Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58051) kali válasza Quqesz (#58048) üzenetére


kali
legenda

Nagyon jó!

(#58052) vodrosjozsi válasza Quqesz (#58048) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Hű b+. Ilyet mennyiért csinálják?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#58053) mark! válasza Intruder2k5 (#58049) üzenetére


mark!
őstag

csak utánna szeretnék nézni egy hirdetőnek, hogy volt-e már esetleg ügye.
egyelőre nincs konkrét panasz, de sanszos hogy lesz..

egyik barátom vett egy videókártyát aprón, gondok akadtak vele, és megkért, hogy nézzek utánna, mert jártasabb vagyok itt, mint ő..
szerintem túlreagálja egy kicsit, de ha ügyet akar belőle csinálni, azt már ő intézi, jobb ha nem ártom bele magam ilyenekbe.

[ Szerkesztve ]

>

(#58054) Intruder2k5 válasza mark! (#58053) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Itt tudsz esetleg rákeresni a nicknevére, hozzászólásaira, egyéb lehetőségről nem tudok.

[ Szerkesztve ]

(#58055) mark! válasza Intruder2k5 (#58054) üzenetére


mark!
őstag

:R
köszönöm, ezt a topikot kerestem, de valamiért úgy rémlett hogy benne van a nevében a hardverapró 🤔

>

(#58056) Intruder2k5 válasza mark! (#58055) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Mondjuk valóban érdekes, hogy a kulcsszavai között eddig nem szerepelt a hardverapró, de most beírtam, így már ki fogja dobni ezt a topikot is a kereső, ha a hardverapró szóra keresnek.

(#58057) Quqesz válasza vodrosjozsi (#58052) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Volt még egy épület(Jabba a hut épülete), de az már nem volt bent. Még festeni fogják ahogy a filmben volt és ha kész lesz bemegyek lefotózni. Van még pár részlet, pl yoda barlangháza, a milenium falcon, stb.... Majd felrakom ☺ nem tudom mennyiért csinálják....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#58058) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag


El se hiszem de gépen egész jól mutat.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#58059) mark! válasza vodrosjozsi (#58058) üzenetére


mark!
őstag

úgy azért jobb lenne, ha mondjuk az alsó káva lenne nagyobb, és ott lenne a kamera.
jó mondjuk az nem valami praktikus megoldás

[ Szerkesztve ]

>

(#58060) Aryon87 válasza aprokaroka87 (#58039) üzenetére


Aryon87
félisten

13 oras muszakbol most tartok csak haza.. szopacs leltar, aztan szopacs 3 szallito beesese, amit csinalj meg. Azt hittem ott helyben kiveszem 2 bordamat hogy le tudjak hajolni ahhoz a bizonyos muvelethez..
+ Mellette szolgalj ki, toltsd fel a boltot...
Most meg ugy megyek haza mint egy reszeg, a terdeim majd szetrobbannak....
Holnap pedig Keszthely van belove fototurara...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#58061) Dr. 444Hertz válasza Aryon87 (#58060) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Nem lenne jó ötlet egy normális OKJ vagy akármi képzésre szánnod egy évet mondjuk, hogy utána hosszú évekig normális munkák között válogathass?

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#58062) Aryon87 válasza Dr. 444Hertz (#58061) üzenetére


Aryon87
félisten

Jó lenne. de igy meló mellett esélyem se lenne tanulni :(

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#58063) akooos válasza Aryon87 (#58062) üzenetére


akooos
veterán

Na nemár. Léteznek online képzések, aminél csak vizsgázni kell bemenni. A holnapi egész napos fényképezés helyett tanulhatnál is. Legközelebb is. A nem akarás és a nem tudás között van különbség. Osztom Doki véleményét. Egy bármilyen szakmát adó OKJ már megváltás lenne neked a trafik után.

