Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8451) #43783936 válasza Steelheart2 (#8450) üzenetére


#43783936
törölt tag

Van egy-két vas amit prém nélkül is imádok, még ha szopóágra tesz akkor is.
Csak a bevétel miatt váltottam ki, de a plusz xp is jól jön.

(#8452) Steelheart2 válasza #43783936 (#8451) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Elhiszem.Én is igy vagyok vele.A jp2 -öt szeretem,csak prém nélkül már vannak vele veszteséges csatáim is.
Fura 4 honap prém nélkül.:D

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#8453) #21346560 válasza #43783936 (#8449) üzenetére


#21346560
törölt tag

Pedig nincs.
Minap vettem 3 napos prémet. Azt hittem megőrülök... olyan szopó ágat kaptam, hogy át akartam nyúlni a monitoron...

(#8454) #43783936 válasza Steelheart2 (#8452) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nekem a múlt héten volt AT7-tel 40000-es bevételes csatám ami nettóban minusz párszázat "hozott".
Lehangoló volt.

(#8455) Steelheart2 válasza #43783936 (#8454) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Hát sajna igy van ezekkel a nagy dögökkel már. :D

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#8456) fsb1000 válasza Dobi 562 (#8444) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Az volt a szépsége és vonzereje az FV183-nak, hogy ha üt , akkor nagyot üt a prémlőszerrel.
De a HE nerf után volt mikor IS3 oldaláról pattant . Na.. az már kicsit bosszantó.
Persze az sem tolerálható hogy 8000 kredites HE 300-400 dmg-ket szedjen le keményebb tankokról.. Volt 600-700 is.... sőt általában annyi, de néha sorra adta a 300-as sebzéseket.

De a legrosszabb tulajdonsága a lassú célzás és pontatlanság. JPZ100-al meg tudom azt csinálni, hogy forgázzal robogok, saroknál ráfordulok az ellenre. STOP, várok 1-1,5 seccet és durr. Talán még vissza sem lő.
FV183-al ez 100%-osan mellé találatot eredményez, és ha varok 3 seccet akkor tuti kapok egy találatot, ami valószínűleg le is láncol és jön a köv találat.

(#8457) Taragas válasza fsb1000 (#8456) üzenetére


Taragas
aktív tag

Pont ezért nem kéne az tank... Borzasztó az az ágyú... Én sebzés fetisizta vagyok, de ez az ágyú akkor is használhatatlan... :O

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#8458) #21346560


#21346560
törölt tag

Ez a T95 egy állat :DDD
majd 12k sebzést össze szedtem, de "sajnos" meghalt az ellenfél, nem volt aki lőjjön tovább, Tier X csatában....

(#8459) fsb1000 válasza #43783936 (#8449) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerintem jó a megfigyelés csak a következtetés nem.
Ha tényleg először vettél prémet, akkor el tudom képzelni, hogy a WG megmutatta hogy milyen jó lesz neked a prémaccod folyamatos lesz. Aztán mikor már benne leszel a következőben, akkor jön a nagy kiegyenlítő randomfaktor.

Tényleg meredek babona, de az utóbbi pár hónapban többször is volt, hogy azt gondoltam veszek goldot és freeXP-t váltok, de aztán a józan eszem megjött... mintha pont akkor szívatott volna mikor már a finisben voltam a tank fejlesztéssel. vagy csak én éreztem így. Fene tudja...
2 éve van prém előfizetésem, de abban biztos vagyok hogy ezért nem kapok pozitiv randomfaktort, inkább csak újabb költésre akarnak ösztökélni kis trükkökkel.

De ennek vége.... a WG átlépet egy határt és már nem fizetek ezért a játékért, már nem a kedvenc játékom és úgy gondolom csak azért fizetek ami nekem megfelel.

(#8460) fsb1000 válasza #21346560 (#8458) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én már helyből HE-t küldök neki, mert a kupolát úgy sem találom el 300m felett.
Lassan ilyen mumus lesz a T110E3 is. Bár mintha a T95 keményebb lenne.

