Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9801) Atlantis válasza AMD Power (#9799) üzenetére


Atlantis
veterán

Szerintem meg jól elkúrták, eddig egy helyen láttam mindent, most meg kereshetem, mi hol van és még az XVM stat része se működik együtt vele.

Djuree: én is XVM-mel fordítottam meg, nemtom, van-e más megoldás rá.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#9802) [HUN]Dani válasza Atlantis (#9801) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Szívemből beszéltél. Szerintem is átláthatatlan gagyi lett az egész. Hátha kiadnak valami modot ami a régi statisztika ablakot visszavarázsolja. :))

magyarsrac

(#9803) Flayer


Flayer
senior tag

Sziasztok!

Most lett meg a jp2 big gunja!Háááát ez nagyon durva!:)
De sajnos a csapat szokásos noob forma!:(

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!!

(#9804) Taragas


Taragas
aktív tag

Aki nincs messze az Egértől, Bélától, vagy Aladártól annak itt a lehetőség... :) .[link]

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#9805) Djuree válasza Taragas (#9804) üzenetére


Djuree
félisten

a béla megvan, az egér meg messze :(
ejj-ejj miért nem brit hevik?...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9806) Gyuri27 válasza Djuree (#9805) üzenetére


Gyuri27
félisten

Miért nem a tiger 2? :U

Amd - Radeon - Ryzen

(#9807) Taragas válasza Gyuri27 (#9806) üzenetére


Taragas
aktív tag

Az mán vóóót.... :))

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#9808) Atlantis válasza Djuree (#9805) üzenetére


Atlantis
veterán

Én is arra vágytam, de nem várok tovább, megveszem a Conqueror-t a hétvégén.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#9809) Stigma.HC válasza Taragas (#9804) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Még a sima tigris is stock állapotban porosodik a garázsban hónapok óta :)
Tegnap gondoltam elkezdek vele végre játszani. Freexp költésével meglett a top ágyú, raknám fel, teher limit :DDD Költenem kéne még a láncra is de mondom áááá majd máskor, annyira még sem akarok vele játszani.

Inkább nekikezdek az ST-1-nek, úgyis ritkán látni csatában. Megint hülye voltam és nem néztem mennyit bír az alap lánc :DDD Persze előtte toronyra elment a free xp. Szóval ez is parkolópályára került 2 perc után.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#9810) Djuree válasza Stigma.HC (#9809) üzenetére


Djuree
félisten

"Megint hülye voltam és nem néztem mennyit bír az alap lánc :DDD Persze előtte toronyra elment a free xp."
hányszor de hányszor jártam már így. :o :DDD ilyenkor hagyom is a tankot jó ideig pihenni, nem kicsit leszek idegbeteg...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9811) Patrick76496 válasza [HUN]Dani (#9797) üzenetére


Patrick76496
őstag

Csak azért, mert ismerős volt a logo a Wake Me Up videóklipjéből. :) Amúgy én is bírom, van vagy 5-6 szám tőle a telómon.

(#9798) Djuree: Valszeg nekem is ez lesz majd az első T10-es TD-m, csak először neki is kéne kezdeni a kis Foch-nak. :) Az előtt meg legénységhúzás FCM-mel az előbb említett tankba.
- - - - - - - - - - - - -
Ez a nap katasztrófa WoT szempontból.
Ott kezdődött, hogy megláttam ezt a posztot FTR-en, amiben ez szerepel: "This replaces the text with a large red box, so you can immediately spot a stalinist in your battle and hunt him down." Hová jutunk? Jövő héten már tudjátok milyen keresztek és H**ler feliratok lesznek a tankok oldalán? :U

Ma az istenért sem bírtam nyerni, de még értelmes kört menni sem. T4-es tankkal T6-ba kerültem, T6-ossal T8-ba, T8-assal pedig T10-be. A T10-es tankkal pedig ez a helyzet:

Megsúgom: Vereség lett.

