Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:40

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) kopuler


kopuler
tag

Sziasztok,

Olyan kérdésem lenne, hogy egy amd a6-6400k ki tud szolgálni egy r7 260x-et? Vagy legyen inkább kisebb kártya?

(#452) Speed®


Speed®
HARDVERAPRÓD

Feldobtam a legújabb bétát..nem kellett volna :U Idle random képvibrálás, rohangáló csíkok, textúrahibák, stb..ment is issza a 13.12WHQL :DDD

(#453) TIT válasza NyuszyCaster (#450) üzenetére


TIT
veterán

Órajel szerint nem az.
Én 7790 oc-m gyorsabb.

(#454) Gainka válasza kopuler (#451) üzenetére


Gainka
őstag

Az a4 5300 (ugyan az csak kisseb az prajel)
Meg a 7750 ala is keves volt sok helyen.
Atmeneti megoldasnak jo de kesobb pl egy 6600k nem lenne rossz.

(#455) kopuler válasza Gainka (#454) üzenetére


kopuler
tag

Köszi!
Akkor marad a 7770. Most lehet jó áron jutok hozzá egyhez. Amugy is csak WoT miatt kell, hogy ne 20 fps legyen medium beállításokkal IGPvel.

[ Szerkesztve ]

(#456) GiGaBiTeX


GiGaBiTeX
csendes tag

Sziasztok!
Rendelt már valaki pcx-től 1 GB-os Sapphire R7 260X-et ? Ha igen volt hozzá Never Settle játékkupon ?

[ Szerkesztve ]

(#457) zannor


zannor
tag

Üdv!

Valakivel előfordult már az, hogy ha összekötötte a tv-t a pc-vel és elindít egy játékot akkor a nagy b..... feketeség fogadja (mind a monitoron, mind pedig a tv-n)? Aztán nagy késve a tv-n megjön a hang (SZAGGATVA), de kép nuku (monitoron pedig még annyi se).

Tudtok rá valami megoldást?

Tv.: 47LA660S
VGA: Radeon 7790 (Catalyst 14.1)
HDMI: 15m HAMA kábel enthernettel

[ Szerkesztve ]

(#458) Writz válasza zannor (#457) üzenetére


Writz
tag

Én a kábelben és/vagy a 14.1-es driverben keresném a problemet, de ink. a kábel. Nem megy az a kábel véletlen hálózati vagy egyéb más kábel mellett? Meg a 15m-es hossz HDMI kábel esetén mennyire egészséges, azt nem tudom... :) "Standard" vagy "High Speed" kábeled van? A Standard ábel ha 15 méteres, akkor szakadozhat a kép/hang. A Jobb minőségű kábeleknél is karcos a 15m... Javítsatok ki ha tévedek.

[ Szerkesztve ]

Passzívan aktív passzív forumózó vagyok...

(#459) zannor válasza Writz (#458) üzenetére


zannor
tag

Nem tudom, most kipróbálom a 14.3-as bétával is.

A 14.1-essel közben többször is összeomlott az eszközillesztő....

Azt hiszem visszarakom a 13.9-est. Talán az volt a legstabilabb idáig...

(#460) Writz válasza zannor (#459) üzenetére


Writz
tag

Display Driver Unistallert ne felejtsd el lefuttatni. Mielőtt felteszed az új drivert. És a 13.12-est tedd fel szerintem. :R

Passzívan aktív passzív forumózó vagyok...

(#461) NyuszyCaster válasza Writz (#460) üzenetére


NyuszyCaster
senior tag

Sziasztok

ma megérkezett a kari r7 260x és valóban oc a nem oc már a dobozon egy hatalamas Oc " pecsét" fogadott

de csak hogy ne legyen a zafirnál sem kerek a történet " most lehet nevetni" csak hogy lássam rendesen a dolgokat 1280x 768 ban használtük a régi karival a gépet 75 hz n ment a montor most viszont hogy belekerült az r7 es ugyan abban a felbontásban csak 60 hz t engedélyez a monitornak a driver 13.12 az amd oldaláról leszedve
és van még két fura dolog a valley benchmark 1.0 teszt közben 1500 valamenyi fokot mutatott majd 0 fokot :Y

a másik fura dolog kedvenc játékom a FEAR 3 még mindig viszont játék közbennéha megál nem lépki semmi csak megál és egy idő után megy tovább

ezekre a gondokra tud valaki valami megoldást?

