Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8301) dfsz34 válasza #43783936 (#8300) üzenetére


dfsz34
őstag

Hogy ez véletlen-e vagy némi akarat is van benne?

Már több tankomnál volt úgy, hogy egyszerűen azt mondtam, ezzel a borzalommal nem játszom, inkább szabad xp-ből megoldottam, pl a tiger vagy az E75 volt ilyen, azok tényleg iszonyatosak, de mondjuk ez a 3001p is valami hajmeresztő stock állapotban és hiába van meg a nagy csúzlim kifejlesztve, először lánc és torony kell

Ugyebár szabad xp-t nehéz összeszedni, de arannyal már könnyen lehet konvertálni, úgyhogy az összefüggés megérthető, de nem bizonyítható. Csakhogy érdekes, az E75-el mentem talán 10 csatát stock állapotban és tényleg iszonyatosan buta csapatokhoz sorsolt, esély nem volt a győzelemre és én meg azzal a szutyokkal nem sokat tudtam hozzátenni. Érdekes, ahogy felfejlesztettem fullosra, mert volt annyi szabad xp-m, azonnal normális lett minden a csapatsorsolás terén, már nem 40 és az alatti nyerési esélyem volt.

Lehet, csak találgatok, hogy végül is az MM valahogy próbálja egy csokorba gyűjteni a fejlesztés alatt levő tankokat és valahogy ennek ez az eredménye, hogy kínszenvedés a tank is meg a csapatok is.

A tiger-el volt 30 feletti bukóm sorozatban, azért az nem semmi, pedig beleadtam mindent és nem szoros eredmények voltak, hanem az ellenfél legázolt minket. Ahogy fullos lett már normális lett a WR eloszlás, belesimult az átlagomba, de persze soha nem fogok már 50 felettit csinálni vele a rengeteg beszedett vereség miatt, meg el is adtam, úgyhogy az marad, ahol volt.

Amit nem értek viszont, ha megnézi az ember a noobmeter-en a tank statisztikákat, akkor az átlag mindig 50% felett van, ami azért furcsa, mert logikátlan. Ha minden tanknak a WR-je 50% felett vank, akkor melyik tankok vesztenek? Nekem ez tényleg nem áll össze. Pl. tiger nekem gyalázatos 45,19% (1000 feletti átlagsebzés mellett, érdekes) és az átlag állítólag 50,59%. De minden tanknál ez van, nincs 50% alatti, ami logikailag nem jöhetne ki.

(#8302) Bingisz válasza dfsz34 (#8301) üzenetére


Bingisz
addikt

A noobmeter a jobb játékosok átlagát mutatja.

Nézd meg itt: [link]

Messze nincs minden tanknál 50% feletti win rate.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#8303) fsb1000 válasza Bingisz (#8302) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A vbaddict meg a feltöltött eredményeket. Bár lehet tévedek.
De ha nem akkor szinte biztos, hogy 10-20 millió alacsony effes (<800) nem fogja töltögetni az adatait.
Vagy aki nem is halott róla, de ettől még lehet jó/rossz játékos
Amennyiben az XVM csataeredményeket gyűjt az sokkal inkább a WoT átlagot mutatja.

Magam sem tudom melyik lehet a mérvadóbb, ha valamihez hasonlítani akarjuk a statunkat.
Attól függ mi épp a téma vagy vita tárgya.

[ Szerkesztve ]

(#8304) Bingisz válasza fsb1000 (#8303) üzenetére


Bingisz
addikt

Rosszat linkeltem :B

A Wot-newsen írja a szerver statisztikákat. Legalábbis ez szerintem közelebbi értékeket mutathat az átlaghoz.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#8305) #43783936 válasza dfsz34 (#8301) üzenetére


#43783936
törölt tag

Azért is lehet, mert amíg fejleszti az ember a vasat, az alatt az idő alatt tanulja meg.
AT-8-ból átültem AT-7-be, és nem éreztem különbséget, mert ugyanúgy kell használni.
Csak annyi változott, hogy nagyon kell hajtani hogy ne legyen deficites a csata.
Az occó kínai T-34-et kb. 100 csata alatt fejleszettem fullra, de csak most kezdtem el érezni, kb. 150 csata után.

