Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9001) Steelheart2


Steelheart2
senior tag

Ma végre meglett a JT.Hát az valami eszméletlen egy td.Azt hiszem joba leszünk.Igazi tàmado kis mocsok.:)Még nincs meg a nagy bumm,de az elsö tankom amit alapon is szeretni lehet és használhato.

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#9002) janimilan


janimilan
csendes tag

Végre úgy tünik vége a sz..póágnak!

Már komolyan kezdtem unni,hogy akár 75%-os win xvm-el is öt percig is eltartott míg lemészárolták az épp aktuális csapatomat. :)

"Az emberek nem bölcsességgel,hanem a gondolkodásra való képességgel születnek,s az idő múlásával-sok gondolkodást követően-bölcsességre tehetnek szert" (Napoleon Hill)

(#9003) #21346560 válasza janimilan (#9002) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ebböl aztán semmit nem látni :Y

(#9004) bullseye válasza fsb1000 (#8999) üzenetére


bullseye
addikt

jótett, jó cselekedett, meg még sok minden, de ez a lényege
1
2

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#9005) janimilan válasza #21346560 (#9003) üzenetére


janimilan
csendes tag

Jobb klikk az egérrel a képen és kép megnyitása új lapon. :)

"Az emberek nem bölcsességgel,hanem a gondolkodásra való képességgel születnek,s az idő múlásával-sok gondolkodást követően-bölcsességre tehetnek szert" (Napoleon Hill)

(#9006) bandiras2 válasza Steelheart2 (#9001) üzenetére


bandiras2
senior tag

JTiger nekem is most lett meg. Honapok ota ki volt fejlesztve, de vartam a frreXp osszegyuljon Top lovegre, anelkul nem vettem meg+ remenykedtem learazasban is.
Sajnos eleg puha meg szembol is es az atutoerejevel sem vagyok megelegedve, de jol osztja. meg kell ra a nagy motor es az alvaz de tetszik. nem kell vele eloremenni mert meg T7-esek is siman atlovik a fromtjat.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#9007) #21346560 válasza janimilan (#9005) üzenetére


#21346560
törölt tag

(#9008) Steelheart2 válasza bandiras2 (#9006) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Biztos hogy egyröl beszélünk?A JT en az alap löveg is 10 es tehát nincs nagybgond vele.Az meg hogy a T7 esek àtlövik a tornyát?Azt hiszem 250 es frontja van.Nem tudom melyin7 es tanknak van 250 es áttütése,de rolam a 8as és 9 es tankok is pattognak,ha el van rejtve az eleje és nem goldal lönek.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#9009) Cucuska2 válasza #21346560 (#9007) üzenetére


Cucuska2
őstag

[link] :U
Operát kell használni.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#9010) janimilan válasza #21346560 (#9007) üzenetére


janimilan
csendes tag

A jó öreg explorer. :)

"Az emberek nem bölcsességgel,hanem a gondolkodásra való képességgel születnek,s az idő múlásával-sok gondolkodást követően-bölcsességre tehetnek szert" (Napoleon Hill)

(#9011) #21346560 válasza Cucuska2 (#9009) üzenetére


#21346560
törölt tag

Miért kellene? Meg kéne tanulni normálisan használni az explorert :P

(#9012) Imilenni válasza Bingisz (#8994) üzenetére


Imilenni
addikt

Történelmileg hiteles? Egy felirat hogy lehet az? :DDD

Egyébként..nem értem hogy önkényuralmi jelképek miért szerepelnek a játékban /CSAKIS orosz oldalon/

Press "F" to pay respects.

(#9013) [HUN]Dani válasza bandiras2 (#9006) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Dugd el a hasát és a gond le van tudva. Dombos és városi pályákon szeretem leginkább. Eldugom úgy az elejét, hogy csak a felső rész látszik ki, azt meg kb. senki nem lövi át. Német tankhoz képest elég jó az ágyúsüllyedése. Az átütéssel nekem semmi bajom, bár van néhány X-es tank amire gold ammot lövök csak.

magyarsrac

(#9014) Rambovits


Rambovits
senior tag

Jagdpanthert az alap ágyújával érdemes használni, vagy azzal amit JgpzIV-ről áthozok?
Csak mert ahogy néztem az elsőnek kisebb a sebzése, viszont 18 milivel nagyobb az átütő ereje.

