Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15451) Fejvadi válasza norbert1998 (#15444) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Nem akarat kérdése. Ezért kapja a fizetését.

(#15452) KurtCobain válasza CJ4567 (#15449) üzenetére


KurtCobain
őstag

Innen.
Cavinton.

Mmm'kay?

(#15453) s3nsitivity válasza Flind (#15448) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Hát nem tudom. :D
Az én szemem is bántotta néha a Z3 sebessége. :D
Lehet azért mert jobbhoz vagyok szokva. ;]

Viszont az a P8 amit én nyomkodtam az teljesen király volt. Igaz nem volt nagyon belakva de nem reccent egyáltalán, én jobban szeretem a fémvázas telefonokat mint egy üveget, az üveg olyan gagyi mellette. :D
Bár még mindig jobb mint a samus játék telefon.

Amúgy az újabb Kirinekkel nincsenek bajok, főleg, hogy az MTK gyártja amúgy és mostanában a sajátjaik is elég királyok az árukhoz képest. :)
Az S801 szintjét hozza P8, csak a GPU gyengébb, ez engem mint azt aki egyáltalán nem játszik nem nagyon hat meg. :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#15454) CJ4567 válasza KurtCobain (#15452) üzenetére


CJ4567
veterán

Mindenki #usererdő mert eredetileg user erdőt. Magamnak is. De maradjon #usererdő mert így jobb.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#15455) s3nsitivity


s3nsitivity
addikt

Tudjátok mitől lehet kisebb szívinfarktust kapni? :D

Ettől.. :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#15456) BeastMode válasza s3nsitivity (#15453) üzenetére


BeastMode
őstag

Kollégám múlt héten újított be egy zéhármat egy régi szutykos J után. Mondanom sem kell, hogy így neki milyen érzés. Egyfolytában áradozik a cuccról, hogy milyen gyors stb. Egyszer ideadta, hogy nézzem meg, mert tudta, hogy anno nekem is rajta volt a listán a Z3, de végül Note 4 lett. 20 perc nyomkodás után az jutott eszembe, hogy TouchWiz és KNOX ide vagy oda, akkor is jobban jártam a Note 4-el:) 15 perc enyhe használat után gyakorlatilag forró volt a Z3! Jó, mondjuk bent is volt vagy 40 fok, de akkor is.

(#15457) Just_Reboot válasza Mr X (#15437) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Akkor ma bemegyek a telenyomorba és pofán rúgom azt a szarházit aki rábeszélt erre a csomagra! :W

(#15458) Mr X válasza Just_Reboot (#15457) üzenetére


Mr X
veterán

Ha nem mondta ezt el, akkor meg is érdemli.

(#15459) s3nsitivity válasza Mr X (#15458) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Velem a Telekomban azt felejtette el közölni a pali amikor bementem a céges flottába, hogy az 1200 forintos netem a flotta mellett 2100 lesz. Néztem nagyokat az első számlánál. :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#15460) s3nsitivity


s3nsitivity
addikt

Shooting death of Jeremy Cook over cellphone an 'extreme' case, say police

Nekem speciel pont nincs bajom a feketékkel, legalábbis úgy vagyok vele, hogy nem olyan általánosan beteg faj mint akik nálunk rontják a levegőt, ha bár abból is vannak normálisak csak ritka mint a fehér holló, de ezek nyugodtan megdögölhetnek..

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#15461) Fejvadi válasza BeastMode (#15456) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

:C

(#15462) s3nsitivity


s3nsitivity
addikt

:C :C :C

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#15463) CJ4567 válasza s3nsitivity (#15462) üzenetére


CJ4567
veterán

Lolli van rajta?
Gratula és minél több #usererdőt ;]

No Sana No Life

(#15464) s3nsitivity válasza CJ4567 (#15463) üzenetére


s3nsitivity
addikt

:R

Aha, 5.0.1, épp most frissülnek fel az appok a Sense 7-es designra. :D

A simemmel nem volt kedvem elmenni a telekomba így megvágtam magamnak nano simmé, tökéletesen megette. :))

Nem vagyok egy tokos de ez a dot view case nagyon bitang :D

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#15465) Matada2.3 válasza s3nsitivity (#15464) üzenetére


Matada2.3
veterán

A dottal majd csak annyi baj lesz hogy irdatlanúl koszos lesz a kijelző a pontokban, de meg lehet szokni ;)

Finn the human

(#15466) no more válasza s3nsitivity (#15462) üzenetére


no more
addikt

Gratulaaaa! :D

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#15467) Just_Reboot válasza s3nsitivity (#15462) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Grat hozzá! :)

Szépek a kávák...

