Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8701) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Délután mennék t10 szakaszba.
*****

Tegnap sokat századoztam.

1. Kezdő, jó irányítóval, de haveri kör (nem az enyém) 50%-ban nyertünk
2. Kezdő, én voltam a parancsnok + irányító: 80%-ban nyertünk. Sok új "barátot" szereztem, mert az AFK-zó, mindig másfelé induló, basecempelő tagokat kirúgtam és ignore listára tettem.
(az volt a csúcs amikor a base kempelő meg sem mozdult mikor megérkezett az ellen, csak a csövét forgatta. Az ilyen minek jön századba?)
3. Közepes. Játékosok többsége nagyhangú idősebb korosztály. Átlagos irányító. Egymást szidták ha veszítettünk. Mindig veszítettünk és csata közben is menta csesztetés: 100% vereség. 6. után kiléptem.

Esete felé megint csinálok kezdő századot: hetzer + Matilda
Magyar NOOB hadosztály

[ Szerkesztve ]

(#8702) Enzolord válasza Taragas (#8700) üzenetére


Enzolord
addikt

Nekem még kell a 50000 xp az E75höz, és ugye, akkor még csak az alap van meg, ahhoz még kell 150k xp, hogy fullos legyen...
Inkább ráfekszem most az amx 50b+ obj 268ra..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#8703) #21346560


#21346560
törölt tag

Mi a fene van a serverrel? Szinte minden csatában 2-3 sec-es lag... ha szerencséd van, akkor az ellenfél szív, ha nincs, akkor te találod magad kellemetlen helyzetben :U

(#8704) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

Haverom aratott egyet a kis VK-val ..( 11 Kill )

replay: [link]

(#8705) AMD Power válasza Enzolord (#8696) üzenetére


AMD Power
titán

Laggol rendesen. FPS nincs probléma.... csak laggol. :(( :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8706) #21346560


#21346560
törölt tag

Sírtam, amikor megláttam a statisztikákat...

és rohadtul meglepődtem a végére..

Azt hiszem, megint beigazolódott, hogy a sok "furcsa" játékos, akiknek fingjuk nincs az egészhez, olyan dolgokat képesek művelni, ami a józan ésszel teljesen ellenkezik, és így teljesen össze zavarják a logikusan játszó embereket :DDD

(#8707) #21346560


#21346560
törölt tag

Amikor HE-vel kezdtem el lőni a Maust, akkor elbizonytalanodtam, aztán a 4. lövés szemből kigyújtotta (hasa takarva volt, tornyát löttem) , azt eloltotta, aztán a 6. lövésem is kigyújtotta... :DD

(#8708) dfsz34 válasza Taragas (#8700) üzenetére


dfsz34
őstag

Az is8 tényleg papír, egy dolgot lehet vele tenni, hull down és a tornya, ha előre néz, akkor tud pattintani de legalábbis nagyon nehéz messziről meglőni a púpjait. Közelről meglővik, ez van, nincs erős pontja, esetleg sidescraping, mást vele nem lehet tenni, körbe bárhol meglővik, elől is.

(#8709) Taragas


Taragas
aktív tag

Elegem van....

6000 damages kör t69el, és döntetlen. Sose lesz meg az ász.... :W

Asszem ez betette nálam a ponta az i-t. Direkt 1 napot kihagytam, és utána kezdtem újra játszani.... De az összes csapatom tele van, nyomorék retardált marhákkal.... :W Asszem törlöm a játékot újra....

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#8710) Taragas válasza Taragas (#8709) üzenetére


Taragas
aktív tag

Ire a pontot. A faxom ebbe a kurva kevés szerzetkési időbe is.... :W

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#8711) dfsz34


dfsz34
őstag

Lehet, hogy csak meg kell szoknom, de ez az E100 mekkora egy tr...gya eddig. Az e75-el, ha elindultam és jól beállítottam, akkor nagyon sokat pattintott.

Az e100-t nagyon nehéz úgy beforgatni hogy pattintson és általában meglőnek bármit is csinálok vele. A gyulladást eddig megúsztam vele, az még lesz..

