Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Üdvözlök minden Android OS-t használó felhasználót!

Úgy gondoltam, hogy létrehozok egy ilyen topic-ot, ahol minden Android-ot használó user felteheti kérdését, gyártótól függetlenül.

Azért gondoltam erre, mert többen is vagyunk már, akik már megismerkedtek egy készülék, vagy termék topic-jában, de közben készüléket váltottunk, és ez miatt kicsit szét is bomlott ez a közösség, amiért kár, főként azért is, mert elég sok rutint, tapasztalatot szereztek mint az OS-ről, mint pedig az adott készülékről (legyen ez telefon vagy táblagép), és ebből kifolyólag, valószínűleg tudnának segíteni az újabb felhasználóknak (akár egyed romok telepítésével, akár hivatalos frissítések telepítésével), ha már pl. a készülék topic-ja már nem túl aktív!

Tehát, ha bármiféle kérdésed van, ne habozz, tedd fel bátran!

Mindemelett, ha csak beszélgetni szeretnétek, pl. az OS lehetőségéről, jövőéről, vagy ha csak jó áron láttok egy készüléket, és erről azt gondoljátok, hogy "bestbuy" akkor ne habozzatok, osszátok meg bátran!

Alkalmazásokkal (app-okkal) kapcsolatban ne itt kérdezzetek, erre külön topic van itt, az ezekkel kapcsolatos kérdéseket abban a topic-ban tehetitek fel! Ebből kifolyólag mindenféle Warez-zel kapcsolatos megnyilvánulás TILOS!

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#2) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Saturn-ban Nexus S, szerintem elég jó vétel:

Véleményem szubjektív...

(#3) darál0w válasza hackeeeee (#1) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

kellett már ez...sok volt az off :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#4) hackeeeee válasza darál0w (#3) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jaja, ezért is gondoltam rá. Utánanéztem, láttam, hogy nincs még ilyen topic, csak az app-okhoz, rákérdeztem, hogy lehet-e, és lehetett. :)

Véleményem szubjektív...

(#5) darál0w válasza hackeeeee (#4) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

kijelzővel megbarátkoztál már? :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#6) hackeeeee válasza darál0w (#5) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Szokom, szokom... :D

Fura, hogy kicsi, kis dagi.. A pixelek már csak néhány helyen tűnnek fel, amúgy már észre sem veszem. :)

Cserébe viszont, b@szott gyors. :K

Véleményem szubjektív...

(#7) TayRol


TayRol
veterán

tenyleg nem volt meg ilyen totyik? nahat.:)

(#8) darál0w válasza hackeeeee (#6) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

beáldoztál egy kis minőséget egy kis gyorsaságért...bár kapacitív, mégis csunyább az a kijelző. én nem léptem volna ezt meg a helyedben...inkább egy Gio vagy Ace lett volna a jobb választás, ha már Samsung...dehát te tudod...:)

nekem meg még van időm gondolkodni...tuti nem cserélek, ameddig nem lehet készülékcserével...az meg csak tavasszal lesz. :U

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#9) hackeeeee válasza TayRol (#7) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nemám. :N

Csak a készülékek topic-ja volt, viszont külön android os-sel kapcsolatos topic nem volt. :)

Gondokozom, hogy majd még bővíteni kéne az első hsz-t kicsit, pl. kis történelemmel.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#10) hackeeeee válasza darál0w (#8) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A multitáccs is bejön, meg mondjuk a forma is. Bár fura, hogy kis dagi. Egyedül tényleg, ez a felbontás dolog zavaró kicsit, viszont amire használom a telót, ahhoz megszokható.

Hát figya, jó áron jött, lényegében majdnem az Optimus árában kaptam. :K

Ahogy Joe is mondta, hogy milyen áron lehet már venni, és még zuhanni fog

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#11) darál0w válasza hackeeeee (#10) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

tudom én, hogy zuhanni fog, ezért is nem fogom eladni...megmarad majd a rosszabb napokra. :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#12) hackeeeee válasza darál0w (#11) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Először Én is így voltam vele, viszont inkább most még so jó áron elmehetett így inkább eladtam, és jött az utánpótlás. :D

Véleményem szubjektív...

(#14) hackeeeee válasza #40993792 (#13) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát jah, ennyiért szerintem bestbuy kategória. :K

Örülök. :K :R

Véleményem szubjektív...

(#15) james88


james88
tag

Pont jókor jött ez a topic, mivel 1 hetes Android felhasználó vagyok remélem sokat segít az okosodásomba :D

(#16) hackeeeee válasza james88 (#15) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Valami kérdés van, tedd fel bátran, aztán aki tud, segít. :) :K

Véleményem szubjektív...

