Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44251) oriic válasza kaposznyak (#44249) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Huh, változó. Vannak pár gigás játékok, de például a Master Chief Collection már 70,8 GB. Ha az átlagot vesszük, akkor olyan 10-50 GB-os játékok vannak.

szerk:

Kisebb indie címek van, hogy max 1-2 gigásak, de van amelyik csak pár száz megás.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#44252) bulikavagyok válasza #20844032 (#44248) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

15-50GB kb
Szerk.: orichalcos: Megelőztél.

[ Szerkesztve ]

(#44253) Rage47


Rage47
veterán

Ha hozzácsatolok a géphez egy külső HDD-t, akkor ki lehet választani, hogy hova telepítse a következő játékokat? És át lehet vinni a mostaniakat a külső HDD-re, vagy külön le kell őket ismét tölteni?

(#44254) kaposznyak válasza oriic (#44251) üzenetére


kaposznyak
aktív tag

Hát az elég durva. Hamar elkopik az 500gb.

(#44255) bulikavagyok válasza Rage47 (#44253) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nem kell újra letölteni. Szabadon mozgatható mindegyik, külön-külön is.

(#44256) godzsy2 válasza bulikavagyok (#44247) üzenetére


godzsy2
senior tag

Elég csak a boxon régiót váltani. A One elvileg régiófüggetlen, ennek ellenére szerintem még megvannak a régiók, ugyanis én az AW-t USA Store-ba vásároltam 60 dollárért, fel is telepítettem onnan, de amikor átváltottam magyarra, akkor nem az ára, hanem az "install" gomb volt a játék mellett a Store-ba. Lehet azért, mert az akkor már egy újabb patch-el volt letölthető.

Így ha engedtem volna letölteni az AW-t a magyar Store-ból is, akkor 2x szerepelt volna a vinyón egyazon játék.

A taiwani, hongkongi feltöltőkártyákkal én nem foglalkoznék, mert egyszer akartam venni ruszki feltöltőkártyát, de dollárba árulták és átszámítva minimális különbség lett volna a két Store között.

Ha már mindenképp ott akarsz vásárolni, azt bankkártyával érdemes, mert a bank úgyis abban a valutában fogja neked átszámolni, amiben ténylegesen fizetsz.

Nekem sajna ez az opció nem él, mert az MS nem fogadja el a maestro kártyámat... azért meg nem fogok 5ezer forintot fizetni a bankomnak, hogy adjon helyette egy mastercardot.

(#44257) aram01 válasza kaposznyak (#44254) üzenetére


aram01
nagyúr

egy 2 TB-os külső vinyót kalkulálj hozzá :)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#44258) Teko001 válasza oriic (#44246) üzenetére


Teko001
őstag

Most nem néztem utána, de van egy halvány emlékem, mintha valahol azt olvastam volna, hogy a hivatalos store-ban lehet venni, és emailben megkapod.

(#44259) oriic válasza kaposznyak (#44254) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nézőpont kérdése. Nekem több mint 1TB játékom van, de csak 2-3al játszok. Ha megunom az egyiket és nincs hely, akkor törlöm és letöltöm a másikat.

Live-Die-Respawn

(#44260) aram01 válasza oriic (#44259) üzenetére


aram01
nagyúr

hogy is hívják azt az egér+bill "átalakítót"? nem találom hiába görgetek vissza :B

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#44261) boost


boost
addikt

A TESO -ba van kód, vagy simán vehetek egy haszált példányt, és menni fog?

(#44262) oriic válasza Teko001 (#44258) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Találtam Hong-Kongi dollárt, de ez nem digitális, hanem kiküldenék a kódkártyát tudtommal. (és hozzánk nincs szállítást ugyebár)

(#44260) aram01

Cronusmax-ra gondolsz?

#44263) kaposznyak

Nem, dehogyis. Ha egyszer megvetted, akárhányszor letörölheted, és letöltheted újra. Az accountodon lesz az már örökre.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#44263) kaposznyak válasza oriic (#44259) üzenetére


kaposznyak
aktív tag

Persze, végtelen kapacitású tárhelyet is meg lehet tölteni meg 500 gb-vel is el lehet lenni, szervezés kérdése.

