Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38001) Greentea


Greentea
senior tag

Tiger2-vel a wr-em már 43% :DD
Ma bármit csinálok egész nap 2 win 8 vereség, de csak ezzel a tankkal.. :F
Jó lesz, már csak 55ezer xp és eladhatom.. Bár nagyon jó vele játszani, BiA, szellőzés és csoki nélkül tölt 9sec alatt. :)

(#38002) Emu válasza galervin93 (#37998) üzenetére


Emu
őstag

Nekem is volt ilyen T54-el. 6100 körüli sebzés, 3 kill másodosztály. Pár körrel később 3500 sebzés meg 1500 spotra megadta az ászt...

(#38003) #43783936


#43783936
törölt tag

T-34/100 - 1235 alap XP-re csak másod osztály adott! :Y

(#38004) Szepi1979


Szepi1979
senior tag

Ez a GW tigerP ennyire de ennyire de ennyire SZ&R?

“ nem kell mindig nyerni “

(#38005) Kakumix válasza Szepi1979 (#38004) üzenetére


Kakumix
senior tag

Vigasztaljon, hogy a következők még rosszabbak lesznek. Ennek még van sebessége és lövegkitéríthetősége, a következőknek nem lesz.

szerk.: Bocs, most látom hogy nem a GWPantheről van szó. Akkor nincs mi vigasztaljon, bár a kilences egy kicsit gyorsabb lesz, ezért vettem meg, de pl. az ágyú ugyanaz lesz a azon is mint a nyolcason és a tízesen is nagyon hasonló, ami ráadásul megint lassabb lesz mint a kilences.

szerk.2: csak teszten próbálgattam a többit, de szerintem a német arty ág a legbénább T8-tól.

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#38006) Szepi1979 válasza Kakumix (#38005) üzenetére


Szepi1979
senior tag

A GW panthert egész megszerettem, a küldetések miatt kellett egy nagyobb arty. Nagyon megbántam hogy megvettem, ez egy rakás szar.

“ nem kell mindig nyerni “

(#38007) Kakumix válasza Szepi1979 (#38006) üzenetére


Kakumix
senior tag

Nekem azt sem sikerült megszeretnem, de már régen visszasírom.

Legyen szép napod!

(#38008) Cucuska2 válasza Szepi1979 (#38006) üzenetére


Cucuska2
őstag

Szevasz szepi! Itt vagyok, aktívan! :DDD

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#38009) Szepi1979 válasza Cucuska2 (#38008) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Szia!

Jól elpicsáztatok minket. Arty nézetben éppen célt kerestem, látom bulldog, Alt gomb, cucuska, oké akkor másik cél. Amúgy se találtalak volna el ezzel a GW istenverésével. :)

“ nem kell mindig nyerni “

(#38010) Atti777


Atti777
senior tag

Megvettem a 13-75-öt, nem is annyira szörnyű mint gondoltam.
De hogy profi legénység (leányság) legyen benne, gondoltam csajokat teszek bele.
Kettő megvolt a HTC-s küldetésekből, a Stug HT-15-öt meg kihagytam, megkaptam anélkül is.
A HTC HT-15-tel szenvedtem már egy ideje, gondoltam a Stugost könnyebb lesz megcsinálni, átváltottam arra.
Meg is csináltam elég hamar, meglett a csaj, csak az bosszant, hogy ez a HTC-hez is elég lett volna, 2k sebzés, 5,4k pattintás + az M103 1850 hp-ja ...

Путин, иди нахуй!

