Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#189551) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szépen esnek az árak külföldön... Mi lesz itt Black Fridaykor? All digital 150 euró az olaszoknál. One x 350 a németeknél.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#189552) sanyi0627 válasza icemad (#189551) üzenetére


sanyi0627
senior tag

Sziasztok.
Bocsi ha már volt kérdésnek.
Ha gp ultimatem van szét lehet valahogy szedni hogy külön legyen mint régen?
Koszi
Udv

Upsz nem válasz akart lenni.

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#189553) Wesder válasza sanyi0627 (#189552) üzenetére


Wesder
félisten

Nem

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#189554) icemad válasza sanyi0627 (#189552) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem nem, de nem is látom értelmét.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#189555) Benoe77 válasza Krisz0630 (#189535) üzenetére


Benoe77
őstag

Ha még újabb fejlesztést szeretnél, akkor nézd meg azt is, amit javasoltam. Kényelmes, zeneileg felér sokkal drágább high-end fülesekkel: [link]

(#189556) szimszonos válasza icemad (#189551) üzenetére


szimszonos
őstag

Mi lenne?110 ezer lesz az S és 165 ezer az X,ha lehet hinni az itteni előrejelzésnek :D Viccet félretéve,ha az euro nem emelkedett volna az egekbe,,akkor már akár 100 ezer ft-ért is bozzálehetne jutni egy új X-hez lassan.

[ Szerkesztve ]

(#189557) StLui válasza icemad (#189554) üzenetére


StLui
veterán

Én is, el sem tudom képzelni mi lenne az értelme :Y

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#189558) Hunt3r22 válasza icemad (#189551) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Semmi, örülünk ha nem emelkednek az árak a szárnyaló forint miatt. ;)

Xr

(#189559) AMD Power válasza echterion (#189539) üzenetére


AMD Power
titán

Ma is toltam neki vagy 2 orat most reggel. A zold illetve a feher "pontos" katonak kicsodak? Amikot egy zold katona fejebe belemegyek kiadja a vezereket. Ott mit valasztok ki? Ezt sem ertem. Ma is a 2 ora alatt megoltem egy csomo vezert, feladatokat csinaltam de baromira nem erzem,hogy haladtam volna 1cm is a jatekkal.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#189560) akooos válasza sanyi0627 (#189552) üzenetére


akooos
veterán

Csak ha lejár.

(#189561) hackeeeee válasza EmThor (#189474) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Izé, a távoli konzol elérés sem megy már?

Amúgy, mivel sima win10 pc-vel megy. Otthoni VPN szerverrel esetleg ez megoldható lehet, nem? Persze macera, meg minden..

Android esetén a Cloudra gondolsz? Ugye az egy különálló dolog lesz majd.. Bár jó l enne, ha ezzel egybekötve megoldanák azt is, hogy a saját cuccaimat is streamelhessem androidra. :) A DEX jó ötlet.

akooos: Valaki itt írta, hogy le tudta mondani, és visszakerült a régi rendszer, majd vett goldot, kitolva azt, és újra megvette a 300 Ft-os GPU-t.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#189562) sanyi0627 válasza akooos (#189560) üzenetére


sanyi0627
senior tag

És úgy hogy lehet?
Mert nem találom.
Lejárt amúgy.

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#189563) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Tom Clancy's The Division 2 - Ingyenes hétvége (17-21)

- az ingyenes időszak alatt a játék és a Year1 Pass akciósan megvásárolható lesz
- előtöltés: október 15-től

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#189564) Szaszabond


Szaszabond
aktív tag

Sziasztok csak az XBOX ügyfélszolgálatot szeretném itt megdícsérni. Történt ugyanis, hogy megvásároltam a Trine Ultimate Collectiont ugye anno 1500 HUF-ért. Viszont időközben lejárt az a kártya amivel előrendeltem. Sajnos az árat időközben módosították, így a rendszer viszont nem tudta értelmezni hogy egy másik hitelkártyát akarok megadni neki fizetőeszközként, hiszen immáron 10x annyi az ára. Summa summárum telefonbeszélgetés az XBOX ügyfélszolgálattal, majd ők sem tudták a kártyacserét megoldani, de két hét elteltével a rendszer pedig fizetésképtelenségre hivatkozva törölte az előrendelést.
XBOX ügyfélszolgálat ma hívott, hogy sajnálják ami történt, most vegyem meg a játékot teljes áron (15,100 HUF), és ők azonnal visszatérítik a különbözetet (a 13,600 HUF) így tényleg az enyém lehet azonnali hatállyal a játék 1,500 ért. Szóval köszönöm.

(#189565) twi452 válasza Szaszabond (#189564) üzenetére


twi452
senior tag

Ez elég barátságos 🙂
Engem az amazon lepett meg pár napja, mivel 1 napot vesztegelt a csomagom valamiért Londonban ezért jóváírták a 11 fontos szállítási költséget amit levásárolhatok.