(#8461) #21346560 válasza fsb1000 (#8460) üzenetére


#21346560
törölt tag

Hát igen, te. De a játékosok 70%-a szerintem

1., azt sem tudja mi az a HE
2., nem visz magával, mert úgyis kicsit sebez

:DDD

(#8462) Atlantis válasza fsb1000 (#8460) üzenetére


Atlantis
veterán

Én nem szoktam HE-t lőni rá, mert azzal lebontani eléggé sokáig tartana. Ha nem tudom gyenge pontján belőni, inkább odébbállok...szégyen a futás, de néha hasznos. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#8463) Taragas válasza #21346560 (#8461) üzenetére


Taragas
aktív tag

Kövezzetek meg de t95 ellen sztem a HE is felsleges, akár hányszor próbáltam pattant, vagy ilyen 50 damage?? Mit érek azzal? Be flankelni és kinyírni, az hatásosabb. Már ha tudod... :DD Jah és sokan elfelejtik, ha kellő szögben látsz rá, dombon áll, te alatta, a hasa belőhető. Sík terepen nem működik, de nem egy elbizakodott t95öst nyírtam ki így. Síkterepen kupola, ha szerencséd van, és dombon van, akkor hasa...

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#8464) SgtBradly válasza Taragas (#8463) üzenetére


SgtBradly
csendes tag

Nekem már nagyon régen volt T95 td-m, de emlékszem egyik patch után még az artik lövése is sokszor lepattant róla. :)

[ Szerkesztve ]

(#8465) Taragas válasza SgtBradly (#8464) üzenetére


Taragas
aktív tag

Uh ne is mond, ha fronton találtam artval örültem egy 100 damages sebzésnek.... :)) Egyéb esetben azonnali halál... :DDD

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#8466) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Tegnap nagyon beindult a Comet:
- Dupla XP-s kör 1.
- Dupla XP-s kör 2.
- Dupla XP-s kör 3.
- Dupla XP-s kör 4.
- Dupla XP-s kör 5.

Erről szeretnék véleményt kérni:

Csak összehasonlításként, itt van QB Comet-es statja

És ezután jött a rossz világ. Akármilyen tankkal is mentem, nem bírtam értelmes kört menni. WZ-131-el és Type 59-el is T10-be dobált (platoon). Próbáltam kompenzálni T-62-vel a gyenge CW-s köröket, de b*szhatom az egészet, ezzel nem tudom helyettesíteni a heavy tankokat Fjords-on a kanyarban (leosztás+hülye nehéz tankok). Meg sem néztem, milyen kör lett, valszeg kaptam vagy 20-30000 mínuszt 1900 sebzésre is. Utálom ezt a tankot. Gondoltam előveszem az IS-7-et, de az is csak egy körig tartott sajnos. A Comet is sokat szívott a vége felé, az is folyamatosan foch leosztásokat kapott. Végül itt adtam el, úgyis meglett a lámpa és a safe stowage.

(#8462) Atlantis: "Szégyen a futás, de a kуrva anyját annak, aki kerget." ;)

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#8467) Bingisz válasza Patrick76496 (#8466) üzenetére


Bingisz
addikt

Nálam a hülye platoon kezelés olyan szinten elfajult, hogy az állandó társam abbahagyta a játékot.... :(
Egyszerűen heteken keresztül, ha együtt mentünk legalulra kerültünk, szokás szerint úgy, hogy az ellenfélnél nem is volt olyan kis tierű tank. Az volt a legdurvább, hogy egyszer ezért feloszlattam a szakaszt, hogy majd külön külön rendesen berak normális tierbe. Erre fogta a g3ci MM és berakott minket egymás mellé a csatába ugyan úgy a lista legaljára. Na itt megunta a srác, én meg azóta egyedül játszok. :O

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#8468) #21346560 válasza Bingisz (#8467) üzenetére


#21346560
törölt tag

ÉS nem gondoltál még rá, hogy belépsz egy klánba? :)

(#8469) Bingisz válasza #21346560 (#8468) üzenetére


Bingisz
addikt

Bent vagyok egyben. De velük ritkán játszok együtt.
Jöhet a kérdés, hogy miért vagyok akkor bent. Hát a CW miatt. Bár kezdem úgy érezni, hogy most már mehetnék komolyabb klánba, mert a következő CW kampányra már szeretnék én is M60-at, vagy Faillöwet. Csak így nyáron nem lenne túl jó belépő, hogy sokat vagyok WoT mentes övezetben.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#8470) #21346560 válasza Bingisz (#8469) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ja értem :)

(#8471) psycroptic válasza Bingisz (#8467) üzenetére


psycroptic
őstag

Sky abbahagyta?

