Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9901) Rambovits


Rambovits
senior tag

KV-1S-el amíg nincs meg a nagy 122-es, mivel érdemes nyomni? Egyelőre a lánctalpra gyúrok, hogy fel tudjam rakni a 85-öst. (Sajnos azt fejlesztettem ki előbb :O ) Most a rövidcsövő 122es van fent, ami ugyan nem rossz, ellenben szar. :U

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#9902) [HUN]Dani válasza Rambovits (#9901) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Prém ammoval elviselhető.

magyarsrac

(#9903) Stigma.HC válasza Patrick76496 (#9888) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Zseniális ez a tank eddig. Előbb mentem egy kört. Kicsit beforgatva és megdöntve a tankot még az E-100 sem tudott átütni, végére kínjában HE--vel lövöldözött rám :DDD
E-100,E75, IS-3, IS-8, T110E4 (őt szerencsére leszedték a többiek elég hamar, de így is megkínált egy 800-as puszival)
10.000 szerzett lehetséges sebzés. Végül bukta lett de már megérte az élményért :)

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#9904) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Sorra linkelhetném ezeket a képeket, 4 győzelmet már azért sikerült kiharcolnom, 11 vereség mellé :C
Ha ezeket mind nyerjük, már egy rakás acélfallal lennék gazdagabb.
Előbb egyik gyerek a csapatból rám ír, hogy ez nem az én napom. Lehetnék kicsit agresszívabb, kínomban visszakérdeztem, hogy most a játékomra gondol vagy amiket irkálok a chaten :D

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#9905) pws válasza Atlantis (#9898) üzenetére


pws
aktív tag

Ja, ja: csak az egyik paraméter amivel csalnak. Van még bőven a hülyeségükből.

(#9906) dfsz34


dfsz34
őstag

A nap legjobb köre. A legszebb része az volt, amikor rámrontott egy sárga (tehát már nem noob) full hp szakasz, tiger és panther m10 egyszerre, pontosabban a panther jött csak hátba akart támadni és ezzel elvesztett fél percet és az lett az ő veszte is, mert azalatt elpusztult a tiger. A tiger okosan lekapta a láncomat, csakhogy 100% repair meg BiA gyorsabban javít, mint ahogyan ő tölt. Nem tudom, hogy csinálták de mialatt kilőttem mindkettőt nem tudtak egyáltalán megsebezni, minden pattant és utána meg ment a gyanúsítgatás, hogy csaltam, mert a tiger a buff után ahhoz szokott, hogy leszedi a TD-ről a láncot és utána nyugodtan az oldalába kerül és kilővi. Hát majd megtanulja, hogy a su-val vigyázni kell. Gyorsan tölt, gyorsan javít és gyorsan forog és majdnem kétszer akkorát sebzek, mint ő, ráadásul még ki is gyulladt, úgyhogy biztos örült ez a szakasz nekem :)

Győzelem!
Map: Redshire
Date: 2013.09.18. 21:18:42
Jármű SU-122-44
Szerzett tapasztalat 2 469 + kredit: 124 693

(#9907) sith7 válasza dfsz34 (#9906) üzenetére


sith7
nagyúr

rep ? :B

(#9908) Patrick76496 válasza kicsitrash (#9889) üzenetére


Patrick76496
őstag

Grat hozzá! Átlagsebzésben viszont én vagyok jobb vele. :)

(#9891) Antonius1978: Én T-34-85-nél képzelem azt, hogy T-34-85-tel játszok és tényleg. :P Bocs ezt nem hagyhattam ki. Amúgy, összekevertelek Taragas-sal, eddig a percig azt hittem, hogy ő írta a hsz-t. :B

(#9895) Atlantis: A tornyon belüli gun depression valóban csak egy paraméter, de a tényleges gun depression, amibe a tank magasága is beleszámít már más tészta. Ebben a videóban tökéletesen látszik a tesztnél: hiába van az E-50M-nek jobb gun depression-je a T-62-höz képest 1°-kal, így is vele megegyező "magasságra" tud lőni. A másik érdekesség az, hogy az M48-nak hiába van jobb gun depression-je 3°-kal, a BatChat-hez és az Object 140-hez képest, mégis alig lő lejjebb hozzájuk viszonyítva, mintha csak 1°-nyi távolság lenne a 2 nyom között.

