Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) KrAt


KrAt
veterán

Ide kérem a WoT topic offolós részét! Nem a szakmai topicba!

(#2) Arpee78


Arpee78
senior tag

Köszönjük!

Ami OFF:
Értéktelen az ON topik olvasók többségének és nem kapcsolódik szorosan a játékhoz. Na az jöhet ide.

Példák:
- Találkoztam egy béna játékossal: link
- Ilyen baró csatám volt, de a részletek titkosak, nem adok replayt: link
- Ma hülyék játszanak: link
- Személyes gond, probléma másik fórumozóval: link
- Poénkodás humor nélkül: link
- Elkerül a szerencse, vagy szándékosan kib**sz velem a WG és a többi játékos(szar MM, 0 dmg, sokkill+vereség): link
-Toborzás klánba vagy platoon társ keresés, az utóbbi talán nem.
- ...

(#3) marked one94


marked one94
őstag

Van egy olyan érzésem ide senki se fog járni... vagy csak nagyon kevesen. Amúgy meg Prohardver csatorna a játékban ott van és alig használják.

You'll Never Walk Alone

(#4) Paul119 válasza marked one94 (#3) üzenetére


Paul119
addikt

én néha szoktam.. ki kérem magamnak :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#5) marked one94 válasza Paul119 (#4) üzenetére


marked one94
őstag

Te egy senki vagy mert USA szerveren nyomod :P :DDD

You'll Never Walk Alone

(#6) Paul119 válasza marked one94 (#5) üzenetére


Paul119
addikt

nakabbe ,eun is van m41 em meg t32 szal nyasgem :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#7) marked one94 válasza Paul119 (#6) üzenetére


marked one94
őstag

Azok engem nem érdekelnek :P Najó a T32 egy jó tank ;)

You'll Never Walk Alone

(#8) Paul119 válasza marked one94 (#7) üzenetére


Paul119
addikt

hát ha lehetne át tenném az usáról az e100,is7,is4,jt kombót nyugi :DDD
jó az e100at nem mert attól hidegrázást kapok de a többit szeressem

az m41 isten császár td módban is :DDD

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#9) Paul119


Paul119
addikt

ez a dög viszont isten király :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#10) marked one94 válasza Paul119 (#9) üzenetére


marked one94
őstag

Tudom én is szeretem :) és nekem EU megis van bibibá :P

You'll Never Walk Alone

(#11) Paul119 válasza marked one94 (#10) üzenetére


Paul119
addikt

adod ide :DDD, e50el is hasonló csatát toltam ,bár arról nem csináltam screenshotot:(

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#12) #21346560


#21346560
törölt tag

Anyavajás többiek!!! :(((

Vereség
Csata: Erlenberg 2012. június 13. 21:38:19
Jármű: ARL 44
Szerzett tapasztalat: 706
Szerzett kredit: 20 281
Csatában elért Achievement: Boelter Kitüntetés, Mesterlövész, Top Gun

(#13) Paul119


Paul119
addikt

[link] ezzel mekkora császár videót lehetne csinálni :DDD

hopp ott volt egy magyar is , is3at tolatva cseleztem ki, meg a kv3at is de aztán csak nem tudtam tovább tartani is3on kb 130 élet maradt a kv3 meg le égett de valaki el csórálta :O

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#14) Arpee78


Arpee78
senior tag

A ragyogás, melynek fénye megjelenik a WG news videókban, Olga Sergeevna. Nos ő a WG fejesének a lánya. Mik ki nem derülnek.

Képek mindenki kedvenc Olgájáról: link

Melyik rész amiben a trikószerű felsőben van? Abban a legszexibb.

[ Szerkesztve ]

(#15) Joe.36


Joe.36
addikt

Na ez lett abból hogy az E-75 bement a mocsárba, és beszóltak neki....mert ott kezdődött... hát ezt nem gondoltam volna..... :(((

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#16) bimbilla09 válasza Arpee78 (#14) üzenetére


bimbilla09
tag

iwannafuckwithher kategoria :DD

(#17) bullseye válasza Arpee78 (#2) üzenetére


bullseye
addikt

a jópofi személyeskedésből kimaradt szerintem:

bármi amit vezetek UP, minden más OP
halál az artyra/scoutra/TDre
rohadt prémiumosok

vagy ez akkor ON-nak számít

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#18) Iron Funeral válasza Paul119 (#8) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Próbáltad átrakatni? Szerintem a support meg tudja oldani.