(#38011) rlazol válasza fradi81 (#37972) üzenetére


rlazol
addikt

a végén már úgy voltam, h akartam sebezni. ::D és a küldibe a lőtt sebzés is beleszámít. :P
De akkor tessék itt van T7-ben tisztán spot-ból. :D
bocsánat, ha vki épp ezzel szenved és nem jön össze neki, megfelelő pályán kis szerencsével sima ügy. Nekem harmadszor adja be 3 nap alatt.... :B

mellesleg első francia ászom. :D

és az első alkalom, h az ellenféltől vki gratulál a csata végén. :B

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#38012) fradi81 válasza rlazol (#38011) üzenetére


fradi81
veterán

Nekem is írtak miközben tesztelgettem az új gépet, de a végén nem volt már harag :)

moto g72, Ninebot d28e

(#38013) vJokka


vJokka
aktív tag

Kár, hogy nincs "Epic Round Buster" medál :DDD A végén láttam, hogy mekkora körön volt a T29, de az RNG most velem volt :P [link]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#38014) TESCO-Zsömle válasza fradi81 (#38012) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

ÁÁÁááááá, neeeeee!!!

Csak nem neked is?!? :DDD ;] :C

Ha tudnád mit kaptam én tőle, mikor besiklott 8-unk közé egymaga World of Warships-ben... :C

Megkaptuk, hogy milyen szemetek vagyunk, mert mind őt lőjük és hogy milyen igazságtalan 8-an egy ellen... Az, hogy a másik oldalon az ő csapata gázolt át rajtunk 12v4 felállásban már nem zavarta...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#38015) Atti777 válasza rlazol (#38011) üzenetére


Atti777
senior tag

Az a baj, hogy ehhez a küldetéshez több dolognak kell teljesülnie:
- megfelelő pálya, ez leginkább Malinovka vagy Prokhorovka (Fiery Salient) lehet, ahol tudsz úgy spotolni, hogy a csapat tudja lőni a spotot
- egy megfelelő csapat, akik tudják lőni a spotot
- megfelelően béna ellenfél
- nincs még a csapatban 3 másik spotter rajtad kívül

Az a gond, hogy ez így együtt nehezen jön össze...

Путин, иди нахуй!

(#38016) Fel válasza fradi81 (#38012) üzenetére


Fel
addikt

Az ilyenek nagyon aranyosak! Mikor már annyira pipa, hogy gépelni sem tud... :DDD

(#38017) nyunyu válasza Atti777 (#38015) üzenetére


nyunyu
félisten

Az a baj, hogy ehhez a küldetéshez több dolognak kell teljesülnie:
- megfelelő pálya, ez leginkább Malinovka vagy Prokhorovka (Fiery Salient) lehet, ahol tudsz úgy spotolni, hogy a csapat tudja lőni a spotot

Palya modositasok ennek nem igazan kedveznek:
- El Hallufon egyre kevesbe lehet kempelni, mert fokozatosan eltuntettek a bokrokat, meg most mar kifele emelkedik a sziklak pereme, gun dep nelkul nem tudsz rendesen lefele loni. Meg a nagy lavorba odatettek kozepre a dombot, tetejen a hazikokkal, igy mar nem lehet kacsavadaszatot tartani a tuloldalrol lejott lightokra/medekre.
- Regen sik volt a Murovanka erdo, igy ha a deli csapat felsorakozott H8-9 kornyeken a dombra, es alulrol berongyolt egy tokos scout az erdobe, akkor vilagitott az egesz erdo, es siman ra lehetett gyujtani az eszakiakra, scout meg 3-4-5k spotot bezsebelve ment a garazsba. De ugyanez mukodott forditva is, ha a deliek scoutja nem mert bemenni az erdobe. ;]
- Ensk erdo is sik volt, igy a scoutnak nem kellett sokat mennie elore, hogy ellasson a palya ellenkezo vegeig.
- Ruinberg ket oldala is sikban volt, atlosan at lehetett loni egyik bazisrol a masikra. Azota viszont megemeltek az E0-nal levo hazakhoz vezeto utat, igy mar minimum kozepig be kell menni, hogy el tudj loni az ellen iranyaba.

