Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#570) Taifa Díaz válasza Oliverda (#569) üzenetére


Taifa Díaz
őstag

Az adatlapomon szerepel a lap és a konfiguráció. Két monitort kötöttem az alaplapra, D-Sub kábellel, az egyiket DVI-I átalakítóval, szinte teljesen egyforma HKC monitorok, 1360x768-as felbontáson, az Asztal kiterjesztve. Operációs rendszer Windows Developer Preview. Mindkét monitornál ugyanúgy D-Sub csatlakozást használok a Gainward vga-hoz, csak most mindkettőnél DVI átalakítóval, mert a kártyán csak DVI kimenetek vannak. A vga teljesen ugyanazon beállítások és csatlakozások mellett szebb képet ad, aki nem hiszi, járjon utána, lehet jönni, megadom a címet. Még a driver is ugyanaz (a szeptember 26-iki 11.10 preview).
Akinek volt G92-es GPU-ja, az szerintem tudja, miről beszélek. Windows alatt, 2D-ben olyan mosottas sárga árnyalatot kapott a fehér háttér, 8800GT, 9800GT és 9800GTX+ alatt is tapasztaltam, és ez akkor szúrt csak szemet nekem, mikor ATi kártya került utána egyszer a gépbe. Persze ATi/AMD oldalon a Catalyst/AMD Vision Center-ben mindig ott van a Brighter White opció, én mondjuk azt nem szoktam becsekkolni. Erről beszélek, nagyjából ugyanezt látom most.
Szórakozásból nem teszek a gépbe a rendszer fogyasztását jócskán emelő hardvert. Ezen a gépen egyedül Pro Evolution Soccer 2012-vel játszom néha, annak meg szinte bármi elég. De ha játszanék, a rendszer összfogyasztása szempontjából az APU-t választanám, ha jól gondolom, megveri az ATi 4xxx szériát 3D teljesítményben. Szóval ezzel csak azt akarom mondani: oka van, hogy bekerült a gépbe még egy fogyasztó. Napi 8 órát dolgozom ezzel a géppel, nem mindegy, mi van a szemem előtt.

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.