Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  A nap tanulsága!

Hozzászólások

(#202) Sick Boy


Sick Boy
őstag

A nap tanulsága mára:
Kurvára vigyázz mindíg a nőd szipkájára (kedvenc, piros, kisipari, üveg - fújt) amivel dohányzik, ha nálad van (a szipka), mert mikor legközelebb találkoztok, ki fogja kaparni a szemedet.
Én elkövettem ma: véletlenül, mikor pakoltam ki a zsebeimet, leejtettem a szipkát és rommá tört...

itt a képe, meghalt szegény...



jaj, a csajom meg fog ölni. Nagyon sajnálom, üzenem ezúton is és bocsájts meg!

A baj az, hogy nem lehet kapni, valahol Pécsett vette és ilyen kisiparban készült izé, és nem lehet ilyent kapni már...
Nemtom mi lesz...

[Szerkesztve]

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#203) PeliScan válasza Sick Boy (#202) üzenetére


PeliScan
addikt

Csiszold le a törött végét; észtre sem fogja venni . :)

(#204) Sick Boy válasza PeliScan (#203) üzenetére


Sick Boy
őstag

Szerinted? Jaj, bocs, most nem vagyok vicces kedvemben...

Itt egy ehhez kapcs. forum, csak, hogy ne legyünk OFF - ok...

http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=37270&arc=f

[Szerkesztve]

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#205) azzio


azzio
aktív tag

A mai napomnak (hajjaj... ha jól nézem, még csak most kezdődik...) tanulsága még nem, de mottója már született:

''Jó az még, vazzeg...''

Na az úgy vót, hogy már majd bedohányoztam, aztán felkutattam a lakás azon részeit, ahol nem alszik szülő vagy húg, és jól találtam is egy szál cigit jóóól.
De közben rájöttem, hogy még éhes is vagyok, ezért

konyhába be,

vágtam egy szelet kenyeret meg egy szelet kistányért, a kistányérra ráhalmoztam némi paprikakóbásztéliszalámifüstöltpulykamellet, meg töltöttem egy bögre teát, mindezt és a cigarettát egy tálcára pakoltam, majd

szobába be,
tévé be,
ágyba be,
kaja be,
tea be,

de a tea csak félig ment be, mert a másik fele (tőlem megszokott módon) a tálcán fejezte be rövid földi pályafutását. Dehát ez nálam mindennapos, ezért nem is foglalkoztam vele mindaddig, amíg észre nem vettem, hogy a cigi ott figyel a fél bögrényi teapocsolya közepén. Na,

gondolkodás be,
fürdőszobába a cigivel be,
hősugárzó be,

a cigi 5 perc alatt meg is száradt, bár elég gányul nézett ki, dehát

''Jó az még, vazzeg...''

Mondjuk kicsit nehezen gyulladt meg, elég furcsán füstölt, az íze pedig egy külön esettanulmány, lehet, hogy szabadalmaztatom. Ennyi vót.

[Szerkesztve]

(#206) fokukac


fokukac
nagyúr

mindennapi tanulságom, hogy aludni kéne.
különben nem tudok másnap gondolkodni, ha nem hagynak délig aludni... ma nem hagytak. halk, kellemes flex-zajra ébredtem, ahogy vágták szét a lépcsőnket...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#207) azzio válasza fokukac (#206) üzenetére


azzio
aktív tag

jaaaaj... nálunk kb. 2 hete hagyták abba, de előtte 3 hónapig minden egyes nap (inkluzíve vasárnap) arra kellett ébrednem, hogy fúrnak... kalapálnak... vésnek... fúrnak... vésnek... szögelnek... fúrnak... kalapálnak... zörögnek... fúrnak... bontanak... vésnek... még szerencse, hogy a péntek estéket nem töltöm itthon, így legalább szombaton tudtam délig aludni :)

(#209) azzio válasza Kalandor (#208) üzenetére


azzio
aktív tag

amúgy ezt most értenem kéne, vagy nem nekem szólt? :)

(#211) DaSilva


DaSilva
senior tag

(PPG)6NHOH-t nem lehet sem DMSO-ból, sem 96% ecetsavból liofilizálni.

huss, fohászom száll feléd

(#212) azzio válasza Kalandor (#210) üzenetére


azzio
aktív tag

ahhhaaa... már vágom, ez egy újabb tanulság akart lenni :)

