Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85601) assalkah


assalkah
tag

Valaki esetleg csinált már az UPload alkalmazással saját videót? Zenét szeretnék bevágni a movie alá és az lenne a kérdésem, hogy elég feltennem egy pendrivera a zenét amit alatta szeretnék hallani? Nem volt otthon pendrive így nem tudtam kipróbálni.

Illetve régebben kérdeztem, de nem kaptam választ arra a kérdésemre, hogy szerintetek érdemes megpróbálni a garanciát érvényesíteni a kontrollerre? (esne szét az egész, recseg ropog pedig csak 4 hónapos) Köszi

XOne GT: aSSalka PSN: assalka

(#85602) eL Geri válasza red6t6 (#85598) üzenetére


eL Geri
őstag

Huh, hát ez tényleg csúnyán néz ki!
Szerintem csúnyább mint Oriic-cé. Bár nem ugyanazt látjuk a képen.

(#85603) zsocy válasza red6t6 (#85598) üzenetére


zsocy
őstag

Oricé tényleg jobban néz ki kicsit. Nem lehet hogy az a patch hiányzik neki, valami elromlott a preload alatt?
Ha nem nagy érvágás én lehet törölném és leszedném újra.

(#85604) L_YKing válasza bulikavagyok (#85600) üzenetére


L_YKing
addikt

Annyira nem ertek hozza de tetelezzuk fel kibir 13 orat es rateszem a toltore akkor ha rajta van addig amig le nem veszem jatszani az mennyire rontja el az aksit? Gondolom ezt a mai aksik mar birjak..

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#85605) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Kipróbáltam pár napja a Forza Horizon 3-at, most meg kölcsön kaptam lemezen a Forza Horizon 2-t és azt kell mondom, nálam az előbbi telitalálat. Szerintem egy ilyen játéknál nagyon fontos, hogy a helyszínek milyen hangulatot árasztanak, de számomra Ausztrália nem tudja felvenni a versenyt az olasz és francia tengerparti vidékek hangulatával. Nekem az FH3 vidékei sokkal egyszerűbbnek hatnak, mint az olasz szerpentinek a dombokon, meg a gyönyörű városok.

Ráadásul nem látom sokkal szebbnek az FH3 grafikáját. Mindkettő baromi szép.

Nem tudom mikor kéri vissza a kollégám az FH2 lemezét, de tegnap csak rövid belenézés céljával ültem le elé, de rögtön odaszögezett egész estére. Ha visszakéri, muszáj lesz sajátot vennem. :D

Van itt még olyan, akinek az FH2 jobban bejön, mint a FH3? Vagy ezt itt szentségtörés kimondani? :DDD

BTW azon azért ledöbbentem, hogy mekkora pénzszivattyú az összes Forza. Nálam még a Forza Motorosport 3-nál megállt a tudomány Xbox 360-on, de most valami elképesztő pénzeket levesznek az ilyen-olyan csomagokért... :( Van egy eleve drága alapjáték és a menüben kismillió ponton ütközök bele abba, hogy nyissam meg újra a pénztárcám. PC-n a free-to-play játékok nem kérnek ennyi pénzt fizetős tartalmakért, pedig azok csak abból élnek, nem az alapjáték eladásaiból.

(#85606) bulikavagyok válasza L_YKing (#85604) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Semennyire, mivel nem tudod túltölteni. :N Mondjuk az én fejesem automatikusan bekapcsol, ha töltőre teszed, és úgy is marad amíg le nem veszed róla. Ez bosszantó, de nincs kihatással az akku élettartamára.

(#85607) oriic válasza zsocy (#85603) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az a baj, hogy én sötét képeket csináltam, mert csak tutorialt néztem. Sztori módból is csinálok majd. De az nekem furcsa, hogy nekem nagyobb a játék mérete.

Live-Die-Respawn

(#85608) red6t6 válasza zsocy (#85603) üzenetére


red6t6
tag

Igen, felrakom újra, de nekem megint csak 49,5 GB-ot szed. Igaz, ez a preorder verzió. Lehet, hogy ez nem ugyanaz, mint a végleges?

