent.
erdekes.. lehet h bezavar az ME. :(

hogy nalam mindig van vmi bug/baj.. :D

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#137) sazabi válasza Konflikt (#136) üzenetére


sazabi
aktív tag

qr kóddal is próbáltad?
(#131) sazabi
edit: naja..qr kóddal is csak rákeres a márketen szóval nincs ötletem..market enabler uninstall? :(

[ Szerkesztve ]

(#138) Konflikt válasza sazabi (#137) üzenetére


Konflikt
addikt

igen, azzal is. sot mas kulcsszavakra is probaltam keresni: prohardver, upper, ph, stb.. ugyis semmi. aztan probaltam mas regiobol: US t-mobile, GER-O2, stb, semmi. aztan volt egy restart, semmi.

de erdekes, mert az appbrian meg latja, hogy fentvan nalam. csak ugye az meg a H3-as verzio:)

mod-ra mod:
na, azt meg megrpobalom. (mert amugy az 1.1-es earth sem akar felmenni valamiert, es a marketben az sem latszik.. :F )

[ Szerkesztve ]

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#139) sazabi válasza Konflikt (#138) üzenetére


sazabi
aktív tag

Még próbálkozhatsz esetleg egy aphupper uninstallal..hátha a korábbi verziók megléte zavar be.

(#140) Konflikt válasza sazabi (#139) üzenetére


Konflikt
addikt

ME uninstall volt -> semmi
elozo verzio uninstall volt -> semmi

az a kulonos, hogy ha rakeresek appbrian-el (a telon a klienssel), akkor ugye az megtalalja. majd ramegyek, es ugye atugrik a marketbe -> uzenet: not found.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#141) sazabi válasza Konflikt (#140) üzenetére


sazabi
aktív tag

Innentől kezdve csak tippelgetek..
Telefon újraindítás az uninstallok után?
Holnap ránézek a marketes beállításokra, de 99,9%, hogy arra van állítva, hogy mindenki, bármiről, bárhonnan elérhesse.
Úgy általában más helloandroidos appokat elérsz? "helloandroid" keress rá így. Vagy itt a lista, hogy mik vannak még a helloandroid által felrakva: http://www.appbrain.com/browse/dev/HelloAndroid.com

(#142) Konflikt válasza sazabi (#141) üzenetére


Konflikt
addikt

ujrainditas is volt,
es mas helloandroids appot felraktam pont 1-2 oraja, meghozza az Android device catalog-ot, marketbol egybol ment. ami amugy eleg jo cucc:)

kar hogy a device lista nem hasznalja ki a WVGA meretet, egy kb 1,5-2 cm-es savban csak a zold hatter van alul.
illetve az elso letoltes meg wifi-n is sok idot vesz igenybe, de gondolom ezt nagyon csokkenteni nem lehet, mert csak lekell szedni a kepeket, adatokat valamikor.
de utana mar gyors az app. pofas a felulet is.
esetleg egy smart compare megoldast lehetne beletenni, valami olyasmit kicsiben, mint ami phonearenan is hasznalhato

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#143) radi8tor válasza sazabi (#141) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nálam elérhető.

⭐ Stella

(#144) Sopi


Sopi
senior tag

Le a kalappal előtted, sazabi!

Már megy is az 5csillag Marketen :).
Eddig egy csomó kellett kattingatni, amikor sok hirdetésem volt, de ez a progi mindent megold, szuper!
Viszont nemsokára cserélem a G1-emet egy Samsung Wave-re... nemrég kezdtem el Bada fejlesztéssel foglalkozni, arra is érdemes lenne elkészíteni a programo az biztos.

Üdv: Sopi

(#145) V.Stryker válasza sazabi (#141) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nálam sem jön be. Rootolt a teló. Az ME-t eltávolítottam. (Bár mikor fent volt, akkor sem váltotta be a reményeket,mert valamiért nem akart menni.) Most már nincs fent , restart is volt, de még mindig nem. A többi hello androidos cuccot úgy ahogy megtalálja. De nem mindet, olyan felét.

Mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#146) sazabi válasza V.Stryker (#145) üzenetére


sazabi
aktív tag

A marketes beállításokra ránézve, igazából csak a copy protection jöhet szóba mint ok, amiért nem látod a marketen a programot..hátha ki lettél zárva a market enabler/rootolás miatt a copy protectionos programok köréből..de ez is csak egy tipp. Nem tudjuk mennyi idő amíg frissül a marketen a beállítás, de miért is ne lenne azonnali. :)
Majd próbáljátok újra!

[ Szerkesztve ]

(#147) sazabi válasza Konflikt (#142) üzenetére


sazabi
aktív tag

Anno nem volt lehetőségünk nagyobb és kisebb kijelzős készülékeken tesztelni...device cataloghoz is készül a frissítés, mindenféle kijelzőt fog támogatni!

(#148) V.Stryker válasza sazabi (#146) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Hát most látom a fizetős alkalmazásokat. Tehát most, kb 5 perce tudtam a market enabler-t működésre bírni. De így sem látom.

Eddig még soha nem használtam, csak próbálkoztam vele, de sose működött. Most hogy a 3.07-re a 3.08-at rátoltam, így mükszik.

Egyébként az .apk-fájlt nem tudnád feltenni valahová?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#149) sazabi válasza V.Stryker (#148) üzenetére


sazabi
aktív tag

Majd otthonról, munka után felrakom.
Esetleg appbraint használsz? Azzal sem menne fel?

(#150) V.Stryker válasza sazabi (#149) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

appbrian-el megtaláltam a progit, de mikor rámegyek akkor: "The requested item could not be found." üzit kapom.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.