Node még egy hülye kérdés: Megveszek digitálisan egy játékot, meguntam, letörlöm, újra játszanám-->újra meg kell vennem?

(#44264) bulikavagyok válasza godzsy2 (#44256) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Akkor elvileg csak annyi a teendőm, h vásárlás előtt arra a régióra váltok a boxon, ahol szeretném megvenni az adott játékot? És ezt korlátlan alkalommal megtehetem?
Én nem akarok Ázsiában vásárolni, csak Orinak linkeltem. Egyébként nem tudom, h működni fog-e még a VPN-es vásárlás bankkártyával, mert nekem most nem megy. Az utóbbi kb egy évben mindent így vettem.

[ Szerkesztve ]

(#44265) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

szgergely:

Ha érdekel a téma, belenézhetsz szerintem a Nevewinterbe is. MMO, és ingyenes.

Live-Die-Respawn

(#44266) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#44267) storm3 válasza oriic (#44262) üzenetére


storm3
senior tag

En tuti digitalist vettem, majd ha hazaerek melobol ranezek honnan jott.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#44268) kaposznyak válasza oriic (#44262) üzenetére


kaposznyak
aktív tag

Mester, hamarabb válaszoltál a kérdésemre, mintsem feltettem volna:-) Nem vagyok rá méltó!

(#44269) kaposznyak válasza oriic (#44262) üzenetére


kaposznyak
aktív tag

Nade akkor ez még egy kérdést felvet: Más One-án belépek a profilommal--letöltöm a játékot újra--Ő is játszhat vele ezek után?

(#44270) oriic válasza kaposznyak (#44269) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak addig, amíg azon a gépen te be vagy jelentkezve. Ha te otthon bejelentkezel, akkor a másik gépen már nem lehet játszani a játékkal.

Az az eset a kivétel, ha azzal az ismerősöddel Home-olsz, akkor mindketten egyszerre játszhattok. Home-olás részleteiről összefoglalóban találsz infót.

szerk: Máskor ha 5 percen belül vagy, kérlek ne ír új hsz-t, hanem módosítsd az előzőt. Köszönöm. :R

Live-Die-Respawn

(#44271) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Minden, amit a Metal Gear Online-ról tudni érdemes

(#44272) kaposznyak

:R

Ha van megbízható ismerősöd, érdemes elgondolkozni a dolgon. Mindketten jól jártok. Csak én azt tanácsolom hogy érdemes a leendő partnerrel megbeszélni, hogy milyen játékokat akartok a jövőben, így el lehet azt kerülni, hogy feleslegesen vesztek játékokat, mert mondjuk a másikat nem érdekli. Nálam volt már ilyen (pl: GTA V), de home partnerem jó fej volt ,és nem kérte hogy fizessem ki a felét.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#44272) kaposznyak válasza oriic (#44270) üzenetére


kaposznyak
aktív tag

Kösz, betartom.

Jónak tűnik a Home-olás.

(#44273) godzsy2 válasza bulikavagyok (#44264) üzenetére


godzsy2
senior tag

Én VPN-es vásárlást még nem bonyolítottam. Eddig csak az UK, US és magyar Store-ban vásároltam bankkártyával, amíg le nem járt a mastercardom. A köcsög bankom meg gondolt egyet és mindenféle megkérdezés nélkül maestrot küldött helyette. Így most kénytelen vagyok feltöltőt venni. Ezzel nincs is addig probléma, amíg PayPal-lal tudok dollár árfolyamon dollár feltöltőt venni.

Amíg tudtam kártyával fizetni, addig csak mindig a kártyaadatokat és számlázási címet kért minden egyes régiónál... a számlázási címhez kamu adatokat adtam meg a Google Maps segítségével. Mindezt persze a konzolon keresztül, ott nem tudom figyel-e IP címet. Elképzelhetőnek tartom, hogy ázsiai régióknál lehet pofázni fog, hogy valami nem stimmel, de ha nem, akkor jó. :)

Sajna már nem tudom ezt kipróbálni, a maestro kártyám miatt.

