Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26751) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

az amx 13/90 durva kis dög, IS3 100% ----> 0% egy tárból, egy lövést tudott leadni szegény :S

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#26752) Murder3 válasza -vitya- (#26747) üzenetére


Murder3
addikt

de most egy hozzáértő vérprofi expertet megkérdeznék h miért jobb a kt az is3-tól?
T8 századokat eggyértelmű h az is3 uralja.
Melyiket egyszerűbb átlőni?
eggyértelűen a kt-t.

tehát l/70 és l/56-al oldalról a kt-t kb elég valósziű sőt szinte biztosan át tud vinni.
ha egy picit befordul a tornya már akkor se kell nagyon zoomolva vélozni rá.
ilyen esetekbe az is-3nál meg lkb 90%-ba pattan.
és a 200-aságyúk is bőven pattannak róla 50%-ba.

most a századba a lövések 85% pattant róla és a kt legjobb ágyújával lőttem rá a weakspotokra és sokszor onnan is vagy 0dmg.
nem kéne simán a frontot a 225-ös pennek átvinnie?
másik meg h messziről nagyon nehéz sebezni,kisseb ágyúknak még oldalról is és szemből is csak lutri h épp hol kapja el és itt ad be.

is4 és e-75 se értem, ok h az e-75 kemény elölről, de nem immunis a lövedékekre oldalról.
mert e-75-öt oldalról már l/56 meg l/70 is jó százalékba átviszi és a tornya is cska szemből kemény, mert ha picit el van fordulva már azt is lehet ütni akár meszebről is, míg is-4et meg közelről se egy 200+-os ágyúval se lehet sokszor átlőni mert 4 lövésből 2 pattanni fog.

(#26753) fsb1000


fsb1000
nagyúr

T8 századot zártuk. Az eredmény: 6:2:10 (ha jól számoltan)
Több vesztes csatánk volt és épp hogy megúsztam 0 szaldósan.
Az átlagosnak mondható statom is romlott - többet haltam és kevesebbet sebeztem.

Viszont remek és izgalmas csaták voltak, szerintem a vesztesek közül is majd mind.
90%-ban klánokat kaptunk ellenfélnek. Egyik oldalon sem volt lényegi bénázás.
Félidőben új tagjaink is bekapcsolódtak és így remek volt az írányítás is, szerintem tanulságos volt a saját taktikánk és az ellenfélé is.
----
Éjfél körül fogyatkoztunk, igy jöttek a lengyelek....
Az egyik jóbeszédő próbálta átvenni az írányítást, először csak viccelődtünk rajta, de aztán inkább kellemetlen volt.

Két tanulságot vontam le.
1. Egy dudás legyen a csárdában, vagy lehet több, de akkor összedolgozzanak
2. Az ilyen fazonokot simán ki kell tenni.
("rohanos" tipus vagyok, de én is éreztem hogy várnunk és védekeznünk kell, mert az ellenfél erő és Arty főlényben volt, de lengyel "barátunk" lyukat beszél a hasunkba és elindultunk kicsit kapkodva, eredeti tervet részben feladva)

Ez is lett volna (mármint érzékeny búcsú a lengyeltől), de aztán inkább századoszlatás volt....

--

Harmadk tanulság: a T8 század sokkal nehezebb mint a T6 és nem csak szóbeszéd, hogy könnyen bukóba fordul a kredit.

(#26754) Murder3 válasza fsb1000 (#26753) üzenetére


Murder3
addikt

Én kb 6-ot ha öltem ez alatt akk sokat mondok:D
kegyetlenül nem tudtam semmit sebezni ha épp nem pattant akkor 0dmg pl typba zsinórba 0 dmg-et osztottam 1 jó kör volt mikor összejött a 3 kill.

(#26755) fsb1000 válasza Murder3 (#26754) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Sikerként nehéz lenne elkönyvelni...

(#26756) Murder3


Murder3
addikt

hoppá beugrott egy 8 kill msot a pz 3/4-el na ha jó csatába rak kezdek ráérezni már:D
ezen kívül a hetzerrel és a vk3001P-vel tudtam még 8-at ölni
Tigrissel és PZ III-al pedig összejött egy 7-es...

