Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44551) aram01 válasza Jovanny2 (#44524) üzenetére


aram01
nagyúr

Szerencséd hogy nem azon a vonalon mozgok, mert nagyon elfenekelnélek :D
BF4 multiba már embereket találok el, sőt ölök is :Y ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#44552) spae


spae
aktív tag

Hali!

Vennék a Forza 5-höz néhány dlc autót (esetleg car pass-t látom 50% engedmény van most), az lenne a kérdésem, hogy ha vennék ilyen feltöltőkártyát 2990, vagy 6990 ebből tudnék vásárolni?

Esetleg, ha vennék nagyobbat, akkor a F6-ot is megvehetném majd?

(#44553) falijja válasza oriic (#44537) üzenetére


falijja
őstag

Pedig én bo2 megjelenése óta, egyedül csak is azt a módot semmi mást nem nyomatok,igaz van rá társaság csak magyarok magyarok ellen... :D
A többi ffa meg hasonlók konkrétan nem sok mindenre jók... :N

[ Szerkesztve ]

(#44554) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kedves topiklakók! Kinek van esetleg olyan capture card-ja amivel normálisan lehet mondjuk egy végigjátszást felvenni. (notebook segítségével)

Live-Die-Respawn

(#44555) Dinasti


Dinasti
senior tag

Basszus teljesen ráindultam hogy végre WoT-ozhatok One-on is,erre most látom,hogy a hétvége csak teszt volt a játékkal még nem lehet játszani... :W

(#44556) W1


W1
senior tag

sziasztok.
a gta 5-öt lemezről 3 órája telepíti a box.
normális, vagy kezdjek aggódni?

(#44557) Blaise válasza W1 (#44556) üzenetére


Blaise
veterán

Én arra emlékszem, hogy baromi lassan telepített nekem is anno.

(#44558) W1 válasza Blaise (#44557) üzenetére


W1
senior tag

89%-nál lassult be piszkosul.
Utána minden egyes százalékért imádkoztam, de mivel lassan, de lépegetett, hagytam, de két órája magára hagytam, azóta 91-ről 97-ig ment.

szerk: Pont most 98. :DDD
Ha jól tudom, a Tomb Raider, amit még vettem hozzá, ott 10%-tól játszható. Ez mitől függ, hogy meg kell-e várni az installt?

[ Szerkesztve ]

(#44559) boost válasza W1 (#44558) üzenetére


boost
addikt

Szia, ez amiatt van, mert letölti a 6GB frissítést is közben, és azzal eggyütt telepíti.

(#44560) W1 válasza boost (#44559) üzenetére


W1
senior tag

Sejtettem, köszönöm!
Közben 99%! :D

(#44561) aram01 válasza W1 (#44560) üzenetére


aram01
nagyúr

Csak meglesz az :D

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#44562) W1 válasza aram01 (#44561) üzenetére


W1
senior tag

Tűkön ülök.
Bár picit csalódott vagyok, mert nem erre számítottam. Bezzeg a jó öreg RGH-s 360. Csak áthúztam TC-be a játékot és nyomtam is. :DDD
Na, de nagy idegességembe már kinyomtam az asztalit, a telefonon is offoltam a wifit, minden másodperc számít! :D

szerk: Egyébként elméletileg sikerült aktiválnom egy hónap "trial" Live-ot. Ezt hogy tudom ellenőrözni? Kitöltöttem az adatokat. A kártyáról 1 hónap múlva autómatán akarja majd levonni a pénzt, vagy azt nekem kell, ha folytatni akarom a Live-ot?

szerk2: Végre, nyomhatom! :R :DDD

[ Szerkesztve ]

(#44563) tDr1v3r válasza W1 (#44558) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Játékfüggő. Van ami egyáltalán nem játszható (GTA V), van ami kb. 20-tól részben (CoD AW), és van ami simán elkezdhető 10 körül (Batman Arkham Knight).

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#44564) Blaise válasza W1 (#44562) üzenetére


Blaise
veterán

Automatán levonja, érdemes kikapcsolni.

(#44565) W1 válasza Blaise (#44564) üzenetére


W1
senior tag

Hol tudom? az xbox.com/account linken néztem, de lehet, nem voltam elég alapos.

Előző: köszi! :R

GTA 5-be jól hallom, hogy vannak új zenék?

[ Szerkesztve ]

(#44566) lacuska74


lacuska74
tag

A Store-on kívül lehet vagy érdemes játékot venni?(kizárólag letöltő kódos).
Szeretném megvenni a Gta-t, de 20 ezer fölött van az ára, szerintem kicsit drága.
Lemezes változatokat feléért lehet venni...

(#44567) spae válasza spae (#44552) üzenetére


spae
aktív tag

Ennyire ne tolongjatok....