(#213) nap


nap
addikt

Na, akkor egy echte nap tanulsaga, tolem:
Ki koran kel, hamarabb lesz almos, avagy ideje lenne ejfel elott lefekudni.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#214) azzio válasza nap (#213) üzenetére


azzio
aktív tag

ez volt a nap tanulsága? :)

(#215) useless


useless
aktív tag

No akkor egy mára:

Sosem mehetsz szíved hölgyéért elég korán, hisz mikor azt hiszed, hogy jó időben, jó helyen vagy, akkor mondja fel a szolgálatot a kocsid lengéscsillapítója és mikor már nagy nehezen, kínok-kinjával elégurulsz, kiderült, mégis korán jöttél, mert nála a készülödni szó egyet jelent a Cannes-i filmfesztiválon történő részvétellel. Egy szó, mint száz ismét midenhonnan elkéstünk... :))

-۞- -۞-

(#216) Sir Pocok


Sir Pocok
őstag

van benne igazság rendesen....... :C

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#217) useless


useless
aktív tag

A legszebb napot is el lehet szúrni egyetlen egy mondattal....

A szerelem a legnehezebb szakma :(

-۞- -۞-

(#218) meba


meba
tag

Múlt hétvége 1000Ft-os kér(d)ése a hajléktalantól:
-Nem tudnál pár forintot adni, nem családi házra gyűjtők?!
Tehát a szoc.pol. és a kamatkáb kiszámíthatatlansága már ide is begyűrűzni látszik.... :)

(#220) rii


rii
nagyúr

Soha ne tegyél ki magad elé egy egész doboz konyakmeggyet!

[Szerkesztve]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#221) QuarK


QuarK
senior tag

Akkor kezd esni a hó, ha felveszed az újonnan vásárolt aligtalp könnyen átázó Puma cípőd...

(#222) YoungOld


YoungOld
tag

Még ha találsz is komoly vevőt a cuccodra, akkor is közbejöhet bármi...
Ergo soha ne igyál előre a maci bőrére.

Nincs aláírásom. Majd kitalálok valamit. Nem kell elsietni...

(#223) Hani


Hani
aktív tag

Két tanulság:

1. Ma sem fogja megcsinálni helyettd senki, amit neked kéne.

2. Egy jó napot is el lehet cs3szni egy hajnali ''Elektro für Informatiker'' - előadással. (Főleg, ha sgghülye az ember a műveleti erősítőkhöz. Brr. Álmomban ne jöjjenek elő.)

(#224) Fred23


Fred23
nagyúr

Ne igyál koffeindús italokat 10 után,mert nem fogsz tudni aludni !

(#225) djyuri


djyuri
őstag

Ne hagyd nyitva az emeleten a szobád ajtaját,amikor apád haverjai itt vannak,mert felmegy a füst a szobádba! (én most ezen szívok még vagy húsz percig,mert nem akar kiszellőzni)

(#226) Fred23


Fred23
nagyúr

:)

Az 500. hozzászólásod ne 1 ilyen topikba tedd,mert ezzel csak magad égeted !

( Ui.:és számolni is tökre ciki... )

(#227) Pópa válasza Fred23 (#226) üzenetére


Pópa
senior tag

lesz még rosszabb is. :)

Trust is good, control is better!

(#228) Husky


Husky
aktív tag

Ne állj neki éjjel kettőkor neten keresztül rendszert frissíteni egy olyan gépen ami nfs-en van bemountolva egy másig gépről mondván hogy fél óra alatt megvan, mert két és fél órával később az unalmad már odáig fajul hogy beírod egy fórumra: még sehol sem tartasz...

Rendszergazda vagyok. Ha röhögni lát, mentsen!

(#229) fokukac


fokukac
nagyúr

nekem az elmúlt napok tanulsága : időben ivartalaníttasd a macskádat.
vagy vedd körbe a házad elektromos kandúrbiztos kerítéssel... ;)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#230) rii


rii
nagyúr

az elmúlt 2 hét tanulsága:

egy rosszúl elhelyezett audio kábel lerántása 4 m2-en okozhat kaotikus állapotokat, melynek helyreállítása 2 órába tellik, míg a kábel áthelyezése csupán 2 perc lett volna

szóval a rend megbosszulja hiányát.