(#58064) Quqesz válasza Aryon87 (#58062) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Most tényleg dohányboltban akarod leélni az életed, vagy plussz még reménykedsz a soha össze nem jövő lottó 5-ösben? Ha nem lépsz nem lesz jövőd. Vagy akkor már menj el egy lidl-be dolgozni, ott most 230e a nettó fizu, diploma sem kell hozzá!

Más
Samsung nem tudom mit csinál, de a bt az egy rakás fos benne. Ma reggel is asszony hív, közben beszáll autóba és a bt összecsatlakozás percenként le-fel! F☠szom bele nem hiszem el, hogy a fele ennyibe kerülő honor miért csinálta ezt 9 hónapon keresztül hibamentesen! Hiába volt frissítés, hiába csináltam gyári visszát pénteken.....😑💀☠💩

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#58065) Weeman1 válasza Aryon87 (#58062) üzenetére


Weeman1
veterán

Van online cnc-s tanfolyam is.
Csak a gyakorlatot kell élesben nyomni.

Xiaomi 11T Pro

(#58066) Aryon87 válasza Quqesz (#58064) üzenetére


Aryon87
félisten

Azert az kicsit meredeknek tartom hogy a Samunal surun kell FR-t csinalni. S7e is kapott boven, es a Note is vagy 3x mig megvolt. Ellenben se a H8, se a H9, Mate9 es a M10P nem latott FR-t. Sot, az U11 is talan 1x kapott az 5 honapja alatt..
Es ott a csoportban is tobb negativumot olvasok amikre rakontraznak a tobbiek eleg eroszakosan. Csak nekem tunik ott ugy hogy van aki szinte bebeszeli maganak a 100% tokeletesseget amit masra is raeroltet?

A melot illetoen orulok hogy legalabb ez van. Kene valami, csak nemtom mi..:))

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#58067) akooos válasza Aryon87 (#58066) üzenetére


akooos
veterán

Minden telefonnál vannak hibák. Nem lehet általánosságban kijelenteni semmit. Nekem eddig egyetlen FR volt a Noteon, most az oreora állás után. Azon kívül egyszer sem volt szükséges. Még az újraindítás sem, pont a múltkor tettem be egy képet a Note 8 fórumba, hogy majdnem 1000 órát ment a telefon újraindítás nélkül. Akkor is azért lett újraindítva, mert jött a biztonsági frissítés :) Előtte a G2, V10 ugyan ez volt, atomstabil volt mind a kettő, holott másnak mindig van problémája a telefonjával. Van aki teleszarja felesleges appokkal, van aki ésszel használja.

(#58068) junior11 válasza akooos (#58067) üzenetére


junior11
veterán

S7-en nálam sem volt eddig FR sem újraindítás.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#58069) gerner1 válasza junior11 (#58068) üzenetére


gerner1
veterán

👍 Én is csak a gyorsítótárat törlöm olyan rendszerességgel, ahogy a legtöbb szemetet termelő (és szemetet maguk mögött hagyó...) appokat használom.

(#58070) junior11 válasza gerner1 (#58069) üzenetére


junior11
veterán

Ezzel kapcsolatban érdekelne, a gyorsítótárat lehet a beállítások menüpont alatt is, ahogy nemrég az S7 topikjában képpel szemléltették vagy ajánlott inkább az ottani összefoglóban leírt szokásos menet? :F

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#58071) Quqesz válasza akooos (#58067) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ez így van, de az fr most a gcam miatt volt. Míg nem volt fent hibátlan volt, de mikor felraktam többször befagyott(pl sms-t akartam írni én kb 5-7 másodpercig hiába nyomkodtam a kijelzőt nem reagált semmit). A bt hiba volt nálam a kezdetek óta, de mikor felment a 8.0 mintha megszűnt volna. Erre tessék ma reggel szopatott. Ráadásul telefon táskában volt, menet közben meg nem ildomos abban kotorászni hol van+ mikor rányomtam, hogy kihangosítás a telón levette a bt-t, mondom jó lesz így, erre megint felcsatlakozott. Ki kellett kapcsolnom a bt-t teljesen. Fr óta viszont talán egyszer lassult be, de az nem volt vészes.

gerner
Minden este megnézem az aksi infóknál fut-e vmi app, ha igen bezárom. A multitaskot szintén takaritom esténként. A rendszer opt 100% szokott lenni, de 95% alá még nem süllyedt. Valamit kihagytam? Most éjszaka 2%-ot merült 6 óra alatt(aod éjszaka off), szóval sztem rendben kell legyen.