Tenyleg, van egyaltalan olyan palya, mint nem faragtak valami lenyegeset?
Kb. a Mines remlik, hogy azon csak a hegy oldalabol kilogo sziklat vagtak at D7-nel, hogy ne torlodjanak fel az egymastol felo heavyk a ket oldalan.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#38018) kchryss válasza nyunyu (#38017) üzenetére


kchryss
addikt

Ahhh régi Murovanka a mágikus erdővel, kedvencem volt. Mindig beírtam chatre, hogy "I spot the forest, are you ready?" és ha yes volt a válasz rongyoltam be. Olyan sűrű volt ott a növényzet, hogy ők is csak akkor láttak meg ha már mellettük mentem el. A dombról meg az egész erdőt szitává lehetett lőni. :DD

(#38019) TESCO-Zsömle válasza nyunyu (#38017) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mindenhol vegyitámadás volt. Ma már nincs a WoT-ban olyan, hogy "erdő". Prokhorovkán is csak fasor van az út mellet és kész. Csak emléke az egykori sűrű növényzetnek. Nem véletlen, hogy át kellett írniuk a küldetéseket kombináltra. Így legalább matematikai esélye van a scout-oknak összehozni a 6-7k sebzést, de persze ahhoz is elég komoly csillagállás kell, hogy valaki ezt saját ágyúval lője meg.

Sajnos az állandó arti- és TD-mentesítésnek ez a rákfenéje, hogy a scout-ok értelmetlenné válnak. Ahogy irtják ki a campelést a pályákról, úgy válnak egyre lényegtelenebbé a spotterek, mert már nincs kinek villantani. Már TD-vel is bele kell mászni az ellenség szájába, ha sebezni akarsz, mert ha nem teszed, két lehetőséged marad:
1 - A csapatod ledarálja a fedezék mögötti ellenséget és te egyáltalán nem tudsz mire lőni.
2 - Az ellenség darálja le a csapatod, kijön a fedezék mögül és neked lehet 2-3 lövésed mielőtt ledarálnak 6v1-be.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#38020) szbalogh válasza joergie (#38000) üzenetére


szbalogh
őstag

Az szép! Milyen medál?

Gyere összeszámolni! ;)

Nick: HE_Storm

(#38021) TESCO-Zsömle válasza szbalogh (#38020) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Kolobanov-nak nézem.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#38022) diegho


diegho
nagyúr

AMX30B van valakinek? Miért pontatlanabb, mint az STB-1?

(#38023) diegho válasza diegho (#38022) üzenetére


diegho
nagyúr

Helyesbítek, rosszabb, mint a T49 troll gunja. 60-70m-ről már teljesen meg kell állni és úgy lőni, mert nem találja el a tankokat, jól olvassátok, nem találja el! 3-400m-ről a lövések fele a célkör szélére megy, elég sokat tolom T49-el, de azzal, ha autoaim befogok egy célt 500m-re, akkor az nagyon sokszor talál, ezzel mellé. STB-1-el mindenre lövök, amiből akár 1mm kilátszik, 77% találati arány. Ezzel csak állva lövök legalább 50%-os célpontra és 79% úgy, hogy már nem is snipeolok vele, mert nincs értelme, úgyis mellé megy. Az AMX30 sokkal pontosabb volt, pedig az is pontatlan.

(#38024) szbalogh válasza diegho (#38023) üzenetére


szbalogh
őstag

Kezdesz megfertőződni. A következő szinten már kezdesz hinni az összeesküvés-elméletekben :D

Nick: HE_Storm

(#38025) zozyk


zozyk
addikt

T-34/85 makett összerakva. :B
Életem első makett-je.

Még van 2 invite kódom hozzá ajándékba,ha kell valakinek + a Churchill III (megbeszélés után)

[ Szerkesztve ]

(#38026) emre válasza szbalogh (#38024) üzenetére


emre
veterán

Biztos csak 75%-os legénységgel tolja, mert nem akarja hogy túl könnyű dolga legyen. :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#38027) diegho válasza szbalogh (#38024) üzenetére


diegho
nagyúr

Az előbb 80m-ről nem találtam el állva, rászűkülve egy álló T54E1 hátsó görgőjét, ellőttem a tank felett... ez sajnos tény.