(#8712) Steelheart2


Steelheart2
senior tag

Emberek a vesztes csatában a legtöbb xp-ért járo jutalom már nincs?kellene még lennie nem?
Mert erre a csatára nem kaptam meg és nem értem miért:

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#8713) bullseye válasza Steelheart2 (#8712) üzenetére


bullseye
addikt

Vannak minimumok

For Tiers I – III: 170 exp
For Tiers IV – VI: 350 exp
For Tiers VII – VIII: 460 exp
For Tiers IX – X: 500 exp

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#8714) Eagle16 válasza Steelheart2 (#8712) üzenetére


Eagle16
addikt

Tier 8-assal minimum 460 xp után kapod meg.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#8715) Steelheart2 válasza Eagle16 (#8714) üzenetére


Steelheart2
senior tag

O bakker.Azt nem is néztem.Hogy rohadjanak meg a kritériumaikkal eggyütt. :W

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#8716) Taragas


Taragas
aktív tag

Van egy új mondásom. Just coward gay cap.... :(((
Sikerült rájönnöm, hogy mostanában miért szar a játék. Divat lett megint a cap. Egyszerűen mindenki rohan foglalni. Senki sem akar harcolni... A meccseim 80%át foglalás miatt vesztem el. ki kéne venni a gameből... :DDD

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#8717) Gaz 78 válasza Taragas (#8716) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Kéne olyan játékmód amiben nincs bázis. Egyszerűen összeereszteni a két csapatot és mindhalálig!

És ehhez még párosulna egy tölcsér formájú pálya - szokná mindenki a közelharcot .)

(#8718) fsb1000 válasza Gaz 78 (#8717) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ez jó ötlet!

(#8719) Atlantis válasza Gaz 78 (#8717) üzenetére


Atlantis
veterán

Támogatnám, engem is bosszant, ha foglalásra játszanak...nem mondom, engem is segített már győzelemhez nem egyszer, de jobb lenne nélküle.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#8720) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Ezt szeretem:

(#8721) sith7


sith7
nagyúr

Visszavettem az IS7 -et, kicsit kapkodtam még, több lövés elment a semmibe, de azért a szerzett lehetséges sebzés szerint, jól elrejtettem a hasát :)

(#8722) Enzolord válasza fsb1000 (#8720) üzenetére


Enzolord
addikt

Nekem 401000 volt az annyi...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#8723) Enzolord válasza Gaz 78 (#8717) üzenetére


Enzolord
addikt

Úgy érzem, Te is toltad a destruction derbyt...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#8724) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

ma is sikerült összehozni az 50K-t .) ..meg bírnám szokni :)

(#8725) Gaz 78 válasza Enzolord (#8723) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Igen,anno sokat játszottam vele :)

(#8726) Taragas válasza Atlantis (#8719) üzenetére


Taragas
aktív tag

Nem az a bosszantó ha foglalnak, hanem hogy már senki nem akar harcolni, csak foglalni. Egyfolytában ez megy.... :W Ha már van egy pici lehetőség, akkor foglalnak... :U

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#8727) Atlantis válasza Taragas (#8726) üzenetére


Atlantis
veterán

Egyről beszélünk.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#8728) Flayer


Flayer
senior tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni!
Van egy másik játékban egy karakterem amit WOT-os aranyért eladok!Mivel még soha nem rendeltem aranyt a játékban az lenne a kérdésem,hogy tudnak nekem aranyt rendelni anélkül,hogy a rendelő belépne a fiókomba!?
Választ előre is thx!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!!

(#8729) fsb1000 válasza Flayer (#8728) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Giftshopban.

(#8730) Flayer válasza fsb1000 (#8729) üzenetére


Flayer
senior tag

Thx! a gyors választ!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!!

(#8731) fsb1000 válasza fsb1000 (#8026) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Sajnos ma nem jött össze Bingiszel az E100 szakaszozás, de eszembe jutott valami.
2 hete volt egy megjegyzése, hogy E100-al nem lövöm meg a saját HP-mat, és ezért nem tudom befolyásolni a csatákat. Ezzel több szempontból sem értettem egyet, de úgy gondoltam érdemes utánajárni, hogy a szubjekítv érzetem mennyire csal meg.
Azt elfelejtettük megbeszélni, hogy én már 2600 csatát mentem E100-al és ennek arányos részét nagyon rég, ez volt az első t10-esem. 8.6 után azaz a nagy germán akció után javult az E100 harcértéke. Én max a 8-10%-át mentem ebben az időszakban az össz csatámnak.

