Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#683) thon73 válasza thon73 (#682) üzenetére


thon73
tag

Hm. Úgy látom, a fragmentek kérdéskörével egyedül maradtam. :(( Én végül is változókban (is) tároltam el a visszakapott Fragmenteket. Így sikerült a számukat darabonként egyetlenre korlátozni. Ez az egy példány aztán hol bekerül egy View-be, hol kiveszem onnan. A kód működik, de hogy ez helyes megoldás-e, nem tudom. Gondoltam, azért esetleges későbbi olvasókkal ezt megosztom.

Egy másik problémával kapcsolatban kérnék viszont jó tanácsot: Látszólag jól működik a program, tehát elfordításra is szabványosan leáll és újraindul. De ha az elfordítást kikapcsolt állapotban végzem el, akkor a program - hibaüzenet nélkül - leáll; pontosabban a Log-on jelentkezik egy le nem kezelt exception, amiről fogalmam sincs, hol ered. Az utolsó log-bejegyzés szerint az onPause lefutott. (minden visszahívást log-oltam) A hiba bekapcsoláskor jelenik meg, és ekkor már nem kapok debug üzeneteket.

A programot még tesztelem. A kérdés az, hol találhatok leírtást arról, mi (más) történik a programmal miközben a készülék stand-by-ba (és vissza) kapcsol? Azt gondolom, hogy egy onPause-onResume hívásnak kellene következnie, de erről nem találtam infot. Tud valaki esetleg ilyen jellegű forrást?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.