(#38028) jozefgucci1 válasza diegho (#38027) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Valaki szóljon már a modiknak , hogy a Diegho accját feltörték és itt trollkodnak vele :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#38029) emre válasza jozefgucci1 (#38028) üzenetére


emre
veterán

Monnyon le! level2 :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#38030) Szepi1979 válasza zozyk (#38025) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Kiabál egy álcafestés után.
Hogy értetted azt a chIII kódot?

“ nem kell mindig nyerni “

(#38031) grizlisandor válasza zozyk (#38025) üzenetére


grizlisandor
addikt

Grat, szép jószág. :) Régen én is makett-oztam, de valahogy elmaradt az évek során. Honnan szerezted be?

(#38032) zozyk válasza grizlisandor (#38031) üzenetére


zozyk
addikt

Modellfutár.hu

Szepi1979
Hogy értetted azt a chIII kódot?

1500 gold az ára,mondj rá valami ajánlatot. :)
AW-ban a legkisebb gold csomag 5eur,az kb itt 1000 goldnak felel meg

[ Szerkesztve ]

(#38033) #43783936 válasza diegho (#38027) üzenetére


#43783936
törölt tag

Ne csodálkozz.
Tomato weekend van. :D
Most az 500 WN8 alatti játékosokra van belőve a pontosság és az RNG.
Az előbb egy padlógázzal száguldó 300 WN8-asT49-től a láthatár széléről kaptam 800-at az E5-öm elejébe, miközben én is mozgásban voltam.

[ Szerkesztve ]

(#38034) MasterHUn


MasterHUn
senior tag

Jóreggelt harcosok :P

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#38035) zsolthee válasza diegho (#38027) üzenetére


zsolthee
senior tag

Pedig nagyon fájt a fogam a 30B-re, hogy az majd mennyire pontos lesz. Az AMX30-at szidtam sokszor, de ezek szerint a papír forma nem fog érvényesülni a 30B-nél. :F :(((
Kifejlesztettem a napokba, de volt egy érzésem, hogy nem kell még megvenni...
Ha a löveg használhatóságát, megbízhatóságát nézzük, akkor az STB1 és AMX30 (nem a B!) összehasonlítva milyen? Mik a tapasztalataid?

[ Szerkesztve ]

(#38036) grizlisandor válasza zozyk (#38032) üzenetére


grizlisandor
addikt

Köszönöm. :)

(#38037) diegho válasza zsolthee (#38035) üzenetére


diegho
nagyúr

Az STB és a 30 kb ugyanaz pontosságban, csak az STB óriási dpm-je és csőlehajlása kárpótol mindenért.

(#38038) Macka válasza TESCO-Zsömle (#38019) üzenetére


Macka
veterán

Ez pontosan így van. ISU-val ha 1K fölötti sebzést akarok szinte a frontvonallal kell mennem.

(#38039) csapee válasza diegho (#38023) üzenetére


csapee
senior tag

Na most fejezd be!!!!
Most huzom, mar a 9- es megvan de ha azt mondod hogy a 10- es szarabb eret vagok, de nem magamon. Ide Siemka ver kell....😂
Nah akkor egy kis on
Ezek kozul melyik ertelmes, hogy ne fussak megint lyukra? Leo, kinai med, cseh med.

Csapee

(#38040) diegho válasza csapee (#38039) üzenetére


diegho
nagyúr

A Leo egy hihetetlen lövegből áll, semmi több, ez pont elég ahhoz, hogy király legyen. A 121 pedig egy rohadt jól páncélozott gépezet, de nagyon kell ismerni a pályákat, hogy a gun depression miatt ne legyél öngyilkos. A cseh nem tudom milyen, de ez a 4x320 szerintem kevés burst dmg-nek.