És hogy valami pozitív dolog is legyen: Nagy meglepődésemre ma még ment a teszt szerver (nem tudom most megy-e még). Kipróbáltam az M46 Patton-t, ez valami buzi jó tank. Csupán annyi baja van, hogy pontatlan, amúgy szinte tökéletes. A med tankhoz viszonyítottan meg sem érződik annyira, hogy lassú, mint pl a T-62-nél, pedig az még többet is megy 2-vel. És ráadásul még jól is néz ki, bár ez mellékes. Mindenképpen must have kategória normál szerveren, de ha így haladok sosem lesz meg. Érdekes, kis account-on M3 Lee-vel összehozok unicum statot gyengébb legénységgel, álcaháló és periszkóp nélkül, itt meg jó ha eljutok egy-két sebző lövésig körönként.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#9812) Taragas válasza Patrick76496 (#9811) üzenetére


Taragas
aktív tag

Hogy idegesítselek: Nekem még 50k xp és patton lesz a garázsomban :P

Amúgy látom egyre többen panaszkodtok, mennyire szánalmasan gyengék a csapatok minőségei. Ez kicsit mindig megnyugtat, hogy valami baj van a game randomjával.... :O És nem én felejtettem el játszani...

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#9813) dfsz34 válasza Patrick76496 (#9811) üzenetére


dfsz34
őstag

Jövő héten már tudjátok milyen keresztek és H**ler feliratok lesznek a tankok oldalán?

Nem lesz, mert csak te látod, más nem. Mindenki más az eredeti feliratot látja.
Mondjuk olyan biztos lesz, vérpista menőzzön a haverjai előtt, akkor felteszi az ismert jelet.

(#9814) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

Borzalom! ..egyszerűbb lenne ha csapatkezdés után kiírná az mm,hogy ez vagy az a csapat nyer!
..így csak feleslegesen bénázom :/
Egy ellenséges E50 egészen az orromig araszolt ..szerintetek tudtam sebezni 60 méterről??? ..3x lőttem rá aztán az arty kiszedett.. Messzíről bűzlik,hogy erősen csal a játék!!! - csak azt hisszük,hogy beleszólhatunk a dolgokba ..ha a játék úgy akarja minden mellémegy és semmi sem sebez vagy épp fordítva :/


.

[ Szerkesztve ]

(#9815) scyllarus válasza dfsz34 (#9813) üzenetére


scyllarus
veterán

És végre egyszerűen megcsinálom magamnak a magyar felségjelet :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#9816) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Nincs szopó ág. 5 csata, 5 veréség, 5 különböző tankkal.
Gratulálok a wg-nek. Hogy ennyi év után se tudnak és akarnak egy rendes eló rendszerű min 3-4 ligás mm-t összerakni.

Amd - Radeon - Ryzen

(#9817) Plasticbomb válasza Gaz 78 (#9814) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Az E50 és az E50M nekem is problémás. Mintha egy brutál páncélozott heavy lenne, a T57 heavy is pattog róla elölről, felül, alul lövöm, gyakorlatilag kurvanagy mázli kell ahhoz, hogy azt a döntött páncélt belőjem...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#9818) Gaz 78 válasza Plasticbomb (#9817) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Van az úgy,hogy lepattan,de a 183-as nem igazán szokott,főleg oldalról! A 183mm-es löveg fog mint a zöld festék,de most valami bibi van tier IX-X-ben :/ ..az E75 is olyan mintha ólomból lenne - említették,hogy erősebb lesz na de álljon meg a menet a hátuljáról nehogy már ne tudjak sebezni egy egész tárból BatChattal:/

[ Szerkesztve ]

(#9819) sith7


sith7
nagyúr

Ez jó kör volt :)

(#9820) dfsz34 válasza Gaz 78 (#9814) üzenetére


dfsz34
őstag

Igen, van benne eltérítés rendesen. Én a JT8.8-al szoktam ezt a legjobban megfigyelni, mert az csak úgy köpi a lövedéket és egy nagyon pontos ágyúja lenne elméletben. Amikor az elején látom, hogy egyszerűen nem tudom sebezni az ellenfelet, közelről, úgy értem ennek az ágyúnak 100-200m gyakorlatilag közvetlen közelséget kéne jelentenie és mégis, sokszor megy mindenfele a lövedék, meg amikor egészen egyszerűen nem hagy kilőni valakit, csak ha tényleg akkora noob, hogy nagyon sokszor tudok rálőni, akkor nem tud mit csinálni a program, de addig van minden, alá, fölé, jobbra, balra, lánc leugrik sebzés nélkül, penetration sebzés nélkül. Ugye a JT esetében ezek mind nagyon gyorsan lezajlanak, teljesen beszűkült célkereszttel, mozdulatlanság mellett is lő olyan melléket, de érdekes, hogy leginkább csak az olyan csatákban, ahol érezhető, hogy ezt már eldöntötte az MM, hogy kinek kedvezzen.