HTC desire 500

(#462) Writz válasza NyuszyCaster (#461) üzenetére


Writz
tag

"Képernyőillesztő összemlott, majd helyreállt" üzenet nem volt jelen a "fagyásnál" ?
Ablakban próbáld futtatni a játékot, és nézd meg hogy a Windóz üzen-e neked. :R

Passzívan aktív passzív forumózó vagyok...

(#463) CirrMee válasza NyuszyCaster (#461) üzenetére


CirrMee
addikt

DDU volt próbálva?

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#464) Jeollam válasza CirrMee (#463) üzenetére


Jeollam
aktív tag

Na igen, az fontos :) Jó az a program, hasznos :K :K

0 és 1 között végtelen mennyiségű szám van.

(#465) NyuszyCaster válasza Writz (#462) üzenetére


NyuszyCaster
senior tag

nem volt üzenet semmi ki nem lépett nem szaggatott csak meg meg ált és ment tovább

HTC desire 500

(#466) NyuszyCaster válasza CirrMee (#463) üzenetére


NyuszyCaster
senior tag

"DDU' ? jó rég nem foglalkoztam ilyesmivel mi ez és hol találom?

HTC desire 500

(#467) NyuszyCaster


NyuszyCaster
senior tag

megtaláltam a DDU t le is töltöttem használtam is de 1280x768 ban továbra sincs 75hz :(

HTC desire 500

(#468) $R64 válasza Writz (#460) üzenetére


$R64
tag

én is 13.12-es drivert használok. stabil, jó.

aki ilyen kártyát vesz, vagy vett, és driver gondjai vannak, akkor tegye fel ezt :)

(#469) radir01


radir01
tag

Olyan kérdésem lenne hogy adott egy sapphire r7 260x 1gbos vga. Szeretném kicsit meghúzni a kártyát. Sajnos sehol nem találtam róla se leírást se tesztet hogy meddig menne a kártya és mekkora teljesítmény növekedést érhetnék el vele. Valaki esetleg egy linket tudna adni vagy saját tapasztalatot írni?

(#470) Tournament válasza $R64 (#468) üzenetére


Tournament
aktív tag

én nem raktam fel semmi drivert 7790venhez mert vibrál és a hz-kel szorakozik

8.1.1 gyári drivert amit a windows update leszed bőven jó CCC jével együt 13.12.xxx verza

292 MB 14.3 Beta 3/17/2014 fagy vibrál stb

14.2 Beta true audiot bekapcsolja 7790en sapphire dual-x oc 1gb legalábbis nálam megy hiba mentesen OC / UEFI Ultra fast boot / Amd True Audio

[ Szerkesztve ]

(#471) TIT válasza Tournament (#470) üzenetére


TIT
veterán

Érdekes,azt írták,hogy csak az r7-en lesz true audio a 7790-en nem.Honnan tudod,hogy megy?Játék még nem támogatja.
nem hiszem,hogy a win leszedi a 13.12 drivert.
Azért vibrál mert béta,azt nem(mindig)tanácsos feltenni.

[ Szerkesztve ]

(#472) Writz válasza TIT (#471) üzenetére


Writz
tag

Nekem amit a Win 8.1 leszedett az tökéletesen működött. Sőt! Eddig amit a Win szedett le az volt a legjobb a 7790-hez, ami most van nekem. :D
Bétát meg tényleg nem szabad feltenni, működő rendszerre... Csak galibát okozhat. :)

[ Szerkesztve ]

Passzívan aktív passzív forumózó vagyok...