Szvsz a T32 ágyúja átlagon aluli a saját tierjében (pontosságot és átütést nézve, de ez nem jelenti azt, hogy használhatatlan), viszont cserébe maga a tank jó. Tényleg nem rossz löveg az M58 (én inkább ezt tartom átlagosnak), de manapság T9-ben szvsz nem nagy szám a -8°-os gun depression és a 0,37-es pontosság. Szerintem kiemelkedő löveg T9-ben az M62-T2. A többi cső, amelyiknek 440-490-es sebzése van, nem rendelkezik ekkora átütéssel (bár nem mintha a 244 nem lenne elég).

(#9899) emre: Neked ne is kelljen, ott van a Type-od. ;) Amúgy tényleg rikta hulladék A T-34-3, de jó köröket lehet vele menni.

(#9903) Stigma.HC: Az szép. :) Nagyjából az IS-4 is ilyen lesz, csak annak sajnos nincs ennyire jó gun depression-je.

(#9907) sith7: Az lehet engem is érdekelne.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#9909) Atlantis válasza Patrick76496 (#9908) üzenetére


Atlantis
veterán

Jahogy így értetted a magasságot, ebben természetesen egyetértünk. Csalóka érték a papíron szereplő gun depression, mint ahogy a végsebesség is, amit ugye a sehol meg nem adott a talajellenállás értékkel tudnak "balanszozni". (mostanában szembesülök vele legfeltűnőbben, az 50 120 nem tudom mikor fog menni 65-tel...nagy csalódás ez a tank).

Hehe, meg sem lep, hogy egy orosz mániás ember azt a puskát tartja a legtöbbre...nem rossz, de a minimális alpha-többletet szerintem bőven elveszti a töltési és célzási időn. Nekem inkább az amerikai verzió jön be, ettől függetlenül az orosz ágyúk közül az IS-8 és a T-54 gyorsabb ágyúja tetszett eddig leginkább. Kíváncsi leszek a Conqueror nagy puskájára, az még gyorsabb és pontosabb, mint az amerikai, ugyanakkora átütés és sebzés mellett.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#9910) proximusser


proximusser
újonc

Tudom, ez nem a reklám helye, de engedjétek meg, hogy ajánljak egy ízig-vérig magyar oldalt, ahol elég gyors frissítéseket végeznek a kiegészítők (modok-addonok) tekintetében. Bőséges magyarázattal.

[link]

(#9911) Taragas


Taragas
aktív tag

Nos. a kövi helyzet ált elő: meg lett a t-54. De ugye ebbe csak 1 tizes tankra való legénység van. Arra gondoltam, hogy kepzek egy másik legenyseget, egy korábbi tankban, majd azt ültetem bele valamelyik tizesbe. A kérdés melyik legyen az. Elsőnek a t34-85 ugrott be, mivel azzal nincs meg az ász(és be kéne pótolni), de ott ván még a kv13 is, de azt nem ismerem. Valaki vélemény? Melyik legyen?

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#9912) Antonius1978 válasza Patrick76496 (#9908) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hehe, milyen jo, hogy te nem alomvilagban elsz, es tenyleg azzal jatszol, amirol azt hiszed hogy azzal jatszol :)

Az ST1-rol van szo, ugye ? Az tenyleg fura egy tank...ki van kutatva amugy, es gondolkodom rajta hogy megvegyem-e, de egyelore az IS7, es a Maus van eloterben, ha meg gyul azutan annyi zsozso, akkor azt is megveszem.A multkor nem tudtam kiloni egy ST1-et szembol, paran oldalba lottek, igy aztan a 2-3 pattano utan HE loszerrel vegeztem vele...

Taragas : sztem a T-34/85-el kepezz legenyseget, mert azzal tobb az esely a gyors legenysegkepzesre, mivel legfeljebb t8-ba dobja be, mig a KV13-at akar 9esbe is, es ugyanaz a loveguk.
A T-34/85-el viszont az a baj, hogy van benne radios is, ami nem kell a T-54-be, a Kv13 legenyei meg lehet hogy egy az egyben talalnak majd a T-54-be. (ellenorizd le).

(#9913) kirjak válasza proximusser (#9910) üzenetére


kirjak
aktív tag

Köszi ez hasznos!