(#44274) boost


boost
addikt

Goldot hol lehet a legolcsóbban beszerezni?

(#44275) norbi2010 válasza boost (#44274) üzenetére


norbi2010
őstag

Innen pl, bár most éppen nem működik. :DDD
Hardveraprón is szoktak jó árban lenni.

(#44276) L_YKing


L_YKing
addikt

Valaki segitsen!
Hiaba mondom le mar 3-szor egymas utan a goldot ugyanugy tovabb vonja... Es ez nagyon zavaro.. Hogy lehetne vegleg kiiktatni?

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#44277) gianni85 válasza bulikavagyok (#44264) üzenetére


gianni85
veterán

Én valahogy még mindig nem merek trükközni. Főleg most, hogy már 30+ játék van a Gamertag-emen. Jó az a magyar store, úgyis csak akciósan vásárolok, akkor meg nem sokkal olcsóbb a külföldi store. Viszont vannak játékok amik nálunk alapból olcsóbbak, többnyire mondjuk arcade, remaster cuccok

(#44276) barca0519951
support felhív ;)

[ Szerkesztve ]

(#44278) Jovanny2 válasza gianni85 (#44277) üzenetére


Jovanny2
őstag

+1 mindkét témában. Kezdetektől magyar az accom, és sokszor jobbak az akciós árak, mint máshol, teljes áron meg szinte sosem vásárolok. Németországi magyar barát sokszor csak les, hogy mennyivel olcsóbb a magyar store. Amiatt a párszáz forint miatt meg szerintem is felesleges sz@rakodni, amennyivel drágább alapból, mint egy USA. Az orosz meg megint más tészta, mert bár jóval olcsóbb, de azt még rizikósabbnak érzem.

Barca-nak meg alapból a telefonos supporttal kéne kezdenie. Nem is értem egyébként, hogy ha ilyen szopás az automatikus live-megújítás, és ráadásul vagy másfélszer drágább, miért használják annyian?!

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#44279) bulikavagyok válasza godzsy2 (#44273) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Értem, köszi! :R Ma este megpróbálom megvenni a játékot régióváltással. Egyébként ha a konzolon vásárolsz nézi az IP-t, pont ezért kellett a VPN-es megoldás.

gianni85: Én sem akarok trükközni, ezért nem is vállaltam be idáig. De mivel most nem megy a külföldi vásárlás, így régiót váltok. Később meg lehet, hogy vissza..:)

(#44280) aram01 válasza oriic (#44262) üzenetére


aram01
nagyúr

arra köszi, csak rendelek egyet legfeljebb ha nem jó visszaküldöm 14 napon belül ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#44281) aram01 válasza aram01 (#44280) üzenetére


aram01
nagyúr

szerintetek ez kamu video? [link] , valahol olvastam hogy a bf4 nem is támogatja a bill+egeret one-on, erre van egy pár videó róla :U

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#44282) tunkiih válasza L_YKing (#44276) üzenetére


tunkiih
őstag

Xbox.com -> Fiókom -> Előfizetések. Tökéletesen működik így a dolog. :D

(#44281) aram01 : Ezt az undoritó - féreg chronusmax átalakitót használja, azért megy neki. :)

[ Szerkesztve ]

(#44283) aram01 válasza tunkiih (#44282) üzenetére


aram01
nagyúr

lehet hogy nekem is kéne majd egy féreg avatar? ;]

Kéne egy kis megerősítés, mert fosok hogy megveszem és szart sem érek vele

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#44284) gianni85 válasza tunkiih (#44282) üzenetére


gianni85
veterán

Csak egy percet néztem, de semmi extra. Ennél fénykoromban sokkal jobban játszottam kontrollerrel :U