(#17) TayRol válasza james88 (#15) üzenetére


TayRol
veterán

de mindenekelott olvasd el a keszuleked hasznalati utasitasat. csak jotanacs.:)

aztan johetnek a kerdesek.:)

(#18) james88 válasza TayRol (#17) üzenetére


james88
tag

azon már túl vagyok :)

(#19) Tüzi

Kíváncsi vagyok Mitsubishinek lesz-e androdios telója :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#20) TayRol válasza Tüzi (#19) üzenetére


TayRol
veterán

vagy a Hondának.:D

(#21) buktagt540 válasza hackeeeee (#1) üzenetére


buktagt540
senior tag

Szuper ötlet ez a topic! Remélem jó társaság verődik össze! :)

(#22) Tüzi válasza TayRol (#20) üzenetére

905i-re régen nagyon fájt a fogam. Csak a docomo kifogott rajtam xD

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#23) hackeeeee válasza buktagt540 (#21) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hasonlóban reménykedem. :)

Véleményem szubjektív...

(#24) nggabi válasza hackeeeee (#2) üzenetére


nggabi
nagyúr

üdv!

azért annyira ne rohanj a saturnba ;) én benéznék előbb a nekszusz topikba :D

jó ötlet volt egy 26. android off topik :C jövök én is...

"szenyor dzsíííí"

(#25) hackeeeee válasza nggabi (#24) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nem feltétlen csak off topic..

Inkább azért gondoltam ezt már, mert tényleg több helyen vannak már olyan felhasználók, akik egy adott készülékről váltottak, és ott már inkább nem offolnák szét a topic-ot..

Itt lehet beszélgetni ettől függetlenül, és nem lesz off.. :) Plusz itt is lehet segítséget kérni, nyugodtan.

Én nem rohanok.. :)

Öhm, miért?

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#26) Mr.Csizmás válasza nggabi (#24) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

innen ki lehet kergetni alanyi jogon az iUsereket? ;]

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#27) nggabi válasza hackeeeee (#25) üzenetére


nggabi
nagyúr

ha átolvasod ott az elmúlt 2 napot rájössz... gyenge kamera, wifi, gps... am jó teló én is gondolkoztam a cserén de az öreg király is király :DDD jó nekem az sgs...

csizmás: jönnek majd ne izgulj ;] neked milyen telód is van? :DDD

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#28) Mr.Csizmás válasza nggabi (#27) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

vezetékes

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#29) hackeeeee válasza Mr.Csizmás (#26) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nem kell szítani a tüzet... :)

(#27) nggabi: Egyik kolléga meg van elégedve vele. :) Dehát tényleg kinek mi gyün be'. :D

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#30) nggabi válasza Mr.Csizmás (#28) üzenetére


nggabi
nagyúr

milyen márka? ;]

hackeee: én is csak ezeket olvastam, és sajna nem egy júzer mondta h nem frankó... ettől függetlenül el lehet lenni vele közepes wifivel és gps-el ha annyira nem fontos... engem a gyenge kamera viszont zavarna... jó a ledet elfogadnám meg h elsőként van rá friss szoft. :D

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#31) Mr.Csizmás válasza nggabi (#30) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

samsung galakszi 3, nagy megelégedettséggel használom, tegnap izomból odacsűrtem a vonat padlójához - melyik másik gyártó lenne képes arra, hogy egy "x időpont, y helyen találkozzunk délután" hosszúságú telefonbeszélgetést 3 megszakadással, hálózateldobással, újraindulással, kb. 20 perc alatt tudjon le az ember? :R

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#32) joestone válasza nggabi (#27) üzenetére


joestone
addikt

Nem tudom nekem nem volt bajom a wifivel sosem. A két emelettel feljebb lévő wifire (cisco) is csont nélkül csatlakozik .Mondjuk a gyári 2.3.6 romot használom rootolás és minden modifikáció nélkül . Az tény viszont , hogy a Blade -n főzöttt rommal jobb a wifi sebessége mint a Nexus on a speedtest szerint. Némi módosítással biztos vagyok benne , hogy ki lehet hozni jobb eredményeket is .

(#33) GALARDO


GALARDO
addikt

Bármit lehet kérdezni?Illetve tapasztalatokat is meg lehet osztani?

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#34) nggabi válasza Mr.Csizmás (#31) üzenetére


nggabi
nagyúr

hohhó :D akkor az aláírásomban szereplő link már ismerős neked :D

a másik "gyártó" a telenor :D ők képesek erre bármilyen márkájú telefont is veszel :DDD

joestone: igen láttam, hogy vannak elégedett júzerek is... sgs-en is erősen romfüggő a dolog, fényévekkel jobb a gps a gingerben mint frodó alatt, a wifi meg fordítva :DDD

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#35) hackeeeee válasza GALARDO (#33) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hogyne!

De zöldalmát nem kérünk. :D

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#36) Mr.Csizmás válasza GALARDO (#33) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DDD :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#37) hackeeeee válasza joestone (#32) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nah, azért mondtam, hogy Te nem nagyon panaszkodtál eddig rá. :)

Véleményem szubjektív...

(#38) hackeeeee válasza Mr.Csizmás (#31) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez jól hangzik. :D

Véleményem szubjektív...

(#39) GALARDO válasza hackeeeee (#35) üzenetére


GALARDO
addikt

Más telefonnál se lehet jól használni, a gyári dolgokat (zenelejátszó,rádió,videó), vagy ez csak a Motorola egyedisége?Engem idegesít,hogy mindegyikhez kell egy külön app.