(#26757) D.Orion


D.Orion
veterán

Most akkor le kéne törölnöm a játék? :F Az elmúlt 24órában egyetlen egy csatában sem voltam top tank... Tegnap egy tankomat tudtam duplázni, ma ennyire se fogok jutni a fasznoob csapattársak miatt...

(#26758) diegho


diegho
nagyúr

IS-3al két gond van most:
1. az új torony lassan forog
2. a lándzsa orr bal oldalának felsőbb részét átlőve (ha te ülsz a tankban onnan nézve bal oldal) mindig ammorack-et kap, minden egyes lövésnél, kivétel nélkül és ezt random-ban is minden csatában megkapom

(#26759) D.Orion válasza diegho (#26758) üzenetére


D.Orion
veterán

IS-3 AR-je olyan, mint a Panther-é. Hiába van WAR-od, akkor is minden lövésnél azt lövik szét....

(#26760) jahrn válasza diegho (#26758) üzenetére


jahrn
senior tag

En azert nem mondanam az IS-3ra h hulladek. Egesz mozgekony es van egy jo agyuja.
De meglepodtem h a VK45A(ocsemnek van, mentem vele par kort) mennyire immunis a crit serulesekre, atlag csataban max a lanctalp sargult be. Teny h kicsit nagy meretu (gondolom emiatt kevesebb a crit serules), de egesz fickosan mozog, es az agyuja nem olyan szar mint gondoltam. Lehet h en is beszerzek majd eggyet ha lessz helyem.
Mindettol fuggetlenul a T32 marad nekem a kedvenc T8.

(#26761) BloodRay válasza Murder3 (#26717) üzenetére


BloodRay
veterán

Basszus valami rettentő unalmas már olvasni a hozzászólásaid az állandó nyavalygással...
Milyen érdekes, hogy mások tudnak német tankokkal is játszani.
Én is végigvittem az egész német med ágat, sőt még a régi elrendezéssel kezdtem és mégsem rinyáltam itt soha(majdnem leírtam egy durvább hasonlatot ide...).
Állandóan azon hisztizni, hogy gyenge a medek ágyúja, hogy átlője az ellenfeleket szemből. Facepalm... B@zd azért med, hogy ha kevés az ágyú/erős az ellenfél páncélja, akkor támadj oldalba, hátba!
Érdekes, hogy az egyik kedvenc tankom a VK3002DB aminek valami rettenet gagyi penje van. Mint régebben írtam mégis ki lehet vele szedni kb bármit, csak ész, kitartás(és persze szerencse) kell hozzá. Teszem hozzá ezzel a tankkal már szinte csak 8-9-10-esek közé kerülök.
Próbáltalak ignorálni jó ideje, de mivel a topikban lassan minden harmadik hozzászólásban a te sírásodat kell olvasni már nem bírtam tovább. :W

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#26762) D.Orion válasza D.Orion (#26757) üzenetére


D.Orion
veterán

Ezek szerint csak be kell írnom, hogy milyen szarul megy és máris berak top tanknak? :B

Victory!
Battle: Abbey 2012. január 9. 9:23:06
Vehicle: KV
Experience received: 2 560 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 22 886

(#26763) joergie Hallottam, de ha nincs kivel játszani, akkor mit csináljak? :F Muszáj egyedül mennem... Századokba csak KV-3al mehetek, mert ha leváltok KV-ra vagy VK szériára, akkor rögtön kapom, hogy miért vagyok ilyen hülye, váltsak vissza KV-3ra... Platoon-ba nagyon ritkán tudok hívni embereket, pedig akár hárman is nyomhatnánk együtt.

[ Szerkesztve ]

(#26763) joergie válasza D.Orion (#26757) üzenetére


joergie
őstag

Nem hallottál még a hétvége fogalmáról? :)) Hétvégén nem érdemes játszani EGYEDÜL(péntek késő délutántól)

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#26764) joergie válasza fsb1000 (#26753) üzenetére


joergie
őstag

Hát igen, oda már kell skill is gazdagon, meg a nagyobb klánok field commanderrel, sok tapasztalattal ott grindelik a tier7-8aikat. Mi is csak úgy vagyunk erősek, ha van jó field commanderünk, meg úgy 2/3ad skilles játékos, aki 1v1-be megeszi az azonos típusú tankot. És ugye csak fullos tier8al érdemes bemenni. Meg az arty se árt ha skilles.
Nem csak az, hogy: kirakom a kv3 frontját, úgyse bírjátok átlőni :D