PSNID: Tomy83PS

(#8472) Bingisz válasza psycroptic (#8471) üzenetére


Bingisz
addikt

Sajnos igen. Úgyhogy már csak Doomgoddal játszok néha szakaszban, de ő is ritkán van fent...
A század meg nem játszik a Robesz taktika miatt... :DDD :(
Ezért érzem azt, hogy már nem igazán köt oda semmi, CW-re meg találok jobb klánt is. Talán már nem minősülök akkora núúbnak, hogy bevegyenek valami komolyabb helyre. :DDD

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#8473) #21346560


#21346560
törölt tag

Lenúboztak, hogy JpzE100-al HE-vel lövök. :DDD

Nem értem az embereket tényleg. Jobb egy lepattanó az ellenfél alig kilátszó tornyára?! :U

(#8474) psycroptic válasza Bingisz (#8472) üzenetére


psycroptic
őstag

A jó öreg Robesz taktika... :DDD
Sok sikert a CW-kre. A klánváltáson meg ne gondolkozz sokat, mert ott fogsz ragadni ami nem baj csak nincs már előre.

PSNID: Tomy83PS

(#8475) Taragas válasza psycroptic (#8474) üzenetére


Taragas
aktív tag

Nyomorékok, nyomorékok, nyomorékok, nyomorékok, az összes egy nyomorék. Komolyan mindjárt kap egy deletet a játék... A versio váltás óta szar az egész... :W csak én kapom a team playre alkalmatlan idiótákat. 8x veszíteni egyhuzamban egy tankkal hogy a picsába lehet már? Komolyan statisztikailag lehetetlen.... :W

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#8476) Steelheart2 válasza Taragas (#8475) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Na én ezért nem játszok már 2 napja.Azota nyugodt vagyok.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#8477) Taragas válasza Steelheart2 (#8476) üzenetére


Taragas
aktív tag

Sztem leragadok tier 8nál. 9-10ben nagyon sok retardált magát hallhatatlannak hívő öngyilkos, vagy a beszari túl sokszor kilőtt lelkileg megtört játékos.... Tier 8 és lefele még mindenki lelkes, és csapat munkára alkalmas.... :DDD

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#8478) Gaz 78 válasza fsb1000 (#8439) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Mikor kifejlesztettem egy tankot egyszerűen megvettem és az előző tankból a legénységet át tettem és az alapképességük 90%-ra esett vissza. ..persze csakis egyenes ágon. De volt már arty-ból hevitankba átköltöztetés akkor 80-85%-ra esett vissza az alapképzettség.

[ Szerkesztve ]

(#8479) Steelheart2 válasza Taragas (#8477) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Hát nem is tudom.Én 6-8 ig játszom.Sokszor olyan agyilag nyomorék emberek vannak fennt,hogy az már szinte fáj.Nem tudják hol a tank eleje.Kimegy a tank elé oldalazva az Is és azután elkezdi magyarul szapulni az embert aki ki merte öt löni.No comment.
Vagy ha pld Lakeville,Mines és Prokhorovka jön,az tuti,hogy mindenki elindul minden fele,csak a bázist védeni senki.Aztán ha az ellen foglal,akkor senki nem mer bemenni a körbe,hogy legalább a foglalást megállitsa.Mindenki messziröl probálja löni a házat,ami mögött az ellen simán megiszik 1 kávét.
Na én ettöl sokaltam be.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#8480) Taragas


Taragas
aktív tag

Amúgy poén, hogy az eddig nem kedvelt tank a t69 meg olyan mostanában mint egy áldás. Szinte mindig nyerek vele... :)) Asszem itt az ideje a kimaxolásának. :)

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#8481) fsb1000 válasza psycroptic (#8474) üzenetére


fsb1000
nagyúr

MI az a Robesz taktika?
*******

Bingisz:
Én néha mennék E100+E100+MAUS szakaszba. De 2xE100 is ok.
Feltéve ha elfogadható, ha a saját HP-mat nem sebzem le, bár lehet az utolsó 1 hétben sikerült...