Aryon
Mondtam: aldi,lidli. Keresnek embert mind2 helyen, jobban fizet de dolgozni is kell. Csak rajtad áll....emag rakiban 1200ft/h a munkadíj(üllő, busz visz be)....rengeteg helyre keresnek embert, tényleg kezd el keresni...vagy a mélytorok film főszerepére pályázhatsz(azt se felejtsd el, hogy 35 év felett más szemmel néznek rád, van ahol túlkoros vagy)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#58072) gerner1 válasza junior11 (#58070) üzenetére


gerner1
veterán

Az OS gyorsítótárja nem törölhető OS alól, csak az appoké.

(#58073) Quqesz válasza gerner1 (#58072) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ez a recovery-s?

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#58074) junior11 válasza gerner1 (#58072) üzenetére


junior11
veterán

Ez igaz, köszi.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#58075) gerner1 válasza Quqesz (#58073) üzenetére


gerner1
veterán

Igen.

(#58076) vodrosjozsi válasza Quqesz (#58064) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Ilyenkor örülök, hogy nem váltottam le az S7-et és úgy tűnik nem is fogom. Még vagy 3 évig tuti lesz ez a telefon. Bármennyire tetszik az S9, nem éri meg, se a note8, és amíg ez normálisan megy addig nem is kell más. Mondjuk 1-1,5 évente illene egy akku csere :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#58077) Quqesz válasza gerner1 (#58075) üzenetére


Quqesz
nagyúr

És érzel változást a törlés után? Milyen gyakran érdemes törölni?

VJ
Ahogy akooos is írta, minden telefonon van hiba, csak lehet te azt a funkciót nem használod és ezért nem tűnik fel.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#58078) junior11 válasza Quqesz (#58077) üzenetére


junior11
veterán

Állítólag havonta egyszer ajánlott.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#58079) vodrosjozsi válasza Quqesz (#58077) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Hát öö.. napi 20 sms-hívás, egész napos mobilinternet-bt használat, most a héten a kocsiban is használtam a kihangosítót es semmi baja nem volt, fényképező se omlik össze (nekem nem kell gcam :) ), wifi se kapcsol le soha és így is 4-5 óra kijelzőidőket produkálok. Szóval nincs nagyon olyan funkció amit ne használnék és ne működne. Egyedül azzal van bajom, hogy nem fekete a telefon ;] + még az nfc is be van kapcsolva a mobilfizetés miatt

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#58080) junior11 válasza vodrosjozsi (#58079) üzenetére


junior11
veterán

Milyen színben van? Enyém sem fekete :D

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#58081) gerner1 válasza Quqesz (#58077) üzenetére


gerner1
veterán

"És érzel változást a törlés után? Milyen gyakran érdemes törölni?"
- Erre nem lehet egzakt egzakt választ adni. Attól függ, hogy azokat az appokat -amelyek a legtöbb ganefot hagyják maguk után- mennyit használtad az adott napon (?), vagy az elmúlt x napban. Könnyen lehet, hogy akár naponta is indokoltá válik a törlés. Jellemzően a legtöbb szemetet a pofakönyv, a pofa-messenger, insta, wiber, youtube,stb,stb termelik (más, nem Samsung készüléken is...).

Törlés után, én nem nagyon veszek észre változást, mert én ~3 naponta törlöm, így nem keletkezik nálam olyan állapot, amelyhez viszonyítva szignifikáns lesz a különbség. Nekem stabil az üzemidőm, és stabilan, kiszámíthatóan, megbízhatóan üzemel a készülék. Így tartom fenn, az FR utáni, friss belakáskori állapotot.