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#9914) kicsitrash


kicsitrash
aktív tag

most röhögtem egy jót...

noobmeter, oldal közepén reklámcsik. mit is reklámoz? hát a war thunder -t :)))

tudom, random, de jól jött ki

(#9915) Magany


Magany
tag

Egyszer magyarazza mar el valaki hogy tud 40 meg 60 ezer kreditet osszehozni vegy csataban, orajuk nem lo az ellen vagy mi? Es az normalis hogy a 15 gyoztes csatat 30 bol tudom kihozni es ket lovesbol kiszednek? Az en tankjaim gyengebek mint az ellene?

[ Szerkesztve ]

(#9916) bullseye válasza Magany (#9915) üzenetére


bullseye
addikt

Kérdés, hogy ennyi bevételt, vagy hasznot. Bevételt nem olyan nehéz. Hasznot már inkább, ahhoz az kell, hogy valaki jól játsszon és sokat sebezzen, vagy legalább közepesen és prémium tankban üljön.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#9917) Djuree válasza Magany (#9915) üzenetére


Djuree
félisten

8-as premmel simán. pl. ott a type59. költség alig van, bevétel meg átlag 50-60k...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9918) dfsz34 válasza Djuree (#9917) üzenetére


dfsz34
őstag

Kár, hogy a type nem kapható :(( Mostanában már nem látok olyan sokat belőle, lehet, hogy legalább a gift shop-ba visszarakhatnák.

(#9919) Enzolord


Enzolord
addikt

Hogy lehet bekapcsolni, hogy görgetéssel sniper módba ugorjon?
Hol, és mit kell átírni, mert rohadt idegesítő..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#9920) Magany


Magany
tag

Egyre megfontoltaban jatszom a jatekot de valahogy nem tudok sokat sebezni, mindig hamar kiszednek. Pedig a KV1S 99% os legenysegel megy es megsem ertem, felrak a 8 asok koze es kilonek, ha felsokategoriaba sorol kilonek szoval nem ertem en ezt. Elmeletileg az alam sorolt tankokal birnom kellene vagy megsem? Olyan szorakoztato volt ez a jatek mostansag meg a csata elejen kiszednek es onnantol mar mit er az egesz.......?? Premium tank......nekem arra nincs keretem hogy premium tankot vegyek.+ ilyen eredmenyekel meg sokaig messze leszek egy 8 as tanktol.

[ Szerkesztve ]

(#9921) bullseye válasza Magany (#9920) üzenetére


bullseye
addikt

Ha ezek a te adataid (na jó, a link nem biztos hogy működik, de genius500 nickre néztem, és 2600+ csatával 151 a WN6), akkor hiába játszol megfontoltan. Meg kéne nézned pár videót, hogy megtanuld az alapokat. pl. Cleverland videói a YouTube-on bár jóval magasabb tierben mennek, de tanulságosak. De az ide és a főtopikba kirakott visszajátszásokból is sokat lehet tanulni.

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#9922) Antonius1978 válasza Magany (#9915) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hat ez sokmindentol fugg.
Eloszor attol, hogy premium - azaz penzert (aranyert) vasarolhato tankrol van-e szo ? Ha igen, akkor ertheto a nagy osszeg.Olcso a loszer, a javitas, es 1,5x penzt kap az adott tank.
Ha nem prem jarganyrol van szo, akkor 2 dolog jatszik szerepet, ha valaki sok ezustot csinal, az egyik hogy valoszinuleg valami akcio van egy adott jarmure (bal felol a felso sarokban van egy taska, ott meg tudod nezni hogy milyen akciok vannak), pl van a 9es szintu VK 3002 B(éla) ahogy mi hivjuk, arra most 1,3x a penzszorzo akcio, a masik ami szamit, hogy van-e premium fiokja az illetonek.
Erzekeltetem egy peldaval : ezzel a 9es szintu Belaval csinaltam mondjuk 3000 sebzest.Ez kb 6-7 sebzo lovest jelent, legyen 3 lepattano, azaz osszesen lottem 10x vele. A 3000 sebzesert ad mondjuk 30000 ezustot.
Az akcio miatt meg rajon (1,3x) 10000 ezust. A 30000 ezerre a prem fiok miatt meg rajon 15000.
Ez akkor osszesen 30000+15000+10000=55 ezer penz.Ha ugy sebeztem 3000et, hogy kozben engem nem lottek, vagy lepattant rolam (azaz semmi javitast nem kell fizessek), akkor 10 loves x 1000, vagy 1500-al (most kapasbol fene tudja mennyi a loszer ara), akkor az 55 ezerbol levonsz 10 vagy 15 ezret, es maris megvan a nyereseged.Ha kilottek, az meg kb 15-20 ezer a javitas, szoval igy is megmarad vagy 20-25 ezer ezust mint nyereseg.