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#231) Kain


Kain
senior tag

A nyár tanulsága :

Ne menj bulizni szinte minden nap,mert nem fogod birni a melót.És ha még ezt tetézed azzal,h nyár végén se állsz le,akkor pláne nem fogod birni szeptembertől....Szal álljá le!

(#232) NoLF


NoLF
addikt

ittasan vezetni nem kifizetődő és nem okos emberre valló cselekmény.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#233) Josh


Josh
tag

Az utóbbi pár hét tanulsága:

Mindig legyen nálad egy kis plusz pénz.
A papírjaid mindig legyenek nálad.
Telefon mindig legyen feltöltve.
Verda legyen mindig teletankolva.

Az én generációm már nem drogozik. Direktbe stimulálják az agyhullámokat.

(#234) czollnerg


czollnerg
aktív tag

Ha valamit megtehetsz, ne halaszd későbbre, mert lehet h már nem lesz alkalmod rá hogy megtedd......:O

(#235) marcee


marcee
addikt

Mielőtt elindulsz otthonról, ha már a függönyt úgysem húzod szét soha (mert ugye rontja a monitor láthatóságát) legalább az interneten nézd meg, hogy milyen idő van.
(oké reggel még csak fáztam kicsit polóban, meg megbámultak, de most megis fogok ázni!!! :( )

\m/

(#236) rii válasza marcee (#235) üzenetére


rii
nagyúr

csatlakozom, ..... kiegészítve egy kis ázással ....

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#237) ladybug


ladybug
őstag

A hirtelen düh levezetése elkerülhetetlen. Muszáj kiadni magdaból különben szétrobbansz.:O

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#238) lapa


lapa
veterán

sose próbálj meg vistát telepíteni egy kevés rammal megáldott virtuális gépre pláne úgy, hogy nem mesélte el valaki előtte hogyan tudsz elkerülni 7 órányi szívást pár apró trükkel. pláne az install végét ne akard megvárni úgyis ő nyer. vegyétek úgy, hogy ezt ma hajnali fél 2-kor írtam csak nem volt fenn a totyik.

(#239) marcee


marcee
addikt

1. Ha egy hete ki van írva a lépcsőházban, hogy a mai napon, napközben három órás áramszünet lesz, akkor ne hagyd otthon a géped bekapcsolva!

2. Ha mégis így tennél, akkor legalább ne kezdj el örjöngeni, mikor a ph!-n meglátod a szünetmentes tápteszt első sorait (''alkalmanként mennyire fontos szerepet kaphatnak ezek az eszközök, melyeknek működéséről az esetek nagy részében amúgy tudomást sem veszünk.''), mert amellett, hogy már rájöttél mekkora barom vagy ez még mások számára is nyilvánvalóvá válik!

\m/

(#240) Divi


Divi
aktív tag

Fiatalkorom tanulsága:

NE hidd, azt hogy matek olyan tantárgy amiből elég átverekedned magad év végén. Mert nagyon-nagyon meg fogod szívni főiskolán...

lá lá lá lá lá lá lá Lila Liba gá gá gá gá gá gá

(#241) Gordon Sultz


Gordon Sultz
csendes tag

Ne légy tök idegbajos ha nem jön össze időre az amit akartál a barom kollégáid miatt, mert úgyis meg lesz csinálva. Pláne ne ordibálj mert annak meg már nincs értelme!

Csak semmi pánik, nem törődünk semmivel.

(#242) Divi


Divi
aktív tag

Ne képzeld azt, hogy egy végtelenül banális konfliktus nem fajulhat ordítós, acsarkodós veszekedéssé.

lá lá lá lá lá lá lá Lila Liba gá gá gá gá gá gá

(#243) Digital


Digital
addikt

Ne adj sógorodnak másodjára is menő telefont ajándékba mert tuti elhagyja :O Mindkét alkalommal két héten belül :(((

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#244) anulu


anulu
félisten

soha ne költsd el összes pénzed a gépedre, mert ha megszorulsz, lehet, h olyan alkatrészt kell eladnod, amiért nagyon fáj a szíved... :O

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#245) concret_hp


concret_hp
addikt

ne hidd azt hogy folyton nyerhetsz!

vagy fullba vagy sehogy :D

(#246) kapcs-ford


kapcs-ford
őstag

Amit tudsz azt csináld magad mert más úgyis elbaxxxa. :(

Aláírás

(#247) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Ugyan múlt vasárnapi tanulság, de ma is megállja a helyét...
:DD Aztán nem röhög!!! :DD
Ne telepíts PII-re (~350 MHz, 128 MB RAM) XP-t, mert ß&$@ lassan megy fel a gépre!!!