(#44568) W1


W1
senior tag

Furcsa, hogy az irányítógombok alacsonyabban vannak.
GTA First Person pedig egyenlőre felejtős, vissza kell szokni a konzolra.. :DDD

Bár eddig monitoron játszottam, most pedig TV-n. Előfordulhat, hogy a késleltetést kell szoknom?

(#44569) boost


boost
addikt

Kb egy hétig ne csodálkozz, hogy nem találsz el semmit. :D Közben majd belejössz.

(#44570) W1 válasza boost (#44569) üzenetére


W1
senior tag

Akkor nem búslakodom, kivárom! :D

(#44571) norbi2010 válasza spae (#44567) üzenetére


norbi2010
őstag

Ha magyar profilod van, akkor igen. Bármit meg tudsz venni gift card-dal, kivéve EA Access-t, meg Gold-ot.

(#44572) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#44573) spae válasza norbi2010 (#44571) üzenetére


spae
aktív tag

Ok, köszi!

Csak azért kérdeztem, mert amikor a DLC autó vásárlásra mentem, akkor csak bankkártyát akart használni!

Köszi még egyszer!

(#44574) Zolibacsi88


Zolibacsi88
aktív tag

Üdv Néktek! Újdonsült tagja vagyok a X One-os életérzésnek :D Ezelőtt PS4em volt kb fél évig, majd váltottam boxra, vhogy prémiumabbnak érzem az egészet bármily fura, vmint a Microsoft mostani hozzáállása a dolgokhoz szimpatikus. Mivel totál új vagyok Xbox fronton( nuku 360) ezért elköteleztem magam hogy nagyon belebújok egy fórumba felzárkózni :D Megköszönném az összefoglalót az illetékesnek, vmint nektek fórumosok az aktivitást, hogy rendre érdekes, általam nem tudott dolgokról olvashattam. És még egy érdekesség, hogy miazhogy nincs civakodás és szitkozódás, ha új ember lép a szinre, hogy "mé nem tod Te segg" . És 100-adjára is leírjátok, hogy összefoglaló a fórum elején nyugodt hangvétellel. Beszarás :DDD Így tovább :))

(#44575) adrian94 válasza oriic (#44572) üzenetére


adrian94
őstag

KELL !!!!

(#44576) Sicilian


Sicilian
addikt

Kikapcsolásnál ki lehet azt kapcsolni, hogy ne villogjon 3-at a gép, meg a kontroller logója,
hanem egyszerűen kapcsolja ki magát. Semmi extra, csak nagyon zavar a dolog. :)

nothing is true everything is permitted..

(#44577) tDr1v3r válasza Zolibacsi88 (#44574) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Üdv köztünk. :)

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#44578) Def26 válasza Zolibacsi88 (#44574) üzenetére


Def26
félisten

Egy ilyen valagnyaló első hsz után kinek lenne szíve bántani? :D ;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#44579) oriic válasza Zolibacsi88 (#44574) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Üdv itt. Ingyen pia balra, gamer csajok jobbra. :)

Live-Die-Respawn

(#44580) Dinasti


Dinasti
senior tag

Nekem is sikerült beizzítani a vasat pár órája mit ne mondjak tetszetős az egész One úgy ahogy "One" :P
Főleg annak örülök,hogy tudok a Unityvel töltés közben is játszani. Viszont ez adja is az első kérdésem (gondolom lesz még pár),hol tudom megnézni a töltések állapotát? 1szerűen nem bírok rájönni :( Voltam már ott de elkavarodtam és nem találok vissza :D

(#44581) Zolibacsi88 válasza Def26 (#44578) üzenetére


Zolibacsi88
aktív tag

Jogos :C

Dinasti: My games & apps fül - Queue

[ Szerkesztve ]

(#44582) Dinasti válasza Zolibacsi88 (#44581) üzenetére


Dinasti
senior tag

:R

(#44583) Gigicuci


Gigicuci
senior tag

Emelem az eufórikus hangulatot:

Ma megtörtént velem a homeolás misztériuma... Befogadott egy régi ismerősöm a digitális ölelésbe, azóta köpni-nyelni nem tudok.
Emberek, én nem tudtam, hogy ilyen is van. Ez maga a csoda. Húzom le a halot, a sunsetet "ingyen". NAGYON durva!!! :C

A gép meg nekem is nagyon tetszik. Hangtalanul működik, überkényelmes kontroller, megvett kilóra.

(#44584) Zolibacsi88 válasza Gigicuci (#44583) üzenetére


Zolibacsi88
aktív tag

Hát ja, egy jó Hometárs felbecsülhetetlen, anno a PS4-es korszakban mennyit profitaltam/tunk ebből, mostmár viszont magányosan róvom a köröket, tekintve, hogy mindenki maradt, ez kicsit néha fáj :D

(#44585) gduck válasza EmThor (#44534) üzenetére


gduck
addikt

Külső tápos vinyó lekapcsol, ha leállítod a boxot???

