Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) hackeeeee válasza BRIKLY (#1100) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Optimus Black-el nem próbáltam még semmiféle flash-es dolgot, pedig ott van rajta a flash 11...

Véleményem szubjektív...

(#1102) Heimdallr75 válasza BRIKLY (#1100) üzenetére


Heimdallr75
őstag

igazából vagy szerencsére a fash oldal technologiának leáldozoban van egy magára valmit adó web fejéesztés sikitva menekul már tőle. (html5+adobe air a jövő nem véletlenül, ugye a flash elmult 5 éve során mennyi de mennyi a flas plugin osszeomlott jelzést látott mindenki, sajnos nem véletlenül)
de ez már nagyon off :D

الغريبة في هذا الكوكب

(#1103) nggabi válasza Heimdallr75 (#1095) üzenetére


nggabi
nagyúr

;]

am nem azt írják h nem lesz többé flash hanem h nem fejlesztik... tehát a mostani verzió használható lesz még sokáig, ha van benne hiba azt meg kijavítják.

vagy rosszul értelmezem?

"szenyor dzsíííí"

(#1104) hackeeeee válasza nggabi (#1103) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Pár hónap, és kiderül.. Hogy ki értelmez jól. :DDD

Véleményem szubjektív...

(#1105) FET-MEN


FET-MEN
veterán

húdenagy a csönd ;]

Iphone 7

(#1106) nggabi válasza FET-MEN (#1105) üzenetére


nggabi
nagyúr

punnyadás van...

"szenyor dzsíííí"

(#1107) D.Orion


D.Orion
veterán

Üdv! Hét elején vásároltam egy SE WT19i-t. Ez az első android-os telóm. Egész héten nyomkodtam a készüléket, de számomra még mindig káosz és logikátlan a rendszer. Van lehetőség arra, hogy teljesen átszabjam a saját igényeim szerint? Mert ezt így ebben a formában én nem tudom használni. Eddig sok márka terméke megfordult a kezemben számtalan OS-el, de ez az Android-ból az első és nekem nagyon furcsa az egész. A gmail-es rendszertől egyszerűen herótot kapok, mint ahogy az állandó szinkronizálásoktól is.

Annak örülnék a legjobban, hogy ha le tudnám gyalulni az egész szoftvert és újraépíteném a menüket. Helyenként az őskövület Samsung D600-ban is több beállítási lehetőség volt, mint ebben.

[ Szerkesztve ]

(#1108) Heimdallr75 válasza D.Orion (#1107) üzenetére


Heimdallr75
őstag

azthiszem a hiba nálad van akkor, gyakorlatilag nincs olyan amit ne tudnál beállitani, átszabni :D

de kapd le az android forrását googletol és írd át ahogy szeretnéd.

de ha megvilágítanád egy példával mire gondolsz :D

gmail: kapcsold ki a fiókoknál a szinkront ennyi.

[ Szerkesztve ]

الغريبة في هذا الكوكب

(#1109) nggabi válasza D.Orion (#1107) üzenetére


nggabi
nagyúr

elsőre fura az android... aztán pár hét alatt hozzászoksz, utána már nem kell más :)

"szenyor dzsíííí"

(#1111) hackeeeee válasza FET-MEN (#1105) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Most ezen a héten nem Én tettem ezt szóvá. :D

Véleményem szubjektív...

(#1112) hackeeeee válasza #40993792 (#1110) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Errűvanszó.

Véleményem szubjektív...