Nem tudom, hogy mire várok, de ha meglátom, felismerem

(#85609) Atomgeszi válasza Stauffenberg (#85605) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Én is ugyanezen a véleményen vagyok. Asszony meg pont fordítva gondolja, különben már rég eladtam volna. :DDD
Plusz számomra még a versenyek is bonyolultabbak, egy -egy versenymódot vagy 4-féleképpen is meglehet csinálni.
A Horizon 2-ben megcsináltam, utána eltűnt és mehettem a többire. Itt meg hiába csinálom meg championson,rivalson.. Akkor is ott marad.
Egyedül a havas kiegészítő amire most felcsillant a szemem, de az meg vagy bejön vagy nem, és még eladni sem tudom, így szerintem kimarad. :(

[ Szerkesztve ]

(#85610) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Valszeg jön ma a BC-be a Skate 3. [link]

Live-Die-Respawn

(#85611) red6t6 válasza red6t6 (#85608) üzenetére


red6t6
tag

Nekem ez van meg, de itt is azt írja, hogy 49,53 GB. Oriic, Neked melyik verzió van meg?

[ Szerkesztve ]

Nem tudom, hogy mire várok, de ha meglátom, felismerem

(#85612) oriic válasza red6t6 (#85611) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincsenek csomagok, egy változat van csak a Limited kiadás. Nekem is az van meg.

Live-Die-Respawn

(#85613) ArsenalF válasza Dreimus (#85512) üzenetére


ArsenalF
aktív tag

Lehet hulye kerdes de a zavvi rendes MS garanciaval arulja ugye a gepet? Meg sosem rendeltem toluk.

(#85614) Csapoati válasza Stauffenberg (#85605) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hangulatra nekem. kb azonosak, de az esőerdő eldönti nálam a dolgot. Na meg az ég... utóbbi sokkal szebb a 3-ban. De én mindkettőt szeretem, jó hogy eltérő környezetet választottak a folytatásnál.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#85615) zsocy válasza ArsenalF (#85613) üzenetére


zsocy
őstag

Mindenki MS garanciával árulja a gépet. Mindegy hol veszed, ha garanciás akkor az MS intézi.

(#85616) Atomgeszi válasza Csapoati (#85614) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Az esőerdő, meg a többi táj az ég tényleg jó. De a város szerintem nagyon gáz. Ha ebből vonnám le a következtetést sose költöznék Ausztráliába(meg amúgy se :D).
Meg nem értem nálam miért lehet egy -egy versenyt (és közben folyamat dobja be az újabb ikonokat, és már azt se tudom miylen autóval menjek) vagy 5-10-féleképpen megcsinálni.
Vagy nem értem miért nem igazodom ki rajta. :(

(#85617) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Neo Geo games coming to Xbox One and Windows 10

Minden vágyam az volt hogy XO-n tolhassam a Metal Slug-ot. :D

Live-Die-Respawn

(#85618) gianni85 válasza Atomgeszi (#85616) üzenetére


gianni85
veterán

túl sok állat tud megölni Ausztráliában :) Csak emiatt nem költöznék oda.

(#85619) ArsenalF válasza zsocy (#85615) üzenetére


ArsenalF
aktív tag

Koszi! :)

(#85620) Atomgeszi válasza gianni85 (#85618) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Állat van itt is elég. :D
Mondjuk akkor Én inkább Új-Zéland-ra mennék :D Ha ott lesz a havas kieg még talán meg is veszem. :B

(#85621) Stauffenberg válasza Csapoati (#85614) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Az esőerdő tényleg szép, de úgy ettől eltekintve szerintem olyan semmilyen lett a térkép nagy része. Túl sok a síkság, kevés az inger. Az FH2 sem adná annyira, ha egy német síkságon játszódna, ehhez is kellett, hogy Európán belül is jó hangulatú régiókat dolgozzanak fel.

Én csak azt remélem a következő Forza Horizon világibb lesz, lehetne több versenysorozat a világ különböző pontjairól. Alpok vagy a skandináv fjordok tök jó lenne egy Audi All-Road vagy Volvo 4x4 életérzéshez, japán cseresznyefák alatt meg Mazda vagy Honda roadsterekkel csapatni, de elmennék Skóciába is dagonyázni egy Land Roverrel. :D

(#85622) Dinasti


Dinasti
senior tag

Sziasztok! Ha offline játszom az öcsik majd csak akkor jönnek ha felmegyek a netre. De így van ez akkor is ha a visszafelé kompatibilitis 360as játékokkal tolom?

