Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sazabi


sazabi
aktív tag

Hello mindenki
Elkészültem a hírös PH Upper2 androidos rokonával, ezúton bemutatnám:
sazabi.blog.hu
innen letölthető:
http://hotfile.com/dl/32085021/13acdd9/com.sazabi.aphupper0.1.apk.html

Tömören:
Verzió 0.1!! Habár nálam gond nélkül megy, használatát csak saját felelősségre javaslom!
Bejelentkezik, Uppol. Szóval még nem érte utol a PHUpper2-őt funckiókban, de ha lesz rá igény, akkor bővülhet hasonló funkciókkal!
htc hero(1.5) volt lehetőségem tesztelni, örülnék, ha más készülékeken futtatók tudnának írni pár sort, hogy működik-e, vagy valami gond van vele.
Majd ha kicsit magasabb verziószámig eljut a program, csinálok egy ph!s blogbejegyzést is.

[ Szerkesztve ]

(#2) petipetya válasza sazabi (#1) üzenetére


petipetya
nagyúr

Voltam a blogon, voltam a phupper.com-on, leszedtem és telepítettem a telóra. Na de hol lehet rá regizni?

"nincs rá lezsóidő"

(#3) sazabi válasza petipetya (#2) üzenetére


sazabi
aktív tag

A ph-s neveddel tudsz bejelentkezni :)

(#4) sazabi


sazabi
aktív tag

pár apróságot javítottam: 0.11

(#5) radi8tor válasza sazabi (#4) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Helló!

Felraktam a programot (0.11), MoDaCo 2.9 (Firmware 1.5)-el is a blogban jelzett hibát kapom.

⭐ Stella

(#6) Konflikt


Konflikt
addikt

up! :D
mindjart teszt

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#7) Konflikt


Konflikt
addikt

egy kerdes: mert szukseges az appnak "phone calls - read phone state and indentity"?

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#8) sazabi válasza Konflikt (#7) üzenetére


sazabi
aktív tag

(#7) Konflikt: Milyen telefonon próbáltad? Android verzió? Kérhetek egy screenshotot? :)
A program csak a view network sate(van-e netkapcsolat) és a full internet acces(net eléréshez)-t permissioneket használja.

(#5) radi8tor1 : javítása folyamatban (hibakezelési).
Köszönöm a visszajelzéseket! Magamtól nem gondoltam volna arra az esetre, hogy lesz valaki aki 0db aktív hirdetéssel kipróbálja a programot. :D

+kompatibilitásról: emulátoron végigzongoráztam az összes android verziót, gond nélkül kéne mennie az összes gyári romon. Természetesen a fenti hibát leszámítva :)

[ Szerkesztve ]

(#9) Konflikt


Konflikt
addikt

G1: elso inditaskor belepeskor 1 FC volt landscape modban, de ujraindult egybol. szepen megy, uppol.
1.6 os FW, WG-Build Y-2.6 BFS custom rom

Milestone: szepen indul, jolmegy, uppol, FC nemvolt.
2.0.1-es FW, az olasz 14-es.

egy bugfeleseg:
ha vissza gombot nyomok a fokepernyo elugrik balra, majd jobbrol bejon ujra. (milestone) ill. nem reagal ra semmit (G1) ezt a vegtelensegig lehetne csinalni. normal esetben a vissza gombra vissza lepne az elozoleg hasznalt apk-hoz/oldalra/home screenre.

otlet:
esetleg letolthetne az apk az avatart, es berakhatna a kezdokepre. ha az adatok mentesere ramegy az user, akkor ottfigyelne mindig.

esetleg megjelenhetne az utolso hozzaszolo neve, ideje.

[ Módosította: radi8tor ]

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#10) Konflikt válasza sazabi (#8) üzenetére


Konflikt
addikt

kulon grat az igazan helytakarekos megoldasnak: az apk osszesen 56KB-ot visz, ebbol 4 kb a data, 52 az apk. :D

lesz meg spica is, holnap :)

itt a screen, eszerint a phone calls is kell neki, de mire :F

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#11) radi8tor válasza sazabi (#8) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ezért dobna hibát, mert nincsenek hirdetéseim? :)

⭐ Stella

(#12) sazabi válasza Konflikt (#10) üzenetére


sazabi
aktív tag

Köszönöm a teszteléseket! Sokat segített!

