Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:16:35

LOGOUT.hu

AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 3***(X) "Zen 2" (AM4) topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20642) PAtr0n válasza csucsbicep (#20608) üzenetére


PAtr0n
addikt

Igazad van, utánanéztem árukereső árgrafikonon, induláskor 54-ről indult a Z87 Extr. 4, de fél év alatt átlag 36 ezerre zuhant, amit ki is tartott 1 évig, aztán felugrott 45 ezer környékére, amit az utolsó darab eladásáig tartott is.
Én azért emlékeztem 27 ezerre, mert nagykerből volt "áfa nélkül". :B

Viszont a Hero árgrafikonja 58 ezerről indult és kifutásig csak drágult, egészen 70 ezer fölé.
Ezért írtam, hogy sose volt ár/tudás bajnok.

Nekem az ASRock-nak soha semmi nyűgje nem volt, mondjuk az igaz, hogy csak CPU szinten nyúztam, a memókat sose piszkáltam, akkoriban Kingston LoVo-k voltak a lapban, azok meg aztán nem kértek sokat. :)

jokeph:
Igen, nem volt túl nagy előrelépés 1155-ről 1150-re váltani, de igazából a régebbibe se volt okos dolog befektetni, és anno ezért indultam a 775 után rögtön a 1150-el.
De igazából ha cakumpúder az egész Intel frontot nézzük az i család megjelenése óta, Bridge-ről Bridge-re sose volt olyan hűha előrelépés. Nem is volt rá szüksége az Intelnek, az AMD évek óta tartó szarakodása miatt lassíthattak, és magasan tarthatták az áraikat.

Sose gondoltam volna hogy egyszer AMD-re megyek, de eljött ez az idő. Nem kell kapaszkodni abba ami nyilvánvalóan nem rosszabb, viszont jóval drágább.
Kíváncsi vagyok meddig tudja tartani az iramot az AMD, ha így folytatja, azzal mindenkinek kedvez.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.