Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1120) ez_meg_emaz


ez_meg_emaz
őstag

Amugy miután megirtam este melo közbe gondoltam hogy igy reagálja le mindenki.
Nah akkor leirom szerintem miért nincs igazatok:
1: Már az elején gyanus volt(irtam is a körülményeket, ha az senkinek nem gyanus akkor...)
2: Muszájbol vettem meg, nem azért mert annyira biztam benne hogy nem szivat meg.
3: Isten ments hogy tönkremenjen ez mert nincs más. De senki ne mondja hogy a 3-4 hiba amit tapasztalok (fele tegnap jött elő másik fele meg vétel után 1 nappal) nem utal arra hogy a végét járja, független attol hogy crt és nem fiatal. Ha nem nyuzták agyon mint ahogy az elado állitotta akkor még 4-5évet a trinitron képcsö lazán ki kell hogy birjon. Persze az más kérdés hogy szerintem szarrá kamuzta magát.
Amugy azért akrtam neki negativot mert azt állitotta eladáskor hogy nincs hibája a készüléknek és nemhiszem hogy merő véletlen hogy másnapra pont elöjött 2 hiba. :U De ha ti ugy gondoljátok... nekem már mind1. Nem kötelezö negativot kapnia ha nem ugy látjátok csak arra kérek mindenkit aki töle szándékozik venni hogy legyen ovatosabb a szokásosnál és ha nem muszáj akkor ne vegye meg ha gyanus a dolog. Hát sajna jo áron + házhoz meg hogy nem találtam normális áron hasonloan jo crt-t vitt rá hogy megvegyem. Adja az ég hogy ne bánjam meg és még 2 évet lehuzzon. De ezt erősen kétlem. :( Én akkoris részben átverve érzem magam részben meg sejthettem volna akkor amikor ide hozta.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.