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#26765) đe$|re válasza Murder3 (#26752) üzenetére


đe$|re
senior tag

Csak a hozzászólásod utolsó bekezdésére reagálva.
E75:
1. L/70,L/56 Ritka szar arányban lövi át oldalról. (közelebb van a 0%-hoz) Sőt L/56-tal pattantam, már a seggéről. (jó, is4-nek is)
2. Hidd el, ha beforgatod, akkor bármi lőhet pattogni fognak, aztán célozhatják az oldalát. (Campinovka, E75-tel beálltam a domb aljába-jobbról az emelkedőn lévő fasor, balra a kis domb facsoporttal- a kis dombhoz, beforgattam, az ellen már fent volt, lőtt IS7,T32,Maus,Type,T34,T44, 44 találat után hullottam el)
3. Azért messziről nem olyan könnyű átlőni.
4. Szopattam vele f2f IS7-t, az arty szedett ki közelről.

IS4:
1. Ha neked sorsol a gép, akkor elég sokat pattog. (Több esélyed van túlélni 4-5 type-ot ebben ülve) Viszont, van, hogy akárhogy forgatod Löwe,KT átlövi, bezzeg mikor te kerülsz szembe IS4-gyel, forgatja kicsit a tankját, aztán lőheted az elől lévő kukucskálót, bármit, elég nagy %-ban pattog.
2. Maradjunk annyiban, hogy 10 lövésből 4 pattog átlagban. Ha szerencséd van, akkor kicsivel több. Ha a malacod eltűnik, akkor imádkozz, hogy pattanjon.

[ Szerkesztve ]

(#26766) D.Orion


D.Orion
veterán

:)) MM FAIL :))

8 TD egy csapatban! :DDD Természetesen vesztettünk, mert lerusholtak minket.

[ Szerkesztve ]

(#26767) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Bazz, kérhetnétek végre egyéni avatart, mert néha már komolyan nem bírom követni, hogy a sok piros nyalóka mit beszél :B

Így, hogy már lassan "csak" ~40k XP hiányzik a T34hez egész megbarátkoztam a T32vel. Azt már megszoktam, hogy célozni kell vele rendesen, ha szemből sebezni akarok vele valamit, de azért van úgy, hogy Tier 5ös tankokról is megpattan. Ilyenkor csak az vigasztal, hogy a T34en a nagyobbik ágyúig ~80k xp kell majd. (bár lehet hagyni kéne stockon, ha egyszer valamikor valahogy premium lesz és IS3tól tovább menni)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#26768) Dictator^ válasza CactuS (#26767) üzenetére


Dictator^
veterán

Az első sorodat már Én is írtam párszor :)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#26769) xedos


xedos
addikt

Tigrises élmények...
Végre összejött a Tigris!
Nem is alap, közepes ágyú Porsche torony stb...
Hát... nem lenne rossz, ha nem Tier IX-esek közé rakna be!
Tegnap volt egy jó csatám, ahol az erősek között voltam...
a következőben meg a leggyengébb...
Írtam is - voltak magyarok :-)
visszaírtak - ide ilyen kis cicával jönni :-)

Szóval, mázlis sorsolás kell ahoz, hogy ne legyen veszteséges prémium nélkül üzemeltetni. Hol van még a csúcs ágyú??? +lánctalp és motor? 50.000XP???

Tényleg: ügye nem kell láctalp upgrade a legnagyobb ágyúhoz?

(#26770) vhw válasza CactuS (#26767) üzenetére


vhw
addikt

A T34nél 110k xp kell a nagyobb ágyúhoz (lánc+torony és úgy megy fel csak az ágyú) szal tessék felkötni a textilt arra a grindre :D (free xp használata erősen ajánlott)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#26771) Dictator^ válasza xedos (#26769) üzenetére


Dictator^
veterán

Ki tudod számolni, ha lekéred a tulajdonságait ingame.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#26772) joker1220


joker1220
őstag

Sziasztok!

Ez a T-44 tényleg egy állat lett:P

Reggel mentem vele a duplázós kört:

4114XP - 60638 Kredit!

3 at lőttem ki meg vagy 7 et sebeztem, 5 spottoltam!

