Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34751) Aryon87 válasza vodrosjozsi (#34750) üzenetére


Aryon87
félisten

Váci útinál hova? Bár nem lettek gyorsak, 1 hónapot vártál rá?

Anomália anomália hátán. 2x hard reset se segít, és a 4 fájlos odinos cuccozás sem.
Magyarán azóta se javult..
Szombaton 60 fokos értékeket mutatott zene mellett az AIDA, és néha ránéztem a térképre, hogy merrefele menjek.

Tegnap opera, viber és zene mellett volt 50-55 fok közti ugrálása.

Ujjlenyomat rengeteget téveszt, 2x zároltam már a telót miatta. Laggol. Feloldom, és gondolkodik, hogy most mit kéne csinálnia.. :C
Ma pedig a poweramp widjetje esett szét.. Soroljam tovább? :))

A másik fele. Para a kijelző miatt, mert állandóan ki akar ugrani a kezemből, 3x majdnem sikerült is. Ha esik, tuti ripitya. SP, G4, G5 nem egyszer esett izomból földre, semmi bajuk nem lett, a H8 is esett 1x, megúszta. na ez már nem hinném hogy kibírná, és facen nem egy olyan posztot láttam ahol 100k fölöttiek a javítások a kijelző miatt még a biztosítással is.. Aha persze..
És akkor a szériahiba is ott van, ami random előjöhet, hát köszi, rózsaszín csíkot nem szeretnék a kijelzőbe.. jó, az garis téma, de akkoris.
Ez a fő oka amiért gondolkodom a túladásán.
Pedig tényleg kurvajó telefon, a fotózásról nem is beszélve. Azt a részét élvezem :K

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#34752) Quqesz válasza vodrosjozsi (#34750) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem xar az kérem alásan, csak a telefon adja a gyors javíthatóságot....tudod nem unibody. Amúgy pl G4 esetében kb ennyi: hátlap levesz, pár csavar kiteker, borítólap levesz és 2 sorérintkezőt kell csak kipattintani és már mehet is a csere alaplap bele......nincs agyonkomplikálva.

4 hét?!! mi van új házat faragtak cnc-vel neki timbuktuban,ahova csak lámáháton tudnak szállítani????? ;]

Aryon
akkor nem is telefont vettél, hanem egy kerámia főzőlapot..... :D :D

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#34753) vodrosjozsi válasza Aryon87 (#34751) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Na a sima s7-en nincs ilyen. Kéne egy próbahetet tartani: kicserélem veled 1 hétre, ha nekem is előjönnek ezek akkor megveszem. Bár nem kételkedem benned csak hát ilyet nem nagyon láttam eddig.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#34754) vodrosjozsi válasza Quqesz (#34752) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Jo há more a sony-t is könnyű szerelni. Vágd falhoz és szétjön darabjaira. az meg h nem unibádi az már had ne legyen a telefon hibája. Szegény így is kap tőletek hideget, meleget . úgy tudom h a g6 is unibádi. Na akkor mi lesz a mentséged? ;]
És ha lámaháton hozzák az alkatrészt akkó miva? Biztosra mennek :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#34755) Aryon87 válasza vodrosjozsi (#34753) üzenetére


Aryon87
félisten

Én is nehezen akarom elhinni, hogy megint belefutottam mint valami rossz ómen.. :C

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#34756) vodrosjozsi válasza Aryon87 (#34755) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Mondom cseréljünk egy hétre. :))
Itt nem fognak berágni rám ha nem tartom be az "amig lehet szerkeszteni addig oda írjál köcsög" szabályt ugye? Mert már szintet lépnék. Olyan lenne mint a wow-ban a lvl 72 :DD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#34757) Aryon87 válasza vodrosjozsi (#34756) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem, de tudtommal itt nem számlálódik a hsz a ranghoz

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#34758) vodrosjozsi válasza Aryon87 (#34757) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Pff milyen világban élünk :U

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#34759) Blackmirror válasza Aryon87 (#34751) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Jól értem hogy egy olyan szervizbe akarod leadni ahol 4 hetet váratnak?
4 hétig mivel fogsz nyomulni Xperia spvel? Szerintem ezt gondold át :D
Vagy vegyél csere telefont , hosszú az a 4 hét. Főleg annak aki fotózás függő

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

(#34760) Aryon87 válasza Blackmirror (#34759) üzenetére


Aryon87
félisten

Bárcsak SP-m lenne.. Még annál is rosszabb van otthon. a wt19i :C (Live with Walkman)
Olyan szervizbe akarnám vinni, ami pikkpakk megcsinálja