(#85623) ferensz válasza Stauffenberg (#85621) üzenetére


ferensz
senior tag

Éés ezennel adtál is ötletet nekik a 4-5-6-ra :DDD

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#85624) assalkah válasza Dinasti (#85622) üzenetére


assalkah
tag

Igen! Én nekem is akkor jelent meg miután onlineba raktam a gépet.

XOne GT: aSSalka PSN: assalka

(#85625) SütiGTi válasza FOXhun (#85596) üzenetére


SütiGTi
senior tag

Tökéletes pont ilyesmire gondoltam :) Köszönöm szépen :) :R
Igazából pont most küldtem vissza gar-ban a kontrollerem, mert elkezdett lejönni a gumiréteg az oldalán, és gondoltam, hogy még 1 éves kora előtt nem kéne ledobni a gumi réteget. :) Kérdeztem az ügyfélszolgálatostól, hogy nem tud e küldeni sunyiban 1-2 plusz kart (merthogy a joy-t csupaszon kellett elküldeni, gondolom úgy is kapom vissza), de mondta, hogy nem tartanak ilyeneket, és akkor kérdeztem, hogy hol vehetek mert megkopott de választ nem kaptam tőle :) Mondta, hogy utánakérdez és visszahív de még nem hívott és most kaptam email-t, hogy jön vissza már a joy :)

Felettébb különösnek tartom, hogy a konzol boltok nem árulnak ilyesmit...

(#85626) Stauffenberg válasza ferensz (#85623) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ja, csak remélem ennél bővebb sztori módot nem akarnak majd belerakni. :) Szerintem az NFS sorozat is ott csúszott félre, mikor Tarr Béla filmjeit terjedelemben háromszor meghaladó átvezető videót tettek beléjük, amik ráadásul elmondhatatlanul unalmasak, bárgyúk és ostobák.

A Forza Horizon nem viszi ezt túlzásba, van némi átvezető anyag, hogy keretet adjon az egésznek és kész, semmi egyéb. Így kell arcade autóversenyt csinálni. :)

Szövegelésre ott van a Witcher. :D

(#85627) eL Geri


eL Geri
őstag

Engem valahogy sosem hozott lázba, de ennyiért lehet hogy a kicsit is érdeklődőket már érdekelheti.
Vagy ez nem is olyan jó ár?

Tom Clancy's The Division - kb. 4500 Ft

(#85628) CtiveR válasza eL Geri (#85627) üzenetére


CtiveR
tag

Bátran ajánlom, ha van kivel játszani :K
Egyedül is lehet, de nehéz valamint haverral élvezetesebb, mi tegnap este toltunk bele legalább 4 órát egyhuzamban. :B

Aláírás.

(#85629) eL Geri válasza CtiveR (#85628) üzenetére


eL Geri
őstag

Vajon a Cdkeys-en vett verzióhoz lenne magyar felírat?

Illetve hogyhogy jobb valakivel? Nincs single része, csak a coop megy?

(#85630) Stauffenberg válasza eL Geri (#85629) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Az egész játékot kooperatívra fejlesztették, lehet menni egyedül is, de akkor a lényeg veszik el. Én azt sajnálom, hogy local co-op nincs a játékban, mint a GOW-ban, engem bosszantana, hogy mindig össze kell időzítenem a szabadidőmet egy haverral. Ha meg a barátnőmmel akarnék játszani, kellene vennem még egy boxot.

(#85631) pzstm válasza eL Geri (#85627) üzenetére


pzstm
titán

erősen ajánlott. Nem árt hozzá season pass sem, pláne az ultrabrutál Survival DLC miatt :Y

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#85632) pzstm


pzstm
titán

The Wait Is Over – The Xbox Holiday Update Is Here

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#85633) eL Geri válasza pzstm (#85631) üzenetére


eL Geri
őstag

Hát köszi! De ahogy nézegetem a videóteszteket, hiába dicsérik... ez nem az én világom :)

(#85634) oriic válasza pzstm (#85632) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én meg időközben megkaptam az Insider app frissítését végre.