....szép nagyok! ;] :D

(#15468) no more válasza Just_Reboot (#15467) üzenetére


no more
addikt

És mégsem fog beégni a kijelzője! ;]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#15469) Flind válasza BeastMode (#15456) üzenetére


Flind
senior tag

És még mindig ezerszer gyorsabb és folyamatosabb a Z3 mint a Note 4 TW-vel. Az most mellékes, hogy melegszik. ;]
Hát, kamerában például biztos felmossa a padlót a Note 4 a Z3-mal. :D

(#15462) s3nsitivity: Részvétem. :(

(#15464) s3nsitivity: 5.0.1? Nehogy ez is egy hét után menjen.. [link] ;]
Mondjuk a hozzászólásokban főleg az M7-re panaszkodnak (de arra nagyon), M8-ra kevesebben. Na majd a következő frissítés.. :P

[ Szerkesztve ]

(#15470) no more válasza Flind (#15469) üzenetére


no more
addikt

Na, ekkora faszságot sem olvastam még. A fórumon mindenki elégedett a Lollival M7-en. :3 Talán nem kéne task killereket meg cleanereket nyomogatni. ;]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#15471) no more válasza s3nsitivity (#15464) üzenetére


no more
addikt

Amúgy van rá már 5.0.2 elvileg! :o

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#15472) Flind válasza no more (#15470) üzenetére


Flind
senior tag

Szóval, azt akarod mondani, hogy USER ERROR? ;]

Az új Sonykkal is elégedett a fórumon az összes felhasználó, szerinted mégis szar. Sőt, arról ilyen hírek sincsenek. :P

(#15473) no more válasza Flind (#15472) üzenetére


no more
addikt

Szerintem kérdezd meg erről pingvint.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#15474) Flind válasza no more (#15473) üzenetére


Flind
senior tag

Mit kérdezzek? Én is látom a fórumot. :P Sőt, már csak én, ugye..

(#15475) s3nsitivity válasza Flind (#15469) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Igen hallottam én is, hogy lassabb.. Csak még így is gyorsabb mint bármi más a kategóriájában. ;]

Az, hogy az Xperience UI (mert már régóta nem timescape) jobb mint a TW inkább szóra sem méltatom.. bár két szar közül nehéz választani. :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#15476) Matada2.3 válasza no more (#15471) üzenetére


Matada2.3
veterán

Nincs rá és nem is fog jönni :) augusztusban jön az 5.1.1 és a sense 7 :)

Finn the human

(#15477) no more válasza Matada2.3 (#15476) üzenetére


no more
addikt

Akkor M7-re hogy-hogy van? :o

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#15478) Tomi_Ohl válasza no more (#15477) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Kegyelemdöfés.

s3nsitivity Mióta Xperience?

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#15479) Flind válasza s3nsitivity (#15475) üzenetére


Flind
senior tag

Ez nem lassúság, hanem bugok.

Tényleg Xperience UI? Nem találok róla semmit, illetve valami Linux concept van ilyen néven. Timescape UI-nak emlegetik még mindig.
Ne hasonlítsd már a TW-hez.. Az egy lassú, bugos, ronda szar, a Sony UI meg az egyik legjobb gyártói felület. Ahogy a Sense is. Nem véletlen, ezek a leginkább stock közeliek.
És ha leveszed az animációkat kicsit, a Z3 pont olyan gyors mint az M8, csak a RAM miatt sokkal jobb multitaskingban. Utóbbi mindenképp reszponzívabb, de nem gyorsabb, mondtam már.

