Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8801) Stigma.HC válasza fsb1000 (#8799) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Amilyen jól kezdtem tegnap, olyan szarul ment végül.
Most nézem planetwot oldalát. 29 killem volt tegnap :DDD Nem számoltam miközben játszottam és elegem lett estére, inkább mentem olvasni. Lehet jobban sikerült volna minden ha századozok.

(#8800) Runo Nem rossz, nem rossz :) Amúgy elnézve a csaták összetételét az utolsó két patch óta, ember legyen a talpán aki pascucci vagy hasonló medált csinál naponta

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#8802) fsb1000 válasza Stigma.HC (#8801) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Századdal vigyázni kel.
Kezdőben még van esély random csapatnak vagy haveri társaságnak, bár itt is találkozni 2-3 klánnal akik már zöldülő játékosokkal indulnak. (hasonló a randomhoz, ha egyik oldalon van 2-3 zöld az már eldönti a csatát)
Közepes - bajnokban már inkább vereségekre lehet számítani. Néha jól kijön a lépés, de ha abból a 6-8 századból több mint fele klános... hát csak a bukták jönnek.

(#8803) fsb1000 válasza #21346560 (#8800) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Azért ez szép teljesítmémny! Grat.

(#8804) #21346560 válasza fsb1000 (#8803) üzenetére


#21346560
törölt tag

Kösz, de csak a jó helyezkedésnek, az idióta ellenfélnek köszönhető, aki nem foglalt, hanem ölni akart, pedif simán elfoglalhatták volna, ha nem velem foglalkoznak...

(#8805) pws


pws
aktív tag

Pár nap kihagyás után most mentem pár kört a kedvenc tankjaimmal. Hááááát. WOT mindig, ilyen szar volt vagy a 8.6 tett csodát?

(#8806) Taragas válasza pws (#8805) üzenetére


Taragas
aktív tag

Nyári szünet....

Runo: Ilyen estben jó foglalni, amúgy utálok.

Elkezdtem pár ágat, amit megféltetlen ki akarok próbálni(újra megszerezni). A jelenlegiek már untatnak egy kicsit, azt muszáj a változatosság. Orosz(isut rühellem, de már muszáj kipróbálni), Francia td ág(ez nem szorul magyarázatra). francia hevie ág(nagyon kell az az max 50 100 a garázsba), angol med ág(eddig erről nem hallottam itt rosszat, bár a 10-es nem tom milyen), is4 ág(kell ez a tank), és a régi kedvenc visszaszerzése: E75

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#8807) dfsz34 válasza fsb1000 (#8799) üzenetére


dfsz34
őstag

FSB, te nagy E100 szakértő vagy és nem értek egy dolgot. Mentem egy másik E100 mellett, az ellenfélnél három volt.

Kiugráltunk a domb mögül és próbáltam lőni tetőgerendát, oldalát, de egy lövésem nem sebzett. Mellettem a srácnak meg mindegyik.Egyszerüen nem értem, hogy mit lőhetett az E100-n, hogy minden lövése betalált, mert be voltak forgatva rendesen és a tornyukat sem tekergették. Van az alján kívül (ami nem látszott a domb miatt) más gyenge pontja is? Nagyon frusztráló volt, hogy neki minden lövése sebez, nekem meg egyik sem.

(#8808) Bingisz válasza dfsz34 (#8807) üzenetére


Bingisz
addikt

Képzeld feltalálták a creditért vehető Goldammot.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#8809) szalai56 válasza Djuree (#8790) üzenetére


szalai56
senior tag

Ez most nem tudom, hogy jött ide, :W de még a PH nincs tíltva, játszani meg valószinüleg nem lehet, mivel semmit nem enged telepíteni.

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#8810) Borote válasza szalai56 (#8809) üzenetére


Borote
addikt

Én úgy értelmeztem, hogy amelyik gépen játszhat, arra telepíthet másik böngészőt is :)

Amúgy miért van ez a céges direktíva, hogy nem lehet böngészőt telepíteni? Ez vicces lehetett akkor, amikor az IE rendesen el volt látva biztonsági résekkel.

[ Szerkesztve ]

(#8811) fsb1000 válasza dfsz34 (#8807) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A torony szemből átlőhető a lövegpajzs mellett. Prémlőszerrel, de ritkán normállal is sikerülhet, ha pl. feltolat egy dombocskára az ellen, hogy az alját védje. Ezenkívül a torony sarkai szemből szintén sérülékenyek, de ott célzott lövéssel még sosem sikerült átlőni. Viszont többször előfordult hogy a lövegpajzson lévő célzóeszközt lőtték be. kb 10cm-vel a löveg felett van. Olyan mint egy kis géppuska.