(#4065) Fel-re válasz; NA Q&A-ból volt

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#19) Paul119 válasza Iron Funeral (#18) üzenetére


Paul119
addikt

hát a közös chatben volt egy "moderátor"féleség ,ő azt mondta nem lehetséges, de akkor írok a supportnak, hátha:)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#20) Fel válasza Iron Funeral (#18) üzenetére


Fel
addikt

Na azt nem szoktam olvasni..

Egyébként meg az a support is... A minap rákérdeztem, hogy ugyan le lehetne-e nyisszantani a _HUN-t a nickemből. Csak emiatt egy kis kozmetikázás is kell az alap néven, azaz majdnem egy teljes névváltoztatásra lett volna szükség, így azt a választ kaptam, hogy biza nem lehetséges, mert hogynézazki, hogy a user csak úgy rippsz-ropsz változtatja a nevét... Meg, hogy nem fair..

Erre ma is kapom ezt:

Azért mert mertem megjegyezni, hogy jöhetnének előre akik a szélen csak kempelni szerettek volna (G1-H1)... Előtte látható volt, hogy az ellentől csak két heavy tart arra a részre.

F@ß kivan a tajtmagyarokkal... :(((

[ Szerkesztve ]

(#21) Iron Funeral válasza Paul119 (#19) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Csak abból indulok ki, hogy vannak EU-n orosz playerek akinek át lett rakva az acc.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#22) Paul119 válasza Fel (#20) üzenetére


Paul119
addikt

usán is ezért nem csatlakozok magyar klánokhoz mert néha kritikán aluli hang nemet engednek meg maguknak, fentebb linkelt képen ahol horogra akadt egy magyar, kb 20 oldalon át szidta a felmenőimet, az volt a mázlija hogy chatbant kaptam,csak azt nem tudom miért, mert akire hivatkoznak az tkzott le engem, még jó hogy nem fogok kedvesen meg nyilvánulni felé..bár a niggerezést elég komolyan veszik :U

r1E3S3E7T: ez örömteli hír:), emailben fogok választ kapni?

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#23) Iron Funeral válasza Paul119 (#22) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Olyan kérdés mintha a supportnál dolgoznák :D

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#24) Paul119 válasza Iron Funeral (#23) üzenetére


Paul119
addikt

:D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#25) virkir


virkir
veterán

Annyira szeretem a magyar embereket mentalitását.
Hozzátenni azt nem tud semmit de beleszarni az nagyon megy.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#26) Paul119


Paul119
addikt

"Unfortunately we must inform you that account transferring from one server to another is not currently possible. However, you are welcome to create a new account on the European server.
"

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#27) Iron Funeral válasza Paul119 (#26) üzenetére


Iron Funeral
őstag

:U
Biztos leesne az aranygyűrű a kezükről.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#28) Paul119 válasza Iron Funeral (#27) üzenetére


Paul119
addikt

hát szomorú vagyok dehát ez van :(
Timmy: ja nézd meg a francia 8as spgt , meg a 9es francia tdt, undorító egyetlen weak spot a tetején lesz és ennyi kb.. + a td olyan sebességgel forog helyben hogy az agyam le dobom,löveg meg folyamat maxos sebzéseket okád 7 es rof mellett :W

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#29) tytyty


tytyty
tag

Annyira szeretem a "magyarok" így vagy úgy hozzászólásokat. Legyetek szívesek ezentúl óda oda írni,hogy ti mik vagytok,hogy én is hasonlóan tudjak reagálni.

(#30) Paul119 válasza tytyty (#29) üzenetére


Paul119
addikt

azon értelmesek kis csoportja akik nem szidják a másikat(főleg honfitársat)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#31) -vitya-


-vitya-
őstag

well, az off-topic ontopikabb lett mit az eredeti ;-) eddig...

megjegyzem, a mod meg mehet a fenébe, hogy bezárta, kezdett intelligens irányba fordulni a beszélgetés, mintha meg lehetett volna győzni embereket dolgokról....

szerk: és most nem tudok csatlakozni........

szerk2.: lehet mondani a MOD-nak, hogy yetike, ez most mellé ment, és baromság volt???

[ Szerkesztve ]

-=Витя=-

(#32) tytyty válasza -vitya- (#31) üzenetére


tytyty
tag

Reggel 4-ig szerver karbantartás van. 2 napja kint van. Remélem hamarabb befejezik a suttyomban nerfelést, mert már elég részeg vagyok és csatázni szeretnék.