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#34761) Blackmirror válasza Aryon87 (#34760) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Hát ebben nem tudok tanácsot adni, pedig amikor samsungom volt meg-megfordultam szervizben.
(Halljátok s-sípek? ;] )
De nekem még a ropi-tejfölös dobozok voltak, ami átok és áldás is volt egyben.
Átok az anyaghasználat, áldás az hogy pikkpakk szétszedték és összerakták. Az s4-em két nap alatt kész lett kb. Én egyébként a Camponaban voltam a szervizükben.
De egy edge telefon sokkal nehezebben szerelhető , szóval sajnos fel kell készülni a hosszú várakozásra szerintem... merem remélni hogy vödrösjózsi esete extrém , mert a 4 hét az durván sok(k).

iPhone X@R, iPad Pro

(#34762) Aryon87 válasza Blackmirror (#34761) üzenetére


Aryon87
félisten

:D
Pláne, hogy 4 hét után kötelesek új készüléket adni :))

Hát nem tudom. A kijelző potenciális veszélyének miatt a passzoláson is gondolkodom... Persze megint csúnya buktával..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#34763) vodrosjozsi válasza Blackmirror (#34759) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Csak én szoptam 4 hétig.. a tesóm A5 2016-os telóját 1 hét alatt megcsinálták tutira. Majd megkérdezem kertészkedés után, hogy mi tartott eddig.
Aryon: miii? Tényleg?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#34764) Aryon87 válasza vodrosjozsi (#34763) üzenetére


Aryon87
félisten

Tudomásommal igen akkor már kötelességük.
Na most hogy ez minden szervízre érvényes, vagy csak humbug, azt nem tudom. G4 esetében volt rá példa, hogy ügyintézői hiba miatt a szervizelés kifutott az 1 hónapból, így új telefont kapott a felhasználó.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#34765) Blackmirror válasza Aryon87 (#34764) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Ez nekem új.
Én úgy tudtam hogy a 15 napon belüli javításra kell törekedniük. De itt elég homály volt a törvény mert pl mondhatják hogy rajtuk kívül álló okok miatt nem sikerült tartani ezt a határidőt ( pl alkatrész beszállítás)

iPhone X@R, iPad Pro

(#34766) Aryon87 válasza Blackmirror (#34765) üzenetére


Aryon87
félisten

Igen, a 15 nap a kötelező. De 1 hónap után már kell adjanak újat ha nem tudják megcsinálni.
Én így tudom..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#34767) no more válasza Aryon87 (#34751) üzenetére


no more
addikt

OMG :D A lagban egyetértek, a Samu szoftver ótvar, de neked hogy jön elő a többi hiba, és minden telefonnál??? A kijelzőt Még nem tudtad beégetni? ;] Nekem úgysem forró az S6, ha gyorstöltés közben használom (de akkor viszont tényleg meleg, a HTC a fémház miatt viszont durvább volt).

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#34768) Aryon87 válasza no more (#34767) üzenetére


Aryon87
félisten

Én is azt mondom :D
+LOL

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#34769) Blackmirror válasza Aryon87 (#34766) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Ok akkor ezen változtattak ezek szerint, jó irányban.
Amikor kereskedelemben dolgoztam mi műszaki cikkekkel nem foglalkoztunk ezért ezzel nem vagyok képben.
Ruházati üzletet vezettem, ott úgy volt hogy visszahozta blokkal, aztán raktuk a selejtbe a vevő meg levásárolta és ennyi.
Persze jó magyar emberek erre rárepültek és próbáltak visszaélni vele, de ilyenkor adtuk a panaszkönyvet és a fogyvéd címét :D Persze egyik esetben sem fordultak hozzájuk ... vajon miért ;]
Volt egy nő , rá mondjuk majdnem rendőrt hívtam úgy felhúzott. Járt be hozzánk kb havonta egyszer. Jól öltözött volt, és amikor bejött egész jól is vásárolt úgy összegben (szóval nem a legolcsóbb izéket vette meg nem egy darabot). Viszont előfordult nála a csere is. Amikor észrevette azt hogy milyen vásárlóbarát módon vita nélkül cserélünk eszébe jutott egy jó ötlet. Ugye mivel sokat vásárolt már volt sokk blokkja... meg volt sok címkéje is (tudjátok amin az ár meg a márkanév van és levágod, majd kidobod) Na ő ezeket szépen eltette. És egy napon beállított egy nagy szatyi ruhával, hogy ezt ennek és ennek vette de nem lett jó stb levásárolná, benne vannak a blokkok meg ezek a címkék is de azt már nem tudja melyik ruhához tartozik csak mellé tette.
Mondom oké, nem is annyira fontosak a cetlik, inkább a blokkok érdekelnek főleg nézzen körül amíg szétválogatom, hogy mire szeretné levásárolni.
A blokkok és a cetlik rendben is voltak, mi márkánk, beazonosíthatóan, Ok.
Nézem a ruhákat , hát bakker :D :W Egyik ruhát sem árultuk soha valami divatja múlt turkáloból vagy vmi minőségtelen kínai piacról összeszedett ruha. Itt még reméltem hogy tévedés lesz, nem akar átverni a kedves vásárló . Ami biztossá tette a dolgot az az volt amikor jobban szemügyre vettem a ruhát akkor észrevettem hogy banyek kivágta belülről a mi ruháinkból a márkajelzést (anyag cimke) és ezekbe a gagyi szarokba gondosan belevarrta varrógéppel. Szóval kb azt képzeljetek el hogy egy Levi's farmert veszel levagod a belső piros Levi's címkét , belevarrod a csájníz farmeredbe, aztán viszed cserélni.

