- DeFranco: Tanuljunk angolul játékosan! - Duolingo
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha 1 – rizseshús másképp
- Gurulunk, WAZE?!
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha 6 – Néhány egyszerű tésztaétel
- GoodSpeed: Perplexity Pro AI képszerkesztési limit -egy képgenerátor függő tapasztalatai
-
LOGOUT
AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek
Új hozzászólás Aktív témák
-
Kroni1
veterán
válasz
Buci21 #38170 üzenetére
Igen arról beszélek! (APM Turbó nálam is egyből off persze.) A tuninggal valóban nem is volt baj, nem akartam nagyon durván tuningolni, annyit akartam, hogy tudja legalább azt amit az asrock tudott, de már ez sem ment neki tökéletesen, mert mint irtam ez az idle feszt 0.888V-ra visszavenni csak akkor tudta ha alapon hagytam, amint hozzányulsz a szorzóhoz, már csak a frekit veszi vissza a feszt nem.Tehát a tuning az ment csak az cnq energiatakarékosság ilyenkor nem megy jól, ami zavart engem! Ezt más tulaj is megerősitette, a másik két lap tudja!
A drop is érdekes, mert az asrock VRM-je legendásan szar, de még az se melegedett/droppolt ennyit ugyanazon konfigban, de lehet h szart fogtam ki, aláirom. Amugy nincs gondom a hűtéssel, a BigTyp-om az egyik legjobb CPU hűtő amit valaha is teszteltem, ez a lap felé fúj és hűti a környező dolgokat, és a VRM-et is. Ezenkívül van még 2db 20cm-es és egy 12cm házventi a szellős Corsair Graphite 600T házamban.)
kérdeztem a topicjában a 2x felpörgés utáni indulást és mindenki irta, h neki is csinálja bizony, de van akit ez nem zavart, engem viszont nagyon is!
A biosa tényleg nem olyan rossz, és nem is lényeges dolog mivel egyszer beállitod és kész, nem kell ott turkálni minden nap, de az asus-é sokkal jobban használható.
Új hozzászólás Aktív témák
A nem témába vágó beszélgetésekhez keressétek fel a (nemcsak) FX-tulajdonosok bazi nagy OFFolós topicját, vagy az AMD offtopikot!
- BESZÁMÍTÁS! AMD Ryzen 9 3900X 12 mag 24 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! Intel Core i7 4790K 4mag 8szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- Intel Core i7-14700 20-Core 2.1GHz LGA1700 (33M Cache, up to 5.40GHz) Processzor
- AMD Ryzen 5 5600 6-Core 3.5GHz AM4 Box (100-100000927BOX) - Azonnal átvehető, Számla + Garancia: 1év
- Intel Core i5 4440 4mag 4szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- Apple iPhone 14 Pro Max / Kártyafüggetlen / 256GB / 12Hó Garancia / 87% akku
- Új elekrtomos rollerek 2/3 áron és e-bike dobozban, 1 év garanciával:
- Alkatrészt cserélnél vagy bővítenél? Nálunk van, ami kell! Enterprise alkatrészek ITT
- Telefon felvásárlás!! Xiaomi Redmi Note 12, Xiaomi Redmi Note 12 Pro, Xiaomi Redmi Note 12 Pro+
- Game Pass Ultimate előfizetés azonnal, élettartam garanciával, problémamentesen! Immáron 8 éve!
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest