Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9251) bullseye


bullseye
addikt

Csak nem bírtam ki, és felmentem. Bezöldültem végre, erre 0/5. De én megtettem, amit tudtam, úgyhogy remélem maradok zöld.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#9252) Taragas válasza scyllarus (#9247) üzenetére


Taragas
aktív tag

A t44 is csak sebessége miatt jó, meg hogy pontos az ágyú(és jól szűkül). Főleg emiatt lennék kivi a teszt szeróra, hogy hogy változik meg az ágyú. Meg ugye a németek állítólagos buffjára vagyok kivi (de félek az e75 nerfelve lesz titkon). Az e50 sokat javul gyorsulás ügyileg, neki kezdek annak az ágnak újra....

(#9251) bullseye: Ha megtetted a magadét, és top sebző voltál kimagaslóan a többiektől, akkor nem fogsz vissza esni... Amúgy ha sokszor rak össze a lámákkal a szerver, az ellen meg csupa zöld, érdemes szervert váltani. Nekem utána normális eloszlású csapataim voltak(ellen, meg mi is, nem volt nagyon sok különbség). Ezt napiba többször is ha kell. Nekem egyenlőre beválik...(gyors lekopogom)

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#9253) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

Itt nem lehet valami olyat csinálni, hogy olyan serveren játsszak vagy olyan játékmódban, ahol se velem se ellenem nincsenek totál hülyék és bénák?

(#9254) #21346560 válasza ng0ofy (#9253) üzenetére


#21346560
törölt tag

Mlsz gyakorlóba meghvásos alapon, olyanokkal, akiket te akarsz meghívni, akikkel te akarsz játszani...

(#9255) Djuree válasza scyllarus (#9247) üzenetére


Djuree
félisten

az elején rühelltem a t-43-at, abba is hagytam vele, eladtam. akciókor visszavettem és láss csodát, jöttek vele az eredmények, hamar meglett a t-44. megtanultam játszani amig el volt adva. :K
t-44 elég satnya sajna. :( pedig a t-54 kurta jó...de még sok xp... :O

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9256) cscsali válasza scyllarus (#9247) üzenetére


cscsali
tag

Érdemes, ha szereted a közepes tankokat. 24k csata után álltam neki a ruszki med ágnak, sajnálom is, hogy csak most. T43 ugyan olyan jó és hasznos kis jószág mint a T34-85. Csata fordító tank tud lenni, ha okosan használod. Elég jó köröket mentem vele. 3 napja adtam el, jön a t44 ha wot elé kerülök :)

(#9257) emre válasza Djuree (#9255) üzenetére


emre
veterán

Nem az a sok, hanem amig meglesz a t9-es löveg rá. No akkor majd rájössz hogy az LB1-es löveg mennyire király T8-ban. Igazából a t-44 is jó cucc, de csapat is kell hozzá. A t-54 ha ügyes vagy egyedi csapásmérő eszköz. Tegnap volt egy egész jó köröm vele, ha van rá igény melo utàn felteszem

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#9258) Plasticbomb válasza emre (#9257) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Azt hiszem van rá igény. Wotreplays-re várom a linket.:)))

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#9259) scyllarus válasza cscsali (#9256) üzenetére


scyllarus
veterán

Mindenkinek köszönöm a válaszokat! A T-43 csatafordító azzal az ágyúval??? Csak emiatt félek tőle, a KV-13 is jó kis tank lenne, de az a 144 pen már T8-ban is aggályos, nemhogy T9-ben. És a 43-on ugyanaz van...

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#9260) Taragas válasza scyllarus (#9259) üzenetére


Taragas
aktív tag

Tom egyeseknek szentségtörés lesz amit írok, de olyan helyzetben amikor nincs más, használj goldot. Én is így bekkeltem át. Máshogy nem lehet... :DDD És gondold végig én free xp nélkül fejlesztettem a t44et, milyen szar volt az az ágyú amíg nem fejlesztetem ki a lánctalpat meg a tornyot tier 10be... Röhejes

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#9261) scyllarus válasza Taragas (#9260) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem az, én is használok a KV-13-on, sőt a napi első 5x-höz szinte csak azt lövök... Ez van, ez a pen egyszerűen kevés már magasabb tierben.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#9262) cscsali válasza scyllarus (#9259) üzenetére


cscsali
tag

(#9263) Taragas válasza cscsali (#9262) üzenetére


Taragas
aktív tag

Én is csináltam hasonló köröket vele, de akkor is gyenge ez a tank.

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#9264) Taragas


Taragas
aktív tag

Mondta hogy nerfelni fogják az e75öt, meg az e50et. 1200-as motor helyett 900as, kit érdekel, hogy menövelik a végsebességet, ha úgy sem érem el.... :W Asszem sosem fogok németekkel játszani. A tigris meg a tiger 2 kapott buffot, de az meg megint nem érdekel. Tiszta szar az egész... :W

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#9265) Bingisz válasza Taragas (#9264) üzenetére


Bingisz
addikt

Az E50m viszont iszonyat OP lesz. ;]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#9266) Enzolord válasza Bingisz (#9265) üzenetére


Enzolord
addikt

Nekem a T62a van meg, és szerintem az is OP... Legalább is nekem nagyon bejön...

#9264) Taragas Én viszont onnan indulok ki, hogy 50k tpvel kevesebbet kell rákölteni...
És lehet, hogy nem is baj, ha nem érsz oda olyan hamar...:)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#9267) Taragas válasza Enzolord (#9266) üzenetére


Taragas
aktív tag

Most települ a test, ha bejutok végig nézem az összes érintett tank adatát. Utána mondok véleményt...

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#9268) Enzolord válasza Taragas (#9267) üzenetére


Enzolord
addikt

Nekem is most települ.. Majd meglátjuk. Már, ha beenged..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#9269) Taragas


Taragas
aktív tag

Nos a kövi van..... A tiger brutál buffot kapott, ha valaki ezután szidja, az nem tud játszani. A panther is végre gyorsabb let, szal arra se lehet panasz. Amit még leteszteltem: Tiger 2 maradt a régi, 25km/h fölé nem mentem vele. ergo nuku buff. Az e75 nerfelve lett, mivel 30 fölé alig mentem vele, de azt is nehezen éri el... E50et ki se mertem próbálni. Jah igen 50k xp helyett 26k a motor, de mindkettőn külön ki kell fejleszteni ergo ott vagyunk ahol a part szakad. Annak jó, aki csak egy ágat visz, jah és ugyan úgy gyulladnak... szal semmi se változott. Az új orsz tankok pofásak, gyorsak, és pattogósak. A 8as ráadásul 320 laphás ágyút kapott, ami elég pontos, és gyorsan lő, nagy átütéssel. Ráadásul baromi laposak, szal nagyon nehéz őket belőni. A vk3601p nerf szintén, mivel 120ről 100ra csökkent a front. A vk 3001h viszont sztem egy új Old pz4 lesz mivel ott az l70 neki... :DD . A t44 nerf szintén 20 alpha plusz sebzésért, nem kapunk plusz pent, és csökken a töltési idő. Egyenlőre ennyire jutottam. Egy biztos a patch előtt kihúzom a t54et...
Amit még teszteltem amúgy a sima foch és a max 50 100. A foch érdekes, nem elég a rofl sztem, jobbnak kéne lenni, ha már eggyel jobb tankra van felrakva az az ágyú, vagy csigatár, de legalább jól pattog a tank, és az e75ön úgy ment át mint a kés a vajon. Az 50 100 viszont cool tank. Alig várom hogy megelegyen...

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#9270) emre válasza Plasticbomb (#9258) üzenetére


emre
veterán

Itt a replay, szerintem mindenki ilyen csatát szeretne T-54-el.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#9271) Enzolord válasza Taragas (#9269) üzenetére


Enzolord
addikt

Na igen, az új tier 8 orosz med sokkal jobb ágyú szinten, t44est nagyon kevés embernél láttam a 122 mm-es ágyúval, tehát tier 7es ágyúval kell vacakolni vele, a másik meg kap egy olyan ágyút, ami még tier 9-10ben is simán használható..
Egyéb összehasonlítási alap most nincs, csak ez...
Mobilitás gun depression és egyebekről még nincs info..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#9272) Djuree válasza emre (#9270) üzenetére