(#8482) Bingisz válasza fsb1000 (#8481) üzenetére


Bingisz
addikt

Hétvége jó lesz?
Mert kb. akkor ülök újra tankba. Fent vagy a barátlistámon, aztán maximum valakit még beszervezünk.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#8483) fsb1000 válasza Bingisz (#8482) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Rendben.
Egyébként t5-t7-ben mentünk klánon belül szakaszban 8.6 alatt. Jópárszor. Az első 10 kör még OK volt, akár TOP tankok is voltunk. Utána jött amit írtál. Mindig az alján. És bukta is volt onnantól szinte minden csata.
Ilyenkor, a 3-4 bukó után oszlatom a szakaszt. Minek játszunk így?
T10-es tankkal nem lehet az alján lenni. 2x E100 meg nagyon üt ha jól mozognak, egy Maussal vagy rohamlövegként használt JPZ100-al kiegészülve meg igazán halálos formáció. (3xE100 talán még jobb)

Foschal még nem voltam szakaszban, de érdekes lehet.

(#8484) dfsz34 válasza fsb1000 (#8483) üzenetére


dfsz34
őstag

Most én is szopóágon vagyok az E75-el

Egyszerüen kriminális milyen retartáld csapatokba rak, nyerési esély a legmagasabb 42% volt és beleadhatok apait anyait, semmit nem számít, mindig van 5-6-7-8 vagy még több retardált, akik egyszerüen pillanatok alatt elhullanak. Kiállnak a semmi közepére mozdulatlanul lövöldözni, röhejes, tényleg, volt mikor nem túlzok 2 másodpercig élt a hülyéje, látszott minimapon, hogy vagy 5 várják remegő ujjakkal, hogy valaki kidugja az orrát, erre kimegy

Tényleg érdekes ez, hogy nem elosztva kapom az ilyen retardált csatákat, hanem ömlesztve, egyben.

(#8485) psycroptic válasza fsb1000 (#8481) üzenetére


psycroptic
őstag

Az egyik klán vezetőjének (Robesz) az volt a szokása, hogy bármi is volt megbeszélve CW/század/csata előtt a végén mindíg lerohanás lett belőle. Volt, hogy bejött volt, hogy nem.

PSNID: Tomy83PS

(#8486) dfsz34 válasza dfsz34 (#8484) üzenetére


dfsz34
őstag

megtört végre a szopóág, 2 meccs obj704-el, 10k sebzés 10 kill összesen és még a legyőzhetetlen kitűzőt is megkaptam

1249 xp nem volt elég a tank ászra, csak első osztályt adta be, azért durva ez

[ Szerkesztve ]

(#8487) Taragas válasza dfsz34 (#8486) üzenetére


Taragas
aktív tag

Közkedvelt tankoknál nehéz megszerezni az ászt. 1948ra nem adta meg az utolsó csatában a t69nek.... :W Kb olyan 2100ra tippelek ami az ászhoz kell ezzel a tankkal... Obbal meg szerintem olyan 2300-ra adja meg(értsd premmel, prem nélkül olyan 1450 és felette talán)

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#8488) Steelheart2 válasza Taragas (#8487) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Na ilyen rohadt csatákrol beszélltem neked: :W
Foglal az ellen,de kit érdekel!
MM fail 1
MM fail2
Szégyen a 8as tankokra
A legjobb csatám ma.