Szóval igencsak érdekelt mi a helyzet most. Lementettem az akkori statot és 2 hét után megmutatom mire jutottam kb 200 csatával. A 2 hét statja kb. azt tükrözi amit szubjektíven is éreztem. Nagyjából megvolt a 2700dmg, pedig volt közben egy iszonyat szopóágas rész Az első hetet 3100 dmg-vel zártam, de lehet az volt a pozítív randomfaktoros rész. Aztán 3 nap alatt lement 2600-ra (sorozatos 0 dmg-k), majd mostanra vissza jött 2700-ra.
A kill arányom már nem változik, de ez is tudatos, hiszen inkább sebzésre törekszem. A túlélés minimálisan változott. Viszont a winráta szakaszozás nélkül is 57% felett van.

Szerintem nem tévedtem nagyot, valamennyire csak befolyásolom a csatákat.

[ Szerkesztve ]

(#8732) Bingisz válasza fsb1000 (#8731) üzenetére


Bingisz
addikt

Nagyjából 2700 sebzés mellett. Szóval annak is van kis igazságtartama, amit én mondtam, hisz 57% win rate már nagyon jónak számít szerintem.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#8733) Enzolord válasza fsb1000 (#8731) üzenetére


Enzolord
addikt

Hogy tudsz 1 tankkal ennyi meccset menni?
Nekem a Type a max, de az is csak 850, és azért, mert kellett a lé... :K :K

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#8734) fsb1000 válasza Bingisz (#8732) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Természetesen, hiszen a stat adatok összefüggenek, de játékostól tanktól is sok minden függ.
Irányelvnek szerintem is jó,. hogy sebezzük le a saját HP-nknak megfelelőt, de ennek a határszámnak az átlépése, vagy nem átlépése nem egyértelmű indikátora annak, hogy valaki képe befolyásolni a csatáka a győzelem írányába.

Meg hát ugye... 2690-el még nem és 2710-el meg igen?
A winráta már sokkal jobban mutatja hogy egy játékos mennyire veszi ki a részét a csatákból. Persze csak több ezer csata átlagában. És ott sem lehet egyértelmű határpont az 53%, de aki már felette van az nagy valószínűséggel nem hátraltatja a csapatát.

****

(#8733) Enzolord : 2 év alatt nem olyan sok az. Napi 12 csata E100-al nem megerőltető, ha az embernek kedvenc tankja.

Type59-el 1000+ csata... na az már valami. Nem kínszenvedés, de nem is leányálom.
Pedig azzal jobb a statom, mint E100-al.

[ Szerkesztve ]

(#8735) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Most akarok gold lőszert betankolni, de valami nem stimt, vagy elfelejtettem milyen magasak az árak.
E100-ba 4400 / 11
JPZ100-ba 5200/13
T110E4-be 3600/9

Ha 30% árengedmény van, akkor ezek eredeti ára

E100-ba 6200? / 15
JPZ100-ba 7400?/18
T110E4-be 5100/13

(bár szerintem 400cr = 1 gold, csak az akció kerekítve van goldra)

Wiki szerint
E100-ba 15g
JPZ100-ba 18g
T110E4-be 13g

***********************************
Megéri ez?

(#8736) Atlantis válasza fsb1000 (#8735) üzenetére


Atlantis
veterán

8.6-nál emeltek a prémium lőszer árán is. Megéri-e? Nekem nem, én nem vettem egy darabot sem a mostani akcióban. Nem sok arany lőszert használok, most hogy a T69 már nincs meg.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#8737) dfsz34 válasza fsb1000 (#8734) üzenetére


dfsz34
őstag

Egy nehéz tank esetében lehet csak elvárás a hp lesebzése

A TD esetében a 2-2,5x, SPG-nél akár 5-8x, könny és közepes tankoknál viszont már 1/2-3/4 is tisztességes eredmény szvsz

