Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  2500+ Barton tuning Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4751) Solad


Solad
őstag

Na most startoltam ra egy DFI deszkara mert sztem a 220-at a lapom nem birja mar. szvsz ennel is megy majd meg feljebb ez a proci.

amugy probalkozott mar valaki a mobilositassal?

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#4752) mr_ricsi válasza csongi (#4742) üzenetére


mr_ricsi
veterán

''Ez a 0339 egy esetben tuti nem jött be , mégpedig egy 2500 bartonnál, abszolúlt nem hajlandó feljebb menni a proci, sem FSb sem szorzó állításra, a feszt is hiába emeltük. Atom Lockos.''

Valamit rosszul próbáltok. Az FSB-t az alaplap adja, azt a proci semmilyen módon nem képes felülbírálni, még ha atomlockos, akkor sem.

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#4753) mr_ricsi válasza Solad (#4751) üzenetére


mr_ricsi
veterán

''amugy probalkozott mar valaki a mobilositassal?''

Neked NForce-os lapod van, abban nem működik.

[Szerkesztve]

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#4754) csongi válasza Troy. (#4750) üzenetére


csongi
veterán

Sajna csak 512 Ramom mareadt 1 a szervízbe 1 kölcsönbe. És ahoz hogy kivegyem a ramokat, ahoz ki kell venni a kártyát is, így újra kéne moddolni, De míg nem lessz meg a maradék kezző addig nem szórakázok vele, és elég ha alapon van a proci is. Játszani úgy sem lehet 512-vel ,főleg azért mert szoktam a szeggatás nélkűli játszást.

(#4755) csongi válasza mr_ricsi (#4752) üzenetére


csongi
veterán

Valamiéet csak nem megy. Hiába az Fsb emelés el sem indul a gép.

(#4756) Solad válasza mr_ricsi (#4753) üzenetére


Solad
őstag

Marmint hogy erted? En arra gondoltam hogy ha atkotod a hidakat. Az nem muxik nforceban?

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#4757) Vigneau válasza csongi (#4755) üzenetére


Vigneau
félisten

A Softmenu-ben van egy pont, ami a procira vonatkozik (a feszültségek felett van, már nem emlékszem pontosan, hogy mi is). Ha azt nem kapcsoltam Enable-re, akkor nem ment az FSB emelése. Hátha ez a baj. ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#4758) Vigneau válasza Solad (#4756) üzenetére


Vigneau
félisten

Superlock esetében el lehet felejteni. A régi 2000+-os T-Bred-emnél simán ment minden: szorzóállítás, FSB. A Barton-nál már csak az FSB maradt. Egyik barátom kipróbálta a lábösszekötős tapaszt is, de az se segített. Én drótot használtam, de attól se lett jobb, nem volt szorzóállítás. :(

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#4759) mr_ricsi válasza Solad (#4756) üzenetére


mr_ricsi
veterán

''En arra gondoltam hogy ha atkotod a hidakat.''
Mobilosításhoz csak 1 hidat kell átkötni, de nforce chipsetes alaplapban a mobilosított procik szorzója nem állítható.

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#4760) csongi válasza Vigneau (#4757) üzenetére


csongi
veterán

Ez egy ASUS alaplap. De majd keresek valami hasonlót.

(#4761) Vigneau válasza csongi (#4760) üzenetére


Vigneau
félisten

Jól van, de ezek szerint vágod, mire gondoltam? ;)

Talán CPU Interface: Enable... :F

[Szerkesztve]

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#4762) csongi válasza Vigneau (#4761) üzenetére


csongi
veterán

Nagyjából képbe vagyok. Sokat nem prószáltuk. Majd belemélyedünk. De ma vasárnap van és a fű se nő.

(#4763) Vigneau válasza csongi (#4762) üzenetére


Vigneau
félisten

Jól van, sok sikert hozzá! Várom az eredményeket! :C

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#4764) Solad válasza mr_ricsi (#4759) üzenetére


Solad
őstag

aham. akkor tehat nincs ertelme. kkoszi.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#4765) CPT.Pirk válasza mr_ricsi (#4759) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Én megpróbáltam, anno még grafittal, mert az ezüstös vezető cucc marha drága, egy még KT400A-s alaplapban, az eredmény annyi lett, hogy megtudtam hogy a procim körbe levan sarkazva, a másik meg, hogy nemakart menni gép, csak a ventik pörögtek, ekkor megcsináltam újra (gondoltam valamit mássalis összegrafitoztam), a gép utánna elindult, viszont még mindig nem lett belőle mobil proci...
A proci egyébként a teljesen free sorozatból van...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#4766) jediweb


jediweb
aktív tag

Olvasgattam itt, mert gondjaim akadtak.