Djuree
félisten

hú ez tényleg jó kis kör lehetett. :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9273) emre


emre
veterán

A kurva anyját az összes kis buzi köcsögnek, hogy képtelenek segíteni ilyenkor. :((

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#9274) AlexWolf válasza emre (#9273) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Jobb lett volna ha seggbelőnek? :DD

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#9275) Djuree válasza emre (#9273) üzenetére


Djuree
félisten

kellett neked inni! :DDD :C

amúgy nekem se szoktak, pedig nem esnének hanyatt ha kicsit megtolnák az embert szorult helyzetében. :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9276) Taragas


Taragas
aktív tag

5x ide 5x oda, ma nem nyomom többet. 8x vesztettem egyhuzamban.

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#9277) Gyuri27 válasza Taragas (#9276) üzenetére


Gyuri27
félisten

Há mer a siemka ilyenkor jut sok xp-hez.
Tegnap állok is-3-l a sarkon (top közeli tank voltam). Jön egy siemka (valóban az) a tigrissel és tol ki.
Helyet cseréltünk. Aztán mikor szeretett volna vissza jönni mert elég lövést kapott nem hagytam. :N

Amd - Radeon - Ryzen

(#9278) Antonius1978 válasza scyllarus (#9261) üzenetére


Antonius1978
addikt

Eridj menny el, miert lenne keves ? Tegnap siman atlottem vele a 9es Conqueror aljat, Type es E50 oldalat :DD
Erosen jopofa kor volt, megorzom a visszajatszast.
Abbey palya, kozepre megyek a KV13al felderiteni, szerencsere megallok ugy, hogy csak a hatso lancot tudjak loni.Le is lottek surun.Jott a fent emlitett 3 tank, mindegyik kapott egyet tolem.
Aztan a vege az lett, hogy 2 tankunk foglalt, de balrol rajuk szallt egy 8as angol med.Parszor seggbe es oldalba lottem, aztan kilott, de valaki ot is kilotte.
Foglal a 2 tankunk, keves eletes mindketto.Jon vissza az ellen ket M103-a, kilovik a T30at, marad az E75.
Mondom : huzza' a roncs moge baszki.Szerencsere megfogadta a tanacsom, es igy nem tudtak kiloni egybol.
A ket M103 harapofogoba fogta az E75-t, de mindketten elbenaztak, csak a lancot lottek le :C
Vegul mielott ujra lohettek volna, az E75 elerte a 100% foglalast es nyertunk :C

(#9279) Taragas


Taragas
aktív tag

Két ágyús kérdés:
1. t54nél gondolom a mindenki a pontosabb ágyút használja?
2. Arl-nél melyik gunt érdemes használni? A penest vagy a sebzőt?

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#9280) #21346560 válasza Taragas (#9279) üzenetére


#21346560
törölt tag

Melyik ARL-nél? Ha a 44-re gondolsz, akkor inkább a penest...

(#9281) dfsz34 válasza emre (#9273) üzenetére


dfsz34
őstag

Segíteni?

Engem körülvett (TD-vel voltam) 3 ellenség Ensken és 1 tömbbel odébb ott volt 4 vagy 5 saját tank. Senki nem mozdult, hanem nyugodtan megvárták, hogy mire jutok, de sikerült eliszkolnom feléjük és oda már nem követett az ellenség. Mondjuk amilyen babuinok vannak... Egy idióta lövöldözik a ház sarkánál, felbukkan mögötte egy E100, igyekszem lekötni és sikerül is, van egy kis szünet beírok neki, hogy figyeljen már a hátára, erre látni a torony forog és azt a riadt megugrást, hogy mi is van itt? Talán, ha egy maus bukkan fel, azt észrevette volna, bár talán azt sem. Szerencséje volt, mert jó játékos volt az E100 és látta mekkora barom és nem pazarolta rá az idejét, hiszen a veszélyesebb ellenféllel foglalkozott. Egy noob E100 boldogan kilőtte volna és közben meg én kilövöm őt két lövéssel (obj268-al voltam) és akkor ment volna a sírás...