(#8306) fsb1000 válasza Bingisz (#8304) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ez egy nagyon jó stat oldal.

Szerintem nem meglepő, hogy a játékosok 1/10-e jut el 1000 csatáig.
Rengeteg az új regges, de szinte mind kihullanak.

A tank winráták egyébként nem nagyon hasonlítanak a vbaddictra

(#8307) Bingisz válasza fsb1000 (#8306) üzenetére


Bingisz
addikt

Vbaddciton valamiért nagyon alacsony a Win rate a tankoknál. :F

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#8308) #21346560 válasza fsb1000 (#8306) üzenetére


#21346560
törölt tag

kihullanak, vagy vesznek T34-et, SP-t, és lesz belőlük 42%-os 4000 csatás büszke E-100 vagy IS-7 tulaj :O

(#8309) #43783936 válasza #21346560 (#8308) üzenetére


#43783936
törölt tag

Kellenek mozgó célok is a játékba. :D
Csak akkor van gond, ha a saját csapat is tele van velük.

(#8310) dfsz34 válasza #43783936 (#8305) üzenetére


dfsz34
őstag

Ez is benne van, de az E75-nél annyira feltűnő volt, hogy ahogy felfejlesztettem, azonnal megváltozott a sorsolás. Egyik pillanatról a másikra. Előtte 10 nagy bukó, utána azonnal egy normális csapat és simán lehoztuk. Ez az előtte és utána volt nekem nagyon furcsa, persze lehet, hogy csak véletlen :) de én simán kinézem a WG-ből, hogy egy kicsit megnehezítik a fejlesztés alatt levő tankok életét és mondjuk az ellenfélnél kicsit több már kifejlesztett van, akik már csak a következő szintre gyúrnak (mert ugye az MM nem néz eff-et, kac kac)

Bingisz: kösz megnézem, ezek már reálisabb értékek

[ Szerkesztve ]

(#8311) Dr_Syrex


Dr_Syrex
senior tag

Pedig milyen szépen indult a reggel :)
Tegnap este T3-T4 szakaszt toltunk 2 barátommal és mivel ők az EU2-n voltak, így átmentem én is. Mentünk 5 csatát és 4-et le is hoztunk; a T82-vel még 1 tank ász is befigyelt. Ezek után nyomtan még 10 random meccset és viszonylag elégedetten tértem nyugovóra:

Az elmúlt pár nap kellemes eredményein felbuzdulva, kiegészítva a tegnapi EU2-es jó szerepléssel a reggeli tejeskávém után a lovak közé csaptam a JgPz E-100-al és a 2. csatában össze is jött a 6k sebzés + 3 kill.
A 3. győztes összecsapás után ledupláztam az E-75-öt is (az esélyesebb csapatot nagyon elvertül Lakewille középen foglalós pályán).
Sajnos azonban úgy alakult a programom, hogy el kellett mennek 2 órára. Mikor hazaértem gurultam még 4 kört, de azokban már sok köszönet volt; megalázó vereségek követték egymást és az addigi kb 60%.ról 40%-ra csökkent a WR. Ekkor vetten egy nagy levegőt és letettem a lantot. Majd este megpróbálom visszahozni legalább egálra a napi WR-t.

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#8312) #43783936 válasza dfsz34 (#8310) üzenetére


#43783936
törölt tag

Lehet hogy így ügyeskednek, se sok a véletlen tényező is.
A vason kívül még ott az ember is: Nekem is volt már olyan napom, hogy szinte semmit se találtam el, vagy ha igen, azt is megbántam. Máskor meg minden sikerül.
Az eff, meg a wn, engem se tud lenyűgözni.
Mivel önbizalmam határtalan, ezért nincs szükségem a vxmre sem
Minap belefutottam egy jószágba, aki azzal nyitott a csata elején hogy ez az 1000.-ik meccse KV1S-sel.
Illő áhítattal lőttem szét picivel később.