A WR szintén trükkös mérőszám, szerintem könnyen manipulálható, elég csak op tankokkal menni és máris javul, miközben nem sok minden változott

pl isu, kv1s, pzs35, t110e3-4-5, fosch155 mind mind erős op tankok, stat javításra jók

De ez a kiosztott sebzés és hasznosság is relatív, mondjuk pont most volt egy olyan csatám, ahol végül sikerült megtalálnom a jó szöget a sidescrap-hez E100-al, 5-6 tankot tartottam fel egyedül, mind engem lőtt, vajmi kevés eredménnyel és közben a társak kihasználták a helyzetet máshol és a túlerejüket és legázolták az ellenfelet körben a zászlónál és hátba kapták kb 8-10 perc után ezt a maradék ellenfelet. Volt 12000 potenciális sebzésem, de xp-ben nem igazán hálálta meg a program, hogy feltartottam két másik tankkal egy nagyobb ellenséges csapatot, de legalább győztünk.

Mondjuk csak egy dolgot nem értek, bekaptam pár 50-60hp sebzést, de hogy azok mik lehettek, mert nem kicsi tankok voltak ott zömében tier 9 és 10 (obj268, 110e5, is8 meg hasonlók) és ha he-vel lőnek, akkor nagyobbat kellett volna sebezniük, furcsa mindenesetre.

(#8738) Djuree válasza dfsz34 (#8737) üzenetére


Djuree
félisten

ha nem üti át a páncélt a he akkor csak ilyen kicsiket sebez. ezért nem lövök sose he-vel. pár eset van csak amikor jól jönne, de akkor meg úgyis elfelejtek átváltani. :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#8739) #21346560 válasza Djuree (#8738) üzenetére


#21346560
törölt tag

Nagyon sok esetben lövök HE-vel.
Sőt, JPZE100, T95 első golyónak mindig HE-t töltök. Az nem csak a lánctalpat lövi le a felderítőről, mint sok esetben a 800-1000-t sebző AP...
Ha az ellenségnek csak a tornya teteje látszik ki, és azon nincs gyenge pont, vagy nagyon mozog, akkor is HE vel lövöm.
Inkább sebezzek párszázat, mint lepattanjon.
Ugyanez érvényes a low hp-s tankokra is. A HE olcsóbb, mint az AP, és biztosabb rajtuk...

(#8740) dfsz34 válasza #21346560 (#8739) üzenetére


dfsz34
őstag

Mostanában divat lett he-vel lőni, csak nézek az ilyen 50-60hp sebzéseken és komolyan nem értem

Nem csak az E100, de is7, obj704 is rengeteg ilyen találatot kap. Két előnyét tudok, olcsó (csak kevesebb xp-t és kreditet hoz) meg nem kell gyenge pontokat ismerni, illetve a harmadik, amit más is írt, ha alacsony hp-s az ellenfél, akkor biztosabban ki lehet vele lőni de ezek speciális helyzetek csak, amikor érdemes. Ja meg foglaláskor resetelni, én azért tartok párat.

(#8741) #21346560 válasza dfsz34 (#8740) üzenetére


#21346560
törölt tag

Mondjuk a JPZE100 elég ritkán sebez a 170-es ágyúval 100 alatt HE-vel , inkább 500 körül, de minap 1455-öt sebeztem pl. egy batmobil oldalába. :DDD

(#8742) Taragas


Taragas
aktív tag

Nah végre. Bár vesztettem ma csatát, de érzem, hogy végre javul a játék. Ma egy csomó olyan 3-5000-es sebzéses csatám volt m103al, amit végre élveztem. Igazi harcos csaták.... :DD Hála isten vége ennek a szutyok eventnek... :DDD

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#8743) fsb1000 válasza dfsz34 (#8737) üzenetére


fsb1000
nagyúr

"A TD esetében a 2-2,5x, SPG-nél akár 5-8x"

Azt hiszem én nagyon gyenge játékos lehetek a közel 1500 WN6-ommal, mert még álmodni sem merek arról, hogy egy JPZ100-al 4500-5000 dmg-s átlagsebzést hozzak. Egy-egy csatában előfordul, de bőven van gyenge csatám is ami lerántja az átlagom

Kiváncsi lennék a statodra, mert Bingisz legalább hozta az elméletét és 2700-ra 2770-et lőtt E100 esetén. Milyen nicked van a wot-ban?