A "sárvédőn" elől szintén van egy pont amit be tudnak lőni normál lőszerrel is. Az oldala akár 30-40 fokig pattint, de a torony oldala már neccesebb, néha 20 fokban is átlőhető. (azaz alig van elfordítva)
A "gerendát" szerintem nehéz eltalálni, még közelharcban sem azzal próbálkozom, csak ha béna az ellenfél és nem nagyon mozog. Sokkal gyakrabban lehet a torony és a test közötti rést eltalálni, kicsit le kell mozogni az arctámadóról és jó szögben meglőni. (kicsit fentről.)

Amúgymeg.... nagyon sokat számít kinek milyen a randomfaktora az adott csatában.

E100-al kapcsolatban sokan állítják hogy golddal kell használni. Ezt nem akarom cáfolni, de az én sebzés átlagomat alig javítja. A magas átütés ellenére sok a lepattanó. De ez így van más nagy keliberű lövegeknél is.
Szerintem

(#8812) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Döbbenetes...
JPZ100-al egyhelyben álltam, a célpontokat kb 350m-re felspottolták.
Álló célpontokra teljesen beszűkült célzókörrel lőttem.
6 mellé ment sorban és a 7. lepattant egy t44 tornyáról.

Ez volt ma este a 2. csatám, azt hiszem nagy szívóágra számíthatok.

(#8813) fsb1000 válasza fsb1000 (#8812) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szégyelje magát a WG... az első 2 csatából elég pontosan megjósolható merre tériti el a randomfaktort. Azóta kb 20 csatát játszottam és szinte mind veszteség, nagyon gyakori a földbe lövés, vagy az érthetetlen mellé.

Hogy nem gondolják át? Akik naponta 30-40 csatát játszanak azonnal megérzik, ha nem úgy megy a dolog mint általában. Nem is a vereség széria a problémás, hanem az az érzés egy JÁTÉKBAN, hogy bármit csinálok az hatástalan lesz, mert valakik másként gondolják.

Több csatában is néztem a csapattársakat miután kilőttek. Főleg JPZ100-akat és E100-akat mert én is ezekkel játszom. Ugyanaz.... vagy mind bénák vagyunk egy csapatban és egy német pontos löveggel képtelenek vagyunk eltalálni egy másik tankot vagy valami nem kóser.

****

A másik: a Fosch 155-ök nerfje biztos megkezdődött.... kis lépések a WG-nek, de nagy szívás lesz a vége azoknak akik most grindelik
Akárhányszor találkozok vele, akármilyen messziről lövöm, tuti sebzem. A közeliek még hagyján, de 4-500-ról nem is lehet célozni gyenge pontot, de vagy az alját viszi át vagy a tetején célzókáját. Gyak Fosht többet sebzek mint az összes többit a szopóág alatt. (költői túlzás, de van egy ilyen fillingeje) Régebben alig volt esélyem sebezni szemből, talán csak JPZ100-al de az ios soxor pattant róla.

Ez pont olyan WG idotizmus, mint amikor a FV183-al 10-ből 9 alkalommal egylövéseztem a Jagtigereket, miközben 200 méterre lévő másik tankot alig bírtam eltalálni vele, ha mégis akkor a 300penes lőszer lepattant még az IS3 oldaláról is.

(#8814) AMD Power válasza fsb1000 (#8813) üzenetére


AMD Power
titán

Néha nekem is vannak érdekes lövéseim... :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8815) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Tegnap csak pár csatára futotta, de egész jól ment. Sajnálom, hogy nem tudtam többet játszani. 9-ből 6 csata IS-2-vel, 2 Ferdivel és 1 JT-vel volt.

Szerintem ma sem tudok ennél többet futni, na de majd holnap. :DDD

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#8816) Taragas


Taragas
aktív tag

Nah hát én is bekékültem a csatákba xwm szerint. Tegnap jó pár kis tieres csatát mentem, arra számítottam, hogy majd esnek az értékeim, de hála nem... :DD
Amúgy már én is hiszik random istenben. Néha olyan körök vannak, hogy sírni tudnék(telibe lőtt weak spot 10 méterről pattan).... Néha meg a kapáslövés betalál 350mről... hogy is van ez? :U

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#8817) janimilan válasza Taragas (#8816) üzenetére


janimilan
csendes tag

Ne is mondd!
Tegnap egy Hellcat oldaláról kb 100 méterről sikerült lepattannom az Isu bl 10-s lövegével......