(#58082) vodrosjozsi válasza junior11 (#58080) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Nadzson sukár arany szííín. Nadzson agja he. De amúgy tényleg szép csak a black onix szebb :DDD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#58083) junior11 válasza vodrosjozsi (#58082) üzenetére


junior11
veterán

Tesvír nekem is olyan színben van :D A feketét már untam valahogy, de a köv. lehet, hogy ismét az lesz vagy fehér :D

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#58084) akooos válasza Quqesz (#58071) üzenetére


akooos
veterán

Egyébként ez a BT dolog fura, mert faternak az S7 Edge ugyan ezt csinálja a Peugeot gyári BT-s fejegységével. Néha eldobja, aztán vagy a telefont vagy a kocsit kell újraindítani :D

(#58085) Quqesz válasza gerner1 (#58081) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Üzemidő nálam is stabil és nem is volt hektikus változás mióta megvan. Na mjad ha éRzek vmi gondot lehet kipróbálom. :R

Akooos
Azt nem mondom, hogy a bt fejegység király a mazdában és hibátlan, de a honor alatt nem volt ilyen gond, ehhez tudom hasonlítani......

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#58086) kali válasza vodrosjozsi (#58079) üzenetére


kali
legenda

Sok helyen vásárolható minőségi fekete festék.

(#58087) winery


winery
aktív tag

Boldog Márk napot mester !

Kakas neked, hogy tetszett a legends of tomorrow vége ?
Szerintem nagyon jó lett ! :D

Aryon:Többször mondtuk, tanácsoltuk, hogy változtatni érdemes,de elfogadjuk azt is,hogy szereted és jó a trafik. ;)

Nekem fekete s7 jutott :) és szerintem nem is fogom eladni, jó lesz majd tartalék telónak vagy navigálni hosszabb útra.

[ Szerkesztve ]

(#58088) vodrosjozsi válasza winery (#58087) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

1 perc intenzív röhögés :DDD k.rva nagy volt, csak Darkh-ot meg Rip-et sajnáltam, hogy kiszálltak :( remélem tartják ezt a színvonalat.
kali: ..... köszönöm ;]
junior11: ahh tesa figyeljé ez a legdzsukább teló evör.
Mondjuk legalább feltűnő

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#58089) Dr. 444Hertz válasza Quqesz (#58071) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Mélytorok :C

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#58090) akooos válasza vodrosjozsi (#58088) üzenetére


akooos
veterán

Remélem Constantine állandó szereplő lesz, nagyon bírom. Azt se bánnám, ha ez a jófej Damien Darkh is szerepelne még :D Az évad legjobb része az volt amikor Ray, Nora és Damien szembekerültek a fiatal Damiennel :D

(#58091) winery válasza akooos (#58090) üzenetére


winery
aktív tag

Nekem a legjobban Beebo VS Mallus és Nate bedrogozva tetszett a legjobban :D
De rengeteg jó rész volt vikingek, kalózok , Obama :D
Remélem folytatják és maradnak a vicces vonalon :)

(#58092) mark!


mark!
őstag

elkezdem a marvel filmeket nézni, szerintem hibát követek el ;]
ma vasember 1-2-3, utánna haladok megjelenési sorban.

illetve bosszúállókra ma megy valaki?

winery: köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

>

(#58093) vodrosjozsi válasza akooos (#58090) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Igen meg amikor nate "fogságban" volt és az a pillanat amikor nora rajtakapja őket :DDD
Bírom Constantine-t bár jobb lenne a reevse által megformált karakter.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#58094) vodrosjozsi válasza mark! (#58092) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Csak holnap. 15:30kor. 10 évet vártam erre. 10 kbsztt évet.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#58095) mark! válasza vodrosjozsi (#58094) üzenetére


mark!
őstag

én csak az ultron korát láttam, meg az iron man 1-2-t, ezért szerintem itt az ideje hogy megnézzek mindent :D

>

(#58096) mentic18 válasza mark! (#58095) üzenetére


mentic18
tag

Itt az ideje? Akkor ne a hihetetlen hulk-kal folytasd kérlek. Vagy ne a vasember 3-al. Inkább a tél katonája, polgárháború.