Nekem az a teóriám, hogy a sok noobot is sikerélményhez akarják juttatni és ez a legegyszerűbb módja. Persze egy ténylegesen véletlenszerű MM mellett ugyanez megvalósulna, csak nem lenne ugyanaz az élmény, amikor a vérpista dicsekedhet, hogy "nédmán a noob JT8.8 nem tudott kilőni 100m-ről mert én annyira tudok", közben meg ő ha csak rámnéz, akkor sebez... Mit lehet erre mondani, üzleti érdek.

(#9821) Steelheart2 válasza dfsz34 (#9820) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Ugyanezt tapasztaltam én is tegnap a Jagdtigerrel.Az amugy halàlpontos löveg olyan melléket és lepattanokat produkàlt tegnap,hogyba hajam téptem.De az egész napom szar volt tegnap.34 csatàbol sikerült csak a 15 win.De az isàr csak ugy hogy az ajàndék ltp vel is nyomultam.Jol felszerelve,goldal töltve és 2 skilles legénységgel. :)o

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#9822) Borote válasza dfsz34 (#9820) üzenetére


Borote
addikt

8.6 és 8.7-ben meg egészen más volt, ott ténylegesen arrafelé ment a lövedék, amerre lőttem.
2 napot játszottam 8.8-ban, és nesze neked Gauss eloszlás, hihetetlen gyakran megy a kör szélére a lövedék. KV1-S, ami valóban nem a legpontosabb, de az elmúlt 5-6 csata során a láncok mágnesként vonzották a skulókat.

(#9823) Gaz 78 válasza dfsz34 (#9820) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Így ahogy mondod!

(#9824) dfsz34


dfsz34
őstag

Egy combosabb x2 kör a mostani akcióval a su-val. Az érdekesség, hogy úgy szedtem ki több tankot is, hogy nem fókuszáltam rendesen rájuk, ami su-nál általában szórást és mellélövést jelent, de nem most, nem ebben a csatában. Majdnem minden lövésem talált, máskor sokkal rosszabb az arány vele.

Győzelem!
Map: Mountain Pass
Date: 2013.09.14. 12:29:48
Jármű SU-122-44
Szerzett tapasztalat 3 722 + kredit: 143 583
Csatában elért Achievement: Top Gun

(#9825) Gaz 78 válasza dfsz34 (#9824) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Az klassz! Gratula!

(#9826) isti101


isti101
tag

Meddig tart az akciós prémium időszak, most láttam,hogy fele annyi az 1 hetes prémium fiók mint máskor, de csak hétfőtől lesz időm játszani délutántól ,nem szeretnék 1 napot sem elvesziteni, azért szeretném tudni mikor aktiváljam a prémiumot.

(#9827) [HUN]Dani válasza isti101 (#9826) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

You can enjoy these bonuses from Saturday 14th September 2013 07:10 CEST (GMT +2) until Tuesday 17th September 2013 07:10 CEST. Tehát kedd reggel.

magyarsrac

(#9828) isti101


isti101
tag

köszi

(#9829) Borote


Borote
addikt

Captain Ketchup és a vörös hadsereg újra támadásba lendül....

Természetesen bukta lett, méghozzá jó nagy. Talán 2 írástudó volt a csapatban, a többi bizonyára el sem tudta olvasni, amit írtam.

A KV1S-t meg egyre jobban utálom. mint ha direkt módosítottak volna rajta, hogy az összes lövedék a kör peremére menjen, főleg, ha ott lánctalp található.

(#9830) emre


emre
veterán

Végre egy értelmes újítás.
Restart után nem kezdi elölről a napi statomat a kliens.

:DD

Gyozelmek / Csatak: 64.71% (22 / 34)
Tp (Atlag): 33276 (978.71)
SzabadTp: 2941
Kredit: 851234
Arany: 0
Sebzes (Atlag): 72231 (2124.44)
Serules: 45782
Kilove (Atlag): 42 (1.24)
Talalatok: (284 / 341) (83.28%)

Ja, másnál nem szarakodik az xvm?
Van hogy elfelejt betölteni, majd miután (de még a csata előtt) csinálok egy gyors restarton megint működik. :F

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#9831) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

ilyen van?