(#44285) aram01 válasza gianni85 (#44284) üzenetére


aram01
nagyúr

Menj már hogy? egyszerűen az istenért sem tudok célozni kontrollerrel. :(

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#44286) Pickle Rick válasza aram01 (#44285) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Meg kell szokni. Én 10 évig nyomtam PC-n aztán tértem át konzolra és 3 hónap alatt megszoktam. Gyakorlásnak ki kell pörgetni pár FPS Single-t, aztán had szóljon. :DDD

[ Szerkesztve ]

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#44287) tunkiih válasza gianni85 (#44284) üzenetére


tunkiih
őstag

Ne értsd félre, nem a gyerek tudásátol voltam elájulva, szimplán rühellem ezeket az átalakitókat. Több év Call of Duty után jöttem át a Modern Warfare 2-vel párhuzamosan xboxra PC-ről (2 / 4 ment ott elég sokáig ).. ugyanugy átlehet állni meglehet tanulni célozni, egérrel sem megy olyan jól eleinte, ez csak 1 gyenge kifogás annak aki vásárolni akar. Gyakorolni kell, ennyi. :)

Bevallom én sem gondoltam eleinte hogy ennyire átlehet rá szokni, de igen.

[ Szerkesztve ]

(#44288) aram01 válasza Pickle Rick (#44286) üzenetére


aram01
nagyúr

a singlét azért csak nem ;]
Próbálkozom még, valahol jegyzi a profilom hogy mennyit játszom egy játékkal?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#44289) L_YKing


L_YKing
addikt

Érdekes... Offolva van és mégis vonja...

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#44290) tunkiih válasza L_YKing (#44289) üzenetére


tunkiih
őstag

Nincs külön fül a gold-hoz? Ha meg innen vonja le, akkor nem silver előfizud lenne.

(#44291) L_YKing válasza L_YKing (#44289) üzenetére


L_YKing
addikt

Nem tudom visszavonni a fizetést és így törölni sem tudom...

Itt rákattintok és az előzőt hozza be

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#44292) tunkiih válasza L_YKing (#44291) üzenetére


tunkiih
őstag

Jelenleg silver előfizud van, ha ez a profil levont volna goldra pénzt, goldod lenne. :U

(#44293) L_YKing válasza tunkiih (#44292) üzenetére


L_YKing
addikt

Mégis mást mutat...

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#44294) tunkiih válasza L_YKing (#44293) üzenetére


tunkiih
őstag

Ott van az automatikus fizetés visszavonása gomb, utána dobj ki a silver szöveget? :D

(#44295) sch_a


sch_a
addikt

A GOW3 van most GWG-ben 360-ra live-on. Nem lehet valahogy megoldani, hogy le tudjam tölteni One-ra? ;] Volt 360-am is, GOW-okkal nem nagyon játszottam, de most kipróbálnám. Ha xbox.com-on meg akarom "venni", ezt dobja:

Bocsánat
Ez az első vásárlása? Hogy biztosan kompatibilis legyen a vásárolt elem, a konzolról jelentkezzen be az Xbox Live szolgáltatásba, és úgy próbálja újra.

Gondolom az a baj, hogy 360-on más gamertag-et, e-mail címet használtam. Nem lehet valahogy megoldani?

(#44296) tunkiih

Ha lenne ilyen ismerősöm, nem kérdeznék ilyeneket. :P

[ Szerkesztve ]

(#44296) tunkiih válasza sch_a (#44295) üzenetére


tunkiih
őstag

Kérj meg valakit, hogy jelentkezzen be egy kicsit.. :U Nem árt egy közeli ismerőst. :D

(#44297) L_YKing válasza tunkiih (#44294) üzenetére


L_YKing
addikt

Így ahogy mondod.. Utána rakja ki a silvert majd offon van és vonja le a 2.000Ft-ot

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#44298) tunkiih válasza L_YKing (#44297) üzenetére


tunkiih
őstag

Ügyfélszolgálat... :)

(#44299) L_YKing


L_YKing
addikt

Gyerekek ez a support! :R
Le a kalappal, ez igen :)

El vagyok ájulva teljesen :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#44300) tunkiih válasza L_YKing (#44299) üzenetére


tunkiih
őstag

Visszakaptad a pénzed is, így hogy ekkora az ováció? :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.