(#473) NyuszyCaster válasza Writz (#472) üzenetére


NyuszyCaster
senior tag

Szia
mostmár "tökéletesen" megy a kari tegnap föltettem a win7 et win 8-1 volt fönt ott bohóckodott a játékokkal már ott tartottam vissza küldöm gariba a párom mondta hogy próbáljuk meg ezt és úgy néz ki igaza lett :)

bár az még mindig úgy van hogy a fentebb irt 1280x768 ban nincs 75 hz csak 60 hz ezt ugyn nem tudom miért van de eddig megy és brutális erő van benne igaz a konfig még ddr2 es phenom1 9600 be procival de igy is dokkal jobb mint volt a 3870

HTC desire 500

(#474) Tournament válasza TIT (#471) üzenetére


Tournament
aktív tag

rövid válaszom :DDD már a r7 260x 2gb HIS biosal is bekapcsolhato volt oktober 14.én :D a 7790-en a 14.x driverel alapbol bekapcsolható :D 7790

oktober elején nem véletlenül rinyáltam :D hogy minek kell majd a r7 260x hát azért hogy kivonják a 7790et mert akkor senki nem venné el is kezdték kivonni őket iponba már nem is látok se lecnél itt ph-n

már akkor ment a karikon :D igaz én azota már sok bios modot irtam rá az enyire megse vállok ez miatt tőle mert ultra fastbootos :D ami gyárilag nincs sappi 7790 nél

AMD’s TrueAudio technology is a feature on AMD HD 7790, R7 260, and R290 series graphics cards. These cards include a dedicated audio processor, which allows the audio processing to be offloaded from the CPU. This processor processes audio compression and filtering, speech processing and recognition, simulating audio environments and creating 3D sound effects.

Read more at http://www.legitreviews.com/amd-mantle-trueaudio-patch-thief_137644#RkX6PB8yUreR0xxY.99

http://www.legitreviews.com/amd-mantle-trueaudio-patch-thief_137644

[ Szerkesztve ]

(#475) Writz válasza NyuszyCaster (#473) üzenetére


Writz
tag

Örülök, hogy működik. :)
Egy kérdés: Melyik csatira van kötve a Monitor a VGA-n?

Passzívan aktív passzív forumózó vagyok...

(#476) NyuszyCaster válasza Writz (#475) üzenetére


NyuszyCaster
senior tag

1 DVI van rajta arra a többi azt hiszem mindisplay

HTC desire 500

(#477) Writz válasza NyuszyCaster (#476) üzenetére


Writz
tag

Előtte mire volt dugva a monitor?

Passzívan aktív passzív forumózó vagyok...

(#478) CirrMee válasza NyuszyCaster (#473) üzenetére


CirrMee
addikt

Mi a monitor típusa?

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#479) NyuszyCaster válasza Writz (#477) üzenetére


NyuszyCaster
senior tag

a 3870 1 es dvi kimenetére

HTC desire 500

(#480) NyuszyCaster válasza CirrMee (#478) üzenetére


NyuszyCaster
senior tag

ASUS VH 222

HTC desire 500

(#481) kisza25


kisza25
félisten

holnap belépek én is a klubba egy giga 260x 2GB OC-val remélem nem fogok vele mellé, 1000Ft al volt drágább, mint sapphire, de +1év gar meg 1050/6000 vs. 1188/6500Mhz alap órajel, szóval remélem az elégedett gigahasználókat fogom erősíteni:P meg az a sapphire is elég gagyinak tűnik(ez a giga is, de itt legalább+1év a gar:P)

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#482) NyuszyCaster válasza kisza25 (#481) üzenetére


NyuszyCaster
senior tag

Nyugi a 4 napos zafirnak bekepcsolásnál és ujrainditásnál zőrőg a ventije :(

HTC desire 500

(#483) kisza25 válasza NyuszyCaster (#482) üzenetére


kisza25
félisten

ha neten vetted 8napon belül visszaküldheted indok nélkül, csak a postát bukod, ha gariztatod az akár 1hónap is, persze, ha visszaküldöd azt sajnos megkapja, majd más ugyanezzel a hibával :(

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#484) woodworm válasza NyuszyCaster (#482) üzenetére


woodworm
veterán

Esetleg nem csak a portalanító felpörgés, kimondottan zörög?