Az eredeti proc hűtővel (spirit f.t.c) ami egyébként nagyon hangos is volt a proc mindig hűvösebb volt 1-2 fokkal mint az FB. alapon 46-50. A probléma ott keletkezett amikor
2 év után talán kicsit pár fokkal jobban kezdett melegedni. Tisztításkor kiesett a proc hűtő venti , mert csak patentos volt. Nem igazán ment vissza biztosan a helyére , ezért cseréltem Silent Braze III-ra. A gond ekkor keletkezett mert az FB 60 fokos is lett alapon.
Eleve rossz helyre volt csatlakoztatva a proc hűtű az alaplapon nem a saját csatijába volt bedugva . Mivel használom az ABIT EQ programot ezt nem is jelezte (fordulat) tehát mindig maxon is ment. A bordái 90 fokban eltolva a spirit-hez képest ebből jöttem rá, hogy
most már nem fujt plusz levegőt az aktiv FB-re meg hát a max fordulata a Silent Braze-nek 1900. 120-as nyílást fúrtam a gép oldalára plusz levegőnek és ventinek , de ide szerelve kicsi volt a hűtés hatásfoka. A régi proc hűtő venti-t beraktam közvetlen az aktív FB elé
így az FB max 52 fok lett, de a régi venti nagyon zajos. A kifúrt rács a ház oldalán egyébként nagyon kellett. Ezt tehát kivettem és egy 120-as Silent Braze hűtöt oda raktam
kicsit ferdén eléjük-melléjük stabilan is áll. Egyébkint valóban SILENT a 80-as ház hűtőt is erre cseréltem

ÉS a következőt:
Ekkor olvastam a
- Tom's Hardware Guide Processzor Kalauz - Alacsony fogyasztású AthlonXP, avagy hogyan csökkentsük az órajelet.mht -
Nos az órajelet nem de a VCORE feszt az alap 1.6 ról levettem 1.375-re és a melegedés
leállt sőt max 47 fok terheléssel, a proc ami érdekesen a proc hűtő cserével magasabb volt, terheléssel max 42 fok. De itt még olvastam az XP L2 cash beállítását.Lehet hogy nincs köze performanciát nem mértem , de beállítottam azt is a regeditben 512-re mert ott semmi nem volt. Ettől kezdve AZ FB hőmérséklete 40-44 a proc 39-40. (Erre varj gombot).
Ja és a proc venti 1200-őn megy, az aktív FB 4220-on így most nagyon halk lett a gép az eredetihez képest. Stabilan megy a gép.
Egyébként, az hogy mi milyen meleg a max FB 85 fok lehet , egyesek írták még anno hogy szerintük az 50-60 fok meleg és cserélni fogják a lapot .
Kérdezem-Mondom NA ÉS. a max 85 lehet. 50 évig úgy sem lesz meg a konfiguráció.
Speciel én is csak azért kezdtem el a problémával foglalkozni mert az eredendő értékek proc hűtő cserével nagyon romlottak. Egyébként nagyon érdekes téma a hűtés, mert nagyon sok minden függ a viszonyoktól , elhelyezés, légáramlati viszonyok stb. , tehát akár ronthatunk is.
Pl: amikor a régi nagy fordulatú 75 cm -es hűtő ott volt az aktív FB előtt és a ház oldalára felraktam a 120-as hőtőt, befelé fujtatva 2-4 fokot, kifelé fujatva 1-2 fokot inkább rontott.


[Szerkesztve]

jediweb

(#4767) CPT.Pirk válasza jediweb (#4766) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Lehet, csak én nemtudom, de mi azaz FB?

Amellet kellene valalmi kép a cuccosodról, mert nemigazán világos, hogy mivan...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#4768) csongi válasza jediweb (#4766) üzenetére


csongi
veterán

'' amikor a régi nagy fordulatú 75 cm -es hűtő ott volt''
Ez ugye mm? Egyébként nekem se teljesen világos a dolog. Mi az az FB? :F

[Szerkesztve]

(#4769) mr_ricsi válasza CPT.Pirk (#4765) üzenetére


mr_ricsi
veterán

Pedig működik a dolog:
[kép]

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#4770) CPT.Pirk válasza mr_ricsi (#4769) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

nah oké, de mente közbeni viszi? semperonnak ismeri fel?

az 5.1 annyit tesz, hogy a normál 5 hangszórón kÍvül (első és hátsó pár, meg center) van még mélynyomó is. Ahol nincs, ott csak 4.1-ről beszélünk.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#4771) jediweb


jediweb
aktív tag

Hoppá, ismételek, mert kapkodtam elnézést (némi elírás belekerült)
----------------------------------------------------------------------

NB = chipset aktív hűtés fordulatszám
PWM = chipset
-------------------------------------------------------------------------

Olvasgattam itt, mert gondjaim akadtak.