(Tudtam, h. lassú lesz, de kikerekedett a szemem, mikor
megláttam a ''Még 147 perc van hátra...'' feliratot)



[Szerkesztve]

Samsung Galaxy A54

(#248) cskamacska


cskamacska
addikt

Ne írj kialvatlanul ZH-t, mert az olyan lesz, te meg így jársz.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#249) Divi válasza cskamacska (#248) üzenetére


Divi
aktív tag

IEA ZH BMFen? :U

lá lá lá lá lá lá lá Lila Liba gá gá gá gá gá gá

(#250) anulu válasza Viktor0610 (#247) üzenetére


anulu
félisten

cel300A @ 450, 128MB RAM, XP. egy ilyen gépnek vagyok a felügyelője ismerősnél. egy ''élmény''

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#251) Viktor0610 válasza anulu (#250) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

[kép]

Samsung Galaxy A54

(#252) djyuri válasza Viktor0610 (#247) üzenetére


djyuri
őstag

Hy :DDD ....
Haver rekordot szeretett volna dönteni a leg minimumabb gép vs. XP mutatvánnyal....
Szerintetek? :F
P1 133MHz 64MB ram PCI S3 trio 3D
De 128 Megával kellett telepíteni,mert kidobta a hibát azonnal,de első restart után 64 ki és folyt...
Asszem 17 óra volt :))
De a winfos ezerrel küldte a hibajelentéseket,hogy se ez és se az nem fog működni :DDD
De ami a legjobban teccett: 7.5 perces boot idő :R
Most kb 210-szer ér többet a gépem,mint az és a legjobb időm 26 sec volt :((( De az átlag boot időm 1-1.5 perc :O

Majd elfelejtem!!! a procit az isten tudja,hogy hogyan de felhúzta 145MHzre...
Gyakorlatilag a winfos telepítést követően két órával meghalt a gép...proci+ram=DEAD :U


Mod: A fránya álmosság :B
Mod2: A fene vigye el.... Most meg az őszinte együttérzést nem nyílvánítottam ki kettőtöknek :R :R :R ;)
[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#253) bandiras2


bandiras2
senior tag

TT, avagy:
Tegnapi Tanulság:
3 havonta szedd le a ventit a bordáról, főleg ha órajelet akarsz emelni. Hugom 3/4 órányi munkája lett oda a túlmelegedés miatt. Hogy mikyen dzsuva volt a venti alatt :Y Rányúltam a bordára, és égetett :(( Csak M$Word és winamp ment, de ez is elég volt(1.7 Celeroncs 1.83 ra emelve).Most szépm tiszta, és hűvös, úgyhogy majd emelem tovább óvatosan.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#254) rii


rii
nagyúr

ha este 8kor veszel angolszalonnát, ne reggel 8kor vedd ki a táskádból,mert bár drága votl, mégis mehet a kukába .....

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#255) joe777


joe777
senior tag

Néhány hiba akkora poén, hogy kár lenne azokat csak egyszer elkövetni... :)

PSN ID: Bozso7

(#256) letix válasza joe777 (#255) üzenetére


letix
aktív tag

hehe.:)

a nap tanulsaga szamomra az, hogy Miklos Car arcaval nem lehet rantotthust enni.

letix

don't panic! ... http://www.letix.hu - linux parancsok

(#257) ngabor2


ngabor2
nagyúr

lézernyomtatót nem érdemes egy 450va-es ups-re kötve indítani, különösen, ha azon a szünetmentesen keresztül megy még a gép is... azonnali leállást okoz. még jó, hogy már nem hajszolom uptime-ra a gépet.

(#258) Ultram3jor


Ultram3jor
senior tag

Nap tanulsága, hogy ügyesen szereld be a tápod, mert ha nem vigyázol, letörhetsz valami kis biszbaszt az alaplapról.
Valamint ha szünet utáni elsö napodon csak 4 órád van, és abból ellógod az elsöt, ne menj be, ugyis lyukas lesz a másik 3...