Nyugi srácok, Androiddal érkeztem. :DDD

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#40) hackeeeee válasza GALARDO (#39) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Öhm... Defy-nél nem hallottam panaszt. Ott akkor van gáz, hogyha a HD képes kamera van benne, mert ott már lehet probléma, kezdve azzal, hogy a stream-et a hw nem sűrűn képes feldolgozni, tehát eléggé lassú a videózás...

Rádió az minden telóban szinte egyforma, vagynem?

Zenelejátszóból eleve nem is nagyon használtam gyárit soha, vagyis de, még 1.6-ban. :D

Én nyugodt vagyok, csak nincs kedvem "balhézni", és kb. naponta takaríttatni a topic-ot. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#41) nggabi válasza GALARDO (#39) üzenetére


nggabi
nagyúr

samun a gyári appok használhatóak... még gyengébb hardverrel is...

a döfin sem emlékszem h lett volna hasonló probléma. persze ha pl feliratot akarsz a videóra, vagy eq-t akkor előfordulhat... :D

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#42) darál0w válasza Mr.Csizmás (#26) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

csak iThomet :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#43) Mr.Csizmás válasza nggabi (#41) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

cáfolom....bekapcsolt netnél a gyári lejátszó lassul, szaggat, hívás fél percet késik... :W gondolom a t. mérnökök egy vödör ramchip mennyiségére optimalizálták :U :(((

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#44) hackeeeee válasza Mr.Csizmás (#43) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az derék...

Legfrissebb szoft? Mármint csak azért, hogy az, hogy a hívás is késik, azért az kemény.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#45) GALARDO válasza hackeeeee (#40) üzenetére


GALARDO
addikt

A zenelejátszóval, annyi bajom van, hogy olyan alap dolgot nem tudok rajta beállítani, hogy ha vége egy albumnak, nem ugrik át a következőre, illetve a fülessel se tudom irányítani.A rádióval annyi gondom lenne, hogy nem lehet kihangosítani, és szintén nem tudom fülesről vezérelni.Amikor a topicban megkérdeztem, hogy egy filmet mért nem tudok az alap vidi lejátszóval lejátszani, akkor azt a választ kaptam, hogy nem arra való.......

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#46) joestone válasza GALARDO (#39) üzenetére


joestone
addikt

Ez szerintem egyénenként változik. A gt540 -en , a bladen és a nexuson is csak a gyári lejátszókat használtam/használom. A pulse mini lejátszóját viszont a T egy kicsit megmókolta azt nem szeretem. A blade-n a cm fmrádióját használom a pulse mini ben egy egyszerű fmrádió app van amit nem is tudom ,hogy indítottam-e el valaha a Nexuson meg nincs ilyen probléma az fmrádió hiánya miatt.

(#47) hackeeeee válasza GALARDO (#45) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A távirányító hiánya az tényleg zavaró tud lenni... Főként akinek olyan fülese, headsete van.

Ezt kiváltja a poweramp, ami viszont már nem ingyenes, viszont képes erre amit írtál...

Filmre régebben tán rockplayer-t javasoltak, asszem.. Ami mondjuk szintén nem gyári app, aláírom. Én nem is próbáltam eddig soha. Várom a VLC-t, ami mondjuk még soká lesz kész.

De tényleg attól függ, hogy ki-mire használja, és akarja használni a telót.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#48) Mr.Csizmás válasza hackeeeee (#44) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

see it:

megy a zene, egyszercsak fekete lesz a képernyő, csak a notif bar marad a tetején, kb. 5-10 másodpercig gondolkozik, aztán kiírja a hívó nevét, és a zöld-piros párost, majd újabb 3-5 sec. múlva megszólal a csengőhang, illetve a fülesben a bip-bip. tapicska zöld, felvesz, halló halló HALLÓÓÓ mia g**** van ezzel, ja helló szia, bocsi lassú a telefonom.

kb. így néz ki.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#49) hackeeeee válasza Mr.Csizmás (#48) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Öhm, a késői beérkező hívás képével már többször is találkoztam, GT540-en is ilyen volt mindig.. 2.1-el, és 2.3.4/5-tel egyaránt, és most a Mini-n is ilyen...GT540-nél volt olyan, hogy 10-15mp-t is kellett várnom a képre, mire fel tudtam venni a hívást...
Mininél ez jelenleg pár mp.

Véleményem szubjektív...

(#50) GALARDO válasza hackeeeee (#47) üzenetére


GALARDO
addikt

Na igen 1500ft-ért van jó lejátszó, ezt aláírom.Általában mindenhová Defy jön velem, mert azt használom zenehallgatásra, és szeretném, hogyha nem kéne elővenni egyfolytában a telefont, ha esetleg le akarom állítani, egy fél másodpercre a zenét.

Más: Amúgy az milyen már, hogy akarok telefonálni, és nem tudok hívni, csak ha ki-be kapcsolom? :DDD

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.