#85635) pzstm
Kissé vicces, amikor XP-t kapok egy hatalmas számláló jelenik meg. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#85635) pzstm válasza oriic (#85634) üzenetére


pzstm
titán

nah grat. Eléggé jó a design. Csakúgy csináltatják magukat a questek :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#85636) ali75 válasza SütiGTi (#85625) üzenetére


ali75
aktív tag

Üdv.!
Mikor küldted vissza? Én 3-án küldtem vissza (leszedve mindent róla) ,kaptam e-mailt hogy a csere elhagyta a szervízközpontot.

Mikorra várható szerinted? Mivel a csomagot nem tudom követni.

Köszi

(#85637) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Az egyesült arab emirátusokban megint idő előtt került egy játék a boltokba: :D

[link]

Live-Die-Respawn

(#85638) gianni85 válasza oriic (#85637) üzenetére


gianni85
veterán

"arab" a főhős... egyszerűen nem tudják megvárakoztatni a helyi játékosokat :D

(#85639) adalbert1 válasza Stauffenberg (#85621) üzenetére


adalbert1
veterán

Ugyan a 3. résszel még nem játszottam, de szerintem is nagy élmény a FH2, a kedvenc jeleneteim egyike, mikor klasszikus zenére egy terepjáróval hajtok keresztül egy mezőn. :DDD

Közben azon gondolkozom, hogy a black friday / karácsonyi leárazáson mit kellene beszerezni majd, ugyanis még az októberi akcióban vettem 20k-nyi store creditet 14k-ért, eddig BF1 tűnik a esélyesnek (habár annyi időm nincs játszani, hogy elég ügyes legyek benne, így lehet, hogy túl sok sikerélményem nem lenne), illetve az XCOM-2-n is gondolkozom.

(#85640) pzstm


pzstm
titán

Xbox One Backward Compatibility Turns One; Skate 3 Available Today

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#85641) dunc


dunc
nagyúr

Sziasztok játékos szemszögből milyen lett a Battlefield 1? Azért kérdezem mert vennék egy packot, de egy darabig nem nagyon vennék mást.

(#85642) adalbert1 válasza dunc (#85641) üzenetére


adalbert1
veterán

Ugyan a BF1-gyel nincs tapasztalatom, de ajánlom az EA Access-t, egy rakás teljes EA játék játszató vele (igaz, inkább sportjátékok, de van Unravel, Plants vs. Zombies, Peggle, Dragon Age Inquisiton, Need for Speed, stb is), havi 1k, vagy évi 6k áron, így viszonylag olcsón több játékkal is lehet játszani.

(#85643) Mister_X válasza dunc (#85641) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Jó.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#85644) dunc válasza adalbert1 (#85642) üzenetére


dunc
nagyúr

Köszi a tippet.

(#85645) FOXhun válasza SütiGTi (#85625) üzenetére


FOXhun
tag

Majd nézd meg Aliexpressen is, ott is jó árban van, már ha nem nagyon sürgős a szállítás. Holnap lesz valami szinglik napja Kínában (11.11), így sok cucc akciós lesz, hátha ebből is találsz.

(#85646) Krisz0630


Krisz0630
senior tag

Tolja valaki már komolyabban a Dishonore-dot? :D Egyet nagyon imádtam. Egy rövidebb vélemény jó lenne róla. :C :))

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#85647) gianni85 válasza Krisz0630 (#85646) üzenetére


gianni85
veterán

Akkor vedd meg, kb ugyanazt fogja hozni.

(#85648) gianni85


gianni85
veterán

X1-en a lemezes cod legacy-ban a remastered rajta van a lemezen, nem kell kódot beváltani. Na már így akkor tovább lehet adni akkor a komplett játékot?

(#85649) oriic válasza Krisz0630 (#85646) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nekem eddig nagyon tetszik, hozza az első rész hangulatát. Sajnos technikailag nincs a toppon, sok az FPS drop. :(

Live-Die-Respawn

(#85650) hadogabi1


hadogabi1
senior tag

Na a logi ügyfélszolgálat kitett most magáért. Megjött a vacsi új füles és a régit abszolút nem kérték el. Össze se kellett törnöm. Újra van fasza kis fülesem az xbox hoz :D

TUF Gaming X670E-Plus Wifi, AMD Ryzen 7 7800x3d, Inno 3D 4090 Ichill X3, Arctic Cooling Liquid Freezer II 420 RGB, Lian Li LANCOOL III Mesh RGB, Kingston Fury 6000 Cl32 2*16GB, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 1TB AORUS, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 2TB AORUS,

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.