G1: elso inditaskor belepeskor 1 FC volt landscape modban, de ujraindult egybol. szepen megy, uppol.
1.6 os FW, WG-Build Y-2.6 BFS custom rom
--
Első indításkor portrait módban is fagy vagy csak landscape? Szóval köze van a tájoláshoz vagy sem? :)

Milestone: szepen indul, jolmegy, uppol, FC nemvolt.
2.0.1-es FW, az olasz 14-es.
--
nice!

egy bugfeleseg:
ha vissza gombot nyomok a fokepernyo elugrik balra, majd jobbrol bejon ujra. (milestone) ill. nem reagal ra semmit (G1) ezt a vegtelensegig lehetne csinalni. normal esetben a vissza gombra vissza lepne az elozoleg hasznalt apk-hoz/oldalra/home screenre.
--
Javítva! Persze ilyenkor a program futni fog a háttérben, de ez a megszokottabb.
Szóval az új logika:

back gomb: ha be vagy jelentkezve vissza lép a főmenübe. ha nem, akkor vissza lép a home screenre vagy programra ami előtte futott.
exit>kijelentkezés és kilépés(csak így lehet bezárni a programot)

A screenshot erősen wtf. Melyik telefonodon írta ki?

(#11) radi8tor1
Igen. De ezt most (elvileg) javítottam. Kipróbálnád?

0.12 Link

sazabi.blog.hu frissítve. Csináltam egy telefon kompatibilitási listát.

(#13) Konflikt válasza sazabi (#12) üzenetére


Konflikt
addikt

szivesen.

Első indításkor portrait módban is fagy vagy csak landscape? Szóval köze van a tájoláshoz vagy sem?

jokerdes. ujraraktam, es friss installal landscape modba leptem be, es nem volt fc. portraitban sem. ugytunik egyszeri alkalom volt vmi miatt, tobbet nem tudom reprodukalni :)

Javítva! Persze ilyenkor a program futni fog a háttérben, de ez a megszokottabb.
Szóval az új logika:
back gomb: ha be vagy jelentkezve vissza lép a főmenübe. ha nem, akkor vissza lép a home screenre vagy programra ami előtte futott.
exit>kijelentkezés és kilépés(csak így lehet bezárni a programot)

igen, ez sokkal jobb, ez a megszokott viselkedese az appoknak, 1-2 kivitellel (lasd astro dupla back=kilepes)
gyorsan javitottad, ilyen apro modositas ez?:)

A screenshot erősen wtf. Melyik telefonodon írta ki?

ezt a milestone-rol csinaltam, de a G1-en ugyanigy kiirja. csekkolom a 0.12essel is mindjart.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#14) sazabi válasza Konflikt (#13) üzenetére


sazabi
aktív tag

jokerdes. ujraraktam, es friss installal landscape modba leptem be, es nem volt fc. portraitban sem. ugytunik egyszeri alkalom volt vmi miatt, tobbet nem tudom reprodukalni
--
Gondolom futott más programod a háttérben, amiatt is lehetett. Erre is nemsokára lesz egy megoldás.

gyorsan javitottad, ilyen apro modositas ez?
--
!= ezt kellett == re javítani :D

ezt a milestone-rol csinaltam, de a G1-en ugyanigy kiirja. csekkolom a 0.12essel is mindjart.
--
Frissített screenshotokhoz raktam fel a telepítésről is. Nálam csak azokat írja ki, amik a manifestben is benne vannak.

(#15) ló úr válasza sazabi (#1) üzenetére


ló úr
őstag

Szia.Nekem jövőhéten lesz egy Samsung Galaxy Spica-m. Majd ha úgyvan letesztelem rajta,és írok neked véleményt.!

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#16) Konflikt válasza sazabi (#12) üzenetére


Konflikt
addikt

0.12-es is szinten keri a "phone calls" permission-t G1-en, milestonon is. erdekes.

ill most miutan beirtam az usr/pass-t milestonon, es G1-en is mindig ezt dobja, majd kilep :(


nagyban itt.

ill. ddms futott a screen miatt az elobb, igy van log is rola:

03-11 22:06:27.485: ERROR/AndroidRuntime(14100): Uncaught handler: thread Thread-7 exiting due to uncaught exception
03-11 22:06:27.493: ERROR/AndroidRuntime(14100): java.lang.IllegalArgumentException: Illegal character in query at index 95: http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?sfor_all=&sfor_exac=&sfor_some=&sfor_none=&suser=Konflikt &sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=
03-11 22:06:27.493: ERROR/AndroidRuntime(14100): at java.net.URI.create(URI.java:970)
03-11 22:06:27.493: ERROR/AndroidRuntime(14100): at org.apache.http.client.methods.HttpPost.<init>(HttpPost.java:79)
03-11 22:06:27.493: ERROR/AndroidRuntime(14100): at com.sazabi.aphupper.main.feldolgoz(main.java:511)
03-11 22:06:27.493: ERROR/AndroidRuntime(14100): at com.sazabi.aphupper.main$4$1.run(main.java:295)
03-11 22:06:27.493: ERROR/AndroidRuntime(14100): at java.lang.Thread.run(Thread.java:1096)

illegal character?