[ Szerkesztve ]

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#9015) Enzolord válasza janimilan (#9002) üzenetére


Enzolord
addikt

Már akartam kérdezni, hogy hogy élhetted túl a csaták 40%át, de látom, hogy főleg TDvel operálsz..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#9016) Steelheart2 válasza Rambovits (#9014) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Én a második 88mm est használtam végig,de elötte már fogalmam sincs.Talán a jgpz4 es top lövegével.De lehet hogy használtam free xpt a 88ashoz.Probáld ki mind a 2öt,de szerintem a nagyobb áttütéssel többre mész.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#9017) Rambovits válasza Steelheart2 (#9016) üzenetére


Rambovits
senior tag

Egyelőre a kisebbikkel használom (75mm), nem sebez túl nagyot, viszont lepattanó lövésem még nem volt. :K

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#9018) Djuree válasza Steelheart2 (#9008) üzenetére


Djuree
félisten

nem a tornyát írta, hanem a frontját! oriási különbség! :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9019) Enzolord válasza Djuree (#9018) üzenetére


Enzolord
addikt

Na igen, a JT tornyát lehetetlen átlőni...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#9020) Steelheart2 válasza Djuree (#9018) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Igaz.Sorry,késö volt màr. :)

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#9021) besti válasza Rambovits (#9014) üzenetére


besti
csendes tag

Ha esetleg megvan a Tiger P, érdemes lehet azzal kifejleszteni a Ferdinandot - így meglesz a nagyobbik 8.8-as gun a JP-re egyből. Én így gyorsan és szenvedés nélkül átmentem a JP-n és a Tiger P-vel sem rossz játszani.

(#9022) #21346560


#21346560
törölt tag

Azt mondják, a csúcson kell abba hagyni :D

(#9023) Rambovits válasza besti (#9021) üzenetére


Rambovits
senior tag

Sajnos Tigris fele mentem anno, a szívemre hallgattam, és nem az eszemre (bár nem bántam meg). De tetszik ez a Jgpanther, nagyon is. Amíg még akció van (30 kill) ki kéne szednem az IS-t meg a Tigris II-t. Aztán akkor lenne mivel játszani :)

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#9024) Steelheart2 válasza Rambovits (#9023) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Nagyon jo àg a német Td.Nekem még a jgpz4 is tetszett.A Jp utàn én a JP 2 fele mentem.A Ferdivel mentem 5 kört stock àllapotban és ugy döntöttem,hogy a JP2 vel szerzem meg a top löveget.Nem bàntam meg.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#9025) joergie válasza Gyuri27 (#8979) üzenetére


joergie
őstag

Így könnyebb ha letörli, nekem a héten lesz 1 hónapja hogy abbahagytam. Pont ugyanezen okok miatt, mint amit írt, és ugyanígy állok hozzá, ezért nem akartam eladni még az accountot(pedig a heavy event-re kaptam 2*3k goldot, meg a cw event miatt is 2500at, szóval most benn csücsül vagy 10k gold, sose volt ennyim, de nem érdekel+ az m60 amivel lehetne menőzni randomban). az a 10 csata egy nap az is több mint egy óra, és ennyit már nem ér meg. viszont teljesen véletlen sikerült pont 1k sniper medálnál abbahagyni, úgyhogy már csakazért se rondítok bele :DDD
ja meg jött a kísértés az augusztusi eventekre...na mondom jó. feljönnék, 3 csata után ugyanúgy a hajamat tépném, nem ér annyit az egész. azóta a dohányzásról is leszoktam, és ez nem gyenge érv ellene. ennyivel többet vagyok a való világban :))

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#9026) Enzolord válasza Steelheart2 (#9024) üzenetére


Enzolord
addikt

Én is a TigerPből húzom ki a Ferdit, ergo a csúzlikkal szívhatom a fogamat..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#9027) AMD Power