Samsung Galaxy A53 5G

(#58097) mark! válasza mentic18 (#58096) üzenetére


mark!
őstag

egyelőre végignézem megjelenési sorrendben, aztán utánna keresek egy timelinet ami alapján történési sorban van, vagy valami.ilyesmi, nemtudom milyen szó van erre :DDD

[ Szerkesztve ]

>

(#58098) Aryon87 válasza mark! (#58097) üzenetére


Aryon87
félisten

Egy ilyen maratont ennis szeretnek, de annyi van ezekbol hogy total elvesztettem a fonalat. Es azert jo lenne egymasutanban, hogy lehessen is erteni mi mikor hogy es miert van.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#58099) Dr. 444Hertz válasza mark! (#58097) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Kronológiai sorrend? :)
Semmiképpen se a megjelenési sorrendet erőltesd, hanem nézd meg, hogy időrendben mi melyik után jön.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#58100) akooos válasza mark! (#58097) üzenetére


akooos
veterán

PHASE 1
1. Captain America: The First Avenger
2. Agent Carter (season 1)
3. Agent Carter (season 2)
4. Agent Carter (one-shot on Iron Man 3 DVD)
5. Iron Man
6. Iron Man 2
7. The Incredible Hulk

8. The Consultant (one-shot on the Thor DVD)
9. A Funny Thing Happened on the Way to Thor's Hammer (one-shot on the Captain America: The First Avenger DVD)
10. Thor
11. Avengers Assemble
12. Item 47 (one-shot on the Avengers Assemble DVD)
PHASE 2
13. Iron Man 3
14. All Hail the King (one-shot on the Thor: The Dark World DVD)
15. Agents of SHIELD (season 1, eps 1-7)
16. Thor: The Dark World
17. Agents of SHIELD (season 1, eps 8-16)
18. Captain America: The Winter Soldier
19. Agents of SHIELD (season 1, eps 17-22)
20. Guardians of the Galaxy
21. Guardians of the Galaxy Vol 2

22. Daredevil (season 1)
23. Agents of SHIELD (season 2, eps 1-10)
24. Jessica Jones (season 1)
25. Agents of SHIELD (season 2, eps 11-19)
26.Avengers: Age of Ultron
27. Agents of SHIELD (season 2, eps 20-22)
28. Daredevil (season 2, eps 1-4)
29. Luke Cage (season 1, eps 1-4)
30. Daredevil (season 2, eps 5-11)
31. Luke Cage (season 1, eps 5-8)
32. Daredevil (season 2, eps 12-13)
33. Luke Cage (season 1, eps 9-13)
34. Ant-Man
35. Agents of SHIELD (season 3, eps 1-10)
PHASE 3
36. Agents of SHIELD (season 3, eps 11-19)
37. Iron Fist (season 1)
38. Captain America: Civil War
39.Agents of SHIELD (season 3, eps 20-22)
40. The Defenders (season 1)
41. Agents of SHIELD (season 4, eps 1-6)
42. Doctor Strange
43. Thor: Ragnarok

44. Agents of SHIELD (season 4, eps 7-8)
45. Agents of SHIELD: Slingshot (season 1, eps 1-6)
46. Agents of SHIELD (season 4, eps 9-22)
47. Spider-Man: Homecoming
48. Black Panther

49. Inhumans (season 1)
50. The Punisher (season 1)
51. Runaways (season 1)
52. Agents of SHIELD (season 5, eps 1-10) – allowing for time travel craziness
53. Jessica Jones (season 2)
54. Agents of SHIELD (season 5, eps 11-19)
55. Avengers: Infinity War

Ez a helyes sorrend. Vastaggal a filmek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.