Az eredeti proc hűtővel (spirit f.t.c) ami egyébként nagyon hangos is volt a proc mindig hűvösebb volt 1-2 fokkal mint az PWM,. alapon 46-50. A probléma ott keletkezett amikor
2 év után talán kicsit pár fokkal jobban kezdett melegedni. Tisztításkor kiesett a proc hűtő venti , mert csak patentos volt. Nem igazán ment vissza biztosan a helyére , ezért cseréltem GlacialTech SilentBreeze III-ra. A gond ekkor keletkezett mert a PWM 60 fokos is lett alapon. Eleve rossz helyre volt csatlakoztatva a proc hűtő, az alaplapon nem a saját csatijába volt bedugva . Mivel használom az ABIT EQ programot ezt nem is jelezte (fordulat) tehát mindig maxon is ment. A bordái 90 fokban eltolva a spirit-hez képest ebből jöttem rá, hogy most már nem fujt plusz levegőt az aktiv PWM-re meg hát a max fordulata a SilentBreeze-nek 1900. 120-as nyílást fúrtam a gép oldalára plusz levegőnek és ventinek , de ide szerelve kicsi volt a hűtés hatásfoka. A régi proc hűtő venti-t beraktam közvetlen az aktív PWM elé így az max 52 fok lett, de a régi venti nagyon zajos. A kifúrt rács a ház oldalán egyébként nagyon kellett. Ezt tehát kivettem és egy GlacialTech SilentBlade 120 hűtöt raktam, kicsit ferdén eléjük-melléjük stabilan is áll. Egyébként valóban SILENT, a 80-as ház hűtőt is erre cseréltem. (GlacialTech SilentBlade 80).

ÉS a következőt:
Ekkor olvastam a
- Tom's Hardware Guide Processzor Kalauz - Alacsony fogyasztású AthlonXP, avagy hogyan csökkentsük az órajelet.mht -
Nos az órajelet nem de a VCORE feszt az alap 1.6 ról levettem 1.375-re és a melegedés
leállt, sőt max 47 fok terheléssel, a proc ami érdekesen a proc hűtő cserével magasabb volt, terheléssel max 42 fok. De itt még olvastam az XP L2 cash beállítását.Lehet hogy nincs köze, performanciát nem mértem , de beállítottam azt is a regeditben 512-re mert ott semmi nem volt. Ettől kezdve A PWM hőmérséklete 40-44, a proc 39-40. (Erre varj gombot).
Ja és a proc venti 1200-őn megy, az aktív NB 4220-on így most nagyon halk lett a gép az eredetihez képest. Stabilan megy a gép.
Egyébként, az hogy mi milyen meleg a max PWM 85 fok lehet , egyesek írták még anno hogy szerintük az 50-60 fok meleg és cserélni fogják a lapot .
Kérdezem-Mondom NA ÉS. a max 85 lehet. 50 évig úgy sem lesz meg a konfiguráció.
Speciel én is csak azért kezdtem el a problémával foglalkozni mert az eredendő értékek proc hűtő cserével nagyon romlottak. Egyébként nagyon érdekes téma a hűtés, mert nagyon sok minden függ a viszonyoktól , elhelyezés, légáramlati viszonyok stb. , tehát akár ronthatunk is.
Pl: amikor a régi nagy fordulatú 75 mm -es hűtő ott volt az aktív PWM előtt és a ház oldalára felraktam a 120-as hőtőt, befelé fujatva 2-4 fokot, kifelé fujatva 1-2 fokot inkább rontott.


[Szerkesztve]

jediweb

(#4772) jediweb


jediweb
aktív tag

Na még egy kimaradt

A konfig látható mindenkinél ha a nevére kattintasz , előjön a delikvens adatlapja.
Konfiguráció
ABIT KT600 KV7, AMD BARTON 2500+ ,ATI 9600, SAMSUNG SATA II 250 GB
512 MB RAM,CRT, DVD-RW DVD-R, CD-RW, BILL. stb...

[Szerkesztve]

jediweb

(#4773) raquan


raquan
csendes tag

Hali!