(#1113) D.Orion válasza #40993792 (#1110) üzenetére


D.Orion
veterán

Holnapi napot a market-en fogom tölteni. Visszaolvasgattam a topikban és kell pár progi. :DDD A gyári felülettel nem vagyok kibékülve, mert bizonyos számomra fontos almenüket nem érek el a híres kihelyezhető ikonokkal. Ezért kell az átszabás. Pl.: Adatforgalmat szeretném egy kattintással kilőni teljesen, ne kelljen már két különálló menüpontba is bemennem. Zseblámpafunkció is kell, zenelejátszó részt is át akarom alakítani, rádióval egyetemben. Sokat járok külföldre és a gyári rádióval sokra nem mennék odakint, ha nem váltom át a régiót(azt meg nem akarom). Gyári böngészőt szerintem kukázom, mert így pár nap után nekem már kevés. Igaz funkciónapilásával semmi baj, mert remekül használható, mint alap böngésző. Nem a gyári rendszer a kevés, hanem nekem túl nagyok az igényeim. :B

(#1114) hackeeeee válasza D.Orion (#1113) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én elvagyok a Samsung Mini-n a gyári böngészővel is bőven, amire Nekem kell, arra elég. :)

Akkor hajrá! :D

Véleményem szubjektív...

(#1115) BDave


BDave
őstag

Üdv! Van arra megoldás, hogy hogyan tudnám a telefonon lévő névjegyeket a Gmailes fiókomba importálni? És nem fordítva, mert eddig csak arra találtam megoldást. Köszönöm!

(#1116) BDave válasza BDave (#1115) üzenetére


BDave
őstag

(#1117) Heimdallr75 válasza BDave (#1116) üzenetére


Heimdallr75
őstag

mondjuk ha a névjegyeknél nyomtál volna egy export sd-t és azt a filét a gmail címtárba inportolod még külső app sem kéne :D de ez is egy megoldás.

[ Szerkesztve ]

الغريبة في هذا الكوكب

(#1118) hackeeeee válasza BDave (#1116) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ezt most megválaszoltad magadnak? :DDD

Amúgy ehhez minek app?

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#1120) hackeeeee válasza #40993792 (#1119) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Akkor ez nem csak Nekem tűnt fel. :DDD

Véleményem szubjektív...

(#1121) nggabi válasza BDave (#1116) üzenetére


nggabi
nagyúr

:C legalább van aki válaszol ;]

"szenyor dzsíííí"

(#1122) BDave válasza hackeeeee (#1118) üzenetére


BDave
őstag

Poénkodtam.
Nem tudtam, hogy nem kell hozzá app, azt hittem, hogy a vcf formátumot nem tudja kezelni a Gmail.

(#1123) hackeeeee válasza BDave (#1122) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Tudja a vcf-et és a csv-t is.

Véleményem szubjektív...

(#1124) BDave válasza hackeeeee (#1123) üzenetére


BDave
őstag

A telefonon azt állítottam be, hogy alapból a Google-fiókra mentse az új névjegyeket. Ha hozzáadok egy névjegyet, akkor a Gmailben is hozzá lesz adva vagy csak a telefonon?

[ Szerkesztve ]

(#1125) hackeeeee válasza BDave (#1124) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Attól függ, hogy telefonon melyiket használod. Tehát ha telefonon Gmail-es fiókot használsz, akkor ha gmail-ben addolsz 1 névjegyet, az látszik telefonon is, mindez fordítva is igaz. Ha telefonon hozol létre névjegyet, megkérdezi, hogy hova csinálja.

Véleményem szubjektív...

(#1126) D.Orion


D.Orion
veterán

Srácok én ezt nem értem! :( Mi kell ahhoz, hogy a telefonkönyvben lévő embereket feloszthassam csoportokra. Csináltam gmail-os email címet és google fiókot is. De hiába nyomok a gmail-es szinkronizálásra, attól még nem látom a telefonkönyvben lévő személyeket sehol a gmail-os fiókomban. Nekem nagyon furcsa ez az andorid...

(#1127) hackeeeee válasza D.Orion (#1126) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Exportáld file-ba a telódon, és importáld file-ból a gmail-edben.

Véleményem szubjektív...

(#1128) D.Orion válasza hackeeeee (#1127) üzenetére


D.Orion
veterán

:F Azt, hogy? :F Semmi ilyesmit nem találok ebben a rendszerben. Még az sincs meg, hogy hogyan tudom akár sim-re küldeni a számokat. Konkrétan azt sem tudom, hogy sim-re vagy telefonmemóriára mentette-e a számokat. Ez sehol nem ír ki semmi ilyen infót.