(#189566) l.skywalker válasza EmThor (#189544) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Kipróbáltam. Még mindig van egy témakör ami nem hoz lázba játékoknál, a Zombi :D De egynek jó, tetszik, hogy van benne 3 féle játékmód is ha a campaign-t tolná az ember:

- Online (Public)
- Online (Private)
- Offline

Ezek szerint akár 4 kontrollerrel 4 ember is tudná otthon játszani?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#189567) sugarforce válasza l.skywalker (#189530) üzenetére


sugarforce
őstag

na erre rápróbálunk az asszonnyal

(#189568) slyder81 válasza Hunt3r22 (#189558) üzenetére


slyder81
tag

Bocsi,nem kötekedni akarok, de itt délen is egyidejűleg ahogy a ft szárnyal, a din is romlott. Szerintem az eu erősödött

(#189569) ozsvar


ozsvar
tag

Sziasztok,

Magyarországon vett (itt üzembe helyezett) Xbox One-on Ausztriában vett ajándékkártyát fel lehet használni?

"In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on."

(#189570) l.skywalker válasza ozsvar (#189569) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Az attól függ mi van az ajándékkártyán. Ha € akkor fel tudod vele tölteni az € egyenlegedet, de csak az osztrák store-ban tudod levásárolni (vagy minden €-s store-ban, ezt nem tudom)

Ha pedig adott termék, akkor azt is be tudod váltani.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#189571) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Warhammer: Chasobane - Ingyenes hétvége Gold és GPU tagoknak [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#189572) echterion válasza AMD Power (#189559) üzenetére


echterion
nagyúr

A zöldek adnak infót az ismeretlen kapitányokról, akik még fekete árnyak a vár képen (erősség, gyenge pont, ilyesmi, nincs túl sok jelentősége), a fehér meg gemeket ad, azokat lehet a cuccok slotjába rakni kisebb-nagyobb bónuszokért cserébe.

**********

(#189573) IntelKiller7 válasza l.skywalker (#189563) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Nah végre. Haverom áradozik arról, hogy mennyire jó csapattal a 2. rész. Nagyon kíváncis leszek. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#189574) Hunt3r22 válasza IntelKiller7 (#189573) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Nem egy nagy cucc, 1.rész után többet vártam tőle.
Beleraktam 20-30 órát, elég is volt belőle. Mondom ezt úgy, hogy premierkor vettem meg.

Xr

(#189575) l.skywalker válasza IntelKiller7 (#189573) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

De ez nem mostani hétvége, hanem 2 hét múlva ;)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#189576) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#189577) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Szolgálati közlemény!

PH lapcsalád ma este 20:00 - 24:00 között nem lesz elérhető

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#189578) Bird válasza oriic (#189576) üzenetére


Bird
addikt

Ez egy "life" mozi által inspirált túlélő horror játék lesz?

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#189579) mcwolf79 válasza IntelKiller7 (#189573) üzenetére


mcwolf79
veterán

Szerintem megéri kipróbálni. Én premierkor megvettem, és szerintem sokkal jobb, mint az első rész. Az 5-6 óránál többet nem bírt lekötni, ez valahogy jobban beszippantott. Már rendszeresen nem játszok vele, de még most is előveszem, ha csak egy kis könnyed lövöldözésre vágyom. Én sokakkal ellentétben nem vagyok rágerjedve arra, hogy überloot legyen. Csak élvezem a gunplay-t, ami baromi èlvezetes. Ja, és nem mellesleg random társakkal is teljesen jó, többnyire normális csapattársakkal lehet összekerülni.
Amennyiért árulják most már, szerintem simán megéri.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#189580) HKorn válasza Hunt3r22 (#189574) üzenetére


HKorn
addikt

Sajnos nálam is így volt. Első részbe 500+ órát raktam, ebbe kb 30-at és teljes érdektelenségbe fulladt, pedig megjelenés után pár nappal vettem és nagy volt a várakozás.

Majd még előveszem ha már fillérekért lesz akciózva és nekem is lesz újra időm rá.

Más: Mostanában nem követtem az akciókat, AC Odyssey vagy Origins nincs valahol óccsón?

Run&Ride

(#189581) Bogyi007 válasza szimszonos (#189556) üzenetére


Bogyi007
veterán

Te is tudod jól hogy volt egy ilyen időszak az elmúlt hetekben....
Akkor nem volt kapható itthon sem és külföldön semmilyen Bundle csomag...

Most érkeztek és ezért is nevezzük AKCIÓS áraknak...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#189582) Wesder válasza Bogyi007 (#189581) üzenetére


Wesder
félisten

Hagyd rà.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#189583) zbundy válasza Hunt3r22 (#189574) üzenetére


zbundy
aktív tag

Óriási csalódás az első rész után. Collectorst vettem belőle de 70 óra után eladtam a játékot. Első részbe pc-n és xboxon összesen 1400 órát raktam. És ezzel a baráti társaságomban a dobogóra se férnék fel 😀 viszont ugyan ebből a körből nem ismerek senkit aki az első rész után akár csak a 100 órát elérte volna a második részben.