AMD Power
titán

Lassan megvan a Caernarvon , már alig várom. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#9028) Steelheart2 válasza Enzolord (#9026) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Nekem a JP2 azért jött be jobban,mert ott nem a stock motor volt csak és gyorsan kereket lehetett oldani,ha észrevettek.Igaz,hogy nem egy Hellcat,de fürgébb,mint a Ferdi.Nem mentem Tigris vonalon,igy a motorral is szivtam volna a Ferdin.Amikor akcios volt,megvettem,mert gondoltam,hogy ha meglessz a top löveg,akkor megyek majd azzal,de mégsem.Igy eledtam 5 csatàval.Lehetajd 1 xer visszaveszem.A 10 est nem hiszem higy megveszem.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#9029) sith7 válasza AMD Power (#9027) üzenetére


sith7
nagyúr

az előzőekről mi a véleményed ?

most tartok az angol 5 - ös heavynél

(#9030) AMD Power válasza sith7 (#9029) üzenetére


AMD Power
titán

Churchill széria...? Nem egy nagy szám szerintem. A páncélzatuk messze nem a legjobb és , lassú is. De viszont pontos.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#9031) Gyuri27 válasza joergie (#9025) üzenetére


Gyuri27
félisten

Kinek mi. Mikor fel idegel játszok mással. Van, hogy 2 csata. Van, hogy 10. Van, hogy egy hétig-hónapig el se inditom. Azt mondom amit annó. Az ötlet jó. A kivitelezés hányadék. Minden szempontból.
Majd játszunk mással rendesen ha lesz más. Addig néha én is benézek kicsit idegeskedni. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#9032) Steelheart2 válasza AMD Power (#9030) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Nyugtass meg hogy a BP jobb lessz.:D

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#9033) sith7 válasza AMD Power (#9030) üzenetére


sith7
nagyúr

igen, arra gondolok, köszi

(#9034) Djuree válasza Steelheart2 (#9032) üzenetére


Djuree
félisten

:K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9035) Steelheart2 válasza Djuree (#9034) üzenetére


Steelheart2
senior tag

:)) :R

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#9036) Patrick76496 válasza Dobi 562 (#8977) üzenetére


Patrick76496
őstag

Azt hittem, hogy csak nyaralsz, vagy ilyesmi. Amúgy tényleg néha hülyét lehet kapni a játéktól, megértelek. Mindenesetre várunk vissza.

(#8978) Enzolord: Na mondjuk én pont ezért nem játszok olyan tankokkal, amik 2 tier-rel feljebb nem állják meg a helyüket. :) Ha lenne is Pz I C-m, max gyakorlóba vinném hülyéskedni. T4-ben egyszerűen használhatatlan, a 40-es pen még a Medium III-ról és a T-28-ról is pattog. :(((

(#8986) Runo: Valahonnan nekem is ismerős a srác neve, mintha már láttam volna, de nem rémlik, hogy idegeskedett.

(#8988) kicsitrash: Szerintem ez épp elég indok, hogy OP legyen. :) Mellesleg meg sem kottyan neki még a T8 sem, ott is boldogan elvan. Jó az átütése, átlagosan sebez, átlagos DPM-mel, NAGYON kemény a tornya, igazi, amerikai tankhoz méltó gun depression-je van. Egy T29-et kiszedni hull-down-ból nagy művészet. A T32 is nagyon fain gép, bár annak már nincs olyan jó lövege a saját tier-jében, viszont a páncélja eszméletlen. Kár, hogy az utolsó 2 tank egyszerűen csak "átlagos" heavy, azokban nincs meg az a plusz, amit a T29-32 páros nyújt.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Napi fail:

Ez után még klántársam azt is beírta, hogy 69, az már sajnos lemaradt a képről. :C

Tegnapi nap termése:
- Type 59 6200 spot damage, nettó 143 ezer kredit
- Type 59 5900 potenciális (lehetséges bevett) sebzés
- Type 128k nettó, 4200+1800 dmg
- AC Mle. 48 5100 sebzés, a végén 1v4 lehozva
És itt kezdett elborulni az agyam:
- Újabban a T30 képes belőni az IS-4 lövegpajzsát
- A T57 pedig ~60 fokos szögből lövi be az IS-7 150 mm-es oldalpáncélját (sidescraper-eztem)