(#9923) Djuree válasza dfsz34 (#9918) üzenetére


Djuree
félisten

már megritkult eléggé. de nem hinném h mostanában viszontlátjuk.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9924) Antonius1978


Antonius1978
addikt

Lejart a szerkesztesi ido

UI : hat ha 8as csataba tesz, akkor ne is csodalkozz, hogy kiszednek a KV1S (ahogy hivjuk Sport) tankodbol.
Ennek tobb oka is lehet :
1. Szembol ha nem ismered elegge a gyenge pontokat egy 8as tankon, akkor pattanni fogsz rola nagy valoszinuseggel.
2.A Sport latotavja eleg kicsi, most fejbol nem tudom, de a lenyeg az, hogy a 7es es 8as szintu tankok joval messzebb latnak mint te - raadasul a ruszki tankoknak a legkissebb a latotavja ugy altalaban.Ez azt jelenti, hogy ok hamarabb latnak teged, mint te oket, es mar kapod is a 200-320 (neheztankok), ha pancelvadaszrol van szo (TD) akkor az 500-800as puszit.Es tenyleg 2 loves vagy nekik.
3.Szoval, ha bolondul elindulsz egyfele, anelkul hogy lenne veled mas tank, aki tud tamogatni, a kis latotav miatt hamar kipurcansz.
4.A fenti okok miatt, mint latod, szembol nem igazan lehetsz sikeres nagyobb szintu tankok ellen.Ahhoz, hogy te is tudj neha sebezni, ugy kell helyezkedj, hogy oldalba tudd loni a nagyobb tankokat - ezt akkor lehet elkovetni, amikor egy masik vele egy szintu tankkal harcol, es nem tud rad figyelni.Persze, ehhez figyelni kell a kis terkepet, hogy az oldalaba tudj kerulni, anelkul, hogy teged sebeznenek.Ha kozepes tank tud a manover kozben radloni, az meg ok, van amikor kockaztatod kell 1-1 bekapott lovest, hogy te is tudj sebezni....
5.A KV1S tanknak olyan csucslovege van, ami jo nagyot sebez - tehat neha erdemes kockaztatnod - viszont a hatranya a hatalmas ujratoltesi ido. Ha jol emlekszem, kb 17 masodperc kell neki, persze kulonbozo dolgokkal le lehet ezt szoritani talan 13 masodpercre ?!. Ha tehat egy kozepes tankkal harcolsz, ami gyorsan tolt, te losz egyet - talan sebzel - de amig ujratoltesz, addig o sebez rajtad 3x, es oda a tankod eletenek 2/3 vagy 3/4 resze.
Most nagyjabol ezek jutottak az eszembe.Hogy valami jot is mondjak rola, neha elkepeszto, hogy a tank par fokot beforgatva miket tud pattintani a 75mm-es homloklemezevel...neha pattint 200 vagy felette levo atutesu loszert is.En mar tapasztaltam ezt, szoval ett is a mereg :)

(#9925) Magany válasza bullseye (#9921) üzenetére


Magany
tag

Alapok,mire gondolsz? Antonius koszonom szepen,most sok igazsagot leirtal. Sokszor pont ugy tortenik minden ahogy leirod szoval mestereme fogadnalak :))

[ Szerkesztve ]

(#9926) bullseye válasza Magany (#9925) üzenetére


bullseye
addikt

Nem tudom pontosan. Ha feltöltesz pár visszajátszást, és lesz időm, megnézhetem, talán mások is. De ilyen WN6-nál szerintem az abszolút alapokról van szó: milyen tankkal merre nem szabad menni, hogy nem szabad állni tűzharcban, ilyesmik.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#9927) Taragas