"Az emberek nem bölcsességgel,hanem a gondolkodásra való képességgel születnek,s az idő múlásával-sok gondolkodást követően-bölcsességre tehetnek szert" (Napoleon Hill)

(#8818) Imilenni válasza fsb1000 (#8813) üzenetére


Imilenni
addikt

Énis tapasztaltam..
A Leo PT A is félre lőtt sokszor..0.29-es pontosággal -.-
Persze az IS-8 400-ről simán eltalált, úgy hogy szinte semmi sem látszott ki belőlem /0.35/
Másnak se szokott kijönni a csata végére az ágyú (lövésenkénti)átlagsebzése? O.o

Én mostanában az Obj. 268-at találom és ütöm át mindig.. :DDD

Press "F" to pay respects.

(#8819) dfsz34 válasza Imilenni (#8818) üzenetére


dfsz34
őstag

Nekem obj704 10-15m-ről lött mellé, mert az ellenfélnek kb 5% nem volt a célkeresztben. Igaz, mozgás közben, de ez akkor is durva.

A program gondoskodik arról, hogy siemka rambo pistike is sikerélményhez juthasson és elmondhassa, hogy a noob obj nem tudta meglőni 10m-ről, ő bezzeg kilőtte mind az 50hp-t rajta.

A sikerélmény az alapja a jövőbeli vásárlásoknak, úgyhogy értem, csak nem tetszik, hogy beleszólnak keményen az RNG-be

(#8820) Patrick76496 válasza Taragas (#8773) üzenetére


Patrick76496
őstag

Nem mondtam, hogy jó, de annyira rossz sem lehet. :) A Comet 4-gyel üt át többet, és összejött vele az 1750-es átlag. Tény, hogy lassabb a Comet-nél, viszont ezen a szinten nagyon jó a T-43 oldal és seggpáncélja med tank létére. Gun depression-je is van, jó a DPM-je, pontos. Szerintem csak azért céloz olyan lassan, mert nincs rajta célzásgyorsító.

(#8780) Stigma.HC: Nem töltötted le teljesen véletlenül azokat a videókat? :)

(#8800) Runo: Replay-t! :)

(#8818) Imilenni: Nekem is valahogy sokkal többet talál az IS-7, mint pl a T-62-m, ezért mondom, hogy dedikált sniper tank. :D A 268-as meg nagyon papír, illene nagy löveges Leo-val átvinni.

Tegnapi képgyűjtemény:
- De szívesen lecserélném erre a tankra a T-62-m...
- A 13 90-et meg erre (ezek saját eredmények, haver account-jából)
- 13 90 5000 sebzés
- Szegény a falat tolta
- E5 is lehet acélfal (soha nem pattintott még ennyit)

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#8821) Imilenni válasza Patrick76496 (#8820) üzenetére


Imilenni
addikt

Azért messziről volt hogy nem lőttem át.. :B

Press "F" to pay respects.

(#8822) Taragas válasza Patrick76496 (#8820) üzenetére


Taragas
aktív tag

Van rajta.

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#8823) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Ma elég jól megy.... átlagos 50-55%

De... végjátékban vesztésre álltunk. Fosh 155 jön kinyírni E100-amat. Kb 350 méterről megint telibe kaptam a gerendáját, vagy inkább cső az keresztbe,.
Sajnos HE volt betöltve... de azért ilyet.... ha akarom se tudom eltálalni.
Ma ez volt az első fosh akit előlröl tudtam lőni, másik kettő oldalra kapta az 1000-est.

(#8824) #21346560 válasza Patrick76496 (#8820) üzenetére


#21346560
törölt tag

Sok mindent nem láttál volna rajta, egyébként hova lehet feltölteni a replayokat? Ahova szoktam, az az oldal megszűnt vagy mi...

(#8825) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Ruinberg: Az milyen már hogy t10 csatában egyedül mentem be a városba? Mármint a nagy város központjába ahol az ütközőzóna van. 6 vs1 csatában 3 sebzésem volt aztán egy t57 legyalázott majd JPZ100 kilött 700 HP-ról.

nade... a kérdés: vannak ezek a városi kocsik, azok alatt át lehet lőni? Úgy mint a vonat alatt. Most megpróbáltam, de szétlőttem. Pont látszott alatta egy E100 hasa

[ Szerkesztve ]

(#8826) [HUN]Dani válasza fsb1000 (#8825) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Engem lőttek már meg kocsi alatt.

magyarsrac

(#8827) fsb1000


fsb1000
nagyúr

siemka idiot lökdösődik... valahogy mindig eltalálja az ilyen barom hogy a lövés előtti pillanatban jöjjön nekem. Aztán blokkol és bekapok egy 800-at, marad 50 HP-m

Ráfordulok, de mérgemben mellé lővök, anyázok kicsit és E100-al kergetem, majd for gázzal neki és kilököm az ellenség elé. (ehh... akkor is engem találnak el, ez meg kezd forgolódni.)
Végre kilövik mielőtt belém lőne, és meg le tudok adni még egy lövést a mögénk kerülő Leo1-nek.