(#33) -vitya- válasza tytyty (#32) üzenetére


-vitya-
őstag

én is most érkeztem vissza a cseh sörfesztiválról... és éppen elég keménynek éreztem magam ahhoz, hogy egyedül szíjjelvágjak mindenhol... de kár érte, hogy nem lehet

-=Витя=-

(#34) tytyty válasza -vitya- (#33) üzenetére


tytyty
tag

Egs! Én vörös boros vagyok és még van is majdnem 1 üveg,szóval reménykedem,hogy nemsokára beindul. Kéne pár 75xp-s csata.Nehogy effem megnőjön.

(#35) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Soha többet nem megyek abba a kiab@szott mocsárba HT-vel. :P

Azért mindenki örömére, itt egy visszajátszás, ahol működött a kis buta elképzelésem. Persze, ehhez csapat is kellett, itt nem bukott el a csapat azon része sem amelyik a felső és az sem amelyik az alsó úton ment.

Még egy kicsit visszakanyarodva az ominózus témához. Én beismerem hogy ott, abban a csatában ha másfelé megyek, talán nyerünk. Hiszen volt még a csapatban 14 tank rajtam kívül, talán rajtuk is múlhatott a dolog. Ami nekem érdekes volt, az az alpári szitokáradat ami rám zúdult miután a pro játékosokat (pro= 10-es tank a garázsban) kilőtték.

Specii: "igenis én is odaszólok sűrű szidások közepette a por népnek ha balgák és azt csinálják, amit nem kéne. Mert ugye a birkákat is vezetni kell valakinek." Ezzel a mentalitással van a gond. Sűrű fákkolások közepette elküldök valakit tetriszezni, az majd biztos nem ugyanazt csinálja a következő csatájában, ugye? Hiszen én pro vagyok, nekem nem kell tisztelnem a többi játékost, 10-es tankom van a garázsban, meg fasza klánom ilyen fasza játékosokkal mint én, ergo én mindent jól tudok, sosem hibázok.

"Egy megnyilvánulásából nem ítélheted el azonnal az embert, mert ezzel önmagad írod le... Bamm és csattanó." Pedig pont ezt csináljátok, mikor lenúboztok valakit, akivel először találkoztok egy csatában és sűrű fákkolásokk közepette külditek melegebb éghajlatra. Mindezt egy tét nélküli random csatában.

Egyébként, hogy ne csak OFF legyen: van pár 10-es tankod. Írhatnál róluk egy kis elemzést egymással összehasonlítva őket (játékélmény szempontjából, random csatákban használhatóság), azzal témán belül maradnánk és meg is köszönnénk.

[ Szerkesztve ]

(#36) virkir válasza Dobi 562 (#35) üzenetére


virkir
veterán

Soha ne mond azt, hogy soha.
Én még a bétában egyszer végigdöcögtem ott Maus-al is és szépen nyertük a kört mert:
Senki nem jött szembe és simán átmentem kinyírni az arty-kat majd hátbatámadni a hegy mögöttieket.
Mind a két oldalra jutott elég tank akik feltartották az ellenfelet.
Szerencsém volt.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#37) Simulacrum válasza Fel (#20) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Ne hagyd magad! Én olyan szépen megfogalmaztam a gyenge angoltudásommal, hogy nem szeretném, hogy a nickemből tudni lehessen a nemzetiségem és meg is írtam, hogy pontosan mi legyen a levágott név, amit direkt előre kikerestem, hogy nincs használatban az EU-n. Első szóra megváltoztatták. Szerintem egy erősebb levél megteszi majd a hatását.
Azóta senki nem szólított meg randomban és ez így tökéletes.

(#38) emre válasza Dobi 562 (#35) üzenetére


emre
veterán

Sőt, az első kolobanov medálom is így szereztem

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#39) Antonius1978


Antonius1978
addikt

Latom egy idore bezartak a rendes forumot azert a vitaert...
Mennyi idore ?

Par napja megvettem az IS-3 tankot (a 2-es Parduc vasarlasa elmarad egy idore), valami javaslat, hogy hogyan jatszodjak vele, foleg hogy a 175-os atutesu agyu van rajta ?
Meg kell 30 ezer TP a 225 atutesuhoz, ugy szamoltam, hogy lanc es torony nelkul is felmegy, ez valoban igy van ?
Tegnap eleg kegyes volt velem a jatek, 30 csatabol 20-at nyertunk.

(#40) emre válasza Antonius1978 (#39) üzenetére


emre
veterán

Már nyitva, és az első hsz egyből off :C :DDD ;]

md:
Ezt elmentettem. ;]

[ Szerkesztve ]

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#41) KaLeun válasza Fel (#20) üzenetére


KaLeun
senior tag

Tegnap én is kaptam egy tehetséges magyar platoontól...

Mines-on már nem tudtam felmenni (én: Type) a hegyre és így beálltam a sziklához. Pont így járt az egyik honfitársunk is (KV-13).