(#9832) szalai56 válasza emre (#9830) üzenetére


szalai56
senior tag

Bocsi, ezt hol látod? Én nem találtam napi jelentést. (nem csinálsz pakkot?)

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#9833) emre válasza szalai56 (#9832) üzenetére


emre
veterán

Van magyarosított stat pack. Onnét van. Csináltam packot, de most nem akartam megosztani mert kicsit megsértődtem hogy semmi érdemleges választ nem kaptam az xvm beállítàsáról az on topikban, de majd majd meló után adok linket. De mint emlìtettem még kicsit problémás mert az xvm nem tölt be mindig. Még csak tegnap lettem úgy kész vele hogy tudtam tesztelni.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#9834) emre


emre
veterán

Ja és még az új kétsoros garázs nincs benne. Meg 1-2 dolgon még változtatni kell rajta. Du. 2-ig melózok du. 4 körül remélem kész leszek vele.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#9835) sith7 válasza emre (#9834) üzenetére


sith7
nagyúr

én is megköszönném a pack - ot :R

(#9836) robogo81


robogo81
aktív tag

Sziasztok. 2 kérdésem lenne:
Az xvm-nél a szerver ping milyen értéket ír ki? Vagy minőséget? Mert 2-3 értékeket ír,de a pingem soha sem annyi a valóságban.
A másik meg, a JT 8.8 a pecs után mintha kevésbé lenne pontos,képes viszonylag közeli távokon(ami már káros lehet az egészségre)olyan mellé lövéseket,vagy pattanókat lőni összeszűkült célkeresztnél,hogy az már nekem esik rosszul.
7-8 tankokon pattani olyan helyekről amiket 4-500 méterről bevisz.
Persze lehet csak épp rossz a formám akkor,de hátha tapasztalt valaki hasonlókat(esetleg van valami segítő rendszer a programban ami segíti a távoli lövéseket?).

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#9837) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Csak megvettem a tigrisre a láncot. Így egy csata után egész jó a statisztikám vele, nem kéne lerontanom több játékkal :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#9838) dfsz34 válasza robogo81 (#9836) üzenetére


dfsz34
őstag

Ezt beszéltük már korábban, hogy nagyon úgy tűnik, a program előre eldönti melyik csapat nyerjen és érezhetően húz az RNG valamelyik irányba. Utána ha nagyon noob az ellenfél, akkor még mindig veszíthet, de lejt a pálya nagyon. Normális véletlen eloszlásnál lehetnének ilyen helyzetek, amit leírtál de olyan nem, vagy csak nagyon nagyon ritkán hogy az egész csatát ilyen "véletlenek" sorozata kísérje. Namost az van, hogy az ilyen helyzetek nem ritkák, hanem rendszeresek, úgyhogy ebből mindenki vonja le a megfelelő következtetést.

A JT8.8-al azért látod ezt ennyire kritikusan, mert sok lövedéket lő ki nagyon gyorsan, ráadásul egy pontos ágyúja van elméletben és ott bizony nagyon látszódik a turpisság. Pl. ha a su12244 mellélő, akkor már észre sem veszem, mert az még 10m-ről is mellélő és mindig is olyan volt, ha nincs beszűkülve, de a JT8.8 valóban egy nagyon pontos és gyorsan célra álló ágyúval rendelkezik, ahol sokkal érthetetlenebbek az ilyen "véletlenek".

Rengeteg ilyen helyzetem van nekem is, hogy kellene egy pontos lövés, de megy az mindenfele, csak nem oda, ahova szántam. A másik, hogy vannak helyzetek, amikor egyszerűen nem hagy egy tankot kilőni. Mellélövök, láncot leszedem, ha mégis sebzek, akkor marad neki valami minimális hp-ja és eltűnik és ezek az esetek gyakoribbak, mint egy normál véletlen mellett kéne legyenek.