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#8489) Tomi0703


Tomi0703
őstag

A büdösúristenit... Most nézem miféle hétvégi akció volt. Én meg Vasárnap hazajöttem, kedvem sem volt bekapcsolni a WoT-ot, ma reggel frissítettem és ránéztem a hétvégi akcióra... Hát lett volna itt xp duplázás és 1 napos prém (tegnap egész nap ráértem szinte). :W Hát ezt benéztem. Ráadásul el sem indulnak az új replayek, szóval kezdhetem vadászni a ludas modot. Mostanában nem is érzek késztetést, hogy játsszak vele. Még januárban a BF3-at hagytam abba, mert a WoT jobban lekötött, de ez most most megfordult.
Lehet kéne valami fasza kis fun tank. Tudtok ajánlani egyet? :DDD Hellcat? :)

(#8490) Steelheart2 válasza Tomi0703 (#8489) üzenetére


Steelheart2
senior tag

A hellcat nekem bejön.Nagyon dögös kis gép.Föleg azzal a skinnel amit használok rá.:D Képek fennt.:D

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#8491) Patrick76496 válasza Bingisz (#8467) üzenetére


Patrick76496
őstag

Az isten b*****a meg komolyan nekem is marhára elegem van már belőle. :W STOCK Centurion I-el folyamatosan dobál T10-be, ennyit erről, hogy az új tankok kedvező matchmaking-et kapnak... Az a szép az egészben, hogy hiába van a várakozóban kb 4x több T8-as tank, mint T10-es, nem, azért se legyek top tier. És akkor az ellenség tele van kibaszott kékekkel, meg lilákkal, mi meg persze csak 44-46 százalékos balfaszokat kapunk. DE! ha teljesen véletlen kerül hozzánk 3-4 db kék, akkor is mi vesztünk természetesen, hiába van 60% esélyünk nyerni. 1390-el is folyamatosan T10-be dobál CW mennyiségű 10-es tankokkal, és az ellenségnek szinte mindig több van TD-ből vagy med tankból.

Azt meg sem említem, hogy Lakeville-en én vagyok a noob, mert középen nem megyek spoltolni a ház nagyságú stock tankommal, ami alig megy 30-al. A T71, aki először halt meg, azt szent, plusz még ő is szid.

Meddig megy még ez? Mit vétettem? Túl jó voltam Comet-tel, vagy mi? :W :W :W

Szerk: Teljesen megértem a haverodat, amiért befejezte, valszeg ő sem bírta már ideggel.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#8492) Stigma.HC válasza Patrick76496 (#8491) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Én most megelégeltem a hülye MM szórakozását és M10-el elkezdtem farmolgatni.
Csak sebzésre megyek, győzelem nem érdekel, de még így is Gyözelem/Csata: 4 (7) (57.14%)
Leopard PT A elvitte a pénzem

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#8493) Taragas


Taragas
aktív tag

Értem már mi van. Az akcióra úgy jönnek a szoba növények mint tyúk a takonyra. Még holnap is tart az akció, tehát holnap is rémálom lesz játszani.... :W
Viszont én mára befejeztem. Elég volt....

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#8494) Stigma.HC válasza Taragas (#8493) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Annyira mennek a killre, hogy az valami eszméletlen :D Előbb is annyira veszélytelen volt az ellenfél, hogy csak két sebzést kaptam, azt is csapattársaktól. Szépen hátba lőttek, pont az ellenfél és köztük álltam mind a kétszer de hát low hp-s volt mind és kill az kellett volna nekik.
Van, hogy az ember nem 15 tank ellen játszik, hanem másik 29 ellen ;]

Ez lenne az új map? Játszottam sok csatát a frissítés óta de ide még nem rakott be egyszer sem.

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#8495) sith7


sith7
nagyúr

M103 középső ágyú kifejlesztve :)

(#8496) #21346560


#21346560
törölt tag

Ma pedig nem is hajtottam rá :P

Küldetés teljesítve! Jutalom:
Prémium időtartam hozzáadva: 1

(#8497) Bingisz válasza sith7 (#8495) üzenetére


Bingisz
addikt

Onnantól már sokkal könnyebb lesz. ;)

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#8498) Atlantis válasza Tomi0703 (#8489) üzenetére


Atlantis
veterán

Még nem késő, a hétvégi akciót meghosszabbították holnap reggelig. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#8499) Taragas válasza Atlantis (#8498) üzenetére


Taragas
aktív tag

Csak holnap reggel? Nem egész nap? Hála istennek, remélem megjavul a játék utána....

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#8500) Atlantis válasza Taragas (#8499) üzenetére


Atlantis
veterán

Reggel 7-ig asszem.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.