(#15480) s3nsitivity válasza Tomi_Ohl (#15478) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Nem tuti, hogy így hívják de már rég át lett nevezne a timescape azt tudom :D

Flind magadat győzködöd? :P Az a sony rendszer hívjuk bárhogyan is egy roncs :D

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#15481) Tomi_Ohl válasza s3nsitivity (#15480) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Akkor már inkább Xperiance lenne, mint a custom ROMok. :D
Amúgy szerintem csak simán Xperia UI.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#15482) Flind válasza s3nsitivity (#15480) üzenetére


Flind
senior tag

Nem kell győzködnöm magamat, én tudom hogy így van, mivel van tapasztalatom mindennel. Te írsz hülyeségeket.
Miben roncs?

(#15483) s3nsitivity válasza Flind (#15482) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Lehet kicsit több tapasztalatom van. :))

Mindenben. :D
Egyáltalán nincs közel a vanillához és elég gagyi, csúnya és legfőképp lassú a stock rendszerük. :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#15484) Tomi_Ohl válasza Flind (#15482) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Hagyjad, annyira antiXperia hogy úgyse győzöd meg őt szöveges érvekkel.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#15485) Flind válasza s3nsitivity (#15483) üzenetére


Flind
senior tag

Nincs közel a vanillához? :D Pont ez van a legközelebb hozzá. Látod, mondjuk ebből látszódik, hogy nincs vele tapasztalatod.
Az ikonok szerintem is nagyon gagyik, másban viszont szerintem egyáltalán nem csúnya, főleg ha melléteszel valami más vicc felületet.
Pont, hogy azon kevesek közé tartozik, ami nem lassú. És nem is akadozik, ellenben a többivel.
Az egyetlen, ami van vele, az a komolyabb alkalmazások megnyitásakor való minimális input-lag, ahogy a Nexusokon is. Ez nincs soha a HTC-ken, azért reszponzívabb, de a töltési idő ettől nem lesz rövidebb.

(#15484) Tomi_Ohl: Igazad van. Főleg, hogy most megint HTC-je lett, még rosszabb lesz. :P

[ Szerkesztve ]

(#15486) s3nsitivity válasza Flind (#15485) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Nem mondtam, hogy a többi közelebb van :U
A TW a Sense a MIUI meg a FlyMe áll a legmesszebb. De a sony se épp egy közeli. :D
Bármilyen elfogulatlan emberrel beszéltem mindegyik csak annyival véleményezte, hogy nem rossz. :D plusz többen is kitértek a lagokra. :))

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#15487) Tomi_Ohl válasza Flind (#15485) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Ikonokra felteszel egy másik témát és kész (bár nekem tetszenek, most is Xperia téma van fent), azt meg a pingvon is megmondja, hogy kib.szott gyors.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#15488) Matada2.3 válasza no more (#15477) üzenetére


Matada2.3
veterán

Mert arra az a véglege, azt hiszem. Az M9-en is 5.0.2 van sense 7-tel. 5.1.1-be fogják zsúfolni az M9 újdonságait az előző Oneba :) Ez a kacifántos cucc mind azért mert ha egyszerre jött volna ki az 5xx sense 7-tel akkor a kutya se vett volna M9-et.

[ Szerkesztve ]

Finn the human

(#15489) Flind válasza s3nsitivity (#15486) üzenetére


Flind
senior tag

A Sense egyáltalán nincs olyan messze szvsz (szerencsére). Annál még az LG UI is inkább, meg az EMUI-t kihagytad.
A Sony nem változtatott soha semmit az elrendezésen, alap ötleteken, csak átszínezi a dolgokat, lecseréli a textúrákat, meg plusz funkciókat rak be, ez szerintem stock közeli.

(#15487) Tomi_Ohl: Tudom, vagy inkább lecserélem az egész launchert, mert SL3 mániás vagyok. :D De az Xperiáét mondjuk szeretem, úgyhogy egy ideig biztos hagyni fogom. Csak aztán kezdek témázni.
Igazából a Lollipopos ikonok már szerintem sem olyan rosszak, de eddig főleg az album - walkman - filmek - PS kvartett elég undorító volt azzal a színes csillogó izével szvsz.

Pontosan.