Van nekem egy A7N8X Deluxe (nem -E) lapom v1.06. Ebben egy 2500+ barton (lockmentes :)) ) Eddig egy Ata-133 csatolós maxtor volt a gépben. Akkoriban ment a proci 3000+ ként simán, (szerintem többet is ment volna, csak nem mertem, mert kevés a hűtő). Szóval mostanában vettem bele egy 160 GB-s Samsungot (SAta2) minden müxik rendes órajelen, de ha húzom (200-ra állítom az fsb-t (400)), akkor a monitor 20 másodpercenként elsötétül egy pillanatra. Az AGP be volt állítva 66 Mhz-re fixen szóval elvileg azzal nincs gond.
Szerintetek mi lehet a gond (hogy nem tudom húzni). Még hozzá kell tennem, hogy ha csak az fsb-t lököm 200-ra és a szorzót lejjebb veszem (9, 9,5x200) ami elvileg ugye nagyon közel van az eredeti órajelhez (az egyik kicsit alatta, a másik kicsit felette) akkor is b@sz@kodik. Viszont ha a szorzót emelem akkor tök jól megy 166x12,5-en. A gond csak az, hogy a szorzót sem lehet ennél magasabbra emelni, mivel 13x-nál márt csak valami 800 valahány MHz az órajel. A vinyó lehet a gond, vagy az alaplap?

Köszi

Feckin' Sinbad

Feckin' Sinbad :)

(#4774) csongi válasza raquan (#4773) üzenetére


csongi
veterán

10.5x200=2100Mhz itt próbáltad? Ez 3000+-nak fele meg.

(#4775) mr_ricsi válasza CPT.Pirk (#4770) üzenetére


mr_ricsi
veterán

''nah oké, de mente közbeni viszi?''
A képernyőkép a CPU-Z progiból van, ami a win alatt fut. Ennél mi lehet mégjobban menet közbeni?

''semperonnak ismeri fel?''
Igen, mert az MP hidat is összezártam.

''az 5.1 annyit tesz''
Az aláírásomat nem kell megválaszolni. (Mert hülye azért nem vagyok...)

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#4776) mr_ricsi válasza raquan (#4773) üzenetére


mr_ricsi
veterán

''Az AGP be volt állítva 66 Mhz-re fixen szóval elvileg azzal nincs gond.''
200MHz-en egyébként is 66/33-on kellene lenni, tehát a szorzólock lényegtelen.

A memóriáid mennyin mennek, amikor 200 az FSB? Ill. az időzítéseikkel mi van, automatikusan SPD-ből működik?

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#4777) raquan válasza csongi (#4774) üzenetére


raquan
csendes tag

Még az ATA (133)-s winchesteremmel próbáltam, azzal ment 10,5x200-on, de a SATA (II)-s vinyóval még 9x200-on sem ment (pedig az ugyebár csak 1800 MHz és az eredeti órajel 166x11~1833), nemhogy 10 vagy 10,5x200-on. :O

Feckin' Sinbad :)

(#4778) raquan válasza mr_ricsi (#4776) üzenetére


raquan
csendes tag

:F A VGA-nak akkor 33Mhz-n kellene mennie? Mert azt elvileg nem lehet beállítani (legalábbis manuálisan) mert a legkisebb szám az 50, meg még van az ''auto'' beállítási lehetőség, de a kép akkor is elment kb. 10 mp-enként.
A memóriáim (400-as APACER-ek (2x512MB), futtattam őket auto-n is meg fix 200-on is, meg megpróbáltam 166-on is (aszinkron). Az időzítés 166-on 2-3-3-6-1T, 200-on 2.5-4-4-7-1T volt. (ha jól emléxem)

Feckin' Sinbad :)

(#4779) Solad válasza raquan (#4777) üzenetére


Solad
őstag

Nem lehet valami drivergond?



A heten jon a DFI Lanparty ultra B lapom:C:C:C:C:C

[Szerkesztve]

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#4780) Solad válasza raquan (#4778) üzenetére


Solad
őstag

az AGP-slotnak 66MHzen kell mennie

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#4781) mr_ricsi válasza raquan (#4778) üzenetére


mr_ricsi
veterán

''A VGA-nak akkor 33Mhz-n kellene mennie? ''
Nem, a 66/33-at úgy értem, hogy AGP/PCI.

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#4782) csongi válasza raquan (#4777) üzenetére


csongi
veterán

A táp tutti hogy jó? Ez csak egy ötlet.