[ Szerkesztve ]

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#17) sazabi válasza Konflikt (#16) üzenetére


sazabi
aktív tag

0.12-es is szinten keri a "phone calls" permission-t G1-en, milestonon is. erdekes.
--
és esetleg ezzel? Kiszedtem belőle a visszajelzés menüt, lehet, hogy az email kliens megnyitása miatt írja ki ezt(nálam továbbra sem hero 1.5).

Ez egy uninstall reinstall, esetleg telefon restart jellegű gondnak tűnik. Nem sikerül reprodukálni :S

(#15) ló úr :
Előre is köszönöm a segítséget! :)

[ Szerkesztve ]

(#18) Konflikt válasza sazabi (#17) üzenetére


Konflikt
addikt

és esetleg ezzel? Kiszedtem belőle a visszajelzés menüt, lehet, hogy az email kliens megnyitása miatt írja ki ezt(nálam továbbra sem hero 1.5).

szinten bentvan a "phone calls" permission.
es szinten nem tudok belepni, jon a fenti FC msg. :(

a logot kuldom pm-ben.

[ Szerkesztve ]

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#19) sazabi válasza Konflikt (#18) üzenetére


sazabi
aktív tag

FCid Elvileg javítva. Ez valami telefon függő dolog lesz, üzenetkezelős bug(?). Ha mégsem menne így, akkor még lenne egy ötletem, de majd holnap..

0.13 letölthető

A permissionról abszolút fogalmam sincs, hogy miért, meg hogy. Másnál is azt írja ki?

[ Szerkesztve ]

(#20) Konflikt válasza sazabi (#19) üzenetére


Konflikt
addikt

Fc mar nem jon mindeg elo, de 2x elojott, milestonon probaltam.
viszont nem tudok tovabbra sem belepni: rossz user/pass-t jelez (tobbszor is probaltam, 100% h nem eliras. probaltam gepen is: jo az usr/passom) :F

Te be tudtok lepni? masnak nincs fc?
kibuzzolom, 1-2 androidost idecsoditek:)

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#21) sazabi válasza Konflikt (#20) üzenetére


sazabi
aktív tag

Nincs véletlenül valami nem szokványos (a-z A-Z 0-9 ezeken kívül) karakter a jelszavadban? Az adatokat újsor \n -el választom el, bezavarhat ha van vmi extrém karakter.
Mindenesetre folyamatban van az egész filetárolósdi leváltása adatbázisra, így a hirdetéseket is tudom ott tárolni.

[ Szerkesztve ]

(#22) Konflikt válasza sazabi (#21) üzenetére


Konflikt
addikt

nincs semmi extra bent. csupan kis-nagybetu-szam, ekezetek nelkul.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#23) Konflikt válasza sazabi (#21) üzenetére


Konflikt
addikt

visszaraktam a 0.11-et, es azzal FC sincs, es be is tudok lepni!
vmi valtozott a 0.12 ota akkor, ami ezt okozza

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#24) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

0.13-at felraktam. Ugyanazt a hibát írta majd kilépett.

Csináltam egy Próba hirdetést. Ezután be tudott lépni és tudott upolni.

⭐ Stella

(#25) sazabi


sazabi
aktív tag

0.14
letölthető innen

Bejelentkezési adatok tárolása a továbbiakban adatbázisba történik, a fileba írást kidobtam. Így legalább majd a hirdetéseket is lehet adatbázisba rakni, utolsó hsz idejével stb-vel együtt.
(#22) Konflikt: Egy elírás javítva(egy változó nem lett kinullázva), ami miatt a progressbar(belpés folyamatban...) FCzhetett.

blog.hu használhatatlanul lassú, majd később ha beindul kiírom oda is..

[ Szerkesztve ]

(#26) sazabi válasza radi8tor (#24) üzenetére


sazabi
aktív tag

0.14 ezt is orvosolta elvileg.