(#15490) s3nsitivity válasza Flind (#15489) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Ja, hogy neked ezt jelenti a stock közeli, hasonlítson rá? :D
Akkor nincs is több kérdésem.. :P :DDD

Más
Ez a helium bszott király :D
Nincs nyitva az M8 és lusta voltam még hozzá így nagyon régóta először a gyári rendszerével használok egy telefont.. De a helium olyan lazán vissza állított minden adatom ,hogy valami hihetetlen. :D

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#15491) Flind válasza s3nsitivity (#15490) üzenetére


Flind
senior tag

Azt jelenti a stock közeli, hogy kevésbé változtatja meg, mint a többi gyártó. Persze egy Motorola még sokkal stock közelibb..
Miért, neked mit jelent?

(#15492) Just_Reboot válasza no more (#15468) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Mi köze a kávának a kijelző beégéséhez? :F

(#15493) s3nsitivity válasza Flind (#15491) üzenetére


s3nsitivity
addikt

A forkolás szintjét, minél több dolgot forkolnak annál messzebb kerülnek a stock-tól.
Minél stock közelibb valami annál kevesebb dolgot írnak újra, lehet, hogy a kinézete ugyan olyan lesz de az mindössze csak egy mananger osztály ami a GUIt irányítja, attól lehet, hogy minden más össze van gányolva.. lásd, Sony. ;]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#15494) Tomi_Ohl válasza Flind (#15489) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Nem csak az, több ikon olyan volt, az a régi dizájn. Materiálba viszont már nem fért bele a visszatükröződés.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#15495) no more válasza Tomi_Ohl (#15484) üzenetére


no more
addikt

Ahogy titeket sem lehet meggyőzni, mert ti meg antiHTC vagytok, pedig szerintem egy One-t sem próbáltatok az életetekben (sőt, kizárt). :P Nekünk volt több Xperiánk, tesóm most vett egy Z-t és közelében nincs a sebessége a One-hoz. Szép telefon tényleg (bár az a kijelző...), és főleg gyönyörű az UI és gördülékeny, de app nyitásban-zárásban meg sem közelíti a One-t. Folyamatosan gondolkodik, erőlködik, lassan reagál (lagol)...

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#15496) Fejvadi válasza CJ4567 (#15463) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

:DD

(#15497) KurtCobain válasza no more (#15495) üzenetére


KurtCobain
őstag

pedig szerintem egy One-t sem próbáltatok az életetekben

Te fogdosnál kutyaszart? De olyan zöldes - sárga hígfost.
Na ugye hogy nem? Így érzünk mi.

;]

Nehogy komolyan vedd.

Mmm'kay?

(#15498) Flind válasza Tomi_Ohl (#15494) üzenetére


Flind
senior tag

Hát, örülök neki, hogy nem fért bele. :D

(#15495) no more: Miről nem lehet meggyőzni? :P Tudom, hogy miben jó a HTC, és el is ismerem.
De, többször is próbáltam már az összes One-t, az M7-et és a Mini 2-őt kivéve (előbbit csak láttam). Legutóbb egy M8s-t és egy M9-et, tegnap.

"Nekünk volt több Xperiánk"
Csak azt kéne megérteni, hogy az új Xperiák egész másak, mint az eddigiek. Z1C előtt egytől egyig az összes egy nagy szar volt, aztán a Z2 meg már sokkal jobb lett, mint a konkurencia.

"tesóm most vett egy Z-t"
Tesód mazochista?

(#15499) Just_Reboot válasza Flind (#15498) üzenetére


Just_Reboot
addikt

"Csak azt kéne megérteni, hogy az új Xperiák egész másak, mint az eddigiek"

Még szarabbak? ;]

"Z2 meg már sokkal jobb lett, mint a konkurencia"

Ez csak azt bizonyítja hogy a Sonynál már csak a Samsung szarabb. ;] Vagy nem rájuk gondoltál? :D

[ Szerkesztve ]

(#15500) Flind válasza Just_Reboot (#15499) üzenetére


Flind
senior tag

User felbaszásban szarabbak, igen. :P Bár abban nehéz überelni a régieket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.