A szikla túloldalán: 1 Löwe, 1 Tigris, 1 T-150 és távolabb 1 M6 és T20.

"Barátunk hamar elfüstölt... Elsőre kiosztottam az M6-ot és a T20-at (elhúztak onnan), majd kilőttem a T-150-et. Aztán vehemenskedő Löwét is levittem 4-500-ra és a Tigris is kapott.

Aztán hátulról beköszönt egy IS-8, mert megkerülték a városkában lévő védelmünket. A mi IS-8+Löwe párosunk egy ARL-lel szemben leblokkolt és a lánctalpukat áztatták a vízben. Plusz bázisnál kamillázott pár zöldfülű.

Végül 1 t9 és 2 t8 (IS-8, Löwe, T32 + kíséret) gyűrűjéből, jobbnak láttam a városka felé elhúzni a csíkot (289hp-tal, távozóban 2 lövést még beadtam az IS-8-nak). Mivel nem foglaltak így megpróbáltam én foglalni. Sajnos a foglalásomra visszaérkező ARL-en a legjobb löveg volt...

Mint a magyaroknak legtöbbször, itt is az fájt nekik a legjobban, hogy amikor körbevettek akkor nem maradtam ott megdögleni. Innentől jött a "fasz ez a Type" és stb...

Azt hiszem, hogy a talán pont az a két f@szlógató nehéz (IS-8 és Löwe) volt még a KV-13-mal. Ja vmi atomee volt az egyikük neve.

Cila

(#42) sanya67


sanya67
tag

Ez a topic bezárás bravúros lépés volt...

Nem vagyok egy troll bajnok, alapvetően szeretem a rendet de mi a pék f@száról szóljon a disputa?
Mennyi a pen?
Hol lőjem xy tankot?
Mit tegyek fel elsőnek: láncot, tornyot?

Ott a FAQ, el lehet olvasni, oszt csókolom.
Simán belefér a csörte akár még szolid anyázások közepette is! :DDD

(#43) emre válasza sanya67 (#42) üzenetére


emre
veterán

Azok mind le vannak írva, szóval ha tudod akkor meg noob vagy :DDD

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#44) jozefgucci1 válasza sanya67 (#42) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ha visszaolvasod a tegnap estét , délutánt akkor csak arról szólt a vita , hogy az egyik magyar klán ilyen-olyan és mikor páran idecsődültek akkor megkezdődött a ki a fasza gyerek verseny . Ami pár posztig nem is lenne gáz , de mikor oldalakon keresztűl ez megy akkor érthetően idetéved egy két modi. A meccsek alatt végig figyelemmel kísértem a témát és mivel mobilról nem szeretek írni így kimaradtam a jóbol szerencsére. Sajnálom amúgy , hogy ide zártak minket és azokat akik megérdemelték volna és 0 napos reggel f@szoztak nem kaptak semmit vagy csak nem tudunk róla. Amúgy pedig szerintem a klános témákat külön topikban kellene megbeszélni , hiszen nem egy nagyobb játék esetében ( MW2-3, Cod ) a modik nyittattak erre külön off topikot és így átláthatóbb lett a főtopik.

Más .: Ha valakinek van kedve szakaszozni délelőtt vegyen úgy délig ráérek.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#45) sanya67 válasza emre (#43) üzenetére


sanya67
tag

Sosenem vitattam noobságomat! :DDD
Mióta ismerem az "átlag játékos" kritériumait, büszkén bólogatok ha nooboznak chaten! :DD

(#46) #21346560 válasza Dobi 562 (#35) üzenetére


#21346560
törölt tag

Egyébként ne idegesítsd magad, ha én látom hogy a csapatom ....... nem túl attraktív, akkor fogom magam és átrongyolok a mező közepén :)

(#47) sanya67 válasza jozefgucci1 (#44) üzenetére


sanya67
tag

Végig követtem az eseményeket, időnként jókat derültem.
Ezekből is "okosodik" az ember fia! :Y

(#48) Timyyy válasza sanya67 (#45) üzenetére


Timyyy
őstag

Hát igen, mióta diegho az átlag azóta nem szégyellem hogy noob vagyok :DDD

(#49) Paul119 válasza -vitya- (#33) üzenetére


Paul119
addikt

nem hogy a csabaira jöttél volna el :D
Timyyy: hát ha te nuub vagy akkor valami extra noob vagyok :DDD

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#50) Paul119


Paul119
addikt

[link] nagy gáz lenne ha ezt a zenét használnám fel az egyik jagdtigeres videóhoz? :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.