(#8313) Taragas


Taragas
aktív tag

Nyerj meg egy csatát az eszeddel, és tapasztalattal. Elkezdődik a csata, én 1375el vagyok. Ti hányszor veszettetek már úgy, hogy páran maradtatok a mezőre, a többi ment a városba Higwayben? Én már ezerszer!!! Mondom tuti a 2x50b+120 platton tuti nem megy a városba, de tőlünk meg mindenki oda ment. Mit csinálok? Mondom leszarom ha nooboznak, nem mentem a mezőn keresztül halálkört, szépen leromboltam minden lerombolható épületet a capkörnél, ha valaki foglalni fog, akkor szépen rá lehessen látni, ha véletlen védeni akarnak. Olyan bázis foglalási-védési csatát láttam mint az állat, de ha én nem csinálom meg amit csináltam az elején simán vesztjük a csatát.... Utolsó lettem xpben, de nem érdekel, hála nekem nyertünk.... :DD

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#8314) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Délutáni csatáimat E100-al kezdtem és rögtön elsőre sikerült a küldtetés 5000+dmg-vel és 3 killel.
Ez ma a második

[ Szerkesztve ]

(#8315) dfsz34 válasza Taragas (#8313) üzenetére


dfsz34
őstag

A szakaszokat őszintén szólva nem szeretem. Ha rosszak, azért, ha jók, akkor még elviselem őket, csak ne éppen a duplázó körömet csináljam.

A legnagyobb bajom velük az, mikor két szakasz elindul ugyanoda, máris kész a lemming horda, mert hozzájuk csapódik még néhány szerencsevadász. Aztán ezek szoktak mind elpusztulni.

Egyébként ez is urban legend, hogy a szakaszok milyen jók. Legalább annyi idióta nulla szakasszal futottam már össze, mint profikkal. Ha belefutok egy szakaszba, akkor azért vigyázok, mert egyesével le szokták vadászni az ellenfelet, ahol ugye a tankok még véletlenül sem bújnak ki segíteni, inkább kivárnak és egy 2-3 fős összeszokott csapat szépen bedarálja egyiket a másik után. Azt szoktam csinálni, hogy kitérek előlük és megpróbálok olyan helyen összecsapni velük, ahol vannak társak a környéken, legalábbis lehetőség szerint.

(#8316) #21346560 válasza fsb1000 (#8314) üzenetére


#21346560
törölt tag

50 csata, 9x van meg a "küldetés" :)

+ ez is jött :)
Küldetés teljesítve! Jutalom:
Felszerelés hozzáadva: Fokozott szellőzés 3. szint (x1)

(#8317) fsb1000 válasza #21346560 (#8316) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Grat! Nekem az még messze van.
*****************

2 nap alatt 3. alkalommal fordul elő, hogy nem is szűk helyen küzdök az ellenféllel, de saját csapattárs nekem jön. Épp becélzom... az FV(183) lassan szűkűl, talán 3 mp is kell, és a lövés előtti pillanatban egy barom-arc nekem jön, vagy el kezdi a tank oldalát dörzsölni.

Egy E100-al vagy Maussal ez nem gond, mert meg sem rezdűl, de az FV-t simán kiforgatják és 100% mellémegy a lővés. Tegnap mindkétszer le is láncoltak és ki is lőttek 5 másodpercen belül, mert bespottolódtam, de visszavonulni nem tudtam, most szerencsére az oldalamnak mnőverező 600 effes E100 felfogta a lővéseket.

Nagyon bosszant, mert az FV-vel max. 3 esetleg 4 lévőst tudok leadni mielőtt kilőnek.

(#8318) #21346560 válasza fsb1000 (#8317) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ne is mondd, mostanában a Bat artym mögé állnak be, célzok, és szétugrik a célkereszt... izegnek-mozognak, és "véletlen" nekem jönnek...

Amúgy kösz, igyekeztem.. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8319) fsb1000 válasza fsb1000 (#8314) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Megvan a 3. küldi

(#8320) #21346560


#21346560
törölt tag

10. :)
Csata: Fisherman's Bay 2013. július 27. 17:54:57
Jármű: Tortoise
Szerzett tapasztalat: 1 816
Szerzett kredit: 33 363
Csatában elért Achievement: Testvériség

(#8321) fsb1000 válasza #21346560 (#8320) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Akkor te fogsz nyerni.

****

Végre visszajött a régi randomfaktor!
Nincs láthatósági probléma, viszont 10 kör buko, minden mellé megy, ami nem az lepattan, 0 sebzéses körök és a 4. percben az ellen 12:2-re vezet.