(#4783) raquan válasza Solad (#4780) üzenetére


raquan
csendes tag

Az annyin ment :U

Feckin' Sinbad :)

(#4784) raquan válasza mr_ricsi (#4781) üzenetére


raquan
csendes tag

Mindkettő fixen be volt állítva :U

Feckin' Sinbad :)

(#4785) raquan válasza csongi (#4782) üzenetére


raquan
csendes tag

A Tápom egy 400 wattos Azona, szóval azzal sem lehet gond :F

Feckin' Sinbad :)

(#4786) Studi22 válasza Solad (#4779) üzenetére


Studi22
aktív tag

Honnan tetszik szerözni mer igen csak érdekelne engemet is egy olyan szépség! :C

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#4787) Solad válasza Studi22 (#4786) üzenetére


Solad
őstag

Tomotytol veszek. van meg neki egy lanparty.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#4788) Studi22 válasza Solad (#4787) üzenetére


Studi22
aktív tag

jaj igen azt láttam a kettőt én tts-nél érdeklődtem!
Jó egészséget e nemes laphoz előre is! :C

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#4789) Gabi[mf]


Gabi[mf]
tag

ehhez mit szóltok, ez durvának számít? vagy átlegos?[link]

Szal az a lényeg, hogy 2555mhz nél (2es kép) még minden tökéletes, a prime sem hibázik stb, (azt hozzá kell tennem, hogy egy nagyon szar ramom van most, ami szinte semmit sem bír) 2600mhz-nél már hibázott a prime, de a win. még felállt, és ki is próbáltam az UT-val és simán ment, nem lépett ki, de inkább a 2555mhz-en érdemes hajtani.
illetve gondoltam arra is, hogy nekem nem az igazi a tápom és egy jobb. stabilabb feszt adó táppal jobb teljesítményt is el lehet érni, vagy legalábbis stabilabban is működhetne....

jeeeeee

(#4790) Solad válasza Gabi[mf] (#4789) üzenetére


Solad
őstag

erre van esely hogy jobb tappal jobban manjan.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#4791) roPHka


roPHka
senior tag

Sziasztok!

Van egy Barton 2500+ KQYHA-s és egy AQYHA szériás procim. Kinek mi a véleménye erről a kettőröl, ti melyiket hagynátok meg, főleg ha a tuning a szempont?!
Mindkét proci szorzózáras.
Végülis csak arra lennék kíváncsi, hogy volt e már valakinek valamelyikkel dolga?

(#4792) csongi válasza roPHka (#4791) üzenetére


csongi
veterán

Ezt így megmondani nem tudom, de ha mind kettő megy 200-as fsb-n én azt tartanám meg amelyik a hűvösebb. ;)

(#4793) Boxer001 válasza roPHka (#4791) üzenetére


Boxer001
veterán

Nekem az első van konkrétan, szintén szorzózáras.
Nézd meg az adataim, most így hajtom, ramjaim sajnos feljebb már nem akarják a jót...amúgy 1.65v-on 2400 mhz, tehát tunningban nagyon jó, DE jó ramok kellenek hozzá, illetve annyira hűde nem kell, mert a 11x220 az azé nem olyan nagyon kemény tunning a 400as ramoknak, de hát az enyémek már ott hibáznak. Hajrá. ;)


[Szerkesztve]

(#4794) roPHka válasza Boxer001 (#4793) üzenetére


roPHka
senior tag

jaja, azt hiszem anno még te is Gab-tól vetted, csak mert én igen.
Azt hiszem a KQYHA-s marad, mivel most az is van a gépben, és már nincs kedvem szétszedni mégegyszer :D Nem variálok feleslegesen. Mindkettő bírja a 2400Mhz-et, felette pedig már kifagy mindkettő, valószínű, hogy a ramok miatt.

Azért köszönöm a hozzászólásokat :)

(#4795) raquan


raquan
csendes tag

Még valaki :F

Feckin' Sinbad :)

(#4796) csongi válasza raquan (#4795) üzenetére


csongi
veterán

Ha emelsz egy kis feszt, akkor sem megy? Érdekes hogy sata2 ilyet csinál. Ez lenne a rendszervinyó?

(#4797) Boxer001 válasza roPHka (#4794) üzenetére


Boxer001
veterán

Jó választás, elég az a 2400 mhz. :)

(#4798) CPT.Pirk válasza mr_ricsi (#4775) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

A menet közbenre azt értettem, hogy működik-e a menet közbeni szorzó, fsb állÍtás, mert a mobil verzióknál elvileg megy...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#4799) CPT.Pirk válasza mr_ricsi (#4775) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

A menet közbenre azt értettem, hogy működik-e a menet közbeni szorzó, fsb állÍtás, mert a mobil verzióknál elvileg megy...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#4800) CPT.Pirk válasza mr_ricsi (#4775) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

A menet közbenre azt értettem, hogy működik-e a menet közbeni szorzó, fsb állÍtás, mert a mobil verzióknál elvileg megy...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  2500+ Barton tuning Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.