Szerencsére mióta nem dolgozom kereskedelemben kisimultak a ráncaim is amik azért keletkeztek mert nem mondhattam az emberek szemébe azt amit épp éreztem hogy mondanék ;]

iPhone X@R, iPad Pro

(#34770) Aryon87 válasza Blackmirror (#34769) üzenetére


Aryon87
félisten

Hm... Élmény lehetett a szituáció. Fehérasszony vót?

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#34771) dnelb válasza Aryon87 (#34751) üzenetére


dnelb
veterán

ez durva :(

(#34772) (jan)


(jan)
őstag

Sziasztok!

Lienage OS alá milyen telefont érdemes venni ami nem péklapát méretű ?

Jelenleg egy első generációs moto g-t nyúzok, de lassan kezd eljárni felette az idő.

Nincsenek nagy igények, csak ne legyen egy fél kocsi ára :DDD

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#34773) Aryon87 válasza (jan) (#34772) üzenetére


Aryon87
félisten

Kapásból első válasznak: Honor 8

Az említett rendszer alá meg nem tudom mi tartozik, de sztem a OnePlus 3T lenne a megfelelő, igaz 5.5col kijelző

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#34774) Blackmirror válasza Aryon87 (#34770) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Fehér asszony vót.
Amúgy ha azt hinnétek hogy csak a barnák szarkáskodnak tévedtek méghozzá nagyot.
Oké a barnák kiemelt figyelmet kaptak tőlünk mindig, de mellettük a másik kiemelt figyelem nem is képzelnéd kikre irányult. A (gyakran jól öltözött )fehér fiatalokra főleg lányokra . Akinek kell a menő szerko de épp anyu nem adott zsebpénzt. ;] Rengeteg ilyen is van.

Szervezetten, rafkoskodva főleg a barnák szoktak lopni, de jól csinálják velük is van lehet egy fehér ember akire te nem figyelsz és nem tudod hogy velük van. Rázúmolsz a barnákra aztán a fehér emberke meg összelop mindent amíg nem figyelsz.
Volt olyan is amikor egy nagy darab kopasz ember állt elém hogy xses pólót keres a barátnőjének. Az tűnt fel hogy úgy állt elém hogy ne lássak tőle semmit még helyezkedett is pedig eleve nehéz volt a három ajtós termetén túl nézni ... ő sem volt barna, csak kezdő akit a testbeszéde lebuktatott.( meg az hogy a helyezkedésre figyelt és nem a pólóra meg arra amit mondtam)

iPhone X@R, iPad Pro

(#34775) dnelb


dnelb
veterán

ez mondjuk kéne :K nexus kamera, nagy akksi, mellé takarékos proci, batár kijelző :K

(#34776) Aryon87 válasza dnelb (#34775) üzenetére


Aryon87
félisten

Váó, ez jöhetne nekem is.
Most adta le a MA is :))

Blackmirror: ja hát igen, most már a rendes fehér is kezdi átvenni

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#34777) leslien válasza dnelb (#34775) üzenetére


leslien
nagyúr

biztos vagy benne h nexus kamera...?! imx 378 a nexus...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#34778) dnelb válasza leslien (#34777) üzenetére


dnelb
veterán

jah bocs, benéztem :B

(#34779) Quqesz válasza Blackmirror (#34761) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Most néztem pont, hogy a campona-ban megszűnt a samu szervíz/bolt.

Ruhás dolgokról én is tudnék mesélni, nem kevesen próbáltak hülyének nézni minket.

