Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6157) nyunyu válasza abéla (#6156) üzenetére


nyunyu
félisten

Samurai márkájú túlárazott fém+pozdorjahalmazt felejtsd el, ha jót akarsz.

1.75 éves KL-2, ~11 hónapja cserélt ülőlappal:


- Fix ülőlapja a háttámla kanyarjának leghátsó pontjától 51centi, derekadtól reálisan csak 47.
- Ülőlap fél-egy évet sem bír, addigra szétesik a minimális párnázata, műbőr kikopik, pozdorjába tekert csavarok kiszakadnak (Lásd első ülőlapom)
- Háttámlának kifeszített műbőr is nyúlik, hullámos lesz
- Párnázott karfa nagyon sérülékeny, nem szereti az asztal élét
- Deréktámasza max optikai tuningnak jó, használni azt már nem fogod, mivel a pántok végén egy 0.3mm vastag alulemezbe fúrt lyukba tekeredik bele egy menetnyit az acél feszítőcsavar, ami első komolyabb meghúzáskor kiszakad a lyukból
- Másfél évesen már a fejtámlámon is repedezik a műbőr, meg a fejtámla állító csavarok is szeretnek maguktól kipotyogni a helyükről, aztán össze-vissza mocorog a támla, nem marad ott, ahova állítottam.
- Baromi kényelmetlen, ha napi 8 órát fekszel benne asztalra tett lábbal, fejtámla fém alját mindig lefejelem.

Ikea Markus feleennyiért sokkal jobb vétel, csak nálam anno azért esett ki, mert nem elég nagy a lábcsillagja, és hanyattesésre hajlamos, ha a hintát teljesen hátrahajtod.

Szóval én is keresnék valami értelmes széket, ami napi 10+ órában számítógép előtt fetrengve is kényelmes, és nem dezintegrálódik 2-3 év alatt a 90 kilómtól.
Tavalyelőtt 100k-t szántam rá, nagy duzzogva fizettem ki a 130-at a Samuraiért...

Most már nem érdekel, ha 200k, de kényelmes és valódi tehénből legyen, ne ilyen-olyan marketing agymosott műbőr.

[szerk:]Most nézem, hogy 2 év gari volt rá?
Akkor még egyszer leverem a bolton, de most nem ússzák meg egy pót ülőlappal.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.