Eddigi szép eredményeim a 4 T10-es tankkal elszállt, vagy hajnalig gürcolhetek, hogy legalább az 50% winráta és 2800 átlag dmg meg legyen.
E100-al elfelejtek visszaváltani goldról (úgyis mindegy) és még jó hogy csak 40K-t buktam a csatán... nem volt időm többet lőni.

Ja... arty belémvert 1000+ mint régen, meg egy FV úgy találta el a beforgatott E100-amat, hogy a goldos HE átütött és 1820-at robbant.
Ilyenek nem voltak 8.6-ban, de nem sírom vissza.

[ Szerkesztve ]

(#8322) #21346560 válasza fsb1000 (#8321) üzenetére


#21346560
törölt tag

Nem hiszem, mer tén nemsokára abbahagyom a játékot... persze lehet este még folytatom kicsit :))

(#8323) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Megint 0 sebzéses kör, de most mi kaptuk pozitiv randomfaktort.
JPZ100-al alig hagyom el a bázist egy WZ -120 leláncol. 5 sec alatt felrakják a legények, kis manőverezés, és a szemben álló WZ kap egy goldot. Nem sebződik 180-fokban megpördül és láncolódik.

Megkerülöm a hegyet (én megyek elől, de senki nincs ott), de közben 11:35-re már 12:3-ra vezetünk. Még 4,5 perc sem telik mire az ellenfélhez érek, de mielött ráfordulnék az utolsó E75-öt is kilövik.
15:4-re győztünk 5 percen belül, de már az első 3 percben eldőlt kit nem fog a golyó.

Mire jó ez????
Ha lett volna 10 találatom akkor se lenne élvezetes, csak a stat miatt örülnék.

(#8324) sith7


sith7
nagyúr

Ismét 5, azaz 5 arty volt mindkét oldalon :U

stock KV4 - gyel kilőttem 3 tankot, majd betalált az első arty, és onnan már nem volt menekvés :(

(#8325) dfsz34 válasza sith7 (#8324) üzenetére


dfsz34
őstag

alsóbb tierekben már ez megy, sok az angol arty is, de nem csak az és szerintem kúsznak egyre feljebb

az új hullám lesz

(#8326) #43783936 válasza dfsz34 (#8325) üzenetére


#43783936
törölt tag

Legalább visszatérnek az artyvadász kamikázék is.
Csodálatos. :C

(#8327) sith7 válasza dfsz34 (#8325) üzenetére


sith7
nagyúr

:O :(

(#8328) #21346560


#21346560
törölt tag

11. :)

Győzelem!
Csata: Fjords 2013. július 27. 21:24:49
Jármű: Tortoise
Szerzett tapasztalat: 2 602
Szerzett kredit: 42 535
Csatában elért Achievement: Testvériség, Acélfal, Kiváló soför jelvény: "1. osztály"

(#8329) Bingisz


Bingisz
addikt

Su-100 Ace tanker:

Elkentem a szájukat! :DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#8330) dfsz34 válasza Bingisz (#8329) üzenetére


dfsz34
őstag

Nem rossz, de egy srác 1600 feletti xp-t csinált su100-al, úgyhogy Type-t nem, de szerintem a 3000 aranyra esélyes lehet.

Most kihúztam a lánctalpat obj704-re és ugyanaz a hatás. Vért izzadtam a 23k xp-ért. Volt olyan csata, ahol 4 ! Fosch 155-el voltunk de a huns elitcsapatot kaptunk ellenfélnek és bedaráltak minket. Komolyan nem értem, mert a fosch 155 játékosok nem voltak rosszak, stat alapján, de olyan béna helyekre mentek, senki nem spotolt, mennem kellett előre és persze spot és halál. Mindenki azt várta, hogy a 4 fosch könnyedén győz, de nem.

Na és mi volt miután kifejlesztettem a lánctalpat? Beleadtam szabad xp-t is, mert már annyira durva bukó csatáim voltak.