Taragas
aktív tag

Senki nem lesz kapásból profi. 1. Meg kell tanulni merre hogy melyik pályán ez az egyik nagyon fontos dolog! (fedezékek, jól takaró bokrok, kulcsfontosságú helyek) 2. Egyedül ne legyél HERO (én ezt sokszor elcseszem... :DDD ), játssz biztonsági játékot (persze platoonba ha nagyot sebző tankkal vagy lehet darálni, és Rambozni) 3. Tanulj tank adatokat, és weak spotokat (ezt általában saját tankkal tanulja meg az ember, tehát minél több fajta tankkal játszottál annál jobb, és tier 7től kezdve egyre jobban létszükséglet, ott már sok a döntött páncél pl, és azokat 250+al sem lövöd át szemből, mert lecsúszik róluk a lövedék automatikusan). 4. Sok játékkal ismerd ki a tankod erősségét gyengeségét, melyik helyzetben mit tudsz vele kezdeni, és mire nem alkalmas. 5. Figyeld a minimappot (lehetőleg szerezz be egy sonar modot, nagyon hasznos). Nem csak azért ,hogy észre vedd merre kell menni, hanem pl honnan várhatsz sebzést, mert pl nemrég ott még volt egy su100, az nagy eséllyel ott van még, tehát vagy kimátrixozod mozgás közben(kicsi ár az esély, tapasztalat :DDD ), vagy egy biztonsági úton közelíted meg.

Amúgy ezekhez rengeteg vidi van amik ezt be is mutatják. Utána kell járni...

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#9928) Antonius1978 válasza Magany (#9925) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hat, en sem vagyok mester, csak ugy a 10 ezer csata utan kezdtek bosszantani dolgok, es utannaneztem a dolgoknak.

(#9929) Enzolord válasza Taragas (#9927) üzenetére


Enzolord
addikt

Viszont a legkönnyebben úgy tudsz jó lenni, hogy letolsz 10k csatát, majd sztornózzák a fiókod, és elkezded megint, de már profiként!!! ;] ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#9930) Taragas válasza Enzolord (#9929) üzenetére


Taragas
aktív tag

Kuss....... ;]
Amúgy milyen igaz, hogy holtáig tanul az ember. Nagyon sok mindenre az újrakezdés utána jöttem rá. Pl a sidecrap teljesen új fogalom volt. be döntöttem én tankom, csak pl azt nem vágtam, hogy ha az oldalamat mutatva jövök ki egy ház mögül megfelelő szögben, sose lőnek át... :DDD

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#9931) Enzolord válasza Taragas (#9930) üzenetére


Enzolord
addikt

Kár, hogy itt nincs Like gomb...: :C :C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#9932) bullseye válasza Taragas (#9930) üzenetére


bullseye
addikt

sidecrap :DD

Szerk: azt hittem vicc, mert kb. oldalszart jelent. Amúgy sidescrape.

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#9933) Taragas válasza bullseye (#9932) üzenetére


Taragas
aktív tag

Lehet nem így írják, tudja faxom... :O mindegy ezután asszem 3 napig kussba leszek itta fórumon.... :(((
Jah, side-scrap.... de már hiába szépítek úgy érzem, rendesen beégettem magam.... Nem mintha valaha is tanultam volna komolyabban angolt szal....(de azért szépítek :DDD )

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#9934) robogo81 válasza Taragas (#9930) üzenetére


robogo81
aktív tag

Láttam én már hellcat-et így kijönni,de a láncolással együtt a bő fele hp-t is vitte a repesz,igaz,az is tud már pattanni.

Ugye a fullos Su-152 már mozgékonyabb ,mint az alap változat,mert kicsit Jt88 filingje van,kissé lassan gyorsul,lassan forog,a pálya feléről visszamenni gáz,ha az ellen foglal.
Az a 152mm löveg 1 érdekes csoda,kicsit olyan mintha egy artyval td-znék,csak pontosabb meg ha talál akkor tanktól függően sebez olyanokat hogy na,csak ahhoz be kell vállalni hogy közel kell menni,meg körbe hogy hatásosabban sebezzen(kilőttem vele 1 kv1s-t 4 modul ellszált,meg 3 legénységi tag).
A top lövege meg olyannak tűnik a papíron,mint a su100 122-se,csak dupla dpm-mel,meg kissé pontosabb.