(#27) radi8tor válasza sazabi (#26) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Sajna még mindig nem jó hirdetés nélkül :(

Nem baj, ne is törődj vele.

⭐ Stella

(#28) sazabi válasza radi8tor (#27) üzenetére


sazabi
aktív tag

Nem mintha lenne értelme hirdetés nélkül használni :D
Mindenesetre azt hiszem végleg sikerült elhárítani a problémát.

0.15

Változások:
Utolsó hozzászólás ideje, hozzászóló neve a hirdetések alatt.
0. aktív hirdetésnél sem fagy elvileg. 1 hirdetéssel is ok.
sazabi.uw.hu-ra pakolom a továbbiakban a programot, mert kényelmetlen minden egyes verziónál hotfile.com-mal vacakolni, és így a program indulásnáll értesít, ha van elérhető új verzió!
Menü>web a továbbiakban a sazabi.uw.hu-ra mutat, letöltési linkre katt, és behozza az oldalt. Egyelőre nem automatizálom ennél jobban a frissítést.

Screenshotok frissítve.

Letöltés: http://sazabi.uw.hu/

(#29) Vasinger! válasza sazabi (#28) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Hogyan kell elindítani az apk fájlokat? :F
Jah, most esett le, hogy ez androidos PDA-hoz van, bocsi a buta kérdésért. :W

[ Szerkesztve ]

(#30) sazabi válasza Vasinger! (#29) üzenetére


sazabi
aktív tag

jó lenne windows mobilera is mi? :D

(#31) Konflikt válasza sazabi (#28) üzenetére


Konflikt
addikt

motorola milestone&0.15:

-meg mindig megvan a "phone calls" permission, bar nagy jelentosege nincs.
-meg mindig "belepes sikertelen, azonosito/jelszo nem stimmel"-t jelez, majd 3-4 probalkozas utan fc-zik :( egyedul a 0.11-es mukodik, azzal be tudok lepni, es uppol is.

pedig mar mind2 javaslatom implemetaltad (avatar, uccso hsz) szval kivancsi vagyok :)

van meg vmi otleted h mi okozhatja a belepesi gondot?

samsung galaxy spica i5700 (gyari 1.5-os FW) & 0.15:

-permisson: csak a "network comm - full internet access" van, szval itt jol mukodik.
-mindig FC van :(

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#32) Konflikt válasza sazabi (#28) üzenetére


Konflikt
addikt

G1 & 0.15:

-megvan a "phone calls" perm.
-"belepes sikertelen"-t dob itt is

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#33) sazabi válasza Konflikt (#32) üzenetére


sazabi
aktív tag

Lenne kedved logokat is küldeni? :)
Ezek alapján nem tudom mikor hasal el. A hibaüzenet megtévesztő lehet, mert ha a feldolgozás során(belépés után) talál hibát, akkor is ezt írja ki :) lustaság...
ToDo: még több specifikusabb hibakezelés..

[ Szerkesztve ]

(#34) sazabi válasza sazabi (#33) üzenetére


sazabi
aktív tag

Hibakezelési dömpinggel:
0.15H
Mielőtt a logokkal vacakolnál, próbáld ki ezt. Rágyúrtam a hibakezelésre. Hibaüzenetet ad minden lehetséges hüjeségre :D

[ Szerkesztve ]

(#35) Konflikt válasza sazabi (#34) üzenetére


Konflikt
addikt

Aztirja ki belepesnel milestone on az usr/pass hiba helyett, h nincs aktiv hirdetesed. aztan van 4 is, katt az alairasban levore:D

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#36) sazabi válasza Konflikt (#35) üzenetére


sazabi
aktív tag

0.15H2
Beregeltem magam újra tesztképpen, 0 db hirdetésre, és nálam jól írja ki. Persze ez nem jelent semmit :D
És persze ezzel a userrel is jól működik.
Nem hiszem el, hogy a hero meg az emulátor ennyivel hibatűrőbb, szóval itt konkrétan a Te hirdetéseidnél lesz a gond.

[ Szerkesztve ]

(#37) Konflikt válasza sazabi (#36) üzenetére


Konflikt
addikt

Bizos, h nem a hirdeteseimmel van a gond, mivel a 0.11-es verzio tovabbra is jol mukodik:fc nincs, belep, latja mind a 4 hirdetesem, uppol egyenkent, es uppol egyszerre is. Milestone on es G1 en is.

Mas problema kell legyen, a 0.12-tol egyik sem mukodik rendesen nalam 3 androidon.