(#1129) hackeeeee válasza D.Orion (#1128) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Névjegyeknél ott vagy, ott menügomb, és asszem egyebek, és ott lesz h exportálás.. Asszem, pontosan nem tudom megnézni mert töltődik a telóm. :)

Ha kimentetted SD-re, akkor a file-t pedig be tudod importálni gmail-be.

Véleményem szubjektív...

(#1130) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Van kérdésem

Egy HD2-esen van androidom, és hiába pipálom ki hogy a wifi ne szakadjon meg soha, ugyan úgy megáll ha képernyő lezár. ha töltőn van akkor is
why?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#1131) nggabi válasza enginev3.0 (#1130) üzenetére


nggabi
nagyúr

ez egy meleg süti :D gyártónként eltérően értelmezik a wifi lekapcsolás fogalmát...

mindjá hozok egy szakértőt ;]

"szenyor dzsíííí"

(#1132) FET-MEN


FET-MEN
veterán

mit gondoltok erről az új galaxy-ról? én neo ellenfélnek tartom. csak neo olcsóbb. :U meg nekem jobban bejön neo.

Iphone 7

(#1133) nggabi válasza FET-MEN (#1132) üzenetére


nggabi
nagyúr

melyikről? galaxy w?

enginev3.0: bocs a segítség épp nem ér rá... :(((

"szenyor dzsíííí"

(#1134) FET-MEN válasza nggabi (#1133) üzenetére


FET-MEN
veterán

aham arról,
mé nem érsz rá ;]

Iphone 7

(#1135) nggabi válasza FET-MEN (#1134) üzenetére


nggabi
nagyúr

én ráérek... egy másik "tag" vágja ezt a wifi témát de nem jön át ide... én annyit tudok h máshogy értelmezik a szöveget és emiatt nem marad online a teló wifin. de ez gyártótól függ, pl a samsungokban bekapcsolva marad a wifi ha úgy állítod. van vmi app is talán ami nem engedi kikapcsolni, cserébe viszont nem tud aludni a teló...

a galaxy w meg szép így képen :C vaku tetszik, proci nem tudom... látni kéne, nyomkodni...

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#1136) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Csak a teló miatt.

Véleményem szubjektív...

(#1137) r4z válasza hackeeeee (#1136) üzenetére


r4z
nagyúr

Ez kb semmi, honnan tudja a telefon, hogy mi van a kocka többi oldalán? :N

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#1138) hackeeeee válasza r4z (#1137) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az már mindegy, csak azért lőttem ide mer android-os a teló. :D De amúgymeg fogalmamsincs... De Nekem tetszik. :D

Véleményem szubjektív...

(#1139) [DE2JAY]


[DE2JAY]
senior tag

Akinek van kedve magyar fejlesztésű RC állapotban lévő android játékot tesztelni az jöjjön!

http://www.androidunderground.info/jatekok/pirates-of-the-mystical-islands
:R

Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

(#1140) darál0w


darál0w
Jómunkásember

[link] hmmm :U

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#1141) hackeeeee válasza darál0w (#1140) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hö.

Véleményem szubjektív...

(#1142) Heimdallr75 válasza darál0w (#1140) üzenetére


Heimdallr75
őstag

no para itthon mivel Magyarok vagyunk és még a kutya után is adót fizetünk a 300$-ból rögtön 200k Ft lesz kb... akkor még nem számoltam az artijus maffiát mivel van benne memória így nekik is sarcolni kell+ még ki tudja mit :D

الغريبة في هذا الكوكب

(#1143) hackeeeee válasza Heimdallr75 (#1142) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Majd szétszedik, és ráragasztják a nand chip-re a zárjegyet. :DDD

Véleményem szubjektív...