Ez az eddigi legjobb köröm vele, most lett fullos:)

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#26773) xedos válasza Dictator^ (#26771) üzenetére


xedos
addikt

Na ezt akartam elkerülni, hogy a különféle felszerelések súlyát számolgassam...
Gondoltam felgyült már tapasztalat...

(#26774) ollie válasza CactuS (#26767) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Megnyugtatlak, nem csak a T32 T5E1-ese, hanem az IS-3 BL-9-ese is simán pattog a KV-ról, pedig annak nagyobb a penje.

***

(#26775) D.Orion válasza xedos (#26773) üzenetére


D.Orion
veterán

Amíg beírtad pont meg is tudtad volna nézni, ezért nem nézik meg neked... Még számológép is van a windows-ban így azt se kell keresni... Ennyire ne legyél lusta.

[ Szerkesztve ]

(#26776) emre válasza joergie (#26763) üzenetére


emre
veterán

Nekem a mostani hétvégén bejött hogy jobbára egyedül toltam.
Megmondom őszintén nem szívesen lövetem szét a KV3-mat olyan században ahol stock KV-val is vannak. :U

ollie A BL-10 is lepattant nálam párszor a KV-ról.
Bezzeg ha abban ülök van hogy a PzIV-is szétszed. :U

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#26777) ollie válasza xedos (#26773) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kb 1 perc fejben.

***

(#26778) Dictator^ válasza xedos (#26773) üzenetére


Dictator^
veterán

3 Kattintás kb. Nem kell semmit számolni, csak az alap tank súlyát és teherbírását, a lánctalp mennyit ad, és a gun ami rajta van, meg ami rákerül, azok között mennyi a difi.

Lépésről lépésre: Megvan az új tankod, ha érdekel,hogy rámegy-e az új lőveg, akkor ezt kell tenni:

Megnézed a tank teherbírását:
Tiger P esetében ez: 59,78/60,5 t

megnézed az alap lőveget ami rajta van:

7,5 kwk 42 l/70 1740 kg

megnézed, amit rászeretnél rakni:

8,8 kwk 43 l/71 2562 kg
plusz megnézed, hogy a kompatibilis toronyra (az alapra amivel veszed, rámegy-e.. itt csak neveket kell keresgélni)

a 2562kg-t le kell osztani tonnára, az 2.562t, ami látható, hogy nem fog felmenni.

Ilyenkor még lehet trükközni, hogy a toronynak a súlyát megnézed, mert van olyan tank, aminél az újabb torony, könnyebb, mint amivel kapod a tankot (és hát előszőr erősebb vagy egy újabb ágyúval, mint egy lánctalppal (penetration).

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#26779) kedvesgabor válasza Murder3 (#26752) üzenetére


kedvesgabor
tag

Én azt vettem észre, hogy belülről minden tank páncélja szarabb:)
Én eddig 4 tier 8 hvy-vel játszottam és szerintem is magasan az is3 a legjobb. A KT- nem rossz, de egy kimagasló tulajdonsága sincs, a T32-t nagyon jó, ha ki tudod használni az előnyeit.. talán a vk4502(p)A a leggyengébb, meg olyan, hogy kapsz egy lövést és lánc+ammo ami elég kínos, ha csak 1-et tudsz javítani...és ezt elég gyakran beadja.

Az e75 vs is4 párbajnál meg én úgy vettem észre, hogy az e75-ön több biztosabban lőhető "lyuk" van, meg az is4-el nem kell olyan "mélyről" kezdeni, de ez is erősen játékos függő.

[ Szerkesztve ]

(#26780) Paul119 válasza kedvesgabor (#26779) üzenetére


Paul119
addikt

hát nem tudom.. én vkAval még nem toltam csak tigris 2, is3,t32.. és ebből a párosításból az is3 a legszarabb. hiába forgatod a páncélját a hajtogatás miatt mindig lesz rajta luk ahol átlövik és nem fejezek be úgy csatát hogy ne legyen 2x el lőve az ammo rack vagy sofőr, esetleg motor, na most a ktval sosem kaptam 2x ammo rackot ( nem vicc),inkább a gun szokott be dögleni

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#26782) Zeratul válasza D.Orion (#26766) üzenetére


Zeratul
addikt

Tegnap volt olyan meccsem ahol 9 TD volt a mi oldalunkon.