Azt nem tudnám megmondani, hogy több volt-e előtte, mint most, de tényleg nagyon bosszantóak az olyan helyzetek, hogy teljesen álló célpontra, teljesen beszűkült és szintén álló JT8.8 folyamatosan melléket lő, ráadásul a távolsán sem nagy. Vesztettem már ilyen miatt rengeteg csatát, pl tegnap, három ellenfél maradt meg én, de tulajdonképpen mindegyik kilőhető lett volna, sikerült az alját elrejtenem, a tetejét meg ugye ezek maximum megkarcolni tudták volna, ráadásul olyan értelemben bénák voltak, hogy nem támadtak rám egyszerre, hanem mindig kiugráltak a fedezékből, de egyszerűen nem hagyta a program kilőni a type-ot,a legveszélyesebbet, pedig annak kilógott a gyenge pontja, amit máskor jó eséllyel meglövök, de most 5 lövés és mind mellé ment, ami után elment bal irányba a type, annyira, hogy ő már tudta az oldalamat lőni és onnantól nem volt esélyem, mert merre forduljak, ha balra, akkor a két tank lövi az oldalamat, ha jobbra, akkor meg a type.

[ Szerkesztve ]

(#9839) Bingisz válasza Stigma.HC (#9837) üzenetére


Bingisz
addikt

A tigrisre amúgy pont nem kell a nagyobb lánc... :DDD

Szerk.: Már megint megy az összeesküvés elmélet gyártás?

Fail :U

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#9840) Stigma.HC válasza Bingisz (#9839) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Hát akárhogy pakolgatom a modulokat, ha ráakarom rakni a legnagyobb löveget akkor kell a torony is és akkor jön az üzenet, hogy nagyobb teherbíró képesség szükséges. Vagy van valami amit nem veszek észre?

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#9841) Bingisz válasza Stigma.HC (#9840) üzenetére


Bingisz
addikt

Van rajta valami plusz modul?
Mert akkor lehet, hogy azoknak a súlya miatt nem megy rá.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#9842) Stigma.HC válasza Bingisz (#9841) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Teljesen csupasz a tank, csak a torony meg a löveg menne rá.
Itt egy kép

De ha jól számolom éppen csak kicsúszok pár kilóval a limitből ha ráakarom rakni a két modult.

Igazából már nem számít mert rajta van minden ami kell :D Ebbe a pár freexp-be nem halok bele ami ráment. ST-1-nél jobban fájna rákölteni.

Közben farmolgatok a kis type59-el. Ez a 50% kredit jót tesz neki amikor a legtöbbet én sebzem.

Még valami: felraktam a drax féle HD textúra csomagot, meglepő de az fsp szám megugrott. Nem is kicsit.

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#9843) Bingisz válasza Stigma.HC (#9842) üzenetére


Bingisz
addikt

Akkor a patchben változtattak a tömegeken. Az gáz, mert eddig egy csomó xp-t meg lehetett vele spórolni...

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#9844) Steelheart2 válasza Stigma.HC (#9842) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Tudsz adni linket a textura pakra? Köszi.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#9845) Stigma.HC válasza Steelheart2 (#9844) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

[link]

Nem kis méret, közel 4 giga de nekem furcsa mód +10-20 fps lett tőle. Szerintem szebb is valamivel

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#9846) Stigma.HC válasza Stigma.HC (#9845) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Na jó, szerintem sokkal szebb lett

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#9847) szalai56 válasza emre (#9834) üzenetére


szalai56
senior tag

vbbb az on-ban linkelt egyet. Ma még vagyok, azt elmentem egy hétre, csak utána tudom megköszönni. :B

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#9848) emre válasza szalai56 (#9847) üzenetére


emre
veterán

rajta vagyok :K

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#9849) emre


emre
veterán

Felpakolom, mert nagyjából jó, de a finomhangoláshoz sokkal több idő kellene. LETÖLTÉS

Van benne egy csomó minden.

2 soros garázs
damage panel
hitlog,
ikon betax
max zoom és zoomX
függőleges tech tree
white corpses
ScopeShadowRemover
csali féle magyarosított stat
max farplane
xvm chr1schi-féle, bal ctrl-ra nagyítható minimap, régi eff, csataszámmal stb

Képek vannak a pack-ban, meg rá lehet a fenti emberre is keresni, mert az az xvm volt az alap amire pakoltam.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#9850) sith7 válasza emre (#9849) üzenetére


sith7
nagyúr

:R :R :R

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.