Az első két csatám 3000 feletti xp és 3 - 4 kill. Megint normális a sorsolás, nem sorol be annyi debilhez minden csatában, hanem elosztva, ahogy kell :)

Biztos véletlen... vagy esetleg motiválnak, hogy váltsak aranyért szabad xp-t, most mondjuk majdnem megtettem

(#8331) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Átmentem EU2-re mert durva bukósorazatom volt.
JagdPz100 meg is táltosodott. 6500dmg + 3 killel ez az 5. küldim. kb 30-35 csatából

(#8332) Máté94 válasza fsb1000 (#8331) üzenetére


Máté94
addikt

Úgy látszik tényleg nem lehet majd fenntartani a tankokokat bizonyos szint után prémium nélkül. Mondjuk odáig még van, de akkor is... :)

(#8333) fsb1000 válasza Máté94 (#8332) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ne ítélj az én eredményeimből. 4-6 gold lőszert ellövök, és nem túl magas a sebzés átlagom
Tegnap 3000+ dmg-vel voltam közepes minuszban, ma meg 2700 átlag dmg-vel erős minuszban, de 80%-ban FV(183)-nak köszönhetően.

Aki nem használ gold lőszert és ennél többet sebez, annak a t10 tankjai is termelni fognak. Prém nélkül meg nullszaldós lehet.

***

EU2-ön vidám az élet:

[ Szerkesztve ]

(#8334) dfsz34


dfsz34
őstag

Na azt hiszem, hogy itt kell abbahagyni, mert mentem egy 1784xp-s kört (prémmel 2676 volt, illetve most duplán ugye) a su12244-el, csak kár, hogy prémium tankok nem vesznek részt a versenyben, pedig ez elég ütős eredmény. Figyelgetem a TD-ket és eddig 1690 volt a legmagasabb xp ebben a hónapban, amit TD-nél láttam és az is 8-as TD volt, nem 7-es és annál ez az eredményem több, csak sajna prém tank.

Erre végre megkaptam az ászt is, már régóta vártam. (5,5k damage, 7 kill, 135e bruttó és 87e nettó kredit, sajnos 5 aranyat is lőnöm kellett, az 24e creditbe fájt, de muszáj volt, mert kv3, t29, IS, su12244 meg az aprólék jött rám egyszerre, hogy alig győztem fedezéket találni meg volt még egy arty is ellenem és egy totál használhatatlan su152 maradt csak a végére mellettem. Annyira bátor volt, hogy lelépett a táborból és mire végeztem mindenkivel megtalálta az artyt és hősiesen kilőtte, de legalább nyertünk.

Kömyörögtem az idióta scoutnak az elején, hogy menjen a város végébe a highway pályán és akkor oldalba lőjük a felfele araszolókat, de nem. Sima győzelem lehetett volna, igaz akkor nem kapok ennyi xp-t.

Mikor beért már az ellenfél csapat a városba, akkor ment oda a scout és kilőtték pillanatok alatt, ennél nagyobb idiótát keresni kéne a scoutok között.

(#8335) Taragas


Taragas
aktív tag

Levontam a konklúziót. Ma megint játszhatatlan a játék... :))

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#8336) Gyuri27 válasza Taragas (#8335) üzenetére


Gyuri27
félisten

Válts szervert. Tegnap folyamatosan coptam. Eu2-ről átmentem eu1-re. Láss csodát sikerült nyerni.
Biztos 2 perc alatt megtanultam játszani.

Amd - Radeon - Ryzen

(#8337) Taragas válasza Gyuri27 (#8336) üzenetére


Taragas
aktív tag

Még ezt az egyet megpróbálom. csak meguntam hogy 8x vesztek egyhuzamban t43al... És ugye én ilyen 2k damagekkel zárok. Nem tom hol a hiba.... :))

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#8338) Taragas


Taragas
aktív tag

És lás csodát működött!!!! Legalábbis nyertem t43al... :DD

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#8339) Taragas


Taragas
aktív tag

Bocsi a 3. dupláért(tripláért) is... :DD

Nah eddig klafa, 6-ból 6.... :DD

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#8340) Gyuri27 válasza Taragas (#8339) üzenetére


Gyuri27
félisten

Érdekes nem? Amúgy ez jó kis játék lenne.
Csak ez a random vágja tönkre.
A motor egy hulladék.
valamint nincs sajna rendes elo/mm a játékban.