Tegnap úgy voltam vele hogy korán lefekszem nem megyek századba. Erre megint sikerült éjfélig játszani.

[ Szerkesztve ]

(#26783) Iron Funeral válasza Murder3 (#26752) üzenetére


Iron Funeral
őstag

KT-t könnyebb átlőni? Te mit szívsz ne haragudj? Ha meg nem tudod 225 pennel átlőni szemből az IS-3at akkor... l2p.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#26784) kedvesgabor válasza Paul119 (#26780) üzenetére


kedvesgabor
tag

Az tény, hogy a KT-nál én se nagyon emlékszem ammorack-es panaszra, ellenben az ágyút gyakran kikapták...ami elág fájó egy olyan tanknál aminek a pontosság lenne az előnye....
...mindenesetre tartom magam ahoz, hogy nekem az is3 jobbnak tünt.

(#26785) Paul119 válasza Murder3 (#26752) üzenetére


Paul119
addikt

tegnap megkínáltam jtvel az is7 et 1v1ben.. 2 lövés után 51%on volt aztán még kettőt kapott a tornyába és nyugodjon békében.. semmi sem átlőhetetlen :U

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#26786) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

! ! ! ! ! ! Felhívás ! ! ! ! ! !

Hölgyek-Urak,

Kicsit megunva azt, hogy bizonyos kérdések huszonhetedszer kerülnek elő, arra gondoltam, hogy össze kéne rakni (raknom) egy GYÍK-ot. Pontosabban egy olyan rendszert, ahol a többségi vélemény látszik.

Alapvetően arra gondoltam, hogy szavazásra bocsátjuk a felmerülő kérdéseket valami ingyenes szavazóoldalon (melyik hozza a legtöbb pénzt? melyik ágyú jó erre-arra? melyik T9 med a legjobb? jók-e a franciák? stb). Szerintem több tucat ilyen jellegű kérdést össze lehet szedni, és utána nem kell ezredszer is válaszolni rájuk, valamint tényleg látnánk, hogy a többség mit ítél az adott kérdésben.

Szerintetek van értelme?

Ha igen, akkor egyelőre priviben kérném a kérdéseket (lehetőleg fejenként minél többet összeírva), aztán majd kitalálok neki vmi felületet.

thx

- no es importante -

(#26787) emre válasza Iron Funeral (#26783) üzenetére


emre
veterán

IS3-as tulajként nem szívesen állok ki face to face egy KT ellen én sem. :N

Sixkiller6:
Ezzel max azt fogod elérni, hogy a GYIK linkje lesz oldalanként linkelve, ahogy most a wot calculator vagy az OTM pl. Aki eddig nem keresett vissza, ezután sem fog. (szvsz)
Vagy egyszerűen lusta elolvasni az első hsz-ben feltüntetett GYIK-linken található információkat. Annál jobbat szerintem nem tudunk összehozni, és nem is szükséges.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#26788) Iron Funeral válasza emre (#26787) üzenetére


Iron Funeral
őstag

F2F KT bedarál minden tier VIII heavyt 0.7.0 óta, az IS-3nak nem tett jót a torony csere(szimplán a hitboxok miatt+az alap torony legalább annyira röhejes mint a KT alap tornya), a T32 parancsnoki kupolája meg most már könnyen sebződik, szóval a facehug sem megoldás.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#26789) frame>24 válasza Sixkiller6 (#26786) üzenetére


frame>24
addikt

szerk.: bocs, benéztem, semmi.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#26790) xedos


xedos
addikt

Lustaság? Mert a tapasztaltabbat kérdezem?
Nem mondok semmit! :(
Főleg, hogy felettem éppen leírták valakinek a hasonló kérdésre...
Ja és van még a rádió súlya stb...

Tigrisnél kicsit furcsa, hogy pl a transport lánc és a széles lánc is 18.000kg... nem???

"A Tigernek oldalanként 8 kerékcsoportja volt. A lánctalp szélessége 725 mm volt, de vasúti szállításhoz 520 mm-es lánctalpat szereltek fel (a Tiger szélessége így 3, 15 m-re csökkent). A 725-ös lánctalp 96 tagból állt, melyek egyenként 30 kg-osak voltak. A teljes lánctalp tömege 2, 88 t. Egy oldalon 3 800 mm átmérőjű görgőt tartalmazott."