(#1144) Heimdallr75 válasza hackeeeee (#1143) üzenetére


Heimdallr75
őstag

most őszintén, kizártnak tartanád? :D

mondjuk nem értem aki marketen publikál az miért nem kap tőlük jogdíjat ilyen alapon, hiszen nandba, sd-re töltik le :D

ilyenkor áldom az agyam hogy kettős állampolgár vagyok (bár a magyartól amint lehet szabadulok, de ez sem egyszerű)

[ Szerkesztve ]

الغريبة في هذا الكوكب

(#1145) hackeeeee válasza Heimdallr75 (#1144) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Naigen... :U

De érted, ha sd-re töltesz, akkor meg miért pampognak azért, hogy mit töltesz le, ha már kifizetted rá a jogdíjat? :D

Épp multkor volt ilyen gyűlés, amin ezt tárgyalták, m2-n.. Bár ott a zenéről ment az észosztás.. Jókat mosolyogtam rajtuk. :DDD

Amikor kiemelte a képviselő, hogy "Én eddig nem töltöttem le semmiféle zenét.." Hogyne, biztos nem használt youtube, vagy soundcloud download-ert, amik ugye ingyenesen elérhetők. :DDD

Véleményem szubjektív...

(#1146) Heimdallr75 válasza hackeeeee (#1145) üzenetére


Heimdallr75
őstag

ne is mond, multkor allok a kedvenc szamtechboltomba elottem egy nyuzuge ki figura, es epp dvd-t vasarol, telon szamologepen szamol hogy 5-6-7 vagy 9 db kell neki. mindezt 10 percig, majd a vegen elokap valami kis igazolvanyt hogy Artisjust bla bla.
mondom neki joember fogd magad azt ne tartsd itt fel a sort es takarodj ki meg nyakon nem vaglak.

aztmondja feljelenti a boltot. (no matricas lemezek miatt)
mondom ember ketten vagyunk itt (elado regi haver, meg en) szerinted nem azt fogjuk mondani hogy Te hoztad ide es te akartal eladni ilyen lemezeket a boltnak?

Meg ha mar itt vagy add vissza a penzem a memkarira amit a multkor vettem es a csaladi fenykepeimet tettem ra, mert eleve gaz hogy bunozonek titulal egy civil (profitorientalt) szervezet. Aztmondja ilyet o nem tud, mondom akkkor megvarlak a bolt elott es kiverem a szart is beloled mig a penzem vissza nem adod. El is ment :D

ja kb mellkasközépig ért nekem :D

Bocs a nagyon nagy offért.

[ Szerkesztve ]

الغريبة في هذا الكوكب

(#1147) hackeeeee válasza Heimdallr75 (#1146) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

:DDD :DDD :DDD :DDD

Véleményem szubjektív...

(#1148) nggabi válasza Heimdallr75 (#1146) üzenetére


nggabi
nagyúr

:C ez de gonosz ;]

de valahol jogos...

"szenyor dzsíííí"

(#1149) Rakeem


Rakeem
aktív tag

Sziasztok!

Én mostanság töröm a fejem egy telefon cserén.
És vívódok nagyon mi legyen az új készülék.
Jelenleg egy LG Optimus GT540 gazdája vagyok. Sajnos kinőttem a drágaságot.
Új igények támadtak...
A véleményeteket szeretném kikérni.

Elvárásaim:
- 2.2 vagy annál frissebb android gyárilag.
- 3,5" vagy annál nagyobb kapacitív kijelző, multitouch képesen. (nem csak úgy immel ámmal hanem rendesen. :D)
- 5Mp kamera minimum
- maximum 50-60k-s vétel ár. (Nagyon meggyőző hardver esetén max 70k)

Van már pár kiszemelt áldozatom, de azokat még magamban tartom. Elsősorban a ti ajánlataitokat szeretném elolvasni, és nem szeretném ha befolyásolna titeket az én "listám".

Köszi a válaszokat!

(#1150) nggabi válasza Rakeem (#1149) üzenetére


nggabi
nagyúr

kérdezd meg itt: [link]

am sgs ;] ennyi pénzért csak a sonimini van ami jó, de nem túl nagy kijelzővel... zte skate 40ért esetleg... lg 2x felejthető, sgs+ is... maradt a sima sgs1...

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.