Ja még 1 kérdés,valaki nem tudja honnan lehet tölteni a garázshoz a magyar nyelvű óra/dátum nap módot,én csak angolul találtam,de képen láttam magyarul.

[ Szerkesztve ]

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#9935) Taragas válasza robogo81 (#9934) üzenetére


Taragas
aktív tag

Hát a repesz más.... :DDD Én most t-150-et húzok, és gondolhatjátok, hogy nem egy megy mag köpködővel nyomom, amíg meg lesz a normális ágyú rá... De amúgy most érzek igazán rá a repesz izére.... :DDD Lehet többet fogom alkalmazni normál ágyúval is....

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#9936) kicsitrash válasza Taragas (#9935) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

áruld el a titkot :)
Én már vagy 100 csatát letöltam trollgunnal az elmúlt 2-3 héten (vk2801, pantherek), de néha 5 lövésből jön össze 200 sebzés.
máskor meg 400 méterről kapott a t25/2 2 weakspotot... és gém óver :))

(#9937) Magany válasza bullseye (#9926) üzenetére


Magany
tag

Es mindezt tapasztaljam ki magamtol esetleg? Visszajatszast ugy tudok felrakni ha rajovok hol indithatom el.

(#9938) Taragas


Taragas
aktív tag

Úgy nem, csak jó funnkodni, pl elc gőzerővel menekül és kinyírom, igaz láncot lőttem neki de az ilyenkor nem számít. Meg az is3 alvázába legalább beleküldök egy 100-ast, ami normál ammoval simán pattan.... Szal így élvezet, mert mindig sebez, ha nem is sokat. Igazából más is írta, és én is ezt fogom csinálni, hogy első ammonak repeszt töltenek be a scoutok ellen, és van benne valami.... :)

Más. Ajánlom figyelmetekbe ezen cikket. Főleg az első kép, azon sírva röhögtem.... :DDD
http://wothungary.hu/news.php?extend.145

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#9939) bullseye válasza Magany (#9937) üzenetére


bullseye
addikt

Emlékeim szerint a játék menüjében lehet beállítani a rögzítésüket, és a játék könyvtárában a replays könyvtárban lesznek. És feltölthető pl. ide, de felőlem akár mega.co.nz-re is.

Azt nem igazán értem, hogy mire írtad, hogy tapasztaljad-e ki magadtól esetleg, de végül is a játék nagyrésze kitapasztalható.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#9940) kicsitrash válasza Taragas (#9938) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

akkor meg se vegyem az e100-at? még 1 miller hiányzik, nagyon gondolkozom rajt :)

(#9941) LZs?! válasza robogo81 (#9934) üzenetére


LZs?!
aktív tag

@robogo81

Ugye a fullos Su-152 már mozgékonyabb ,mint az alap változat,mert kicsit Jt88 filingje van,kissé lassan gyorsul,lassan forog,a pálya feléről visszamenni gáz,ha az ellen foglal.

A fejlesztett motorral és lánctalppal mozgékonyabb, de csak annyival, hogy picit jobban érezd magad... ;)

Egyenletesebben tartja a sebességét, illetve kevesebbet veszít belőle egyenetlen terepen, de forogni ugyanolyan rosszul fog. De vígasztaljon, hogy amennyivel rosszabb a SU-152 ezen a téren a SU-100-nál, annyival jobb a majdani ISU-152-nél; utóbbi egyenesen még csak-csak megy, de úgy forog, mint egy TOG.

A top lövege meg olyannak tűnik a papíron,mint a su100 122-se,csak dupla dpm-mel,meg kissé pontosabb.

Az löveg papíron nem rossz, de ellentétben a SU-122-44-gyel, ezen a tankon leginkább csak kihívásként érdemes használni; túl pontatlan és alacsony az átütése ahhoz, hogy messziről lehessen operálni vele, ugyanakkor a SU-152 nem elég agilis a közelről "peek-a-boo"-hoz, illetve fogocskához, amiben a SU-122-44 viszont nagyon jó.

[ Szerkesztve ]

Nevermind...