*****
Szomorú, hogy idáig süllyeszt a játék illetve néhány barom. 10K csatával és 1100 effel már meg kéne tanulni, hogy csapattársat nem lökdösünk, miközben 4 cső néz ránk a szikla mögül.
Egyébként ez dörgölődzés csak most nyáron lett divat. nem értem ezt... de legalább mondaná hogy "sorry"... de nem, lehet fel sem fogja. Engem használ fedezéknek, lök nyom és még blokkol is.
Ez sokkkkkkkk. Hülye lengyel.

(#8828) fsb1000 válasza [HUN]Dani (#8826) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Köszi! Akkor csak én bénáztam be. Eddig nem volt olyan szitú ahol ez szempont lett volna. 10 sec alatti töltés idővel inkább rászánok egy lőszert az akadályra, de ha gold van betöltve nagykaliberűbe akkor nem.

(#8829) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Ez már valami!

magyarsrac

(#8830) Dr_Syrex válasza [HUN]Dani (#8829) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Egy győztes csatáért 3 nap prémium, nagyon jól hangzik :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#8831) Stigma.HC válasza Dr_Syrex (#8830) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Lehet 2 óra múlva módosítják, hogy mégsem ez mert véletlenül elírtuk, majd megint kiírják és fordítva :DDD
Volt már rá példa. EU s srácok néha tudnak alkotni rendesen ha hírekről van szó :)

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#8832) dfsz34


dfsz34
őstag

Megvettem végre az obj268-t. Sajnos az akcióra nem jött össze az xp, úgyhogy a normál áron. Félelmetes milyen durva szo.óágra rakott vele. 2450 átlagsebzést hoztam eddig össze vele és 33% WR-t. Van, hogy a tier9-10 nehéz tankok mind elhullanak nulla vagy minimális okozott sérülés mellett és rám támad 3-4 tank egyszerre. Ilyenkor egyet tudok lőni, max kettőt aztán végem.
További kedvenceim a foglalást nem reseteljük, hanem nyomulunk tovább vagy szépen táborozunk valahol. Ennél csak egy fokkal jobb az a csapat, ahol ilyenkor szigorúan egyesével mennek neki a 2-3 ellenséges tanknak és pusztulnak el szépen szintén egyesével.

A szemét r...dt programozók úgy látszik, minden tankkal ezt csinálják. Bizonyos lejátszott csata alatt olyan kegyetlen nehéz helyzetekbe teszik, lehet azt hiszik, hogy így lehet fejlődni, pedig csak az ember kedvét veszik de az obj268 legalább egy jó kis TD

(#8833) fsb1000 válasza [HUN]Dani (#8829) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nem semmi... gyak mindenki kap 3 napot.

(#8834) dfsz34 válasza fsb1000 (#8833) üzenetére


dfsz34
őstag

Nehéz lesz teljesíteni :)

Most pont arra gondolok, mikor 30 csatán keresztül buktam a Tiger-el, meglehet ilyenre kell készülni most is

A 8.8-ban lesz új kínai prém, csak nem tudom melyik a jobb. mondjuk mindegy is, ha veszek is, csak sokkal később, meg megvárok valamilyen akciót, de nagyon ideje volt, mert a kínai legénységnek jelenleg nincs prém tankja (én amikor kezdtem már nem volt type)

(#8835) bullseye válasza fsb1000 (#8833) üzenetére


bullseye
addikt

Az orosz szerveren... nálunk majd 3 prémium tűzoltókészülék lesz, vagy ilyesmi :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#8836) fsb1000 válasza bullseye (#8835) üzenetére


fsb1000
nagyúr

hehe... ez jó.
Egyébként az is megfigyelhető amit Runo mod, 80% kredit valamelyik tankra aztán csatát nem lehet vele nyerni, sebzést bevinni meg művészet.

****************

Körkörös védelem:
(nagyon védtük a kis 1390-et és HE-vel volt 3 killem)

(#8837) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Ma azt a célt tüztem ki, hogy 20 csatából meglegyen a 30kill és a +300K kredit.
Meg is lett a 32 kill, mert a 20. csatában sikerült jó eredményt elérni, végre mehetek századba.