(#9282) Taragas válasza #21346560 (#9280) üzenetére


Taragas
aktív tag

44 igen... :DDD Bocsi lemaradt... :))

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#9283) Taragas


Taragas
aktív tag

Azon filózom, hogy ugye nem sokkal jobb a penes ágyú, sőt lassabban szűkül, és lassabban tölt, az a pen meg ami most van, ha nem elég oldalról tier 8ban, ott a 210 is kevés lenne... Kifejlesztem, azt majd meglesem melyik maradjon. Ha orbitálisan lassan szűkül, akkor marad ez.

Amúgy hatalmas op tank ez az arl... :DD

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#9284) scyllarus válasza Taragas (#9283) üzenetére


scyllarus
veterán

Az, én is imádtam!
Különben igazad volt, elég lehet ez az ágyú :) (Gold nélkül volt)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#9285) Atlantis válasza Taragas (#9279) üzenetére


Atlantis
veterán

T54 pontosabb ágyújának egyetlen baja van: nem az van sorban a T62A felé és emiatt plusz 60k XP kell, ami nem kevés. Ettől függetlenül én is azzal használtam, ahogy írtad, ahol a 200 pen nem megy át, ott jó eséllyel a 220 sem.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#9286) scyllarus


scyllarus
veterán

Még a lányom birtokolja a gépet, így várnom kell a tesztszeró installjára, addig pár kérdés:
Az új szovjet med ág honnan indul? T6-ossal kezdődik, azt a T-34-ből vagy a T-34-85-ből kell kihúzni?
A Tiger buff mit jelent pontosan?
A VK36.01-VK30.01H rebalansz mit is jelent a gyakorlatban? Írta itt valaki, hogy a 36.01 frontpáncélt levitték, fura döntés, hogy mednek jó volt a 120mm, heavynek elég a 100mm...

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#9287) Enzolord válasza scyllarus (#9286) üzenetére


Enzolord
addikt

a T34ből indul, az biztos..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#9288) Taragas válasza scyllarus (#9286) üzenetére


Taragas
aktív tag

Nagyobb végsebesség(amit el is érhet), és jobban szűkülő ágyú ami pontos, és sokkal gyorsabban lő!!!
Hát igen.... Serb erősködött hogy buff lesz, de nem az... Nekem nem az a buff, ha megváltoztatjuk a tank egyik papíron lévő tulajdonságát(végsebesség), közben meg kap egy adag hátrányt...(kisebb motor, rosz manőverezhetőség, mozgékonyság csökkenése). Amúgy a vkp nem tom miért lett buffolva. Így fogadjunk meg nő a tömege, és még lassabb lesz... Úgy volt jó az a tank ahogy volt. Én úgy is tudtam vele nyomni...

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#9289) Antonius1978 válasza scyllarus (#9284) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nocsak, meg egy KV-13 rajongo ? :Y :C

(#9290) scyllarus válasza Antonius1978 (#9289) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem, nem kedvelem. Amíg nem volt meg, szerettem volna. Jó tank lenne, ha lenne ágyúja... Se pen (ez fáj inkább), se alpha. T8-9-ben már nagyon makákó csapat kell ellenfélnek, hogy jó kör legyen.
Kellett, mert itt tudtam átmenni az IS vonalra a medről. A KV-1S-t utáltam (pedig 66%-os volt a wr-em vele az idén), de a T-34-85-öt imádom, megvan a mai napig, inkább azzal húztam ki a KV-13-at, és a maradék 22k xp-t ezzel az IS-ig.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#9291) Steelheart2


Steelheart2
senior tag

Megmondanà nekem valaki,hogy mit vàltoztatnak a Jagdtigeren a 8.8 patchben?Köszi szépen.Angolul csak kàromkodni tanultam meg a jàtéknak köszönhetöen. :)

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#9292) Antonius1978 válasza scyllarus (#9290) üzenetére


Antonius1978
addikt

Aha, hat megertem, vegulis nem olyan kivalo tank. Akkor volt jo, amikor 59el ment, es akkor meg pattogott is.
A T34/85 az nekem is megvan, az is az egyik kedvencem.

(#9293) LZs?!


LZs?!
aktív tag

Elnézést, ha ez nem feltétlenül idevaló, de ez az egyetlen Mastery badge, amire igazán büszke vagyok, így gondoltam megosztom.