***

Szerintem a fórumokon egymást turbozzátok ezekkel a sebzés átlagokkal.
Úgy gondolom ezek nem nagyon teljesíthető elvárások. Vagy csak a

Már rég nem olvasom a másik fórumot, de ott is olyan számok röpködtek piroska userektől, hogy csak lestem.

(#8744) fsb1000 válasza #21346560 (#8739) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én is egyre többet lövök HE-t JPZ100-al és E100-al. Nooboznak is érte rendesen.
Ha minden 2. lepattan AP-ból, akkor kb hozom azt a sebzést, ha van lehetőség életben maradni, míg 8-10-et lövök. Általában az ágyút lövöm HE-vel. Ha sikerül 2x meglőni, onnantól már nincs nagy gond.

PZ4-en, Hetzeren és más trollos tankon is HE-t használok, van ahol csak az van betárazva.

(#8745) dfsz34 válasza fsb1000 (#8743) üzenetére


dfsz34
őstag

Na várj, én nem átlagsebzésről beszéltem, hanem amit te kezdtél el fejtegetni, hogy mikor mondhatja azt az ember, hogy segítette a csapatát.

JPZE100 meg a többi 10-es TD talán speciális eset, mert nagyobb ellenfelet nem kaphatnak (kisebb TD-k ugye nagyobb hp ellenfelet kapnak, több lehetőség nekik), de nekik maguknak sok hp-ja van, úgyhogy azok a kivételek, amik erősítik a szabályt.

De pl egy obj704 esetében lehozható a 3-3,5k sebzés, nem átlagban persze, de úgy mondanám, ha az ember letud 4-5 sebző lövést adni, ami azért megoldható.

Amúgy jpze100-al is ez a helyzet, 4-5k damage az 4-5 sebző lövés, csak ugye azzal nem könnyű leadni, amig egy jó kamo értékű és relativ mozgékony TD-vel és top ágyúval már megoldható a leshelyek ismeretében és ha a csapat nem olyan, hogy fél pillanat alatt elhullik.

Nekem 13 csata után 1500 az átlagsebzés E100-al, ahonnan nyilván van még mit fejlődni, de 10 csata stock ágyúval volt, csak meguntam és lecseréltem szabad xp-ből, meg bevásárolt 3000 arany lőszert is, az elég lesz egy ideig.

Egyébként szerintem legénységet húzni a 10-es tankok a legalkalmasabbak. Egyrész nagy létszámú csapat van bennük, másrészt meg az xp is valahogy jobban jön ott, megkockáztatom még a prém tankoknál is jobban. A credit persze nem és lehet, hogy kell mellé néha prém tankkal is menni, hogy ne legyen nagyon mínuszos egy-egy nap, de azért most a buff után és prém előfizetéssel nem annyira veszélyes. Prém előfizetés nélkül már lehet, hogy jobban be kellene osszam a 10-es csatákat és többet menni a prém tankokkal, de arról majd akkor tudok beszámolni, ha lejárt.

(#8746) fsb1000 válasza dfsz34 (#8745) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ja... akkor ok. Így már értem.

De ettől függetlenül tényleg érdekelne milyen nickkel játszol.

(#8747) #21346560 válasza fsb1000 (#8744) üzenetére


#21346560
törölt tag

"Ha minden 2. lepattan AP-ból, akkor kb hozom azt a sebzést, ha van lehetőség életben maradni, míg 8-10-et lövök."

Ennyi.

JPZE100 lőszer 8-8-8

KV-2 csak HE :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8748) Bingisz


Bingisz
addikt

Első tier 10 medium tankom:

Ha tudtam volna, hogy ez ekkora fun...

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#8749) fsb1000 válasza Bingisz (#8748) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Igen szép eredmény.
Ebből mennyit mentél szakaszban?

(#8750) Bingisz válasza Bingisz (#8748) üzenetére


Bingisz
addikt

Olyan 20 csatát. Mondjuk ez látszik is a Win raten. Egyedül kb. olyan 57-58% lenne maximum.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.