(#44586) adrian94


adrian94
őstag

Tudtok linkelni egy Xbox 360 listát ami már biztos, hogy kompatibilis lesz a One-al ? :)

(#44587) Blaise

Beírtam de csak olyat találtam ami már kompatibilis... :(

[ Szerkesztve ]

(#44587) Blaise válasza adrian94 (#44586) üzenetére


Blaise
veterán

Senior tag létedre sokadjára írsz be olyan kérdést, amit sokkal gyorsabb google segítségével megtalálni, mint ameddig beírod ide...

(#44588) oriic válasza adrian94 (#44586) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Semmi sem biztos. A jelenlegi BC-ben lévő játékok az összefoglalóban lévő linken láthatóak. Azt hogy milyenek jönnek nem tudni. Szavazgatni lehet, de az csak egy felmérés, hogy ki minek örülne.[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#44589) adrian94 válasza oriic (#44588) üzenetére


adrian94
őstag

Múltkor mintha itt láttam volna egy olyan linket ahol fel volt sorolva, hogy melyik játékkiadó melyik játékát teszi elérhetővé One-on.. De akkor lehet nem itt láttam :) szavazni meg szavaztam már jó pár játékra :)

(#44590) Blaise válasza adrian94 (#44586) üzenetére


Blaise
veterán

Olyan lista nincs, hogy mi az ami tuti kompatibilis lesz...

Nem is a technikai része a problémás, hanem a jogi, amit a kiadókkal külön címenként le kell egyeztetni.

(#44591) Gigicuci


Gigicuci
senior tag

Viszont lenne valami amit nem értek:

1. A konzolt instant-on módba raktam. Mégsem világít az előlapi led. Viszont érzem ha rárakom a kezem, hogy pörög a vincsi. Miért nem világít a led akkor?

2. Ez a menüpont nekem hiányzik:
The “Wake up Xbox by saying ‘Xbox on’” setting must be selected in Power & startup.

ELőre is köszönöm ha valaki tud segíteni!

(#44592) Rage47


Rage47
veterán

a 7 gigás witcher patch eredménye 😓
http://xboxclips.com/whRage/056c1817-6b07-4c2e-b1c3-3302727d4f8f

(#44593) boost válasza Gigicuci (#44591) üzenetére


boost
addikt

van kinected?

(#44594) ferensz válasza Gigicuci (#44591) üzenetére


ferensz
senior tag

Vincsi? Hmm az enyemben olyan nincs...

[ Szerkesztve ]

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#44595) Gigicuci válasza boost (#44593) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Van kinectem, igen. De mivel nem világít a led a gépen (sem a kinecten) ezért nem tudom "xbox on" paranccsal feléleszteni.

A tápegységen világít szépen a fehér fény, instant feléled a gép ha megnyomom a gombot, csak kikakapcsol (instant-on) állapot nem látszik így rajta.

Mindegy ez legyen a legnagyobb problémám. De azért érdekelne..

(#44596) Tejföl


Tejföl
tag

Egy ilyet tervezek venni, valaki próbált már hasonlót esetleg más is érdekel: Skullcandy

(#44597) Jovanny2 válasza Tejföl (#44596) üzenetére


Jovanny2
őstag

Szép, de én "sajnos" Turtle Beach vonalon mozgok. Elég kényelmesnek néz ki, és jó, hogy az adapter résznek a hátulján jön ki a kábel, nem lefelé.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#44598) Zolibacsi88 válasza Gigicuci (#44595) üzenetére


Zolibacsi88
aktív tag

Minden más kinectes hangvezérlés működik? Mellesleg kikapcsolt instant on módban nem is fog a led világitani.

[ Szerkesztve ]

(#44599) Dinasti


Dinasti
senior tag

MEgpróbáltam a One joyt a pc-hez kötni,de az a gondja hogy nincs illesztőprogi hozzá. Lehet esetleg valahonnan letölteni? Vagy ezt simán magától kellene nem?

(#44600) Gigicuci válasza Zolibacsi88 (#44598) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Semmilyen hangvezérlés nem működik, esetleg majd megpróbálom újrakalibrálni. Viszont a turn on menüpont akkor is hiányzik...

Félreértesz nekem instant on módban van a konzolom, de most kikapcsoltam, hogy a háttérben töltsön éjszaka lefelé. Viszont nem világít a gép előlapi ledje,sem pedig a kinecté pedig kellene. Legalábbis ezt olvastam. Ezek szerint rosszul?

Köszi

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.