A Panther egy eléggé kelletlen tank: nincs sebzése, se páncélja, nem forog/nem gyorsul és a sebessége is csak "so-so", így ezért az M-ért meg kellett küzdeni - legalábbis nekem...

A csatáról szerintem mindent elmond, hogy a 15 percből kb. 15 másodperc maradt vissza, és a játék végig kiegyenlített volt; ezen kívül még mindig pörgetem, hogy ezt most tényleg mi nyertük meg, vagy ők vesztették el.

[ Szerkesztve ]

Nevermind...

(#9294) Enzolord


Enzolord
addikt

PZ 1 Cvel szereztem egy Sniper medált.... Azért az nem gyenge...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#9295) Taragas válasza LZs?! (#9293) üzenetére


Taragas
aktív tag

Szép! Ezzel mastert szerezni! :R

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#9296) Taragas


Taragas
aktív tag

Baszki gyerekek sírok. Egy both st1 miatt. A kezemben éreztem a napi 5x ízét.... :W :W :W :W :W :W :W :W

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#9297) Antonius1978 válasza LZs?! (#9293) üzenetére


Antonius1978
addikt

Azt hiszem nekem csak elso osztaly van vele, ugyhogy ertekelni tudom a mesteri fokozatot.
Annak ellenere, hogy nem volt valami nagyon jo tank, en szerettem vele jatszani, vannak olyan tankok melyekkel sokkal szarabbul nyomtam.A szivoszallal erosen elveztem a jatekot, mert szinte mindent atvitt, es marha gyorsan toltott. Lehet hogy egyszer majd visszaveszem.

(#9298) LZs?! válasza Antonius1978 (#9297) üzenetére


LZs?!
aktív tag

Köszi szépen az elismerést.

Ha le kellene tenni a voksomat ezzel a géppel kapcsolatban, akkor én is azt mondanám, hogy szeretek vele játszani, elsősorban a szívószál miatt - szerintem ez egy eléggé alattomos fegyver...

...ugyanakkor összességében ez egy kényes tank, és ebből kifolyólag az összkép - számomra - meglehetősen ambivalens. A "kényes" kifejezést azért használtam, mivel ez a gép rendkívüli módon ki van szolgáltatva a csapat maradékának.

Ideális esetben az ember távol marad a többiek mögött (300m+), egy jó leshelyen és onnan borotválgat az L/100-zal - a pontosságot és átütést tekintve a lövegnek ez nem kihívás. Kvázi TD...

A Mastery-hez is tulajdonképpen csak ez kellett: Artic region, a térkép baloldaláról indultunk, én felkapaszkodtam a "teraszra", onnan osztottam az ellent akik fent jöttek (T-43, 2db Tiger, Chaffee) amíg ők alul, a folyó és a hegy között át nem törtek; akkor arra fordultam és ahogy ott fedezék nélkül próbáltak "osonni" (az összes KV1-S + a 2db M6), én szépen felapróztam őket 130hp/lövéssel. Mire spottolni tudtak a távolság miatt, addigra nekik már mindegy volt.. :) Majd rámentem a maradékra, akik a bázisukat "védték" (KV-2, 2db Hummel). A KV-2 meglett, de a két arty futott; mivel addigra odaért az addig "arty-kat védő" M6-osunk és elkezdett foglalni, illetve mivel már 1 perc alatt jártunk, így inkább én is beálltam foglalni.

Ne de általában a fenti scenario nem áll, sőt...

[ Szerkesztve ]

Nevermind...

(#9299) Taragas


Taragas
aktív tag

Megint... :W :W :W :W :W

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#9300) Antonius1978 válasza LZs?! (#9298) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ertem.Valahogy en is igy jatszodtam, sot volt hogy egyes tankokkal is szembementem, nos az lehet nem volt kifizetodo, fene tudja, mar van egy eve hogy megvolt. Az esetek 1/3-aban, vagy picitt tobszor kigyulladt, es neha asszem volt ammo rack is.De a szivoszallal nagyon jo volt jatszani, ha most meglenne, megtanulnam, hogy hol kell modulserulest okozni a tankoknak, es gondolhatod hogy mennyi modult el lehet szarni az ellenfel tankjan azzal a golyoszoroval :C

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.