Üdv, Dávid

(#259) rii


rii
nagyúr

a tegnapi nap tanulsága:

1.
ha veszel egy régi szerverházat, készülj fel rá, hogy "van benne anyag bőven".
aszittem sérvet kapok amikor hevederrel vittem, 50 méterenként kellett cserélgetnem

a mérlegen 20 kilót nyomott O.o
este 10kor be vágrtam a szunyát úgy ledönött a lábamról

2.
ha a 105-ös buszra szállsz, nézd meg merre is megy, mert ugyanarról a helyről, 2 felé is mehet, engem szépen elvitt a 'csába, 10 perces út így lett másfél órás
nem midnegy hogy a déli felé, vagy a hősök felé indulsz vele O.o

de nem pofázok, se bérletem, se jegyem nem volt

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#260) rii


rii
nagyúr

az elmút egy év tanulsága:

ne nézz természetfilmet, mert rájössz, milyen diszahrmóniában élünk a természettel, és hogy milyen természetidegen minden napunk

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#261) bandus


bandus
veterán

sok a köcsög.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#262) rii


rii
nagyúr

1993-ban a számtechtanár gépterembôl való kitiltással fenyegetezôtt már csak amiatt is, ha valaki be merte vinni a szendvicsét, vagy cola-ját a gépterembe ...

ezzel szemben nekem most 1 liter meg fél liter folyadék van az asztalomon poharakban

gép
monitor
bill egér
USB HDD1
USB HDD2

nem szeretnék mai nap tanulságát ebbôl "kifolyólag" írni

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#263) Boxiné


Boxiné
tag

A becsület itt fabatkát sem ér! :( És hozzá tartozik, hogy nincs igazság ebben az országban! :(((

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#264) rii


rii
nagyúr

nahát a mai nap tanulsága, luxus, hogy "nincs időm megkeresni a pótgumit"

DST: 8.13 km
Av Speed: 4.8 km/h
Mx Speed: 9 km/h
Time: 1:40 :U

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#265) rii


rii
nagyúr

ne faceokozz* részegen

(mert holnap esetéeg megbánod)

*hu de utálom ... de most postoltam

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#266) Black-core


Black-core
aktív tag

Minden elmúlik!

(#267) akb48b


akb48b
csendes tag

Olyan nincs, hogy nincs!

古人の跡を求めず、古人の求めたる所を求めよ

(#268) HurkaLES


HurkaLES
tag

Mi a nap tanulsága? Szakadó hóban 4 héttel a keresztszalag műtét után ne gyalog akarjak legközelebb hazajönni a nagyszülőktől. :D Nem elég hogy majdnem hátra szaltót nyomtam a busz is akkor jött, amin szinte soha nem ül senki. Bezzeg ilyenkor az összes szomszéd falusi rajta ült. :D

De a jó hír hogy a foci is tanított valamit. Méghozzá esni. :D Mert szerencsére nem a műtött lábamra estem. Semmi fájdalom nem volt.
(Ez egyébként nem ma volt, pár hete.)

(#269) TaaT


TaaT
veterán

Fegyverboltot nem rabolunk ki. [link]

Give them hell Ukraine!

(#270) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Kicsi a bors, de előz.

(#271) gabor128


gabor128
aktív tag

A globális felmelegedés komoly probléma. Az erős napsugárzás simán okozhat bőrrákot! A távoli jövőben mindenki meg fog sülni.
Azonban van egy olyan emberszabású, akire ez egyáltalán nem hat. A neve Csubakka!
Csubi vastag bundája megszűri az UV sugárzást és addig lehet a napon ameddig csak akar!
:D

(#272) TomMusic


TomMusic
őstag

Szolgáltatótól kért új SIM kártyát még az üzletben próbáljuk ki, ne várjuk meg míg hazaérünk...

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#273) GSP


GSP
aktív tag

Kávét 10 és 14 óra körűl a legjobb fogyasztani (szívdoki tanácsa).

~~~ Ha szereted az életet, ne vesztegesd az időt, mert az idő maga az élet. ~~~

(#274) sherlock82


sherlock82
senior tag

November 8 - án már illik befűteni.

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#275) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A fiatal az, akinek fogalma sincs róla, hogy a régi szép idők, az most van. (Tímár György)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  A nap tanulsága!
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.