[ Szerkesztve ]

(#26791) hemaka válasza xedos (#26790) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ez nem szimulátor, sok minden nem egyezik meg a valós adatokkal.

(#26792) Iron Funeral válasza xedos (#26790) üzenetére


Iron Funeral
őstag

E-100 turret meg a "Mausturm" is ugyanolyan súlyos, aztán meg lehet nézni a páncélértékeiket. Nem kell ezzel foglalkozni, csak számold ki, hogy felférnek-e a dolgok az adott lánctalpra, az, hogy mi mennyi a játékban nem lényeges.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#26793) kedvesgabor válasza Iron Funeral (#26788) üzenetére


kedvesgabor
tag

Szerintem nem darál be, de egy tankot ne csak ahoz mérjetek, hogy a saját tierjébe a saját kategóriája ellen mit tud, mert a MM nem csak olyanokkal dob össze és ha így nézem szerintem az is3 sokkal jobb az összes többinél.

(#26794) Sixkiller6 válasza emre (#26787) üzenetére


Sixkiller6
őstag

főleg arra lenne jó, hogy eldőljenek (szavazással) olyan kérdések mint az IS3 vs KT

- no es importante -

(#26795) virkir válasza Paul119 (#26780) üzenetére


virkir
veterán

Hm... nézted te az IS-3-at külső nézetben?
Milyen az orrpáncél formája?
Orosz T8-tól heavyt nem forgatunk ez nem tepsielejű mint a németek, ha beforgatod az IS-3-at pont a döntöttség csökken.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#26796) Iron Funeral válasza kedvesgabor (#26793) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Mert egy IS-3nak miben van könnyebb dolga akárhol is mint egy KT-nek? Ugyanolyan penetration, kevesebb HP, gyengébb armor. ?

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#26797) emre válasza fsb1000 (#26697) üzenetére


emre
veterán

Nekem más ötletem lenne.

Nem kellene szelektálni, hanem PL: azok számára akiknek nincs elit szintű 6-os gépük létre kell hozni egy un. gyakorló századot. Illetve a magasabb kategóriában is kellene egy század
(mivel előbb-utóbb úgy is mindenki eljut arra a szintre).
Régebben kijelentetted, hogy a tagok részére nem továbbítod a század létrehozásának költségeit. Szerintem ez hosszú távon tarthatatlan. Részemről pár arannyal szívesen beszállok a buliba. :K

"semmi komolyság"
Elképzelhető hogy nem ugyanúgy értelmezem mire is gondoltál, de ezzel nem értek egyet :(

Sixkiller6:
És ha ez patch-enként változni fog akkor átírod, vagy átlagot számolunk? :U

virkir:
Így van, gyakorlatilag felkínálod az ellenfélnek 90 fokos becsapódási szöget. :K

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#26798) diegho


diegho
nagyúr

Imádom mikor a tudatlanok meg akarják mondani, hogy scoutolni kell az AMX 13 75-el és még lol-ozik is, amikor 3-an mondják neki, hogy ez nem scout tank és mondja a magáét aztán meg a haverjával egymás mellé állnak és az arty bumm oneshot 2 kill... na az ilyen minek magyaráz?

(#26799) fsb1000 válasza emre (#26776) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Köv hétvégén csinálhatnánk azt hogy

I. század - csak TOP t6 (KV-3 meg ami kell)
II század - bármivel lehet jönni.
III. század - akik nem fértek be az első kettőbe.

t8 század, ha van elég jelentkező
(ezt lehet zárt-ban kéne nyomni míg el nem fogyunk)
------------

(#26797) emre
Az Ezrednek, csak egyszeri költsége volt, nekem ez bőven belefér, nem szükséges megosztani. Ha lesz a jövőben más költség azon lehet gondolkodni....

[ Szerkesztve ]

(#26800) Paul119 válasza virkir (#26795) üzenetére


Paul119
addikt

persze hogy néztem de kínomban már azzal is próbálkoztam hátha.... :(

kedvesgabor: egy nagy túróst jobb,jt ágyújával pattantam már le ktról de is3ról max akkor ha a tornyát sikerült telibe lőni a hullon mindig átmegy, typal is multkor facehuggoltam és úgy lövöldöztem szét :U ,ktval ilyet nem tudok eljátszani

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.