(#485) NyuszyCaster válasza kisza25 (#483) üzenetére


NyuszyCaster
senior tag

neten vettem de van háztól házig gari igy a postát sem bukom

HTC desire 500

(#486) NyuszyCaster válasza woodworm (#484) üzenetére


NyuszyCaster
senior tag

nem mert direkt fölpörgettem és akkor is mikor megindul csinálja de csak indulásnál olyan mintha valami egy pillanatra bele érne

HTC desire 500

(#487) Speed® válasza kisza25 (#481) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Mintha 1:1ben a 7790emet látnám..a hűtőt 40% körül szeretni fogod idővel..
Az OC pedig esélyes, hogy sok lesz, kevés fesszel, de ne legyen igazam..

(#488) kopuler válasza NyuszyCaster (#473) üzenetére


kopuler
tag

CCCben tudsz beállítani Hz-t. Hozzá lehet adni. Este megnézem, ha addig nem találod meg.

(#489) NyuszyCaster válasza kopuler (#488) üzenetére


NyuszyCaster
senior tag

oké köszi

HTC desire 500

(#490) Tournament válasza NyuszyCaster (#489) üzenetére


Tournament
aktív tag

itt lehet ccc be állitani

(#491) pendre54 válasza kisza25 (#481) üzenetére


pendre54
addikt

Szia!
Én is holnap lépek be ezzel:[link]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#492) woodworm


woodworm
veterán

Az alacsony teljesítményszinteken történő fagyásokra van már megoldás? Vagy ehhez a biosba kellene nyúlni?

(#493) kopuler válasza pendre54 (#491) üzenetére


kopuler
tag

Nekem meg szombaton egy 7770 lesz. :)

[ Szerkesztve ]

(#494) pendre54 válasza kopuler (#493) üzenetére


pendre54
addikt

:R

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#495) NyuszyCaster


NyuszyCaster
senior tag

köszönöm mindenkinek mostmár megy ahogy megszoktuk :R :R

HTC desire 500

(#496) kisza25 válasza pendre54 (#491) üzenetére


kisza25
félisten

jó választás :K ez volt a másik jelöltem, de aztán nagyon felment az ára, most 41, volt az 38-is a giga meg 35eFt pikpakkal meg 37-be megáll, kíváncsi leszek rá mit produkál,
majd mégnagyobb összhangban lehetünk a csat hevében, azonos FPS mellett :P :DDD
Speed(R): Az OC pedig esélyes, hogy sok lesz, kevés fesszel, de ne legyen igazam..
én annak örülnék ha igazad lenne :K vagy ezt most nem értem :P
a 7770 az milyen FPS értékeket produkált milyen felbontás/részletesség mellett?

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#497) pendre54 válasza kisza25 (#496) üzenetére


pendre54
addikt

"majd mégnagyobb összhangban lehetünk a csat hevében, azonos FPS mellett " Azért van egy sanda gyanúm, hogy a jelenlegi procimmal ez elég bajos lenne, de tervbe van véve egy 4570-es + egy ASUS Vanguard, na majd azzal.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#498) Gainka válasza kisza25 (#496) üzenetére


Gainka
őstag

A lényeg hogy nem nagyon birják még a gyári oc-t sem :DDD
A giga nem nagyon ajánlott mostanában :(

(#499) kisza25 válasza pendre54 (#497) üzenetére


kisza25
félisten

nálam a vga fog határt szabni a dolognak, mert 100% fon tekerni végig :)
Gainka: tisztában vagyok vele, hogy vannak/voltak gyengébb Gigák, de a Sapphirok sem tündökölnek 260x -ből, MSI-nek sz@r a gariztatása, akkor mi marad ? pl. ASUS annyiért már kapok 1-el erősebb VGA-t, 3év gari meg adott, beszarik visszaküldöm addig veszek apróról egy olcsóbb VGA-t.
Kaptam már döglött ASUS-t is ami 1 nap után ment vissza garba(HD6850) vagy olyat amin nem volt ventiszabályozás szintén ASUS, de sapphireon is halt meg ventim,
ha nem bírja az 1188Mhz-et akkor visszább veszem, vagy kap egy kis feszt, 7790-em az nem tudott ennyit szóval, nem tudom mi lett volna a jó választás 260x -ből :R

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#500) Hawk1979 válasza woodworm (#492) üzenetére


Hawk1979
őstag

Miért, van fagyás? :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.