(#38041) jr1994 válasza csapee (#38039) üzenetére


jr1994
addikt

Ne is mondd, én meg a BC 3 fő női legénysége mellé elpazaroltam 4-et a másig ágra, elég lett volna a +1 töltő és ha akarom váltogatom :W Ráadásul annyira nem játszok vele (sok ágat húzok egyszerre) hogy még ki se fejlesztettem a 10-est. Klánban is mondták páran hogy szar, ezek után lehet meg se veszem majd...

Mondjuk annyira nem nagy gáz mert azokon az ágakon amit húzok és még nem volt értelmes (4 teljes skillt közelítő) legénységem ott már megvannak a lányok, csak közben jöttek a cseh tankok, na oda jó lenne egy garnitúra.

Csak azt nem tudom mit kezdjek velük. Lehet átviszem őket heavyre, ha megtartom az 50 100-at jó lenne ha lenne értelmes legénység oda is meg az 50B-be is.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#38042) diegho válasza jr1994 (#38041) üzenetére


diegho
nagyúr

A Bat most a buff óta nagyon jó lett, teljesen értelmetlen a 30B, a 30 T9-ben még jó gép, jobb, mint a Lorraine.

(#38043) Cucuska2 válasza diegho (#38042) üzenetére


Cucuska2
őstag

A Baton mit buffoltak?

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#38044) csapee válasza Cucuska2 (#38043) üzenetére


csapee
senior tag

Celzasido? Egyedul az volt szar sztem.

Csapee

(#38045) diegho válasza Cucuska2 (#38043) üzenetére


diegho
nagyúr

A valamikor 2014-ben volt a mozgás közbeni pontosság buff, azóta újra jó tank, előtte mindent mellé lőtt és rengeteg volt a célzási idő. Most csak a kis löveg kapott buffot.

(#38046) szallasi007


szallasi007
őstag

T-54 ltwt tankász ha kell érdekel valakit
T54-ltwt1
T54-ltwt2
T54-ltwt3

Replay

(#38047) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Hihetetlen ez az IS-8. Eddig utáltam, sosem tudtam vele játszani, és kb. 1 éve láttam egy videót, hogy az IS-3 fenekével milyen jól lehet sidescrape-elni. Ahhoz a tankhoz hülyeségnek tartom, mert elég erős az orra, és túl lomha, hogy lehessen vele normálisan forogni. Viszont tegnap jutott eszembe, hogy az IS-8-cal is meg lehetne csinálnom, és azóta zsinórban jönnek az acélfalak, a 3k+ sebzéses körök lassan átlagosak, és nagyon élvezem vele a játékot.

[ Szerkesztve ]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#38048) diegho válasza Cucuska2 (#38047) üzenetére


diegho
nagyúr

Én sosem tartottam az IS-8-at szar olyan szar tanknak, a páncélzata szemből fos, de oldalról ott a spaced armor, a sebessége király, a löveg szintén elég jó, összességében én szinttől függetlenül is jobb tanknak tartom, mint az IS-7, amit az a löveg teljesen szétcsesz, feltéve, hogy nem spammeled a goldot.

(#38049) zodo


zodo
nagyúr

Nem mintha lett volna esélyem a wot face-es 4 küldetésből álló End of Year Contest – Holiday Challenges sorozatban de bosszant hogy 3,5 órával csúsztam le a 4. teljesítésével/posztolásával (ölj egy arty-t) ha már az első három sikerült. :(((

Január 6. rémlett a beküldési határidőre de ma 13:00 óra volt.
Na mindegy, remélem nyer innen valaki már ha játszottatok. :)

Ja és B.Ú.É.K. :DD

(#38050) zolika15


zolika15
tag

Ravettem magam hogy elinduljak a 121 agon (valamiert nagyon tetszik az a gep), V szintnel jarok, de nagyon rossz eddig es sajnos nincs free xp-m remelem kesobbiekben jobbak lesznek a tankok nem a light-os vonalon megyek hanem a medeken vegig. :)

Zoli

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.