Egyébként nem igazságos a játék a t8-asokkal szemben. Amikor nincs vereség szériám nagyon gyakran kapok olyan leosztást hogy csak 2-3 t10-es van és 5-6 t8-as.
Szar lehet nekik, ahogy megyek az E100-al nem is nagyon keresek fedezéket csak nyomulok, ők hátrálnák és az én csapatom lövi öket. A végén meg rammolok.

[ Szerkesztve ]

(#8838) Stigma.HC válasza fsb1000 (#8837) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Tegnap vért izzadtam, hogy 20 csatából legalább 10-et megnyerjek. 41 kill lett a vége, mellé kis spot is ment és bázisvédés, de csak fogtam a fejem miket nem akar beadni és még a csapatnak sem. Csak úgy mentek mellé a lövések és a lepattanók. volt ám fejvakarás mindenki részéről.

(#8820) patrikgtaivs Csak akartam, 2 nappal lemaradtam róla, mikor történt nem voltam gépközelben :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#8839) Taragas


Taragas
aktív tag

Nah van egy tank amihez megint free xp kell asszem. B1... :W
Az oké hogy lassú, és szar az ágyú, de ennél még az amx 40 is páncélozottabb volt, ami legalább a saját tierében pattogott... Esetleg tipp eme csodás gyöngyszem használatához?

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#8840) fsb1000 válasza Taragas (#8839) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Sok a HP-ja... ha jól emléxem. Egyébként a prémes párja egészen jó. Az pattog rendesen és gold lőszerrel igen hatékony.

**

T69-el is fel kell kötni a gatyát. Erre se jött a tankász, pedig még szerencsém is volt: (1400xp)

[ Szerkesztve ]

(#8841) Stigma.HC válasza Taragas (#8839) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Ah én azt az ágat a BDR-el akarom elkezdeni :D B1 már ránézésre is elriaszt a játéktól. Sok free xp-be fog kerülni nekem.

(#8840) fsb1000 Most nézem, hogy 68 csata alatt is csak első osztályt sikerült vele összehoznom. Kicsit fura, lehet csak gold lőszerrel kéne használnom a tank ász megszerzéséig. Vagy csak én nem tanultam meg rendesen játszani vele még. Ez az első ilyen tankom, többi revolvertáras mind light volt.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#8842) Taragas válasza fsb1000 (#8840) üzenetére


Taragas
aktív tag

Hát a tank ász ezzel a tankkal... 5000 sebzés nem elég hozzá. Volt egy 6k sebzéses amivel meg lett volna... döntetlen... Azóta már kilences van... Majd egyszer visszaveszem, vagy nem hiszem... :))

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#8843) robogo81


robogo81
aktív tag

Sziasztok.
Mi okozza azt,hogy az új pálya neve helyett azt írja ki, hogy 85_winter ?
Nem zavar,csak a teszten még a rendes neve volt kiírva.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#8844) Steelheart2 válasza robogo81 (#8843) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Nekem is ezt csinàlja.Szerintem az eggyik mod a ludas.Azt hiszem a wothungaryrol a pàlya megvilàgitàs mod galibàzik.Màs nincs fennt.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#8845) scyllarus válasza Taragas (#8839) üzenetére


scyllarus
veterán

A B1-hez egy dolog kell: dupla adag Xanax... Meg gondolj a BDR-re, az nagyon jó kis tank, megéri szenvedni érte. A B1-gyel a kedvenc élményem, amikor ketten maradtunk az ellenfél B1-ével a végére. Ő 15% hp-val, én közel fullon. 10m-ről 41-et lőttünk egymásra, mire lenyomtam, ő meg sem sebzett. A két csapat bentmaradt tagjai sírva röhögtek rajtunk...

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#8846) Magany


Magany
tag

csak ugy[L:/dl/upc/2013-08/387776_shot_004.jpg](IMG:/dl/upc/2013-08/387776_shot_004.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

[ Szerkesztve ]

(#8847) Magany


Magany
tag

(#8848) Magany


Magany
tag

lassan de biztosan azer fejlodok

[ Szerkesztve ]

(#8849) #21346560


#21346560
törölt tag

Most minden egyes csatádról kapunk tudósítást?

(#8850) Bingisz válasza #21346560 (#8849) üzenetére


Bingisz
addikt

Hát minden 1000 fölötti xp dupla megér egy screenshotot, mert nagyon ritka ám az ilyen jó kör. Nem is értem, hogy miért nem UNICA tag a srác.... :DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.