(#189584) l.skywalker válasza HKorn (#189580) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Augusztus végén voltak akcióban 50%+ felett. Azóta nem. Jövő hónapban lesz Black Friday, gyanítom akkor beesnek megint.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#189585) Bird válasza zbundy (#189583) üzenetére


Bird
addikt

És meg is adtad a választ a miértre, 1400 óra baromi sok, túl hamar jött számodra a második rész. :R

Klánban, barátokkal kell játszani és akkor máris más a leányzó fekvése. ;)

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#189586) Bogyi007 válasza icemad (#189551) üzenetére


Bogyi007
veterán

Akár privátban is, de adhatsz linkeket...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#189587) l.skywalker válasza Bird (#189585) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én az első részt is valahogy megjelenés után másfél évvel vettem meg. Szűk 3-4 hetet játszottam vele, "kollégák" 1 óra alatt felhúztak maxra, hogy mehessünk a DZ-be. Utána feszt azt toltuk baromira élveztem. Aztán 4 hét múlva jött új játék és ennyi volt. Minden emlékemben pozitív, de olyannyira nem játszottam sokat a játékkal, hogy a második rész nekem csak egy nagyobb frissítésnek hat. Majd 1 év múlva :D

(#189586) Bogyi007: nem kell privátban, mindenkit érdekel.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#189588) akooos válasza Bogyi007 (#189586) üzenetére


akooos
veterán

[link] 353 euró Metro Bundle X, amazon.
Legördülőben lehet másik bundlit választani, de ez a legolcsóbb.

Viszont a Hyperspace + Breakpoint konzol rohadt jól néz ki :Y De 480 euró :D

[ Szerkesztve ]

(#189589) Bogyi007 válasza akooos (#189588) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nem váltok már X-re elég továbbra is az S és abból is a digitális csomag érdekel, olasz ajánlatot már megtaláltam, csak az a gondom, hogy abban nem Fortnite van, nekem viszont olyan pakk kellene amiben Forza Horizon 3 van.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#189590) Hunt3r22 válasza Bird (#189585) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Nem más, mert baromi egysíkú a játék. 1.részhez képest alig adott valamivel többet a játék.
Cdkeysen most 16.5€ annyit talán megér. :U

Xr

(#189591) Bird válasza Hunt3r22 (#189590) üzenetére


Bird
addikt

Szerencsere nem csak egy alternativ valosag letezik. :R

Amugy pedig egy looter shooter vagy egy hackn slash mindig egysiku lesz, az egy is az volt. Csak ott letezett az ujdonsag varazsa es a megjelenes elotti fokozott hype, ami ugye itt nem volt meg. Ja elsoben 600 ora, itt pedig 500 ora utan mondom mindezt....

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#189592) oriic válasza Bird (#189578) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Valami marsos ur horror. Keves infom van de tetszik.

Live-Die-Respawn

(#189593) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Ha minden igaz, landolt a PUBG 4.3-as frissítése és már él a cross-play PS4 vs. Xbox One között [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#189594) zbundy válasza Bird (#189585) üzenetére


zbundy
aktív tag

Egyáltalán nem "baromi sok" ha élvezi az ember. Nem nagyon ült le nekem a játék ezen időszak alatt. A második részt már halálra untam a 70. órára. Akkor most mi lesz az új okfejtésed? 🙂

(#189595) Madoc válasza Bird (#189591) üzenetére


Madoc
veterán

Kinek mi. Breakpointba lassan több időm lesz mint a div2-be.. Div 1-be meg belement ezerpárszáz óra. Klánból a 34 főből Senki nem játszik már vele.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#189596) zbundy válasza Madoc (#189595) üzenetére


zbundy
aktív tag

Hát de nem érted? Nem a második rész a szar, hanem az elsőbe tettünk túl sok időt 😀 :U

(#189597) F_Peter válasza l.skywalker (#189593) üzenetére


F_Peter
őstag

Igen, megy, működik.
Most èppen hotfix van, de nem a crossplay miatt.
KB. 2-3 hét múlva esedékes a következő frissítés (akkor lesz vége a mostani seasonnak).

A crossplayben mèg nem meghìvható ps-s, ìgy egy csapatban csak random kerülhetünk. Kèsöbbre terveznek egy játékon belüli rendszert ennek a kezelésère.

(#189598) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.

Ismerős vett a Média Marktban 3 hónapos előfizetést, de nem tudja hogyan kellene aktíválni!

Tudnátok segíteni?

(^)(>.<)(^)

(#189599) akooos válasza vacs (#189598) üzenetére


akooos
veterán

Hali,

[link]

(#189600) kKairosX


kKairosX
lelkes újonc

Sziasztok! Brazil Goldot be tudom váltani a három betűs módszerrel?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.