Aryon
Egy, aki mindent tönkre tesz. Változtass nevet Rontó Pálra... ;]

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#34780) Aryon87 válasza Quqesz (#34779) üzenetére


Aryon87
félisten

De bakker, azért gáz ez...
Tényleg a H8 és Mi5 bírta csak eddig..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#34781) Quqesz válasza Aryon87 (#34780) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Mondom, hogy nyiss egy youtube csatornát! :K
"Tények és tévhitek, mobiltelefon teszt élesben...Powered by Aryon"
vagy "TopLagg" címen :R
:DD

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#34782) Aryon87 válasza Quqesz (#34781) üzenetére


Aryon87
félisten

:C :C ;]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#34783) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Yes megvan az s7. Mennyire más mint egy s6.. de kéne rá egy fólia :O

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#34784) Quqesz válasza vodrosjozsi (#34783) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Arra már lassan kapsz a sarki közértben is...:D
Amúgy ha csepel fele jössz, akkor a szigeti madarasban van egy mobilos bolt és nekik van xpro fólia. Én is tőlük vettem a H8-ra, fel is rakják helyben.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#34785) vodrosjozsi válasza Quqesz (#34784) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Oké köszi. Perpill nincs rá zsé szal marad rajta ez a szutyok addig. Meg inkább vitrinbe rakom :DD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#34786) Quqesz válasza vodrosjozsi (#34785) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Csak lógasd ki a headset madzagját a vitrinből, ha hívnak fel tudd venni...:D már ha otthon vagy...
Nekem 1500 volt náluk a fólia és felrakták egyből. Tudom van ocsobb, de per pillanat ez volt a legegyszerűbb számomra.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#34787) no more


no more
addikt

A Samsung halad a 4 nanométeres chipek felé! :Y :Y

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#34788) vodrosjozsi válasza Quqesz (#34786) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

1500at én is kiadnék ezért :DD
Ez jó ötlet! Meg ráteszem a töltőre is.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#34789) Aryon87


Aryon87
félisten

egyik random anomalia:

Ertesitesi fuggony beakad annyi idore, hogy kepernyomentes is vigan elkeszul rola + a beugro nezet is megjelenik. Annak kilepese utan jott le csak.. :))

16ora akkuido, 3.5 ora SoT es 22%...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#34790) dnelb válasza Aryon87 (#34789) üzenetére


dnelb
veterán

10óra akkuidő, 2óra sot, 5%. ;] ja és ezt új akksival. szóval cserélhetünk :DDD nem tudom mi lett a telefonommal..

[ Szerkesztve ]

(#34791) SybenX válasza Aryon87 (#34789) üzenetére


SybenX
őstag

Nálad tényleg valami gond van,nálam nincs egy röccenés se s7-en.Egyedül az idegesítő nálam,hogy mikor kilépek chrome-ból vagy egy játékból a kezdőlapra és váltok egy oldalt akkor újratölt,de csak az az egy amire éppen váltok.Szerencsére ritkán forul elő,de lehet csak a nova launcher hibája.

[ Szerkesztve ]

(#34792) Aryon87 válasza dnelb (#34790) üzenetére


Aryon87
félisten

Jezusom, az de fos.. szerintem menjetek vissza a regebbi verziora, sztem ott valamit tonkrevagtak a legujabb frissitessel.

Droid: 100%
Es meg nem is sima 1x bibi, hanem ez napirendes..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#34793) dnelb válasza Aryon87 (#34792) üzenetére


dnelb
veterán

hétvégén megy fel fulmics. ha ez se áll be 1 hónap alatt akkor veszek mást.. még rakhatnék pure droidot de nincs az a pénz

[ Szerkesztve ]

(#34794) Aryon87 válasza dnelb (#34793) üzenetére


Aryon87
félisten

Az is opcio. Remeljuk az LG nem all be a Szifon es Samu soraba, hogy az ujabb telok miatt direkt tonkrevagja a szoftvert hogy vegyen az user..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#34795) dnelb válasza Aryon87 (#34794) üzenetére


dnelb
veterán

nem tudom de elég érdekes lett hogy letelt a garancia 2 napja és azóta merülök mint a titanic... :DDD

(#34796) Aryon87 válasza dnelb (#34795) üzenetére


Aryon87
félisten

:))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#34797) vodrosjozsi válasza Aryon87 (#34794) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Lg,Szifon, Samu. Nem áll be a sorba, ő vezeti a sort ;]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#34798) Aryon87 válasza vodrosjozsi (#34797) üzenetére


Aryon87
félisten

Lg az nem. Szifon es Samu ami eddig tuti megcsinalja ezt a kedvesseget

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#34799) w333 válasza Aryon87 (#34789) üzenetére


w333
félisten

Ott valami nem oké ... nekem ilyen soha nem volt, és az akku idő is nagyon gyengus, ilyen használattal legalább a 6 óra SOT kéne legyen ! :U

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#34800) Dr. 444Hertz válasza vodrosjozsi (#34797) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Csak azért se akarsz visszaváltozni kakassá :D

Aryon: nem akarod egyszer az alkalmazásaidat törölgetni, hogy kiderüljön, mi okozza a merülést?
Az én Marshallom többet bír a 2500mAh akksijával...

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.