(#9942) Magany válasza bullseye (#9939) üzenetére


Magany
tag

Irtad hogy ki kell tapasztalni melyik tankal hova es hol hogyan kell ellni, talan sort kellene keriteni kozos szakaszozasra es jobban tapasztalnak tanulnak. Ez csak egy otlet volt.

(#9943) bullseye válasza Magany (#9942) üzenetére


bullseye
addikt

Én nagyon kiszámíthatatlanul járok fel ehhez, bocsi. De szerintem több oldalon is van olyan térkép, ami mutatja az alap vonulási utakat. + ha az ember hamar meghal, a maradék időben nézheti azokat, akik még élnek, és esetleg jól csinálják. Ha xvm alapján a legjobbakat követed ilyenkor, akkor pláne gyorsan lehet tanulni.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#9944) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Közelítek a 10k csatához, de mivel szinte csak egyedül játszom ezért néha nem bírok magammal és előjön belőlem a Rambo mod. Haha néha de csúnya vége van számomra :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#9945) Magany válasza bullseye (#9939) üzenetére


Magany
tag

Semmi gond csak otlet volt,valamikor az fsb vel jatran szakaszozni tole tanultam par dolgot aztan meg szoktam nezni masokat hogy jatszonak. Melyik oldalon talalok vonulasi terkepeket?

[ Szerkesztve ]

(#9946) Taragas válasza Magany (#9945) üzenetére


Taragas
aktív tag

tessék egy hőtérkép gyűjtemény:
[link]

De ezen az oldalon oktatás fül alatt elég sok mindent találsz.... :) (például clever youtube csatorna)

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#9947) Magany válasza Taragas (#9946) üzenetére


Magany
tag

Koszi szepen, megneztem eg sok hasznos dolog van ott.

(#9948) Taragas válasza kicsitrash (#9940) üzenetére


Taragas
aktív tag

Vedd meg, funnkodj vele egy kicsit (gold ammoval... :DDD ), azt add el.... Ha meglesz az e75 és egyszer lesz hat millám és összegyűlt rá az xp, én is beruházok rá, mert goldal jó volt vele aprítani :DDD . De új legénységgel fogom ezt tenni. Az e75 marad a garázsban. Még egyszer nem követem el azt a hibát.... :DDD

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#9949) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Kis M6-al nyolcasok közt. Semmi arany lőszer. Igazából nem nagy szám mert csak álltam szinte egy helyben és lőttem aki szembe jött :) Inkább a többiek sebzése ami elgondolkodtató, főleg odaát az egyes platoon. Ők húzták legtovább de a pálya szélén gubbasztva fedezékben. Pedig egy lila effes szakasz volt.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#9950) Patrick76496 válasza Atlantis (#9909) üzenetére


Patrick76496
őstag

Az 50B sem fog 65-tel menni önerőből, viszont az 50-et képes tartani. Szvsz az az 50 120 sem lehet olyan rossz, csak egy 50B gyengített változatban. Ne érts félre, nem azért írtam az M62-T2-t, mert szovjet fan vagyok. Ha nem töltene ilyen lassan, akkor valószínűleg az E-75 lövege szerepelne most ott. Viszont a Conqueror-nak tényleg kiemelkedő lövege van, nincs még egy olyan pontos HT T9-ben ráadásul ilyen kis célzásidővel. És akkor még a DPM-je is a legjobb az előbb említett szintű és típusú gépek közül IIRC.

(#9910) proximusser: Jó kis oldal lett, ment a könyvjelzőkbe.

(#9912) Antonius1978: Na jó azért néha én is szoktam ábrándozni, persze nem játék közben. :) Amúgy igen, ST-I. Vedd meg nyugodtan, szvsz IS-7 helyett jobb az IS-4.
- - - - - - - - - - - - - -
Egy kis becsléssel arra jutottam, hogy 8.8 óta
- A csaták ~66%-ában 2 tierrel nagyobb tankok közé kerülök
- A csaták ~23%-ában 1 tierrel nagyobb tankok közé kerülök
- És csak a csaták ~11%-ában vagyok top tier
- - - - - - - - - - - - - -
- Végre egyszer sikerült megkapni a győzelemért járó XP-t + kreditet egy vereségre
- Egy jobbféle kör IS-4-el (Malinovkán...)

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.