Jól esett ez a kis Type-ozás, régen mentem már ilyen kemény páncélzatú med tankkal. T10-ezni valahogy most nem tudok, a lövéseim lepattognak, hiába a tank elejét célzom az oldalát találom el, ami persze kis szögben van és csak láncol. Jó lenne már egy teszt szerver, szívesen mennék pár kört a "cél" 10-eseimmel.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#9037) [HUN]Dani válasza Patrick76496 (#9036) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Erről a 6200spot dmg-s type59-es és mle48-as körről tudnál visszajátszást linkelni?

magyarsrac

(#9038) scyllarus


scyllarus
veterán

Ha valaki összeakad ezekkel a tarackkal: [Pfrengle7] vagy a haverjával: [crancpelut] meneküljön azonnal. 1. számú idióta belémrongyolt, majd én elhátráltam, elengedtem, mentem tovább, erre belémlőtt. Kapott egyet viszonzásul, és mentem pozícióba, erre a 2. számú végig rám vadászott. Persze 0 sebzéssel haltak mindketten (leszámítva, amiket belém lőttek), csak anyázásra futotta az erejükből. Jó kis klán lehet...

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#9039) AMD Power


AMD Power
titán

Én is itt vagyok!:) :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#9040) #21346560


#21346560
törölt tag

Akkorát mentem, hogy egy egész hétre ki vagyok elégítve :DDD

(#9041) [HUN]Dani válasza AMD Power (#9039) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Úgy látom eléggé brit tank párti vagy. :))

(#9040) Runo: Szép eredmény, gratula.

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#9042) AMD Power válasza [HUN]Dani (#9041) üzenetére


AMD Power
titán

Egyenlőre azt a vonalat tolom. Utána jön majd vagy a német vagy az amerikai.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#9043) Taragas válasza AMD Power (#9042) üzenetére


Taragas
aktív tag

Javaslom hogy a németet hanyagold. Amerikai forgótornyos td, orosz hevie ágak, (esetleg med ágak mindkettőből). Ezeket javaslom így második körbe.... :) De ez csak egy tanács. Ha minden áron ragaszkodsz a némethez, akkor az e75 mint cél lebegjen a szemed előtt... :DDD

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#9044) AMD Power válasza Taragas (#9043) üzenetére


AMD Power
titán

Nem ragaszkodok hozzájuk. Nem szeretem őket azért annyira.... sőt. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#9045) Taragas válasza AMD Power (#9044) üzenetére


Taragas
aktív tag

Nem lebeszélni akarlak, csak a A tigris pl nagy csalódás, a tigris kettő nem abban jó amiben az emberek többsége akarja hogy legyen)és nem is abban használja), az e-75 az viszont egy olyan tank, amire nem találok szavakat... :DDD Az e100 sajnos már nem ugyan ilyen... A többi ágban is vannak jó tankok(sőt), de az orosz, és amerikai ágak szerintem jobbak... Nagyobb játék élményt tudnak nyújtani...

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#9046) AMD Power válasza Taragas (#9045) üzenetére


AMD Power
titán

Tesóm Tigris 1-ről váltott 2-re. Nagy csalódás volt azt mondta. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#9047) #21346560 válasza Taragas (#9045) üzenetére


#21346560
törölt tag

Igen érdekes, én pl az E-75-öt annyira utáltam, hogy 1x el is adtam, pedig még nem volt kifejlesztve az E-100, aztán le volt árazva, újra vissza vettem, és kikinlódtam vele az E-100-at. Na nem mintha meg akarnám venni, csak végre legyen az az ág is kihúzva.
Szóval én speciel nagyon nem szerettem az E-75-el játszani....

(#9048) Taragas válasza #21346560 (#9047) üzenetére


Taragas
aktív tag

Hát akkor embere válogatja. Nekem a kedvenc német heviem volt, azért akarom újra megszerezni. Most kicsit lettem róla, mert jön az új patch, és nem akarok pofára esni, hogy olyat fejlesztek, amit nem kéne, mert nem tom hogy alakul át az ág. Egyenlőre megvárom, azt majd utána lépek...

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#9049) sith7 válasza AMD Power (#9046) üzenetére


sith7
nagyúr

Tigris 2 sokkal jobb, mint a Tigris 1, utóbbit ott lövöd át, ahol akarod, a 2 -es azért tud pattintani

(#9050) Djuree válasza sith7 (#9049) üzenetére


Djuree
félisten

tigris 2 jó, majdnem mint az e-75. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.