Kiprobaltam a 0.15H2-t, milestone-on es sipcan:
Mostmar mind2-on be tud lepni, fc sincs, de belepes utan egy fekete kepernyo fogad, a hirdeteseim nem hozza le. Hibauzenet nincs, visszagombbal, home gombbal ki lehet lepni. Ha menut nyomok, akkor feljon az a menu, ami a hirdetesek listajaban talalhato (visszajelzes,web...)

Lehet a G1 nemakarja sajat magat eladni,igy nem uppolja az aprot:D

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#38) sazabi válasza Konflikt (#37) üzenetére


sazabi
aktív tag

Anomália hegyek.
A fekete képernyő egy üres hirdetés listát jelent. De örülök, hogy már odáig eljut, ezekszerint jó irányba haladok. :)
Új verzió majd lefekvés előtt..

(#39) sazabi


sazabi
aktív tag

0.16

Mindet Uppold gombra már nem írja ki az uppolt hirdetések alá, hogy Uppolva, ehelyett csak egy üzenetet ír ki, hogy hány db hirdetés lett uppolva.
Még több hibakezelés.
HTC Hero-n 1.5 továbbra is hibátlanul megy.

Konflikt: Ha most is hibaüzenet nélkül áll le valahol, akkor logot követelek! :D

[ Szerkesztve ]

(#40) Konflikt válasza sazabi (#39) üzenetére


Konflikt
addikt

ma' megint "nincs aktiv hirdetesed"!:D (milestone)
este kuldok logokat, ill. ha lesz ido megnezem G1-en is, mert ma este jonnek erte

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#41) Konflikt válasza Konflikt (#40) üzenetére


Konflikt
addikt

kiprobaltam a masik 2-on is, szumma:

0.16 @ G1, spica, milestone: "nincs aktiv hirdetesed"

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#42) sazabi válasza Konflikt (#41) üzenetére


sazabi
aktív tag

Hát ez nem frankó. Mindenesetre köszönöm a segítséget, várom a logokat!
Addigis bámulok magam elé, hogy hol lehet a hiba. Nem lépek tovább új funkciókra, amíg nem megy rendesen a progi több telefonon is.

[ Szerkesztve ]

(#43) Konflikt válasza sazabi (#42) üzenetére


Konflikt
addikt

megy egy log milestone-nal!

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#44) sazabi


sazabi
aktív tag

Köszöntem, dolgozok rajta.
Addig is aki most állna neki használni a programot(és nem Hero tulaj) kezdje a legújabb verzióval, és ha azzal gond lenne, akkor 0.1-0.11-et ajánlom.
És persze várom a további visszajelzéseket! :)

[ Szerkesztve ]

(#45) sazabi válasza Konflikt (#43) üzenetére


sazabi
aktív tag

1.6H1 :)

Részben újraírtam a hirdetés letöltős részt. Jó lesz ha majd a régebbi telefonokat is felfrissítik 2.0 fölé, akkor talán nem kell majd ilyenekkel szenvedni.

[ Szerkesztve ]

(#46) Konflikt válasza sazabi (#45) üzenetére


Konflikt
addikt

0.16H1 @ milestone: "nincs aktiv hirdetesed" :(

de milyen kulonbseg van a 0.11 es a 0.12 kozott, mert ott valtozott vmi, ami utan mar egyiksem mukodik nekem:/

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#47) sazabi válasza Konflikt (#46) üzenetére


sazabi
aktív tag

Most bő 1300 sor a program(kommentezve) :). Semmi olyat nem változtattam ami miatt nem kéne működnie, inkább csak hozzáadtam dolgokat. Lehet elkezdek helyi androidosokat keresni, mert így, hogy csak egy hero-mvan, meg vagyok lőve.
Ezt próbáld ki 2.0.1-re "fordított" változat. Mivel az android visszafelé kompatibilis, ezért ennek sem kéne mennie...de hátha.
1.6H1 android 2.0.1-re

rossz file név..
itt a jó link

[ Módosította: philoxenia ]

(#49) Konflikt válasza sazabi (#47) üzenetére


Konflikt
addikt

igen, sajnos ez sem megy, szinten: "nincs aktiv hirdetesed"
nemlehet h tul regiek a hirdetesek? :D

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#50) sazabi


sazabi
aktív tag

Új átgyúrt verzió a kompatibilitás jegyében!
0.16H3
Megköszönném ismételten a visszajelzéseket, minél több féle telefonnal!
bővebb infó

[ Módosította: ollie ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.