Amd - Radeon - Ryzen

(#8341) Gaz 78 válasza Taragas (#8337) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Ma de. 17 csatából egy darabot sikerült nyerni :/ ..2 perc telik el a menetből és már 9-en meghalnak :/ ..ezhogy :O
Próbálkozom a szervelváltogatással én is,bár az eu2-esen még kevesen vannak.

(#8342) Taragas válasza Gyuri27 (#8340) üzenetére


Taragas
aktív tag

Nah hát az előző hszel szóltam el magam....(és ezért verem a fejem a falba annyiszor) :W :W :W

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#8343) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Első duplázós köröm. 12 dmg, 12! hiányzott :)
Ha nem lövök mellé kettőt, akkor meg lett volna.

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#8344) Gyuri27 válasza Taragas (#8342) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ez az event + vakáció sajna vonza az egységsugarúakat.
Talán érdemes lehet t6-8 szakaszokat menni most.

Amd - Radeon - Ryzen

(#8345) #21346560 válasza Gyuri27 (#8344) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ne is mondd... ma már olyan szintig jutottam a játékban, hogy eladom az accom, mert csak kiidegelnek.... keresek valami CW-zni akaró embert, aztán tolja a 6 10-es tankommal :DDD

(#8346) fsb1000 válasza Gaz 78 (#8341) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerintem visszahozták a 8.6 előtti randomfaktor eltérítőt. Amely főleg a találati pontosságra és lepattanókra volt hatással.. Még nem tudom megerősíteni a babonát, de úgy tűnik a ciklikusság rövidült, azaz a nyerő és vereség szériák 1 napon belűl is válthatják egymást, és max. 10-20 csatáig tartanak.
Még kicsit finomítanak rajta és olyan lesz mintha természetes eloszlása lenne a vereségnek és gyözelemeknek.

Ami nem természetes az a 15:2-es csaták amik már az első 3 percben eldőlnek, és közben 400 pennel (jpz100 gold lőszere) 1. csatán belül 1390-et és IS3-at oldalba lőve 0 sebzést kapok.
A győzelmi sorozatban meg rálövök egy 500m-re lévő IS7-re szemből a 275-penes FV lőszerrel és bemegy neki. Hol??? a Levélbedobó nyílásán???

(#8347) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Tegnap az I.-es küldit 6x teljesítettem, de a II. és III. küldi nem sikerült.
A II. nem tudom miért nem...... vagy csak nem láttam az értesítést, de a III.-nál nem csak 50 kill kell, hanem HT-ból kell kilőni 50-et (vagy másik tankosztályt). Ami már kicsit nehezebb feladat t10-es szinten, mert a killeknek talán 35-40% teszik ki. A többi tankosztály még annyit se.
Azaz 140 kill kéne. Hozom az 1,4-es átlagot, de avval is 100 csata lenne szükséges.
Na... annyit biztos nem megyek 1 nap.

**

(#8345) Runo
Ha tudsz egy fizetőképes vevőt szólj.
10db t10 + 2db t8 prémtank + 6 hó előfizetés + 72 garázs tankokkal = nettó 100K,
amit felette sikerül behajtani az a közvetítőé.

[ Szerkesztve ]

(#8348) #21346560 válasza fsb1000 (#8347) üzenetére


#21346560
törölt tag

Látom te is vicces kedvedben vagy :DDD

(#8349) Gaz 78 válasza fsb1000 (#8346) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

El tudom képzelni!
Az előbb Lorien 40t-vel mind a 6 golyót ráküldtem egy közeledő T-54-re azt semmi,még csak láncolás sem :/
..aztán a következő csatában nagyon messze álló JgTigert,999-el lesebeztem,az első lövéssel,azthogy???
(nem közös lövés volt) - a löveg nem is képes rá normál lőszerrel,sebaj,örültem neki,de azért érdekes.:)

Szóval ugyanaz a lemez nálam is! ..Nemrég átmentem az EU2-re,és azóta azért jött pár győztes csata is :)
..már-már averzióim és babonáim vannak eme MM-mel szemben :/

[ Szerkesztve ]

(#8350) Gaz 78 válasza fsb1000 (#8347) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Az 50e XP gyűjtögetésével kapcsolatban kérdezném,hogy ha esetleg kilépek a játékból aztán 1 óra múlva visszalépek akkor nem szakad meg a folyamat? ..ezt lehet tudni?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.