Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Radeon™ HD 7950 / 7970 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-08 20:59:31

LOGOUT.hu

AMD Radeon™ HD 7950 / 7970 topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29003) HSM válasza Whit3Rav3n (#29002) üzenetére


HSM
félisten

Ja, értem. A single kártyán az FPS-t úgy oldottam meg a TR-ben, hogy a CF szintjén legyen, hogy kapcsolgattam az élsimítást és az árnyékok minőségét. Az ugye csak a kártyákat terheli jobban/kevésbé, nem szól bele a motor dolgaiba. :)

De a TR-ben üvöltött a difi azonos beállításon is, hogy 60fps-en is épp annyit késett a megjelnítés, mint egy karival 30-on, ugyanazon beállításon, elsőzör nem is értettem, mi van, mikor teszteltem. Ellenben kicsit butítva az élsimításon egyből a single 60fps olyan jó lett, mint amilyennek lennie kell 60fps-nél egy játéknak.
Viszont kipróbáltam, nem-e hat ez máshogy és nem, gyakorlatilag elfelezve az órajeleket 500/725-ön egy karival a butított beállítás is épp 30fps, és épp olyan gumikötél effektus, mint CF-el a 60FPS, vagy egy karival magasabb képminőséggel, rendes órajelekkel a 30FPS.

Az természetesen sokkal jobb CF-el, hogy itt a 30FPS késleltetéséhez viszont az ember vajsima animációt kap Tomb Raiderben, tehát az szebb, nem olyan darabos az egész, mint egy karival a 30FPS, de nem mondhatni teljes értékű 30FPS-nek, mert ebben a játékban ez így számomra élvezhetetlen a 30fps-nek megfelelő lag-al... :)

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Radeon™ HD 7950 / 7970 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.